Miziaforum's Blog

MIZIATV kanał Y.T misja zakończona :-)

Posted by miziaforum w dniu Luty 18, 2017


ZGODNIE Z ZAWARTYM ZAKŁADEM 🙂 W PRZECIĄGU OKRESU CZASU 25 .01.2017 DO 18 .02.2017 CZYLI KRÓCEJ NIŻ MIESIĄC !!!!

OSIĄGNĄŁEM DZIŚ UMÓWIONY 1 000 000 WYŚWIETLEŃ PŁATNYCH !!

PONAD 17 000 SUBSKRYPCJI  

SKRZYNKA PIWA MOJA 🙂 

p.s wszystkie filmy zostały definitywnie i bezpowrotnie skasowane

😦 pozostała do wypłaty kwota około 600 $ nigdy nie zostanie pobrana z powodu podania zupełnie lipnych fikcyjnych nie istniejących danych wymaganych przez adsens i Y.T

🙂 NIECH WYŚLĄ NA BERDYCZÓW

 

pp. s Y.T NIE POLECAM NIEZŁE SKURWYSYNY I ZŁODZIEJE ……….

no ale ten temat mamy juz zamknięty   🙂 … JEST SOBOTA .. JEST PIWO !!

Komentarzy 49 to “MIZIATV kanał Y.T misja zakończona :-)”

 1. KnUR1 said

  cheers 🙂

  Polubienie

 2. miziaforum said

  ale to też zachęta dla innych skoro ja taki czubek bez jakichkolwiek przygotowań sie starań czy nakładów w 24 dni wygenerowałem stałej widowni 17000 i ponad 1 000 000 wyświetleń !! PŁATNYCH ZNACZY MATERIAŁ ZOSTAŁ OBEJRZANY

  TO INNI TEŻ MOGĄ SPRUBOWAĆ ZAPEWNE Z LEPSZYM SKUTKIEM BO NIE SĄ CZUBKAMI 🙂 A NIE BYCIE CZUBKIEM TO JUZ NA STARCIE 50-% WIĘCEJ I LEPSZA POZYCJA WYJŚCIOWA ………. JA ROBIŁEM OD „0” ZERA !!

  Polubienie

 3. KnUR1 said

  Nie potrzebnie usunąłeś – undelete. Ja dzis mam dziwny humor – w koncu wszyscy wyjechali do swoich krajow i mam spokoj. Mam ze 20 pojebanych filmow nagranych przez weekend ale patrze na to i takie dziwne, gówno. Juz chyba nie chce mi sie nawet drwić i szydzic – bo jak patrze z dystansu to ja na kretyna wychodze. I tak oddalam sie od Polski, krok po kroku, znajomosc po znajomosci.

  Polubienie

  • miziaforum said

   nie jest żle … a o otworzeniu kanału mozna pomysleć TERAZ WIEM JAK SIĘ ZA NICH WZIASĆ NA SERIO SKUTECZNIE 🙂 PROBLEM JEST 1 SAMEMU CHUJA ZROBISZ …. A TO JAK SKUTECZNIE DZIAŁAĆ NA Y.T DOWIODŁEM … I NIE JEDEN BY MI WIELE DAŁ ŻEBY TO POWIEDZIEĆ JAK ? A JEST TO TAK PROSTE ŻE AŻ NIEWIARYGODNE 🙂

   Polubienie

   • KnUR1 said

    ja zawsze jestem otwarty na pomysły jakby co; a starzy (głownie matka) mi tak dali wpizde przez ostatni miesiac bytwania, ze zupelnie mam na nich wyjebane; nawet zjechać widna mi sie nie chciało, zeby ich na takse odprowadzic; jest przepaść miedzy nami jak trąba słonia; mam filmy nagrane z gdakania; myśle ze film byłby jak ten:

    (albo jeszcze bardziej beznadziejny)

    Polubienie

    • miziaforum said

     zaraz coś zaradzimy 🙂

     Polubienie

    • Dag. said

     Dlatego ja uważam ,ze wszystkie młode małżenstwa powinny mieszkać osobno – nie z rodzicami.Ale jak to wygląda w praktyce ,to wszyscy wiemy,sytuacja materialna młodych jest kiepska i jeśli rodzina nie pomoże finansowo ,to młodzi mają przerąbane.Ja u mojej córki bywam 3 razy w roku:na święta i na urodzinach wnuczki.Nie narzucam sie ,nie wtrącam ,nie doradzam- gdy czegoś potrzebują sami dzwonią ,czy przychodza.Może dzięki temu żyjemy zgodnie ,nigdy nie bylo między nami konfliktów,wychowałam wnuczke od 6 mc,do pójscia do szkoły do 2 klasy.Nigdy nie byłam zaborcza,mam swoje zainteresowania,swoje hobby i nie miałabym czasu na wysiadywanie u młodych i zawracaniu im głowy swoimi urojeniami.Jestem gotowa pomagać ,gdy sami powiedzą ,że mnie potrzebują.Również córka chetnie nam pomaga…tu sytuacja jest odwrotna,córka bywa co 2 tygodnie u nas ,a jak jest potrzeba gdzieś jechać,to służy chętnie pomocą.Miałam bardzo zaborczą matkę,która chciała sterować wszystkim i wyciągnełam własciwe wnioski.Zięć odnosi sie do mnie i Marka z szacunkiem.Wnuczka traktuje Marka jak dziadka i składa mu życzenia na dzień dziadka.
     Szafa gra ,a korniki tańczą…..

     Polubienie

    • nieustraszona said

     Takie znęcanie się psychiczne, poniżanie czy bicie potomka podchodzą pod kodeks karny , no ale przy powiedzeniu prawdy o upiornych mamuśkach zaraz jest odzew typu, że nie mówi źle o swojej matce czy też nie sra się we własne gniazdo.

     Za to tego typu psychopaci czują się bezkarnie, bo jest na tą przestępczość w takich rodach ogólne pozwolenie społeczne i dlatego tak jedna z drugą jędze i tatusie pod pantoflem mogą za to srać na głowy swoim potomkom, ile wlezie.

     A skąd mogę to znać, jak nie po sobie i dlatego współczuję wszystkim ofiarom tego typu psychopatów w wielu gniazdkach rodzinnych, w ich piekielnych ogniskach domowych.

     Olej tych swoich starych i weż to na dystans stosując dyplomatyczne uniki na kolejne bezpośrednie spotkania z tymi psychicznymi wampirami chociaż wiem, że to nas wrażliwców bardzo boli.

     Polubienie

     • KrisT said

      a jak potomek nie chce się uczyc a nastepnie pracować, tylko cały czas w wieku 39-40 lat siedzi u mamusi na garnuszku…….

      to jest układ naczyń połączonych synalek trzyma się rabka spódnicy a mamusia nie daje opierzonemu wyleciec z gniazda i się usamodzielnić, tak metaforycznie to ujmując….

      Polubienie

     • KnUR1 said

      dyplomacja sie skończyła, wojny nie bedzie, kolejnych spotkań rownież; zostali sami; chyba tylko fejsbook im został 😛 .. i wnuczek brata, bo jego stary ten rady nie daje; aż się dziwie, że moja żona to wytrzymała; w sumie dużo nie brakowało a by wszystko rozpierdolili; ale co cie nie zabije to wzmocni 🙂

      Polubienie

 4. nieustraszona said

  PODAJE TU TEMAT WAGI SWIATOWEJ, GDZIE DOKŁADNIE WYJAśNIONA JEST HISTORIA NASZEGO ZNIEWOLENIA POPRZEZ METRYKE URODZENIA JAKO PAPIERU WARTOSCIOWEGO, KTóRYM HANDLUJE SIE TEZ NA GIEŁDZIE !

  Niestety nie jestem w stanie teraz przełumaczyć tej całej PRAWDY i proponuję włączyć tłumacza czy też lepiej zapłacić jakiemuś dobremu tłumaczowi, bo ta inwestycja napewno się zwróci przy skutecznym opuszczeniu systemu !

  Uprzedzam, że ten kluczowy temat nie jest do przerobienia za pięć minut, bo trzeba się bardzo do niego przyłożyć, żeby go dokładnie zrozumieć.

  To pozwoli zdecydowanie wyplątania się z tej diabelskiej sieci prywatnych korporacji zwanej „państwem” , „religią” wraz z całą tą strukturą administracyjno-sądowniczą każdego nie- rządu.

  https://brd-schwindel.org/deine-geburtsurkunde-wird-an-der-boerse-gehandelt/

  Polubienie

 5. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – 300POLITYKA.PL
  Kukiz: Jeśli domagamy się od Ukraińców weryfikacji podejścia do UPA, to powinniśmy rzetelnie przyjrzeć się Wyklętym

  Kukiz: Jeśli domagamy się od Ukraińców weryfikacji podejścia do UPA, to powinniśmy rzetelnie przyjrzeć się Wyklętym Jeśli domagamy się od Ukraińców weryfikacji podejścia do UPA (a należy to zrobić jak najszybciej) to najpierw powinniśmy rzetelnie przyjrzeć się naszym Wyklętym.

  Polubienie

  • miziaforum said

   WIADOMOŚCI – WPROST.PL
   Kukiz: Niektórzy w UPA byli prawi, niektórzy Wyklęci byli bandytami

   Polubienie

  • Pelagia said

   a to Wyklęci urządzili takie okrutne piekło tylu tysiącom ludzi ??
   myślałam, że w przyszłości zagłosuję na Kukiza, ale widzę, że w Polsce nie ma takiej partii, na kt. warto głosować

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Ja nie zapomniałam, że kukizek hajlował na majdanie. To jest nadal ta sama osoba ktora pod publike sie za to pokajala, ale TO jednak nadal w nim siedzi.

    Polubienie

   • falkonidas said

    „Uzbrojona banda ukraińska z okolic Włodzimierca, udająca radzieckich partyzantów, weszła z rana do kolonii i rozmieściła się we wszystkich domach, by po południu podstępnie wszystkich powiązać i na umówiony sygnał zamordować, zabijając ostrymi narzędziami, przeważnie siekierami, nie oszczędzając nikogo. Zamordowano 173 osoby, tylko 11 osób, przeważnie dzieci, ciężko okaleczone, zostały potem uratowane. Jak zwykle czyniły to bandy, po dokonanym morderstwie gospodarstwa ograbiono, zabierając cały dobytek i żywy inwentarz. Późniejsze oględziny pomordowanych wykazały szczególne okrucieństwo oprawców. Niemowlęta były przybijane do stołów nożami kuchennymi, kilku mężczyzn było obdartych ze skóry pasami, niektórzy mieli wyrywane żyły od pachwiny do stóp, kobiety były nie tylko gwałcone, lecz wiele z nich miało poobcinane piersi. Wielu pomordowanych miało poobcinane uszy, nosy, wargi, oczy powyjmowane, głowy często poobcinane. Po dokonaniu rzezi mordercy urządzili libację w domu sołtysa. Po odejściu oprawców, wśród resztek jedzenia i butelek po samogonie znaleziono martwe dziecko około 12-miesięczne, przybite bagnetem do stołu, a w ustach dziecka włożony był niedojedzony kawałek kiszonego ogórka”.

    https://bohdanpietka.wordpress.com/2017/02/18/kim-byl-hryhoryj-perehijniak/

    Polubienie

 6. Pelagia said

  na weekend- info z yt.

  Polubienie

 7. marek said

  Polubienie

 8. walec said

  zrob zakladke na stronie z filmami
  powod zamkniecia? kurwy i chuje czy tresc nie wspolgra z zalozeniem trucia?
  czasem pape lepiej zamknac i zerznac ich inaczej.
  pozdro.
  zrob zakladke z filmami,to wazne

  Polubienie

 9. marek said

  Polubienie

 10. KnUR1 said

  Polubienie

  • KnUR1 said

   vanitas vanitatum et omnia vanitas – czy im sie naprawdę wydaje, ze my wszyscy jesteśmy jakimiś imbecylami do potęgi ??!!!

   Polubienie

   • zagrypiona said

    mierzą swoja miarką, a to wszystko tałatajstwo z chowu wsobnego z wadami i błędnym postrzeganiem. 😀

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Hahahaha. Bandyta przewodniczącym Rady Europejskiej. Ale jaja :DDDDD NIEMOZLIWE…..

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Wynieśli szumowinę na piedestał europejski no i teraz mają problem. No chyba każdy liczący się w tym europarlamencie zna historie tego Rudego (a możnie nie:) i nie bez powodu się tam typ znalazł. Hahaha. No jestem ciekaw jak to się sytuacja rozwinie albo zwinie. Zobaczymy na ile stać PIS i w co oni tam graja. W ogóle się zastanawiam czy jest sens komentować te pierdoły i czy to tylko pożywka dla nas – taki teatrzyk przed prawdziwym widowiskiem. Za mali jesteśmy, żeby to wiedzieć.

      Polubienie

 11. nieustraszona said

  Maski żydowskich aktorów grających tak wiarygodnie w upiornych teatrzykach zwanych „państwami” i „religiami” są ściągane i co już wcześniej przewidział mój ulubiony filozof F. Nietzsche .

  Zdanie pod filmikiem, że „żydzi to zdrajcy Polski” jest nielogiczne, bo żydzi mają zdradziecki swój charakter we krwi pomimo „przysiąg” w narodach gospodarzy, u których nigdy nie mieli zamiaru ich wypełniać siejąc krok po kroku zniszczenie materialne, rozkład moralny, wojny z sąsiadami, biedę i chaos.

  Pierwszy komentator celuje na niemieckie brzmienie tych „nazwisk” podstępnie używając wrogości Polaków do Niemców, którzy zostali najpierw wychowani na jezuickich bajkach typu „Wanda co nie chciała Niemca” aż do tych wychowanych na komunistycznej „historii” zwalających całą tragedię ostatnich dwóch wojen tylko i wyłacznie na Niemców.
  Zresztą wcześniejsze pokolenia rdzennych Polaków też nie wiedziały o tym, że ten przedwojenny rząd Polski wcale taki polski nie był … .

  Historia powstania tych niemiecko brzmiących nazwisk u żydów sięga czasów monarchii austro – węgierskiej, w której postanowiono zarejestrować w swej administracji naród nie tylko bez ziemi, ale i też w większości bez nazwisk.

  Zastosowano do tego przeróżne podwójne zlepki wywodzące się z niemieckich nazw kwiatów, drzew, kamieni, itp. do szybkiego zorientowania się, co do rzeczywistego pochodzenia tego typu „obywateli”.

  Użyto też ironicznych „nazwisk” typu Duftveilchen czyli Pachnący fiołek.

  Już taki Andrzej Duda to Aaron Feigebaum czyli Drzewo figowe ! Kaczyński vel Kalkstein czyli Kamień wapienny.

  Jeden z żydowskich zbrodniczych kanclerzy w Niemczech ma nazwisko Hennoch Kohn, które przerobił na Helmut Kohl ( kapusta), itd., itp.. Wszyscy w Niemczech kanclerze to żydzi łącznie z żydówką Merkel vel Kasner vel I.G. Erica.

  Dlatego my Polacy i Niemcy powiniśmy już przestać powtarzać brednie historyczne napisane przez tych co zawsze i się zjednoczyć w powaleniu tej śmiercionośnej wspólnej zarazy dla nas i nie tylko, bo dla całego świata.

  Polubienie

  • abecadło said

   To w polskim rządzie nie ma żadnego Polaka, bo go nikt by tam nie wpuscił ? to jak może byc to jeszcze Polska jak rzadza nia zydzi, ktoś mnie pewnie poprawi,że zarządzaja, nie nie dobrze napisałem , bo gdyby to były osoby zarządzajace, to nie podszywali by sie pod polskie nazwiska.

   Polubienie

 12. KnUR1 said

  Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

 14. KnUR1 said

  Czy nawet ponad przeciętna azjatycka kurwa co obsługuje turystów z całego świata wie gdzie leży Polska?

  Polubienie

 15. kukula said

  Trzecia tajemnica fatimska, oficjalna treść, III wojna światowa
  Matka Boża Maryja, pragnie uratować ludzi z POTOPU, którzy wierzą w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa, lub uwierzą, żeby w ciągu 30 dni od pokazania się „ZNAKU”, na niebie opuścili nizinne tereny północne, na które runie olbrzymia ilość wody morskiej. Woda rozpłynie się po morzach i oceanach, zatapiając tereny nizinne lądu. Poziom wody w morzach i oceanie będzie wyższy niż jest obecnie o kilka metrów.

  Przeczytaj więcej na ten temat na: http://www.koniecswiata.org/564/iii-wojna-swiatowa-trzecia-tajemnica-fatimska/

  http://www.koniecswiata.org/564/iii-wojna-swiatowa-trzecia-tajemnica-fatimska/

  Polubienie

 16. kukula said

  Polubienie

 17. […] kukula o MIZIATV kanał Y.T misja zakońc… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: