Miziaforum's Blog

A.V nagranie test z czego są zrobione „talerze azjatyckie” i czy są ŚMIERTELNIE TRUJĄCE ?!

Posted by miziaforum w dniu Luty 15, 2017


 DZIŚ FILM Z PRZEPROWADZONEGO TESTU JAK BEZPIECZNE SĄ TALERZE NA KTÓRYCH SĄ PIĘKNE KWIATY Z TEGO WZGLĘDU ŻE TALERZY TYCH SZCZEGÓLNIE W POLSCE SĄ MILIONY W UŻYCIU CODZIENNIE I W DOMU I W RESTAURACJACH

TO BĘDZIE PRAWDZIWY SZOK … DLA POTRZEB NAGRANIA LOGA FIRM A NAWET KRAJ

POCHODZENIA TOWARU UKRYJEMY POD NAZWAMI „TALERZE AZJATYCKIE ” I „TALERZE EUROPEJSKIE „

TAKIEGO TESTU NIKT NIE ZROBIŁ ……… A WŁAŚCIWIE TO NIE WIEM DLA CZEGO

TEST ZASKAKUJĄCO PROSTY I DOWODZĄCY ŻE ………..

prawdziwa skala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykazana pomiarem !!

Trujące talerze z Chin – WPROST.pl

https://www.wprost.pl/117854/Trujacetalerze-z-Chin

17 lis 2007 – Chińskie talerze zawierające olbrzymie ilości toksycznego ołowiu i kadmu od ponad roku sprzedawane są w sklepach całej Polski. Kilka dni …

I nie mówcie mi że teraz już nie trujące , nawet się zgodzę może i teraz już nie ALE ILE TALERZY ZAKUPIONYCH W TAMTYM CZASIE JEST W WASZYCH DOMACH RESTAURACJACH HOTELACH ………. TO ŻE NIE MA NA NIEKTÓRYCH LOGA PRODUCENTA ANI ŻADNEGO ZNACZKA SKĄD POCHODZĄ, NIE ŚWIADCZY ŻE TO NIE SA TE !!!! A NAWET JEST TO PODEJRZANE DLA CZEGO TO PRODUCENT ZAPOMNIAŁ UMIEŚCIĆ SWEGO LOGO I KRAJU POCHODZENIA …….. CIEKAWE  🙂 MOŻE ZARABIA FIRMA JUŻ TAK DUŻO ŻE NIE ZALEŻY IM NA PROMOCJI SWEGO WYROBU I REKLAMIE 

Zatrucie ołowiem (ołowica) – objawy

Wyróżnia się dwa rodzaje zatrucia ołowiem – ostre i przewlekłe. To pierwsze jest wynikiem narażenia na wysokie dawki jonów ołowiu i zwykle dotyczy osób, które mają zawodowy kontakt z tym metalem. Przewlekłe zatrucie niskimi dawkami ołowiu może występować na skutek zarówno narażenia zawodowego, jak i środowiskowego.

Początkowo ostre zatrucie może objawiać się słodka wym smakiem w ustach, bólami głowy, zaparciem czy utratą łaknienia. Po pewnym czasie objawy te ustępują miejsca wymiotom, dodatkowo pojawiają się spadki ciśnienia krwi oraz obniżenie temperatury ciała.

Zatrucie przewlekłe, kiedy do nagromadzenia się ołowiu w organizmie dochodzi przez dłuższy czas, cechuje się głównie uszkodzeniem układu nerwowego, skóry, mięśni gładkich, nerek oraz szpiku kostnego.

Początkowe objawy ostrego zatrucia Późniejsze objawy ostrego zatrucia ołowiem Objawy zatrucia przewlekłego
ślinotok i słodkawy smak w ustach wymioty ołowiana cera” (żółtoszare zabarwienie skóry)
bóle głowy spadek ciśnienia krwi „rąbek ołowiowy” na dziąsłach
utrata łaknienia,nudności obniżenie temperatury ciała osłabienie
zaparcia bóle mięśni
bóle brzucha o charakterze kolki (kolka ołowicza) objawy uszkodzenia układu nerwowego, takie jak przeczulice, niedowłady, bóle i zawroty głowy, silne znużenie z bezsennością, zaburzenia pamięci

Ważne

Ważne

Ołów szczególnie groźny dla dzieci

Ołów może znajdować się w zabawkach, a także w kredkach świecowych, plastelinie, farbkach czy kleju. Ryzyko występowania zbyt dużego stężenia metali ciężkich dotyczy zwłaszcza zabawek pochodzących z niepewnych źródeł. Dlatego należy kupować zabawki w sprawdzonych miejscach, gdzie produkty są atestowane i mają specjalny znak. Jest to bardzo ważne, ponieważ wchłanianie ołowiu jest największe w dzieciństwie (niemowlęta mogą wchłonąć nawet 50 proc. ołowiu z żywności, kurzu lub zanieczyszczonej wody, podczas gdy dorośli pochłaniają tylko 5-10 proc.). W związku z tym w młodym organizmie ołów może wyrządzić największe szkody.

Zatrucie ołowiem (ołowica) – pierwsza pomoc

W przypadku zatrucia ołowiem konieczna jest natychmiastowa pomoc lekarska. Do czasu jej uzyskania można zastosować węgiel leczniczy.

Zatrucie ołowiem (ołowica) – leczenie

W przypadku zatrucia ołowiem stosuje się doustną lub dożylną chelację przy użyciu EDTA. EDTA to związek, który “wychwytuje” i usuwa z organizmu szkodliwe metale.

Jeśli jest takie wskazanie, można wykonać płukanie żołądka 3% siarczanem sodowym z dużą  ilością węgla aktywowanego. Jeśli doszło do encefalopatii oraz ostrej lub przewlekłej niewydolności nerek, wskazana jest hemodializa. Jeśli występują kolki jelitowe o znacznym nasileniu stosuje się opioidy (np. kodeinę).

Zatrucie ołowiem (ołowica) – skutki

Ołów może powodować zaburzenie funkcji nerek oraz rozwinięcie się tzn. nadciśnienia nerkopochodnego. Istnieje  duże ryzyko wystąpienia niewydolności nerek, jeśli dana osoba była narażona na wysokie dawki ołowiu lub ekspozycja  na wysokie dawki trwała dłuższy czas. Podobnie może się stać z wątrobą.

Zatrucie ołowiem może skutkować także arytmiami lub zawałem mięśnia sercowego.

Z kolei zaburzenia ze strony układu nerwowego po długiej ekspozycji na ołów przebiegają zwykle pod postacią neuropatii ołowiczej (czyli uszkodzenia układu nerwowego), której objawy to otępienie, drażliwość, ból głowy, drżenie mięśni, halucynacje, zaburzenia pamięci i brak koncentracji, drgawki, paraliż, śpiączka. Istnieją przesłanki, aby podejrzewać, że ołów ma związek z powstawaniem i rozwojem choroby Alzheimera i Parkinsona.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/urazy-wypadki/zatrucie-olowiem-olowica-objawy-leczenie-i-skutki-leczenia-olowiem_43365.html

Komentarzy 40 to “A.V nagranie test z czego są zrobione „talerze azjatyckie” i czy są ŚMIERTELNIE TRUJĄCE ?!”

 1. miziaforum said

  moze i zgadniecie o co chodzi ale skala tego którą zobaczycie na własne oczy was PRZERAZI .

  Polubienie

 2. tteis77 said

  wzorki są trujące 😉

  Polubienie

 3. miziaforum said

  FILM DZIŚ OKOŁO 20,00 mały problem z ………… 🙂

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. Żuraw said

  Szkło uranowe?

  Polubienie

 6. miziaforum said

  FILM ZA 15 MINUT BO BYŁY PROBLEMY ZE SKURWESYNAMI Z Y.T ZNACZY SIĘ DONOSICIELAMI 🙂 ale juz są pozamiatani

  Polubienie

 7. tteis77 said

  miz, pewnie sie ktos czepi o to ze „zaklejając talerz od dolu, dodales pod tasme jakis metal i wyje”

  Polubienie

 8. KrisT said

  chinska porcelana, była kiedyś obecnie przy masowce idąc w mln sztuk dodawanie szkodliwych dodatków do materiałów składowych to standart…
  ciekawi mnie gdzie sa stosowne słuzby co maja badać importowane towary pod kątem szkodliwości, zanieczyszczeniem szkodliwymi zwiazkami itp….
  cała taka parcia powinna na granicy zostać zawrócona i tyle w temacie!

  jak tak dalej pojedziemy to będziemy musieli wywalić 60% rzeczy produkowanych w chinach, klapki, plastyki , buty śmierdzące chemią na kilometry…..

  Polubienie

 9. KrisT said

  czasem załuję iz nie zyjemy w kraju w którym zamiast w plastiki czy alu zawija sie poprostu wszystko w liść bananowca….
  praktyczne, czyste i 100% biodegradowalne…

  Polubienie

 10. KrisT said

  stare powiedzenie brzmi ,z pięknego talerza się nie najesz…

  Polubienie

 11. zagrypiona said

  No i kolejny fajny materiał dla niektórych na przypomnienie a dla niektórych na otworzenie oczu. Fakt że o tym pisali kiedyś nawet sporo ale ucichło.

  Ja mam to szczęście, że u mnie w domu je się ze starych polskich talerzy z czasów PRLu no ale w sumie kto wie co też w nich siedzi. Chińszczyzny w zakresie ‚porcelany’ nie posiadam, a i generalnie tylko do obiadu korzystam z talerza / miski. Ciasto, chleb to w łape, szkoda sobie brudzić żeby potem zmywać. Nie mam czasu na takie pierdy. 😀

  Na kubki tez trzeba uważać bo teraz jest moda na różne takie z nadrukami, niby sympatycznie ale to wszystko chińszczyzna. Też piję tylko z polskich a i tak najczęściej ze zwykłych szklanek bo z kubka mi nie smakuje. 😀

  PS. No to tak, pałeczka jest, czapeczka magika jest… Czarna dziura… Ciekawe co będzie w następnym filmie. Dobrze że chociaż pałeczka jest biało-niebieska bo już by byłą teoria profesorów że Miziak na czarno sie ubiera i czarne msze robi. 😉

  Polubienie

 12. miziaforum said

  Od kilku lat jesteśmy nieustannie atakowani tanimi produktami z Chin. Obejmują one ok. 20-30% importu który trafia do polski. Polacy chętnie po nie sięgają, gdyż są nawet trzykrotnie tańsze od markowych. Niestety łakomiąc się na niskie ceny, narażamy się na utratę zdrowia, a czasem nawet życia.

  Od dłuższego czasu Polskę zalewa fala tanich, wadliwych, niskiej jakości produktów pochodzenia azjatyckiego. Dostać można wszystko począwszy od bielizny, torebek, zabawek, skończywszy na elektronice. Nie ma praktycznie branży w której napis Made In CHINA nie widniałby na produkcie. „Chińszczyzna” początkowo sprzedawana na bazarach, szybko rozprzestrzeniła się do małych sklepików, by dziś tworzyć własne Centra handlowe.
  Popyt na chińszczyznę jest bardzo duży. Tym bardziej dramatyczne wydają się odkrycia jakich dokonali kontrolerzy sanepidu i PIH którzy rozpoczęli kontrolę chińskich produktów. Wyniki były szokujące. Okazało się, że większość rzeczy znajdujących się na sklepowych półkach powinna być zakazana w sprzedaży. Znaleziono ceramiczne miseczki z toksyczną melaniną, tą samą substancją, która dodana do mleka w proszku spowodowała śmierć pięciorga chińskich dzieci. Na śląskich bazarach skonfiskowano porcelanowe talerze malowane farbami zawierającymi ołów. Odzież pochodzenia chińskiego, szczególnie bielizna, farbowane są toksycznymi farbami, które wywołują groźne alergie, kończące się nawet długotrwałym pobytem w szpitalu.

  W Zgierzu Państwowy Instytut Barwników i Produktów Organicznych zbadał chińskie łyżki z tzw. czarnego nylonu okazało się, że kuchenne przybory pod wpływem ciepła wytwarzają rakotwórczą substancje MDA (metylenodioksyamfetaminą), której dawka przekraczała nawet 10 tysięcy razy normy dopuszczalne przez UE. Doktor Stefan Gaweł, specjalista z Katedry Żywności i Żywienia Śląskiej Akademii Medycznej ostrzega, że MDA wchłaniane z pożywieniem powoduje nowotwory przewodu pokarmowego. dr inż. Lucjan Szuster, szef IBiPO podkreśla, że trująca substancja potrafi się uwalniać z łyżek nawet przez rok. Przez tyle czasu jesteśmy narażeni na działanie groźnych dla zdrowia toksyn.

  Kolejny dowód toksyczności chińskich produktów odkryli w ubiegłym roku lubuscy celnicy. Zatrzymali oni partię 32,5 tyś klapek plażowych, które zawierały rakotwórcze i mutagenne substancje min. ftalan dibutylu i ftalany bis – szkodliwe na rozrodczość. Oprócz tego kolorowe podeszwy nasycone zostały barwnikami zawierającymi związki ołowiu. Wymienione wyżej związki są objęte zakazem wprowadzenia do obrotu.

  Jednak najbardziej zatrważającym faktem jest, że na szkodliwe działanie trujących substancji narażone są również dzieci. Te małe bezbronne istoty padają ofiarami siły handlu, bezgranicznej walki o popyt i konsumenta. W Polsce Państwowa Inspekcja Handlowa, zbadała 1,3 tyś. zabawek i stwierdziła, że 1/3 z nich w ogóle nie powinna trafić na rynek. Wykryto min. lalki z rakotwórcza melaniną, dziecięce kosmetyki z trującym chromem i plastikowe kaczuszki z ftalanem, który powoduje bezpłodność u chłopców. Alarmujący przykład odnotowano w Stanach Zjednoczonych gdzie, w jednej z najpopularniejszych zabawek sieci Wal-Mart, „Beendez Beats”(tzw. chińskie koraliki), wykryto składniki „pigułki gwałtu”, które jak podał CNN w przypadku połknięcia przez dziecko wywołują depresję, halucynację lub nawet śpiączkę. Chociaż sieć Wal-Mart wycofała zabawkę ze sprzedaży, to jednak koraliki te są nadal dostępne.

  Plaga toksycznej Chińszczyzny rozprzestrzeniła się na cały świat. Dowód odnaleziono w Madrycie, gdzie trujące substancje wykryto w paście do zębów marki „Spearmint” wyprodukowanej w Chinach. Rozdawano ją bezpłatnie w hotelach i szpitalach. Pasta zawierała trujący glikol dwuetylenowy, przemysłowy rozpuszczalnik, stosowany np. do produkcji płynu zapobiegającego zamarzaniu. Toksycznej substancji użyto do zagęszczenia pasty jako substytutu nieszkodliwej, ale droższej gliceryny. Badania medyczne wykazały, że dopuszczalny dla zdrowia limit tej substancji wynosi 0,1 %, podczas gdy pasta ta zawierała aż 5%. Dramatyczny przykład trujących produktów zanotowano w Panamie gdzie, w 2006 roku zmarło prawie 100 osób po spożyciu wyprodukowanego w Chinach syropu, który zawierał glikol dwuetylenowy. Kilka miesięcy później we Florencji, włoska policja skonfiskowała 1,7 mln par butów, w których stwierdzono obecność rakotwórczego sześciowartościowego chromu. Używanie takiego obuwia może spowodować uczulenia, a nawet powstanie raka. Stosowanie tej toksycznej substancji w procesie garbowania skóry jest w UE zakazane od wielu lat.

  Szokujący przypadek wydarzył się w Mineapolis w Minesocie gdzie czteroletni chłopiec, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Był pobudzony i bardzo odwodniony. Następnego dnia mimo starań lekarzy zmarł. Podczas sekcji zwłok znaleziono w żołądku dziecka breloczek zrobiony z ołowiu, który chłopiec połknął. Wisiorek wyprodukowany w Chinach opatrzony był logo firmy Reebok, która dołączała podobne do wszystkich butów najnowszej kolekcji. Po przeprowadzeniu przez „The Times” śledztwa, okazało się, że taką biżuterie można kupić min. w słynnym na cały świat londyńskim sklepie z zabawkami Hamley’s, lub w renomowanej sieci Monsoon Accessorize. Są to przerażające fakty.

  W efekcie klient nie ma prawa wyboru, na każdym kroku jest oszukiwany. Na produktach brakuje informacji o kraju pochodzenia, a chińskie tanie rzeczy są sprzedawane jako kosztowny, ekskluzywny towar. Dzieje się tak również w drogich sklepach. Według Katowickiej Inspekcji Handlowej wiele markowych sklepów sprzedaje chińskie wyroby, które metkowane są dopiero w Polsce.

  Aż strach pomyśleć jak bardzo nieświadomi jesteśmy okrucieństwa jakie wyrządzamy sobie nawzajem. Mamy XXI wiek, na każdym kroku napotykamy na toksyczne i rakotwórcze substancję. Już dziś ekologiczny tryb życia wydaje się czymś niemożliwym. Tekstylia i trujące środki towarzyszą nam w każdej codziennej chwili naszego życia. Zatruwamy się powoli, ale skutecznie. Czy proces ten się kiedyś zakończy? Jaka tragedia będzie się musiała wydarzyć, by człowiek w końcu zrozumiał jak bardzo degraduje własny świat? Przegramy, czy wygramy walkę o zdrowe życie?

  Autor: mgr inż. Sebastian Zegar

  Polubienie

 13. kukula said

  Polubienie

 14. kukula said

  antychryst?

  Polubienie

  • KrisT said

   co Ty za starocie wklejasz? na dziś robotyka jest znacznie do przodu. To co potrafią cyborgi jest zadziwiające i przerazające bowiem tworzone wersje bojowe są jjeszcze bardziej zaawansowane technologicznie.
   Pochodną tego są egzoszkielety…. S-f mamy już dziś w realu.

   Polubienie

 15. KnUR1 said

  I się pożarli ^^^^ narodowcy

  Polubienie

  • zagrypiona said

   No pożarli sie. Pod wpływem tego całego Żebrowskiego smutnego pana nie wiadomo skąd. W sumie ok. Jak ktoś jątrzy to sobie sam wystawia opinie że na pasku chodzi. Czyimś. Ludzie widzą.

   Polubienie

 16. nieustraszona said

  Zapodaję teraz coś bardzo pozytywnego ! Otóż ruszyła produkcja generatorów prądowych WOLNEJ ENERGII w Kroacji !

  Duch Tesli zwyciężył, a nafciarze i ich śmieciowe petrodolary w końcu mają przerąbane !

  Ich szkolne kłamstwa wpajane na lekcjach fizyki od dzieciństwa, że „perpeetum mobile” nie istnieje można w końcu włożyć między bajki łącznie z „naukowymi” wpisami Wikipedii dla debili.

  Ludzie, udało się pomimo tego, że zbrodnicza banksteria wykończyła wielu wspaniałych ludzi z Teslą na czele.
  Te ich pierdolone zasady termodynamiki wraz z teorią względności żyda Einsteina trzeba roztrzaskać o ich kant dupy.

  Nieprzypadkowo ten ostatni został pierwszym szefem „urzędu patentowego” czyli kontroli nad wszelkimi wynalazkami geniuszu ludzkiego. Pierwszy patent, to był patent na ich hujową „aspirynę”.

  W Polsce też wiele patentów zgłoszonych do żydowskich urzędów zostało zablokowanych, a ich twórców zabito.

  Nie będę tego tłumaczyć, bo nie mam czasu i sił po paru latach budzenia baranów , a kto chce niech sobie włączy tłumacza :

  https://brd-schwindel.org/download/VORSORGE/net0117s4-6.pdf

  Ludzie, wojna informacyjna o nasze umysły trwa ! Podbierają nas chamy niemyte też na nasze serca i stąd te kretyńskie „walentynki” do odwrócenia uwagi od naszych przeżyciowo najważniejszych spraw.

  Mamy z bardzo podstępnym i wrednym wrogiem do czynienia, który udaje „państwo” i „kościół” jakoby dbające o nasze życie i dobrobyt, kiedy w rzeczywistości paru pasożydów i ich zdradzieckich przydupasów ogłupia czerwono-czarną propagandą, żeby ludziska się nie skrzyknęli i nie pogonili satanistycznej hołoty na piaski pustyni.

  Tak się to chamstwo rozpędziło, że chcą wycofać gotówkę, a ludzi wyposażyć w czipy do totalnej kontroli.

  Cyrk zwany sejmem, który robi teatralne inscenizacje w ramach „prawa” to aktorska banda złodzieji podatkowych i zdrajców narodu. Robią kurwa dobrą minę do złej gry, a jakie to napuszone, jakie kurwa nadęte bufony, jakie ważniaki, którym nie chciało się trzymać wideł od gnoju, a jak założy czerwony krawacik to wielki pan.

  A ludzie to „kupują” czyli wierzą w te tryliony bredni zapisanych jako „ustawy” w „państwie prawa” – TALMUDYCZNEGO, w którym goj jest kapitałem humanitarnym, jest bydlakiem roboczym do obrabowania go podatkami czy hujowymi „ubezpieczeniami” typu ZUS pod płaszczykiem OBIECANEK „lepszej przyszłości” , która nigdy nie nadejdzie jak będą dalej spać

  Narazie kończę, bo bym się tu rozpisała w formacie książki.

  Polubienie

 17. IMĆ said

  Polubienie

 18. hanau said

  Blog ma bana na firefoksie….

  Polubienie

  • miziaforum said

   nie tylko tam jest groźny jak broń biologiczna … rozprzestrzenia zarazę zdrowego myślenia i logicznych zasad stosowania na codzień A TO JEST ZBRODNIA !!

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Inkwizycja szaleje, bo coraz to więcej ludzi z powodu różnych okrucieństw systemu zaczęło widzieć i rozumieć, że to nie była ich zła wola, kara za „grzechy” czy karma tylko celowe lubobójcze podstępy oraz bestialskie niszczenie środowiska.

    Niestety większość zombie jeszcze śpi, bo „rządzące” kłamliwe bestie dostarczają hołocie „chleba i igrzysk” skutecznie odciągających uwagę, gdzie najbardziej wciągająca gra jest prowadzona poniżej pasa czyli pornole uzależniające ludzi gorzej niż narkotyki.

    Na przemyśle pornograficznym dorabiają się alfonsi watykańscy i inne nierządowe figury typu Kohl (kapusta) i spółka.

    O ile wszelkie jahwizmy kontrolują stada bydła roboczego pod względem „grzechu” seksualności, to współczesne rozpasanie to Sodoma i Gomora, która musi się zemścić na udziałowcach.

    Stąd tyle krótkotrwałych czy rozpadających się związków, bo szczególnie faceci myślących tylko główką wolą wpadać w wir coraz to bardziej zboczonych „interesów” z „damami”.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: