Miziaforum's Blog

CBN News Niemiecki Rząd odrzuca wszystkie podania Chrześcijan o AZYL W NIEMCZECH inf.Dr Gottfried Martens, pastor kościoła luterańskiego

Posted by miziaforum w dniu Luty 21, 2017


Według pastora niemieckiego rząd niemiecki odrzuca  podania o azyl od uchodźców chrześcijańskich i  ich deportuje.

Dr Gottfried Martens, pastor kościoła luterańskiego w Berlinie, informował, że rząd niemiecki odrzuca niemal wszystkie podania o azyl uchodźców irańskich i afgańskich, którzy są członkami jego kościoła i przez lata czekają w Niemczech na rozpatrzenie swoich spraw przez władze, podawały CBN News.

MAŁO TREŚCI ALE WIĘCEJ NIE POTRZEBA ………

Komentarzy 47 to “CBN News Niemiecki Rząd odrzuca wszystkie podania Chrześcijan o AZYL W NIEMCZECH inf.Dr Gottfried Martens, pastor kościoła luterańskiego”

 1. kukula said

  czylli islamizacja trwa na dobre ale czy dla waszego dobra?

  http://wrealu24.pl/4377-francji-juz-nie-ma-ten-przerazajacy-film-to-potwierdza-video

  https://www.wykop.pl/link/1325119/islamizacja-francji-trwa-w-najlepsze/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  ja sie tylko zastanawiam czy Polacy w Polsce wykorzystają szansę na nie zislamizowanie Polski , ale dotychczasowy olewacjonizm i tumiwisizm w każdej sprawie Polskiej nie napawa mnie optymizmem NAJPRAWDOPODOBNIEJ POLSKA SIĘ WPIERDOLI PO SAME USZY POMIMO ZE MA SZANSĘ UNIKNĄĆ …..jak zwykle w każdej poprzedniej sprawie ważnej

  Polubienie

 3. miziaforum said

  SZWECJA: ZAMIESZKI W IMIGRANCKIEJ DZIELNICY. POLICJA UŻYŁA BRONI
  ŚWIAT 11 minut temu

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-szwecja-zamieszki-w-imigranckiej-dzielnicy-policja-uzyla-bro,nId,2356210#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 4. kukula said

  ostatni walz hajki w warszawie

  a tak na serio ile jeszcze czasu musi uplynac az zlodzieskie gangi z polski odplyna?

  Polubienie

  • Anna said

   W teatrze nadzorowanym przez warszawski Ratusz, odbyła się premiera spektaklu „Klątwa”. Skandaliczny spektakl.
   Szkalowanie św. Jana Pawła II oraz nawoływanie i zbieranie pieniędzy na zabicie człowieka. To są sprawy karalne.

   Polubienie

 5. kukula said

  a teraz czy tamp to antychryst?
  zajebiscie podobnydo mussoliniego czy to przypadek?

  Polubienie

  • kukula said

   kurwa zadnej ruznicy nie ma 😉

   Polubienie

  • KrisT said

   przeciez putin to antychryst, wez się zdecyduj!
   a po drugie co TY masz z tym antychrystem? fobia jakas czy coś? nadejscie antychrysta musi byc czymś dobrym bowiem zydzi przygotowują sie do tego, będą świętowac ze ho, ho….. ma to byc ten prawdziwy mesjasz….

   sranie w banie…..

   Polubienie

   • kukula said

    bo jesli antychryst sie ujawni to mamy koniec swiata i tyle

    Polubienie

    • KrisT said

     nie będzie końca swiata! moze kiedys nastapi koniec naszej cywilizacji jak kilku poprzednich, może to być wojna nuklearna lub trafienie asteroidą, może przebiegunowanie i związany z tym brak pola magnetycznego….
     ale antychryst to nie koniec swiata! chryst czy antychryst i ich Jahwe nie sa panami na ziemi !!!!!!!!!!!! nie sa jedynymi Bogami majacymi władzę!
     koniec kropka!
     antychryst moze byc koncem zydostwa czy chrzescijan ale nie oznacza to konca świata!

     te religijne wyobrazenia są……. takie same jak piekła i diabełkow z rogami ktorego nie ma!

     Polubienie

 6. Anna said

  Współcześnie wyznawcy Chrystusa są bardziej prześladowani niż w pierwszych wiekach. Najbardziej na świecie są prześladowani chrześcijanie.
  http://wpolityce.pl/kosciol/320994-w-2016-roku-zabitych-zostalo-90-tys-wyznawcow-chrystusa-chrzescijanie-stanowia-grupe-religijna-najbardziej-przesladowana-na-swiecie

  Polubienie

 7. nieustraszona said

  Ten polityk nie wiadomo dlaczego, ale powiedział prawdę : ” Mówię wam, że nie mamy żadnego rządu związkowego, a mamy Merkel jako szefową poza rządowej organizacji w Niemczech i jest to tym, czym jest.”

  Dlaczego więc wszelkie żydowskie agencje z maniackim uporem twierdzą, że istnieje niemiecki rząd ?

  BRD jest tym, czym jest czyli GmbH, a na polski s.p.o.o czyli spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i jest to taka sama sytuacja w Polsce czy na prawie całym świecie !!!

  Polubienie

 8. Elba said

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/106747-jak-pozbyc-sie-dlugu-i-banksterki-z-polski

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Szesnastu obywateli Belgii, którzy wrócili do kraju po walce w szeregach Państwa Islamskiego i innych grup terrorystycznych na terenie Iraku i Syrii, żyje teraz z zasiłków państwowych.

  Ze względu na fakt, że – jak twierdzą władze – mężczyźni „spełniają wszystkie wymogi prawne”, choćby byli zaangażowani w działalność terrorystyczną, popełniali masowe morderstwa, gwałcili (dzieci), brali niewolników i robili podobne rzeczy, nie można odmówić im pobierania pieniędzy pochodzących od belgijskich podatników.
  Według ostatnich statystyk belgijskiej agencji antyterrorystycznej OCAD, 117 zagranicznych bojówkarzy powróciło do Europy Zachodniej po pobycie w Syrii. Co szósty dżihadysta w Belgii korzystał ze środków pomocy społecznej.

  Wouter Langeraert, rzecznik krajowej agencji bezpieczeństwa RVA, wyjaśnia: „Żyjemy w państwie, w którym obowiązuje konstytucja. Nie każdy bojówkarz powracający z Syrii przebywa w więzieniu. Niektórzy z nich spełniają wszystkie wymogi prawne: nie trafili do więzienia, są zarejestrowani w swoich miejscowościach, dostępni na rynku pracy, odbierają telefony z urzędu pracy”.

  Około sześciuset Belgów jest zarejestrowanych w prowadzonej przez OCAD bazie dżihadystów, co sprawia, że Belgia jest największym na Zachodzie krajem z odsetkiem zagranicznych bojówkarzy na mieszkańca. Ostatnie raporty wykazały, że w samej tylko Brukseli oraz w niektórych rejonach Flandrii kilkudziesięciu dżiahdystów dostaje rządowe fundusze, prawdopodobnie opłacając tym samym z pieniędzy podatników islamistyczne wypady.

  W związku z tym w 2014 r. w Belgii uruchomiono projekt BELFI, dzięki któremu odkryto setki przypadków łamania prawa. Okazało się, że do finansowania islamskiej „świętej wojny” wykorzystywane są nie tylko zasiłki dla bezrobotnych, ale także dotacje na rzecz dzieci.

  Również Duńczycy zmagają się z obywatelami-dżihadystami, którzy żyją z zasiłków. Jak donosił „The Independant” dwa miesiące temu, co najmniej 34 spośród nich walczyło w szeregach Państwa Islamskiego pobierając jednocześnie socjal.

  Nowo przybyli imigranci sprawiają, że wydatki na system pomocy społecznej wymykają się spod kontroli. Co więcej, obecność osób wywodzących się z islamskich kultur w coraz większym stopniu angażuje specjalne oddziały policyjne, które są odsyłane do pracy przy dokumentacji związanej z terrorystami i ekstremistami islamskimi.
  Bohun, na podst. https://gatestone.eu/belgian-welfare-jihad/

  Polubienie

  • kukula said

   New World Order już jest i działa

   Innymi słowy „nowy-sieciowy-porządek” w istocie nie tylko „konserwuje” chaos wewnątrz siebie ale jest również dla siebie sposobem autokreacji. Naturalnie, że stworzenie podobnej konstrukcji „agregacji milionów, indywidualnie podtrzymywanych, niezorganizowanych obywateli”, to znaczy sieciowego „umysłu” społecznego, wymagało bardzo dużo czasu przy czym na skutek nie tyle stworzenia odpowiednich warunków ekonomicznych i wystarczającego rozwoju odpowiednich możliwości technologicznych, co moralnej przebudowy powszechnego wychowania ludzi, pierwotnie adaptującego do życia w ludzkim a nie w jakimś „technotronicznym” społeczeństwie. Jeszcze na samym początku projektu podjętego przez nekrokratów w celu przechwycenia globalnej władzy, jedna z ich struktur instytucjonalnych całkowicie szczerze ogłosiła „żeby dojść do utworzenia jednego rządu światowego, żeby koniecznie wyzwolić ludzi od ich tożsamości, od przywiązania do rodziny, narodowego patriotyzmu i religii, którą wyznają”.

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/new-world-order-juz-dziala-2017-02

   Polubienie

 10. KrisT said

  a teraz coś z zagranicy, coś o nastepnym bohaterze ukrainskim…. bojowniku z niemcami i o wolnośc ukrainy… polecam przeczytać bo takie osoby są właśnie stawiane na piedestałach…
  http://ksi.btx.pl/index.php/publikacje/233-kim-byl-hryhoryj-perehijniak

  Polubienie

 11. marek said

  Polubienie

 12. krab said

  Zobaczcie, a w mendiach cisza….
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nad-europa-wykrywa-sie-wzrost-promieniowania-izotopu-jodu-131

  http://www.irsn.fr/EN/newsroom/News/Pages/20170213_Detection-of-radioactive-iodine-at-trace-levels-in-Europe-in-January-2017.aspx
  Tutaj jest mapka z wartościami

  Polubienie

 13. Anna said

  Jadą do nas!!! W Polsce na A4 policja znalazła w ciężarówce nielegalnych. Przewoził ich Turek.

  Polubienie

 14. Anna said

  Zaginęła młoda Szwedka, przypadkowo odnaleziono ją w imigranckiej szaszłykarni. Przeczytajcie co ją spotkało…
  http://wrealu24.pl/services/3808-masakra-milosnicy-imigrantow-podarowali-im-knajpe-gdy-policjanci-zeszli-do-piwnicy-zdretwieli-to-sie-nie-powinno-wydarzyc

  Polubienie

 15. kukula said

  ciekawa przepowiednia ktora sie ziscila

  „Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takim napływie cudzoziemców nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjadą do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie będą źle o nich myśleć i nieprzychylnie ich traktować. Będą ich traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów.

  https://polskiepanstwopodziemne.wordpress.com/2012/03/16/ciekawy-komentarz-na-jednym-z-portali/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: