Miziaforum's Blog

Polski dom wariatów nowe prawo zabijesz ŻUBRA PRAWNIE CHRONIONEGO ZAPŁACISZ GRZYWNĘ !! ZABIJESZ SWOJĄ ŚWINIE W CELU ZJEDZENIA … PÓJDZIESZ DO WIĘZIENIA NA 3 LATA !!!

Posted by miziaforum w dniu Luty 27, 2017


NAGRANIE A.V …………. DO TEMATU ………..

 

3 lata więzienia za ubój świni bez zgłoszenia? Nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości 24 lutego 2017 (http://namzalezy.pl/)

Ministerstwo Sprawiedliwości zamierza zaostrzyć kary za złe traktowanie zwierząt hodowlanych. W praktyce plany ministerstwa oznaczają między innymi, że rolnik, który ubije świnię na własne potrzeby bez posiadania odpowiedniego zezwolenia może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

W propozycji znajdziemy również zapisy o finansowym karaniu takich rolników. Za ubój świni bez zezwolenia będzie grozić kara w wysokości od 1000 do nawet 100 tysięcy złotych. Przeciwna temu pomysłowi jest Krajowa Rada Izb Rolniczych: Według naszej oceny, kary za czyny niedozwolone w stosunku do zwierząt określone w obecnie obowiązujących przepisach są wystarczające i nie powinny być zaostrzane.

Źródło: tygodnik-rolniczy.pl

p.s/MF

Miziaforum said

8 Votes

PODOBNE PRZEPISY W POLSCE FUNKCJONOWAŁY W LATACH OKUPACJI POCZĄTKOWO KARĄ BYŁO WIEZIENIA ZA UBÓJ DLA SIEBIE I RODZINY TAKA SPRAWĘ PROWADZIŁO KRIPO , POLICJA KRYMINALNA , Z CZASEM JAK NIEMCY DOSTAWALI W DUPĘ W ROSJI PRAWO ZAOSTRZONO ZA UBÓJ ZSYŁKA DO OBOZU KONCENTRACYJNEGO
OSTATNIE LATA 2 POŁOWA 1943 .. WPROWADZONO ZA UBÓJ GOSPODARCZY KARĘ ŚMIERCI

OD MOMENTU ZAOSTRZENIA PRZEPISÓW ZA UBÓJ … DO FORMY ZSYŁKI DO OBOZU ZAGŁADY I KARY ŚMIERCI SPRAWAMI TEGO TYPU NIE ZAJMOWAŁO SIE JUZ KRIPO .. TYLKO GESTAPO A NAWET S.D – sł. bezpieczeństwa rzeszy …

NO TO JESTEŚMY NA WŁAŚCIWEJ DRODZE ……. NA RAZIE TYLKO JEST TO W POLSCE PRZESTĘPSTWO , WSZYSTKIE UCZYNKI ZAGROŻONE KARĄ POZBAWIENIA WOLNOŚCI SĄ PRZESTĘPSTWAMI

Komentarze 54 to “Polski dom wariatów nowe prawo zabijesz ŻUBRA PRAWNIE CHRONIONEGO ZAPŁACISZ GRZYWNĘ !! ZABIJESZ SWOJĄ ŚWINIE W CELU ZJEDZENIA … PÓJDZIESZ DO WIĘZIENIA NA 3 LATA !!!”

 1. miziaforum said

  W KLIMACIE PREZESA CD………..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Sześćdziesięcioletni mężczyzna podpalił się przed budynkiem starostwa powiatowego w Zamościu. Płonącego mężczyznę obezwładnił dowódca jednostki straży pożarnej.
  Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem, około godz. 13.
  Do budynku zamojskiego Starostwa Powiatowego wbiegł mężczyzna, który tuż przed wejściem oblał się łatwopalną substancją i podpalił.
  Próbował go bezskutecznie zatrzymać obecny w budynku dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej ze Szczebrzeszyna. Mężczyzna jednak zdołał mu się wyrwać i zaczął uciekać. ostatecznie jednak udało się go zatrzymać.
  Sześćdziesięciolatek z rozległymi oparzeniami trafił do szpitala. Ma poparzone 50 procent powierzchni ciała. Nie jest znana przyczyna jego desperackiego kroku.

  http://www.rp.pl/Kraj/170229144-Zamosc-Starszy-mezczyzna-podpalil-sie-pod-urzedem.html#ap-1

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Opublikowany 27 lut 2017
  „Całe zło idzie od Polski katolickiej”, „tutaj są nasze ziemie okupowane przez Polszę”, „po 1945 roku w lasach były już tylko bandy przestępcze”, „ludzie, cywile kolaborowali, bo musieli jakoś żyć” – takie szokujące zdania można było usłyszeć wśród przeciwników hajnowskiego marszu pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

  Miejscowa ludność, wspierana przez członków KODu i stowarzyszenie „Obywatele RP” zablokowała legalny marsz, ponieważ „faszyści czcili nim ludobójców i morderców”. Chodzi tu głównie o postać kpt. Romulada Rajsa „Burego”, który po 1945 roku dokonał pacyfikacji kilku wsi na Podlasiu. Zginęły wówczas kobiety i dzieci, jednak nie z ręki „Burego”. Kolaborujące z okupantem wsie miały zostać spalone, konfidenci zabici, a ludność nastraszona. W tym celu żołnierze NZW kazali gromadzić się mieszkańcom wiosek w centralnym punkcie, po czym podkładali ogień w zabudowaniach. Niektórzy nie posłuchali rozkazu, ponosząc tym samym śmierć w płomieniach. Nie było jednak mowy o zamykaniu ludności w płonących budynkach. Takie scenariusze miały charakter prewencyjny, dlatego drzwi i okna były zawsze otwarte, a żołnierze polskiego podziemia strzelali na pokaz w powietrze lub ziemię. Działo się tak w przypadku wiosek, co do których nie było wątpliwości, że kolaborowały z okupantem, a na tych ziemiach była to praktyka niemal powszechna.

  Już we wrześniu 1939 r., gdy Polska wciąż walczyła, mieszkający na wschodzie białoruscy chłopi wraz ze społecznością żydowską organizowali się w komunistyczne bojówki, które popełniały zbrodnie na wycofujących się żołnierzach wojska polskiego, mordowały konne patrole, strzelały w plecy zwiadowcom, likwidowały patriotów. Przebijające się w kierunku oblężonej Warszawy oddziały polskiej armii musiały pacyfikować uzbrojone wsie, których mieszkańcy czekali już na okupanta.

  Tendencja ta utrzymała się przez cały okres wojny. Tzw. „tutejsi”, czyli podlaskie chłopstwo bez identyfikacji narodowej chętnie kolaborowało zarówno z faszystami, jak i komunistami. Wiele polskich oddziałów AK, NSZ, NZW poniosło ciężkie straty w wyniku donosów miejscowych furmanów, sołtysów, a nawet prawosławnych księży. Świadczą o tym dokumenty spisane w Gestapo lub przez KBW/UB/MO.

  Palenie wsi przez oddziały polskiego podziemia było powodowane również faktem przechowywania przez miejscowych sporej ilości broni i amunicji, która w pożarach po prostu wybuchała. Dlatego właśnie polscy dowódcy nakazywali opuszczenie domów. Egzekucje na zdrajcach przeprowadzano wybiórczo. Nigdy nie miały one charakteru masowych zbrodni wedle klucza odpowiedzialności zbiorowej.

  Dzisiejsi mieszkańcy Hajnówki najwyraźniej nie chcą pamiętać o tych faktach. Na pytania o kolaborację z okupantem reagują agresją, a historię cytują wybiórczo, przyrównując wydarzenia sprzed 70 lat do dzisiejszych realiów. A przecież w latach 40′ obowiązywało prawo wojenne, które jasno definiuje postępowanie wobec zdrajców ojczyzny.

  Polubienie

  • krab said

   Wczoraj KOD zorganizował kolejną manifestację przed siedzibą polskiego parlamentu. W tym samym czasie przed pomnikiem Armii Krajowej odbywał się Apel Pamięci. Kodziarze nic sobie nie z tego nie robili, gwiżdżąc i dmąc w wuwuzele.
   Dla młodzieży sytuacja która miała miejsce, była niezrozumiała. Wieli młodych ludzi obecnych na uroczystościach było zdezorientowanych. Od lat pomagają oni kombatantom na Kresach, zbierając paczki żywnościowe. Przyjechali do Warszawy, aby oddać hołd Żołnierzom Niezłomnym i spotkać się z nielicznymi świadkami tamtych wydarzeń. Od rana byli wspólnie z kombatantami, pomimo mrozu i zmęczenia (a niektórzy wyjechali z domów o godzinie 1 w nocy, aby dotrzeć rano na uroczystości). I cóż ujrzeli? Dorosłych zakłócających gwizdkami, trąbkami, krzykami najważniejsze momenty uroczystości – Apel Poległych i składanie kwiatów pod pomnikiem Armii Krajowej. Było mi wstyd przed młodzieżą (spotkanie miało być żywą lekcją historii i patriotyzmu). Kombatanci i weterani zamiast być otoczeni wielkim szacunkiem i czcią ze względu na wiek i dokonania, zostali niemal spoliczkowani swoim zachowaniem przez demonstrantów KOD
   Świadkami tego gorszącego wydarzenia byli 90-letni kombatanci-łagiernicy pochodzący z obecnych terenów Białorusi i Kresów Wschodnich. Przybyli oni do stolicy wraz z panią major Weroniką Sebastianowic. Była z nimi również młodzież i harcerze z Sejn, Suwałk, Wołomina, Zielonki oraz Radzymina.

   Polubienie

 4. krab said

  Taki polski rolnik przecież mógłby zjeść wiejskie dobre mięsko, lub co gorsze zacząć po cichu karmić zaprzyjaźnionych ludzi w mieście ! a przecież my mamy żreć żywność transgeniczną. Przecież za kilka lat jak sąsiad podkabluje, że na działce masz warzywa, to też cię ukarzą !

  Polubienie

 5. kukula said

  Siedziba UE w Brukseli, gdzie dzień po dniu niszczy się państwa narodowe Europy i robi z nich masońskie superpaństwo. Zdaniem ks. Kramera jest to część zaplanowanego masońskiego jednego rządu świata i jednej światowej religii.

  http://tiny.pl/gf1lv

  Polubienie

  • abecadło said

   kiedy to cholerstwo sie skończy?, Boże kiedy skończy sie to piekło na ziemi ?

   Polubienie

   • miziaforum said

    Każdy człowiek będzie musiał posiadać Numer Bestii aby móc kupić lub sprzedać
    Bestia z Apokalipsy już istnieje i znajduje sie w stolicy Belgii-Brukseli. Jest to gigantyczny komputer zdolny do samoprogramowania się. „Każdy mieszkanieć Ziemi otrzyma swój indywidualny numer składający sie z trzech liczb sześcio-cyfrowych – 666”Apokalipsa św. Jana mówi o dwóch Bestiach: Bestii Morza i Bestii Ziemi, które przygotują przyjście „Antychrysta” przy końcu naszych czasów. Interpretatorzy Apokalipsy uważają, że Bestia wychodząca z morza symbolizuje władzę polityczną – sprzymierzeńca Szatana, a Bestia wychodząca z ziemi symbolizuje władzę pieniądza, władzę finansową.
    „…i sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-18)

    A zatem liczba „666” nie jest już dłużej tajemnicą lecz faktem. Wiemy obecnie, że wizja (św. Jana) ta odnosi się do super-komputera, którego zadaniem będzie totalna kontrola wszystkich transakcji (a więc kupna i sprzedaży) dokonywanych przez wszystkich ludzi na ziemi.Tekst poniżej pochodzi z „Moody Magazine” i ujawnia cel do którego zmierza międzynarodowa finansjera i jaki nowy rodzaj zniewolenia przygotowywany jest dla ludzkości.

    Gilberte Cote-Mercier

    Z Moody Magazine

    Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczy na początku 1974r., doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradca Eldeman przedstawił „BESTIĘ” (Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal = „BEAST).

    W/g. Dr Hanricka Eldemana

    „Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli, Belgia.

    „Potwór” ten jest samoprogramującycm się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie.Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych.Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, „wytatuowany” na stałe za pomocą lasera na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych (w wypadku kupowania lub sprzedaży czegokolwiek).

    Polubienie

    • Anna said

     cd… Jednak ta bestia/maszyna nie jest w stanie kontrolować 7 miliardów ludzi dlatego wcześniej musi być reset ludności, eh, rządzą bandyci

     Polubienie

    • Anna said

     „Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, – to prawda.
     Miałam wizję w dzieciństwie, spotkanie n-tego stopnia, nie rozumiałam co chcieli mi przekazać, posługiwali się alegoriami. Zaprezentowali to zagrożenie jako potwora, który wynurzał się z ziemi na wysokość pięter. To jest to. Musimy tego unikać!

     Polubienie

    • abecadło said

     Niech to przekleństwo piekło pochłonie, razem ze złymi ludzmi. te maszyne i wszystko co jest z nimi związane.

     Polubienie

    • krab said

     Bestia wychodząca z ziemi to już druga bestia. Pierwsza wyszła z wody i miała śmiertelną ranę na jednym z łbów, ale ta druga bestia wzmocniła ją na tyle, żeby tą ranę uleczyć.

     Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   TU JEST BŁĘDNY TYTUŁ

   KONIECZNIE ODSŁUCHAĆ .. TYTUŁ INNY BO JAK BY BYŁ WŁAŚCIWY ZDJELI BY Z Y.T

   Polubienie

   • krab said

    Nie mogę teraz znaleźć…. rano na którymś z portali czytałam, że miał poprowadzić Polaków w Anglii przeciwko imigrantom arabskim i że jego relacje z tą Angielką są zbyt ciepłe !! Od razu skojarzył mi się Piskorski, o nim też tak wcześniej mówili.

    Polubienie

    • miziaforum said

     COŚ POSZUKAM BO COŚ MI SIE PRZYPOMNIAŁO ZE NAPISAŁEM w kontekscie takiej niby przepowiedni .. mojej TAM NAPISAŁEM O JAKIMŚ KSIEDZU … NIKT WTEDY NIE SŁYSZAŁ O MIĘDLARZE ……… TEKST PASUJE DO DZISIAJ I …….. ZARAZ ZNAJDĘ ….. NAJLEPSZE JEST TO JAK PISAŁEM ŻE ISLAM PRZYJDZIE NA PIECHOTĘ DO EUROPY ……. WTEDY MI TEŻ SIĘ TO ZDAWŁO DZIWNE 3 LATA PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIE PRAWDĄ DOSŁOWNĄ

     Polubienie

     • krab said

      To nie pierwszy raz. Albo jesteś świetnym analitykiem, albo … wizjonerem 🙂

      Polubienie

      • miziaforum said

       OD PONAD ROKU MAM SILNE ODCZUCIA CO DO NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ W POLSCE POCZĄTKOWO BYŁY TO WIZJE NARZUCAJĄCE SIĘ SAMOISTNIE W CZASIE SEANSÓW DOTYCZĄCYCH INNYCH SPRAW

       OBRAZY NACHALNIE EPATUJĄCE ZNISZCZENIAMI OBSZARÓW WIELKOMIEJSKICH POCZĄTKOWO KOJARZYŁEM Z JAKIEGO S RODZAJU KLĘSKĄ ŻYWIOŁOWĄ JEDNAK NA POCZĄTKU SIERPNIA -KONIEC LIPCA PRZEPROWADZIŁEM SEANS – WIZJE WŁAŚNIE W KIERUNKU OWYCH MOCNYCH PRZEKAZÓW ZRUJNOWANYCH MIAST

       ” JESIEŃ LUB PÓŹNE LATO ROKU 2013 – MANIFESTACJE WIECE W STOLICY POJAWIAJĄCE SIĘ CYKLICZNIE CO KILKA DNI W WYNIKU NAJPRAWDOPODOBNIEJ PROWOKACJI PODCZAS PROTESTU GINIE ZNANY W POLSCE I ŚWIECIE KSIĄDZ – OSOBA DUCHOWNA W WYNIKU PACYFIKACJI TŁUMU PADA STRZAŁ , NA OCZACH DEMONSTRANTÓW I DZIENNIKARZY SPRAWCA JEST W MUNDURZE

       W CIĄGU NASTĘPNYCH GODZIN WYBUCHAJĄ ZAMIESZKI WŁADZE PO KILKUNASTU GODZINACH WYCOFUJĄ SIĘ Z WERSJI ZE BYŁ TO WYPADEK ..

       JEDNAK JEST JUŻ ZA PÓŹNO – NOC I NASTĘPNY DZIEŃ PRZYNOSI WIADOMOŚCI O GWAŁTOWNYCH STARCIACH Z SIŁAMI POLICYJNYMI W MIASTACH – WROCŁAW , KRAKÓW POZNAŃ ORAZ W WARSZAWIE SYTUACJA STAJE SIĘ TRUDNA DO OPANOWANIA RZĄD ZWRACA SIĘ DO MON O WSPARCIE W DZIAŁANIACH PACYFIKACYJNYCH WYPROWADZONE WOJSKO ODMAWIA WYKONANIA ROZKAZU WYKONYWANIA TYPOWO POLICYJNYCH AKCJI PACYFIKACYJNYCH

       POZOSTAJE NEUTREALNE ALE WYPROWADZONE NA ULICE

       W WYNIKU GWAŁTOWNYCH STARĆ Z DEMONSTRANTAMI W MIASTACH POZA STOLICĄ DOCHODZI DO KOLEJNYCH OFIAR ŚMIERTELNYCH ZARÓWNO W ŚRÓD CYWILI JAK I POLICJI DOCHODZI DO KILKU PRZYPADKÓW LINCZU NA PROWOKATORACH SŁ. W CYWILU

       W MIASTACH POZA STOLICĄ PODPALANE SĄ SIEDZIBY POSŁÓW SENATORÓW

       URZĘDÓW SAMORZĄDOWYCH JAK I RZĄDOWYCH SIŁY POLICYJNE WYCOFAŁY SIĘ Z WIĘKSZOŚCI TERENÓW OPANOWANYCH PRZEZ DEMONSTRANTÓW

       PREMIER WPROWADZA NA TERENIE OBJĘTYM W STOLICY STAN WYJĄTKOWY

       W INNYCH MIASTACH TEŻ

       TELEWIZJA POKAZUJE “POCHWYCONYCH” ZAGRANICZNYCH CHULIGANÓW “

       BIAŁORUSINÓW WĘGRÓW CO NIE JEST PRAWDĄ PREMIER WYDAJE POLECENIE BEZWZGLĘDNEGO UŻYCIA WSZELKICH ŚRODKÓW DO STŁUMIENIA BUNTU WŁĄCZNIE Z UŻYCIEM BRONI PALNEJ

       W WYNIKU SZTURMU NA BUDYNKI RZĄDOWE W RĘKACH TŁUMU JEST WIELU PARLAMENTARZYSTÓW ORAZ WYSOKICH URZĘDNIKÓW

       PREMIER I PREZYDENT ZOSTAJĄ EWAKUOWANI Z WARSZAWY W WYNIKU TEJ WIADOMOŚCI NIEMAL NATYCHMIAST POWOŁANE ZOSTAJE ZGROMADZENIE NARODOWE

       WYDAJĄCE OŚWIADCZENIE O PRZEJĘCIU WŁADZY NA CAŁYM TERYTORIUM POLSKI Z APELEM DO SŁ. MUNDUROWYCH O PODPORZĄDKOWANIE SIE NOWYM ORGANOM WŁADZY

       ZNISZCZENIA PODCZAS TRWAJĄCEJ REWOLTY W TERENACH MIEJSKICH SĄ ZNACZNE WIELE OFIAR ŚMIERTELNYCH

       WYDARZENIA NIE POTRWAJĄ DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ

       PRZYWRÓCENIE PRZEZ NOWĄ WŁADZĘ PORZĄDKU NASTĄPI NIEMAL RÓWNOCZEŚNIE Z USTANIEM ZAMIESZEK “
       https://miziaforum.wordpress.com/2017/02/27/polski-dom-wariatow-nowe-prawo-zabijesz-zubra-prawnie-chronionego-zaplacisz-grzywne-zabijesz-swoja-swinie-w-celu-zjedzenia-pojdziesz-do-wiezienia-na-3-lata/
       =============================

       AUTOREM TEGO NIE JEST JACKOWSKI ……….. TYLKO JA porównaj z sytuacją dziś i dodaj MIĘDLARA .. NA MOJE OKO PASUJE 80%

       Polubienie

       • miziaforum said

        W SUMIE NAPISAŁEM TAKICH Z GŁOWY OD TAK 4 TAKIE ………….. WIZJE ? PRZEPOWIEDNIE ?

        2 SPEŁNIŁY SIE CO DO JOTY JĘŚLI CHODZI O FAKTY … JEDNA DOTYCZY WOJNY Z ISLAMEM … EW EUROPIE PRECYZYJNIE PODAWAŁEM NAWET MIASTA I REGIONY Z ROKU 2011 KTO WTEDY MÓWIŁ O INWAZJI NA EUROPĘ ISLAMU ……….. 2 TO TO CO PISAŁEM W ARTACH O TYM ŻE MUZUŁMANIE PRZYJDĄ NA PIECHOTĘ ……… UBAW MIELI WSZYSCY PO PACHY …….. TE ARTY SĄ DO WGLĄDU DO DZIŚ NA BLOGU

        Polubienie

       • krab said

        No, żeby to się całkowicie nie ziściło w tym roku ! Ksiądz już jest wykreowany, a i mundurowi ministra wojny mało kochają, a ci odsunięci od wpływów … wcale . I co stary układ wraca ?

        Polubienie

       • miziaforum said

        i wychodzi na to ze wtedy nie napisałem o tym co było na bieżąco a raczej o tym co sie za 4 lata ……

        Polubienie

       • krab said

        Bo z wizjami tak bywa, że nie są osadzone w czasie aktualnym tylko przyszłym.

        Polubienie

       • miziaforum said

        no to nie chciał bym zeby ta o wojnie z islamem sie zisciła teraz też pisana 4 =5 lat temu

        Polubienie

       • krab said

        Wojna z islamem będzie i wszyscy to czujemy kościach, my na deser jak już będą mieli opanowany zachód i północ, a przecież niewiele im brakuje.

        Polubienie

       • miziaforum said

        zaraz tu wkleje też trzeba tylko zmienić kilka osób a raczej .. zaraz dam

        Polubienie

       • miziaforum said

        PRZEPOWIEDNIA !!

        LIBIA SYRIA cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje ISIS, decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
        co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
        NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
        Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
        ===============================================================
        W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
        w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
        ===============================================
        Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
        ================================================================
        zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
        SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
        muzułmanie deklarują jako świętą ,
        Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
        ====================================================================
        AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
        ====================================================================
        NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
        KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

        Polubienie

  • miziaforum said

   A TO POSŁUCHAJCIE PO MIĘDLARZE CO POWIEDZIAŁ NA TEMAT ZATRZYMANIA W LONDYNIE

   =======================

   Polubienie

 7. nieustraszona said

  Co bardziej kumaci Niemcy mają pretensje do Polaków, że tą cholerną żydowską zarazę wychowali u siebie łącznie z tą diablicą Kasner vel Merkel.

  Niestety Polska była rajem dla tej pustynnej hołoty z jej „bogiem jahwe” i następców faryzeuszy.

  Dlatego też jako dziecko zastanawiałam się jakie kurwa palmy, jakie niedziele palmowe, jakie kurwa egzotyki w naszym klimacie wcale nie pustynnym ?

  Pierwsza szopka w firmie archidiezezji katowickiej kompletnie mnie rozczarowała, bo to kurwa były pomalowane figurki z gipsu .

  Obok diecezji (pałacu świrów) była wytwórnia tego gipsowego badziewia do którego przez otwarte okna zaglądałam jak wracałam z podstawówki obecnie również przejętej przez „duchownych”.

  Widziałam calą serię świętych marysiek z gipsu, które bardzo hujowo wyglądały bez malunku.

  Kurwa, jak pomyślę, że na ten cały chłam nabrały się całe pokolenia Polaków, to szlag mnie trafia i lepiej sobie otwieram kolejnego browara, bo na trzeźwo to ani rusz.

  Polubienie

  • Elba said

   Niestety to Niemcy sami hodowali tę zarazę jako wściekłego psa na inne narody… A teraz Merkel hoduje i hołubi w Niemczech islamskie wściekłe psy jako swoją V kolumnę… Niemieckie bulteriery napuszczane są na inne kraje i to jest najgorsze zło dla świata… No bo Polska może i przygarnęła tą uczynioną przez obrzezanie gadzinę ludzką, jako szczepionkę na nasze przywary i niechęć do kupczenia… Ale Niemcy szkoli ich i sprytnie wykorzystywali militarnie, a niszczyli tylko mniej przydatną ortodoksyjną biedotę, która nie chciała pozbyć się swojej kultury i wiary (chałaty, pejsy, czosnek, szabas…itp).
   Polacy nigdy nie wysługiwali się żydami i nie napuszczali ich na inne kraje… Traktowali ich jak równych sobie ludzi, co nie zawsze nam na dobre wychodziło, a le przez to mamy czyste sumienia!!!

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Ja mam za to bardzo nieczyste sumienie po tym, jak się dałam przez tą podłą bandę podejść, bo miałam wśród nich też żydowskich „pacjentów” z polsko brzmiącymi nazwiskami czy też nie.

    Najlepszy numerem w tym wszystkim jest to, że tą wredną hołotę ichnia antymedycyna traktuje tak samo jak ogłupionych gojów !!!

    Idą ci oni jak w dym do prywatnych klinik, żeby „leczyć” „raka” skóry czy też łykają statyny na „cholesterol” wraz z całą resztą trucizn z I.G. Farben – Bayer, bo to też są dobrzy klienci w robieniu kasy na „leczeniu” i sprzedaży trutek.

    Jeśli to jakiś żyd czyta, niech sobie to weźmie pod uwagę, że tak samo przez swoich u „góry” jest mordowany na raty jak głupi goj i nie tylko ich rodaczka Merkel o tym wie, tylko też cała banda morderców i złodziei robiąca całą tą chemiczno-biologiczną wojnę.

    Polubienie

    • Elba said

     Niejaki Fritz Haber, żydowski chemik, „twórca” gazów bojowych I wojny i cyklonu B napisał takie zdanie obserwując „naukowo” umierających żołnierzy pod Ypres (stąd nazwa gaz iperytowy):
     MAŁA DAWKA TRUCIZNY PODAWANA PRZEZ DŁUŻSZY CZAS ZABIJA, TAK SAMO JAK JEJ DUŻA DAWKA PODANA OD RAZU !!!
     Kto myśli, ten się domyśli, że to jego logiczne spostrzeżenie niestety sprawdza się do dzisiejszego dnia.
     Żona tego toksycznego diabła Habera, która nosiła nazwisko Clara Immerwahr była też chemikiem i próbowała odciągnąć małżonka od jego szatańskich celów, co niestety się jej nie udało.
     Po pierwszym zastosowaniu gazów pod Ypres zabiła się z pistoletu swojego małżonka, a żydowska prasa w Niemczech skwitowała to jej niezrównoważeniem psychicznym i depresją.
     Studia medyczne, chemiczne, farmakologiczne itp. nie zawierają w swoich programach prawdziwej historii podwalin tego satanistycznego systemu niszczącego wszystko co żywe i zdrowe na tej pięknej planecie.
     Współczesne mięso armatnie nie ma o tym bladego pojęcia, bo karmione jest propagandowymi sloganami o patriotyzmie i bohaterskich obowiązkach wobec ojczyzny, która istnieje tylko teoretycznie, a więc ginie za interesy korporacji militarno-chemicznych.
     Obecni „rządzący”, będący następcami tych wcześniejszych gadających głów, bardzo dobrze to wiedzą, a te ich niby wypadki przy „pracy” są co i raz markowane celem manipulacji i wykorzystania energii współczucia ciemnej masy w parchatych interesach ludobójczych korporacji.
     Według mnie zwykły żyd to też człowiek… którego chytrość wykorzystywana jest przez „górę” do niecnych celów. A jak taki żyd zrobi swoje, to może odejść… np. przez komin lub inny pogrom!
     Takie mamy czasy, że nie boją się w nich żyć tylko Nieustraszeni… Mój szacun i pokłon dla nich!

     Polubienie

  • miziaforum said

   około 10 % populacji widzi co jak sie ma do rzeczy i stoi z boku , nielicznie sobie coś piszą w necie , ale zauważyłem coś ważnego te 10% w większości mówi od niedawna daj spokój to wszystko niebawem pierdolnie ja też tak coś czuję że to już długo nie potrwa ….. bedzie jakaś gwałtowna zmiana choć ch… wie jaka ale tak to odczówam juz nawet mnie nie wkurwia tak mocno to wszystko jak jeszcze 2 lata temu , nawet próbuje sie wkk i nieda rady zwis totalny czasami tylko sobie kpię lub szydzę z tego wariatkowa

   Polubienie

   • Elba said

    Stańczykowski pragmatyzm przez Ciebie Mizia przemawia… I słusznie! W końcu chodzi przecież o to, by Polacy się czegoś nauczyli, a nie ciągle łapali za broń na ura…aaaa w z góry przegranej sprawie i kończyli w grobie albo na wygnaniu… Czas zmądrzeć i skończyć z tą durną tradycją insurekcyjną… za wolność innych! Pragmatyzm nakazuje, by nie chwytać za broń i nie gardłować, gdy nie ma szans na sukces. Zamiast tego przyczaić się i ostrzyć gwóźdź… czyli cierpliwie wyczekiwać sprzyjających okoliczności, by wykorzystać swoje 5 minut na maxa…

    Polubienie

  • KrisT said

   tak się zastanawiam w ktorym miejscu kat. mieszkasz….
   niedaleko 3 stawów?

   Polubienie

 8. KrisT said

  tak was czytam i powiem jedno, ja narazie usiądę i popatrzę jak się sprawy rozwiną…
  jak juz za duzo sobie ktos pofolguje wtedy wstanę i…….
  cierpliwośc jest cnotą dobrego wojownika.

  Polubienie

  • Anna said

   Kiedy przemieszczam się po mieście (wawa) spotykam wielu, innoskórych, prawdopodobnie migrantów, zachowują się głośno, gadają przez telefon po swojemu, prowokacyjnie i patrzę też na reakcję naszych, są cierpliwi póki zachowanie tamtych nie wykroczy poza nasze normy społeczne. Sytuacja jednak jest napięta. Oni też to czują i zachowują się nadzwyczaj uprzejmie, obawiam się, że to tylko pozór. Mierzymy się.
   Kiedy dojdzie do konfrontacji, bo dojdzie, to tylko na siebie możemy liczyć, żadne służby porządkowe nie pomogą społeczeństwu.

   Polubienie

   • Anna said

    To nie jest skomplikowany przeciwnik, na nich tylko solidny wpier…l zadziała.

    Polubienie

    • KrisT said

     oczywiście iz to tylko ich fałszywa uprzejmość. ! na to nie mozna dac się zrobić w .uja !!!!
     nie znami te numery to są fałszywe sk……
     słuzby porzadkowe to nie pomoga ale tym ciapatym, nie zdążą, na nich to najlepszy jest słowianski wkurw jak (nie tylko) pod wiedniem….
     gonic z sztachetą w ręku do granic polski!
     nasza słowianska uprzejmośc jest naszą słabością, juz dwie nacje kiedyś przygarnęlismy i do dzis za to cierpimy…..

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: