Miziaforum's Blog

Uwaga !! SZCZEPIONKA KTÓRA JUZ ZABIŁA TYSIĄCE DZIECI BĘDZIE W POLSCE PRZYMUSOWA !

Posted by miziaforum w dniu Luty 20, 2017


http://pikio.pl/szok-ta-szczepionka-usmiercila-tysiace-dzieci-w-polsce-bedzie-przymusowa/

Polskie władze mają zamiar iść na wojnę z rodzicami, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Minister Zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest bowiem jednym z najzagorzalszych zwolenników szczepień. Jednakże, szef resortu zdrowia postarał się o sprowadzenie do kraju amerykańskiej szczepionki o złej sławie.

Obecny minister zdrowia nie ma jednak zamiaru kogokolwiek zachęcać do szczepienia własnych dzieci. Będzie o wiele ostrzej. Już planowane jest zaostrzenie przepisów dotyczących przymusu szczepienia najmłodszych. Radziwiłł chce, by oporni rodzice płacili nawet 50 tys. złotych za odmówienie zaszczepienia swojej pociechy.

Jest to zdecydowanie odmienne podejście do tematu w stosunku do innych państw europejskich. W krajach Europy Zachodniej szczepienie dzieci nie jest przymusowe, a dobrowolne. Rodzice, których dziecko poniesie negatywne skutki szczepienia, mogą także liczyć na odszkodowanie ze specjalnego funduszu.

Żeby tego było mało, Ministerstwo Zdrowia postarało się także o zamówienie dostawy szczepionek z USA przeciwko pneumokokom. Wśród polskich przeciwników szczepień już zapanowała panika. Podanie tego specyfiku dzieciom w Stanach Zjednoczonych skutkowało bowiem zgonem 2000 dzieci i wypłaceniem 2,6 mld dolarów odszkodowań. Także i ta szczepionka dla najmłodszych, podobnie jak i pozostałe, będzie przymusowa.

WAŻNE !FORMULARZ DLA LEKARZA SZCZEPIĄCEGO +INSTRUKCJA SPOSOBU PRZEDŁOŻENIA DO PODPISU .PDF.pobierz link                       Ściągnij PDF w j. polskim

Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień

Ściągnij PDF w j. angielskim
Physician’s Warranty of Vaccine Safety

Ściągnij PDF w j. hiszpańskim
Garantia Medica para la Seguridad en las Vacunas

Ściągnij PDF w j. francuskim
Formulaire a faire signer (Vaccins)

Komentarze 22 to “Uwaga !! SZCZEPIONKA KTÓRA JUZ ZABIŁA TYSIĄCE DZIECI BĘDZIE W POLSCE PRZYMUSOWA !”

 1. kukula said

  W krajach Europy Zachodniej szczepienie dzieci nie jest przymusowe, a dobrowolne. a tymczasem w polsce,,,, kto ma rozum niech to powiaze z wizami ktore tez sa dla polakow obowiazkowe po prostu polakow sie depopuluje jak muzinow z afryki

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Polacy w większości sami się depopulują ze swoją ślepą wiarą i pełzaniem wobec „autorytetów” nieistniejącego państwa, pseudonauki i ogłupiacza religijnego bedących w łapskach korporacji. Wszelkie prawie mendia będące w mackach tychże nakręcają te ludobójcze geszefty.

   „RH pisze:
   18/12/2015 o 23:54

   Pani Mario.
   Rozwiązanie przed nosem leży. Wystarczy wysłać zapytanie imienne do któregokolwiek ministra, czy jego ministerstwo to hucpa zwana spółka. Dać 7 dni na odpowiedź pod grzywna liczona w 10000 tys za dzionek, na koniec affidative. Potem iść do sądu, tam gdzie spółka zarejestrowana. I zaglodzic skoewysynow.
   Mają immunitet od prawa karnego. Cywilne powództwo tylko na kasę nie odsiadke. Ale przecież nie chodzi o to by ich zamykać. Tylko odebrać to co nakradli.”

   U Astromarii są całe tony informacji o toczącej się na całym świecie wojnie chemiczno-biologicznej nastawionej celowo na debili wystraszonych bredniami inkwizycyjnej antymedycyny i „opieką” spółek „państwowych”.

   Kto głupi niech te strachy na Lachy kupi, bo jak są już dostępne poza systemem wszelkie informacje i to za darmo, a jednak debile wolą hipnozę mendialną, no to jest to ich sprawa.

   Polubienie

   • miziaforum said

    NIKOGO NIE OBRAŻAM ALE STWIERDZAM FAKT 10 % POPULACJI JEST JESZCZE ZDOLNA MYŚLEĆ SAMODZIELNIE I MA POCZUCIE INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO …….. PAMIĘTASZ FILM NA KTÓRYM POKAZAŁEM POJEMNIKI NA ŻARÓWKI RTĘCIOWE WEWNĄTRZ SKLEPU SPOŻYWCZEGO ?

    POKAZAŁEM TEN FILM 25 OSOBOM BEZ DYSKUSJI WSTĘPNYCH … O SZKODLIWOSCI …. ZAPYTAŁEM CZY PRZESZKADZA IM ZE W TYM SKLEPIE GDZIE KUPUJĄ SĄ TAKIE NIEZABEZPIECZONE POJEMNIKI ……….. ODPOWIEDZIELI WSZYSCY !!! ŻE NIE !! BO FIRMA SKLEP WIE ŻE TO BEZPIECZNE !!!! 🙂 I NAPEWNO JEST BEZPIECZNE ……. POTEM ZAPYTAŁEM PO CHWILI CZY MÓGŁ BYM U NICH W KUCHNI POSTAWIĆ WIADERKO
    I W NIM STŁUC 2 ŻARÓWKI RTĘCIOWE !! I ZEBY TAK STAŁO 2 DNI A ONI TAM BĘDĄ SZYKOWAĆ POSIŁKI

    ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA ….. TY JESTEŚ CHYBA POJEBANY !! PRZECIEŻ ZATRUŁ BYŚ NAS

    CZYLI W SKLEPIE SPOŻYWCZYM MOZE TAKIE WIADRO STAĆ ZUPEŁNIE NIE SZCZELNE Z ZBITYMI ZARÓWKAMI

    W DOMU NIE ………….. DLA CZEGO TAK ?

    Polubienie

    • miziaforum said

     Polubienie

    • nieustraszona said

     Pasterze duchowni i hodowcy państwowi od dawien dawna utrzymywali bydło robocze w ciemnociE, żeby im się nie wymknęło spod kontroli i nie zagroziło ich „władzy”, a co najgorsze ich olbrzymim dochodom.

     Już Honoriusz Balzac w powieści „Eugenia Grandet” o upiornym skąpcu zauważył, że najbardziej dochodowym interesem jest handel ludzkimi niewolnikami, bo w przykładowym porównaniu z hodowlą owiec wymagającej jej ciagłego doglądania, dojenia, utrzymania w zdrowiu i zapewnienia schronienia czy bezpieczeństwa , to hodowla ludzkiego bydła jest prosta jak drut.

     Bydełko ludzkie zastrachane od wieków katolickim terrorem żydów z Rzymu wraz z jego wszystkimi odłamami jahwizmu przyjmuje to za „tradycję” i wychowuje swoją dziatwę na kolejne pokolenia niewolnicze samodzielnie dbające o siebie, zapierdalające od rana do nocy i oddające haracze podatkowe oraz swoje kolejne pokolenie na rzeź szczepień.

     Już w takiej „prymitywnej” Etiopii przed paroma laty wkurwieni ojcowie, którzy zauważyli, co się działo z wcześniej szczepionymi u nich dziećmi wzięli i odstrzelili całą ekipę wysłanych do śmiercionośnych szczepień przez „dobroczyńcę” Billa Gates, a co w efekcie doprowadziło, że nikogo do stworzenia kolejnej ekipy nie udało się nakłonić.

     Polubienie

   • kukula said

    jesli depopulacja polakow przebiega droga naturalna to wszystko ok a co jesli ktos celowo depopuluje poprzez opryski chemtrails zatruwanie zywnosci chemia szczepionki itd
    to sa metody sztuczne nie naturalne czyli nie zgodne z prawem boskim
    https://www.monitor-polski.pl/samoloty-pasazerskie-truja-nas-zrzutami-chemii-od-9-lat/comment-page-1/

    Polubienie

    • kukula said

     aha i jeszcze gmo nam podrzucaja a wszystko to przeciez dla naszego dobra

     http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=91&start=50

     Polubienie

     • kukula said

      http://www.vidinfo.org/video/1010407/terror-gmo-przyszlosc-pozywienia-monsanto

      Polubienie

     • kukula said

      albo to to nie sa zarty to powazna sprawa gmo i chemtrails to bron biologiczna przeciwko nam

      Polubienie

      • miziaforum said

       Panie kukla 🙂 pan tu wklejasz elaboraty wielominutowe .. DLA KOGO ? KTO TO ZROZUMIE ? 🙂

       zobacz pan wycinek w arta prasowego z góry !!!

       „Podanie tego specyfiku dzieciom w Stanach Zjednoczonych skutkowało bowiem zgonem 2000 dzieci i wypłaceniem 2,6 mld dolarów odszkodowań. Także i ta szczepionka dla najmłodszych, podobnie jak i pozostałe, będzie przymusowa.”

       skutkowało bowiem zgonem 2000 dzieci

       te 4 słowa powinny przynajmniej zainteresować człowieka normalnego !!

       TO BRZMI JAK KOMUNIKAT .. OD JUTRA W POLSCE CHLEB I WODA BĘDĄ ZATRUTE

       ALBO KTO NIEMA 50 000 ZŁ NA ZAPŁATĘ KARY ZA NIE DOSTARCZENIE DZIECKA SWOJEGO NA WSTRZYKNIECIE TRUCIZNY , EGZEKUCJĘ

       SAM DOPROWADZI WŁASNE DZIECKO DO MIEJSCA W KTÓRYM JE ZAMORDUJĄ …

       ZA TWOJĄ ZGODĄ I POMOCĄ ..

       albo inaczej KTO NIE DOPROWADZI WŁASNYMI RĘKAMI SWOJEGO DZIECKA DO MIEJSCA W KTÓRYM JE ZABIJĄ I NIE POMOŻE W MORDERSTWIE ZAPŁACI KARĘ 50 000 ZŁ 

       ==================================

       JA WYSIADAM NIE TŁUMACZĘ … NIKOMU NIC TE 10 % JEST ODBIORCĄ JEŚLI COŚ NAPISZĘ …. SORY RESZTA …

       TU JUZ NIE CZAS NA RATOWANIE 90% KRETYNÓW TERAZ TRZEBA PATRZEĆ I UWAŻAĆ NA SIEBIE BO TE 90% KRETYNÓW PLANUJE UNICESTWIĆ 10 % ODSTAJĄCYCH OD NICH NORMĄ JAKA ONI UWAŻAJĄ ŻE SĄ

       Polubienie

 2. miziaforum said

  W Kijowie odradza się Majdan. Przeciwnicy obecnej władzy powiązani z organizacjami paramilitarnymi blokują połączenia kolejowe z terenami pod kontrolą separatystów, a teraz zaprojektowali nowy Majdan w stolicy. Do Kijowa masowo przybywają dziennikarze.

  Póki co, nie jest to oficjalna informacja, ale do mediów dotarły wieści o organizacji nowego Majdanu w stolicy Ukrainy. Na chwilę obecną protestują przeciwnicy obecnej władzy, którzy zamierzają postawić namioty. Wzdłuż ulicy Bankowej planują ustawić „redutę”, którą dowodzić będzie podpułkownik Anatalij Winogradskij.

  Polubienie

  • KrisT said

   donieck blokują prawosektorowcy,,, z ich deputowanym semenczenko czy jak mu tam (ten ktory pod debalcewem został w dupe ranny- wiemy kto dostaje w dupe) i to od dłuzszego już czasu… Pomimo nakazu odstąpienia od blokady bo działa na szkodę ukrainy!
   majdan 3.0 miał byc ale policja rozgromiła powstające nowe miasteczko, poroszenko nie pozwoli na nowy majdan bo skonczy gorzej jak poprzednik.
   Ukraina obecnie to panstwo w panstwie każdy robi co chce…..

   Polubienie

   • KrisT said

    ale… albo wprowadzą totalitaryzm i zamordyzma albo poroszenko i reszta ferajny beda wisieć na latarniach.
    ludzie juz mają dosyć, nie wytrzymują głodowych pensji i ciągłych podwyzek i rozpasania wladzy! Majdan 3.0 to będzie wojna domowa na całej ukrainie!

    aby temu zapobiec poroszenko potrzebuje na gwałt jakichs dobrych info,spektakularnego zwycięstwa- na przełomie luty/marzec junta kijowska ma przejsc do pełnego ataku na noworosję! ofensywa na całej linii frontu.
    zakończy sie to totalną masakrą i ogromnymi stratami! kto wygra? trudno powiedzieć jest obecnie ponad 3:1, co najmniej 70-80tyś ukrainców przeciwko 20 tyś armii DRL i ŁRL (doniecka i ługanska republika ludowa)
    Jeśli ukraincy nie wygrają wtedy pozostałe przy zyciu wojska „noworosji” goniąc ich zatrzymią sie daleko za linią graniczną…..

    i oby potomkowie UPA dali dupy bowiem jeśli wejdą do doniecka to zrobią odessę 2.0 !

    Polubienie

  • kukula said

   ja juz pisalem kuzwa o tym polska powinna przywrocic pobor do wojska mamy piekielnie niebezpieczne czasy i zlikwidowana armie ale to na serio w razie czego moze byc nie wesolo

   Polubienie

 3. Elsa said

  PiS taki sam jak po. POwoli wykańczania kraj. Szczepienia powinny być dobrowolne. Niech p. Radziwiłłów zaszczepić swoich bliskich. A to co zrobili z ceta, to zdrada
  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/10522-pis-tchorzliwy-i-nieskuteczny-komentarz-po-przeglosowaniu-umowy-ceta-w-parlamencie-europejskim

  Polubienie

 4. nieustraszona said

  Bydło ludzkie śpi i dopiero jak mu ostatnie gacie ukradną i puszczą w dzurawych skarpetkach pod most, jak wcześniej nie dał „wyleczyć” się na śmierć, to może zacznie myśleć, ale wtedy będzie juz dla niego za późno.

  Popatrzcie na szyderczo uśmiechnięte i pewne siebie ryje inkwizycyjnej „pseudowladzy religijno-państwowej”, która z bezczelnym tupetem „podpisuje” rozbudowę jednego z wielu miejsc kaźni dla Polaków, a którzy w baranim pędzie zapisali się do kolejek u lekarzy, bo naiwnie wierzyli, że im się zdrowie i życie należy w zamian za opłacane składki ZUS :

  https://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  Filmik o bardzo dochodowym łowieniu gojów na „raka” został wycięty !

  Polubienie

 5. […] Uwaga !! SZCZEPIONKA KTÓRA JUZ ZABIŁA TYSIĄCE DZIECI BĘDZIE W POLSCE PRZYMUSOWA ! […]

  Polubienie

 6. […] https://miziaforum.wordpress.com/2017/02/20/uwaga-szczepionka-ktora-juz-zabila-tysiace-dzieci-bedzie… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: