Miziaforum's Blog

Wielu z was jest bogatych lub bardzo bogatych z 95% prawdopodobieństwem !! sekret „geszewciarzy” materiał A.V !!

Posted by miziaforum w dniu Luty 14, 2017


Platyna jeden z najdroższych metali szlachetnych jubilerskich/złotniczych !

Jako bezużyteczny i mniej warty metal od ołowiu , w pewnym okresie czasu prawie przez 100 lat

był stosowany jako metal służący do fałszowania złota i srebra 🙂 w wyrobach złotniczych i jubilerskich . WOW !!! TAK TAK

BO PLATYNA IDEALNIE NADAWAŁA SIĘ DO STOPÓW ZE ZŁOTEM I SREBREM PO STOPIENIU NIE DO ODRÓŻNIENIA OD CZYSTEGO ZŁOTA I SREBRA !!

W CZASACH GDY BYŁA NIC NIE WARTYM METALEM ..

Ale zacznijmy od początku bo to historia godna nakręcenia filmu , dla czego nie powstał taki do dziś bo grono wtajemniczonych nie ma interesu aby to ujawniać i oświecać golone do dziś owieczki na procederze który rozpoczął sie wraz z odkryciem platyny , jako zanieczyszczenie złóż złota !

NO TO ZACZYNAMY !

W przeciwieństwie do znanych ludzkości od zarania dziejów złota i srebra, platyna odkryta została niedawno, bo w roku 1735. Odkrył ją Antoni Ulloa w Kolumbii. O tym, jak bardzo nie doceniano znaczenia nowego metalu, świadczy sama nazwa, pochodząca od hiszpańskiego słowa plata – srebro, pogardliwie zdrobniona na platina – sreberko.
Dla uniknięcia zafałszowania złota platyną wydano nawet w latach 1735-1778 surowo przestrzeganą ustawę, w myśl której cała ilość wydobywanej wraz ze złotem platyny musiała być komisyjnie zatapiana w morzu.

A więc od roku 1740 mniej więcej pewien sprytny naród którego przedstawiciele mieli nadreprezętacje w branży menniczej złotniczej i jubilerskiej w całej Europie wpadł na pomysł fałszowania platyną jako domieszką do złota i srebra w proporcjach nawet 40% platyny w wyrobie złotniczym i jubilerskim . A w stosunku do srerbra nawet 80% zawartości w wyrobie srebrnym pozwalała na tak wysoki procent kantu pewna właściwość platyny ze względu na fakt, iż jest antyalergiczna i nie uczula nawet bardzo wrażliwej skóry.  a po jakimś czasie pokrywa je bardzo atrakcyjna patyna podobna do tej jaka pokrywa się srebro.

No i zaczęło się przez okres 120 lat z srebra fałszowanego platyną wyprodukowano setki ton wyrobów jubilerskich jak biżuteria ale również złotniczych n.p sztućce noże widelce łyżeczki chochle , cukiernice patery a nawet popielniczki !! te przedmioty maja juz swoją wagę 🙂 i nawet jeśli złotnik sfałszował srebro tylko w proporcji 50 na 50 , a ładna patera potrafi ważyć nawet 2 kilogramy !!

I trwało to do około 1870 roku gdy , już po pierwszej wojnie światowej platyna kosztowała kilkukrotnie więcej od złota.

W tamtych czasach biżuterię i wyroby złotnicze dziedziczyło się w spadku do dnia dzisiejszego w domach też Polskich są przechowywane wyroby z tego czasu i tak sfałszowane .

Najważniejsze to co w/w spryciarze wiedzieli o platynie a lud szary nie wiedział , otóż platyna jest metalem szlachetnym ale ma jedną ważną wyróżniającą go cechę ,jest paramagnetykiem, czyli na magnes reaguje !!! 

Próba magnesu

Jednym z najpopularniejszych, domowych sposobów sprawdzenia autentyczności złota jest przyłożenie do niego magnesu. Ten metal nie wykazuje absolutnie żadnych właściwości magnetycznych, więc przedmiot nie powinien ani drgnąć.

Podobnie jest w przypadku srebra, które tak jak złoto, jest diamagnetykiem i nie reaguje na magnes. Jeśli jednak złoty łańcuszek lub obrączka natychmiast połączy się z magnesem, to nie mamy jeszcze podstaw by twierdzić, że sprzedawca jest oszustem. Magnes na pewno nie przyciągnie 24-karatowego złota, ale złoto sfałszowane platyna owszem tak .

Ale należy zachować szczególną ostrożność, kiedy w ten sposób sprawdzamy biżuterię odziedziczoną po rodzicach lub dziadkach, ale nie mamy na jej temat żadnej wiedzy. Jeśli bowiem srebrny pierścionek zareaguje na magnes, nie oznacza to, że należy go od razu wyrzucić do kosza. Być może wcale nie jest wykonany ze srebra, tylko na przykład z dużo bardziej wartościowej platyny lub posiada duzą domieszkę platyny, która jest paramagnetykiem, czyli na magnes reaguje. Nie ma co liczyć na taką pomyłkę, jeśli srebrną biżuterię kupiliśmy sami współcześnie t/z po roku 1910 – nikt nie podrabia dzisiaj srebra kilkukrotnie droższą platyną. 🙂

Dzisiaj gdy są powszechnie dostępne magnesy neodymowe bardzo silne , można bez problemu wyłowić kiedyś sfałszowane platyną srebro i złoto I TE „FAŁSZYWKI” są o wiele bardziej cenne niż gdyby były wykonane z srebra uczciwej próby i złota :-).

I tak to się zakręciło wcześniejsze pokolenia oszustów i fałszerzy chcące oszukiwac

na zawartosci srebra i złota w wyrobie , dziś stosują wręcz odwrotną metodę .

Dziś wręcz stwierdzają że to nie czyste złoto !!!!

I ZARABIAJĄ NA TYM NIE MNIEJ JAK ICH KOLEDZY PO FACHU DAWNO TEMU , KTÓRZY WTAPIALI TĄ WTEDY NIC NIE WARTĄ PLATYNĘ W KRUSZEC SZLACHETNY

A mianowicie człowiek w potrzebie finansowej zanosi do skupującego wyroby ze złota srebra nawet z cechami złotniczymi wybitymi w celu spieniężenia , na ich oczach ów fachowiec sprawdza najbardziej znana wszystkim metodą czy jest to złoto lub srebro … MAGNESEM !!

NA OCZACH KLIENTA WYRÓB SIĘ PRZYKLEJA DO MAGNESU , „FACHOWIEC” stwierdza to podróbka widzi pan magnes ciągnie jak starą patelnie , sprzedający załamany to podróbka

TAK POTWIERDZA FACHOWIEC I RZUCA NA BLAT NIEDBALE WYRÓB …. CZŁOWIEK JUZ W…. CHCE ODCHODZIĆ A FACHOWIEC WTEDY …. WIE PAN CO FAŁSZYWKA , ALE BARDZO ŁADNY WZÓR ODKUPIĘ OD PANA / PANI ZA N.P 20 ZŁ ,chcę skopiować i zrobić taki wyrób z złocie lub srebrze …. właściciel mówi dobra daj pan te 20 zł za ten sygnet odpustowy .

Zatem magnes w dłoń i sprawdzajcie co macie w szkatułkach puzderkach szafach , jeśli znajdziecie ZŁOTO LUB SREBRO KTÓRE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ZAREAGUJE NA MAGNES

zaniesć do uczciwego złotnika , niech sprawdzi .. WARTO …. W PRZYPADKU SZTUĆCÓW I PRZEDMIOTÓW NALEŻĄCYCH DO WYPOSAŻENIA KUCHNI NAWET NIE NALEŻY SIĘ ZASTANAWIAĆ

POMYŁKI W TYM PRZYPADKU ZŁOTA I SREBRA SFAŁSZOWANEGO PLATYNĄ SĄ MAŁO PRAWDOPODOBNE … FAŁSZYWKI WSPÓŁCZESNE SĄ POZBAWIONE MOŻLIWOŚCI WYKRYCIA MAGNESEM ……… 🙂

I NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE PLATYNĄ FAŁSZOWANO GŁÓWNIE WYROBY ZE SREBRA !!

ALE ZŁOTO TEŻ !!!

akcesoria niezbędne do poszukiwań

1- MAGNES NEODYMOWY , LUB INNY MOCNY

2- PRZEDMIOTY DO ZBADANIA 🙂 ZŁOTO , SREBRO A NAWET , PODRÓBKI POSIADAJĄCE CECHY PROBIERCZE ZŁOTNICZE O KTÓRYCH OD DAWNA WIECIE ŻE SĄ IMITACJAMI

JEŻELI W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BADANY PRZEDMIOT SIĘ PORUSZY W OBECNOŚCI MAGNESU WARTO GO SPRAWDZIĆ U ZŁOTNIKA NA ZAWARTOŚĆ PLATYNY

 

Komentarzy 55 to “Wielu z was jest bogatych lub bardzo bogatych z 95% prawdopodobieństwem !! sekret „geszewciarzy” materiał A.V !!”

 1. KnUR1 said

  wykopki ?

  Polubienie

 2. miziaforum said

  WIELU STANIE SIE BARDZO SZCZĘŚLIWYMI ……… ALE PO EKSPERYMENCIE WIELU SOBIE COŚ PRZYPOMNI I …………. ZACZNIE KURWIĆ NA CZYM ŚWIAT STOI 🙂 ALE MYŚLE ŻE WIĘKSZOSĆ BĘDZIE MEGA ZADOWOLONA

  Polubienie

 3. mirek said

  Jestescie bardzo bogaci 😉 mozna sprzedac nerki, płuca watrabe itp…czysta kasa 😀

  Polubienie

 4. Bartosz said

  Jedyne bogactwo na tej ziemi jakie można posiadać to bojaźń Boża która objawia się poprzez przestrzeganie przykazań i w konsekwencji prowadzi do mądrości życiowej, gdyż całe Pismo Święte jest lekcją życia: „15 które mogą cię nauczyć mądrości wiodącej ku zbawieniu przez wiarę w Chrystusie Jezusie. 16 Wszelkie Pismo od Boga natchnione [jest] i pożyteczne do nauczania, do przekonywania, do poprawiania, do kształcenia w sprawiedliwości – 17 aby człowiek Boży był doskonały, przysposobiony do każdego dobrego czynu.” Celem życia człowieka mądrego jest zbawienie w Panu Jezusie Chrystusie i życie wieczne. A celem życia człowieka nierozsądnego jest uganianie się za marnościami świata doczesnego, za karierą, za majątkiem, za iluzorycznym szczęściem według zasady „róbta co chceta”. Takie rozumowanie prowadzi w prostej linii do zatracenia gdyż każdy odpowie za każdą rzecz i każde słowo ze swojego życia. Warto przeczytać najmądrzejszą księgę świata – Biblię, i podjąć właściwą decyzję, żyć wiecznie z Bogiem, czy żyć w wiecznym oddaleniu od światłości i chwały Bożej w jeziorze ognia i siarki.

  Polubienie

  • KrisT said

   nasza madrość zyciowa została z pełną premedytacją zniszczona i zatuszowana, zmieniona przez tych których wychwalasz. A Bóg Jahwe jest krwawym bogiem!
   Celem człowieka jest zycie w zgodzie z naturą i innymi nacjami oraz prawami kosmicznymi! To wystarczy!
   Jesli nie wierzę w Jahwe to przed kim odpowiem?
   Nawiązując do morza ognia i siarki- to wymysł sredniowieczny…… wizja nieisteniejącego piekła – diabełków z ogonami.
   te złe diabły- faktycznie upadłe anioły a raczej zbuntowane legiony Boga Jahwe były dobrymi istotami, kochającymi ludzi i uczącymi ich!
   Czytałeś biblie to wiesz iz anioły stępowały z nieba i brały sobie kobiety ludzkie za żony! uczyli ludzi- przekazywali swoją wiedzę, a była to ogromna wiedza.
   Tacy byli własnie te „upadłe anioły” zdemonizowane przez upośledzoną wypaczoną wiarę.
   Prawa reka Boga Lucifer (niosacy światło) za miłośc do kobiety i ludzi, który przeciwstawił się swemu władcy został strącony z piedestału, pozbawiony honorów i oczerniony po wsze czasy!

   Masz rację Biblia nalezy czytać, apokryfy i inne zapiski, Sa bardzo ciekawe……polecam tez pisma judaistyczne opisujące Jahwe.

   Polubienie

   • Bartosz said

    Wmawiasz mi rzeczy których w ogóle nie napisałem, co oznacza że jesteś kłamcą i manipulantem. Nie jestem świadkiem jehowy tylko biblijnym chrześcijaninem pierwotnym. Uznaję wyłącznie Biblię i nic więcej, żadnej religii. Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie Chrystusie. Twoje obce cywilizacje to manifestacje demonów. Dopóki nie wykażesz skruchy i pokory przed Panem Bogiem dopóty tego nie zrozumiesz, bo Twój umysł pozostanie zaślepiony.
    ” Bo Słowo Boże jest żywe i skuteczne, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zamiary i myśli serca; (13) i nie ma stworzenia, które by się mogło ukryć przed nim, przeciwnie, wszystko jest obnażone i odsłonięte przed oczami tego, przed którym musimy zdać sprawę.”
    Polecam każdemu przeczytać Biblię, ponieważ tylko Słowo Boże może uratować każdego człowieka od zatracenia i objawić mu Prawdę. Aby zrozumieć wydarzenia na świecie aktualne i te które czekają nas w najbliższej przyszłości konieczna jest znajomość Biblii. Bez niej ludzie pozostaną jak ćmy latające w mrokach nocy i w niewiedzy własnej samoświadomości i celu swojej egzystencji podczas najbliższych wydarzeń o charakterze globalnym. Każdy z Was, żyjąc kilkanaście lub kilkadziesiąt lat – nie ma czasy na przeczytanie jednej książki czyli Biblii która może każdego zbawić i dać życie wieczne. Nie 80 lat, nie 95 lat, ale życie trwające wieczność i nigdy się nie kończące. To oferuje Biblia i ofiara Pana Jezusa na krzyżu. Głupotą i zwiedzeniem jest odrzucenie takiej propozycji podanej na tacy. Tylko głupiec może to odrzucać i człowiek nierozsądny, lub zwiedziony chwilowym dobrobytem odczuwający iluzję chwilowego szczęścia. Szczęście w życiu trwa krótko, dzisiaj jest a jutro może go już nie być. To ludzie krzywdzą ludzi, w wojnach, wyzysku i wykorzystywaniu. Pan Jezus oferuje szczęście wieczne, wystarczy przeczytać Biblię, podziękować Panu Jezusowi za to że jako jedyny bez grzechu poniósł śmierć za nasze grzechy, abyśmy my mogli mieć życie wieczne, czego każdemu rozsądnemu człowiekowi życzę. Amen.

    Polubienie

    • Bartosz said

     Polubienie

     • KrisT said

      znaki ostateczne to brednie! każda cywilizacja wysoko rozwinieta uległa zniszczeniu i zatraceniu! my do tego dązymy, zniszczenia natury matki ziemi są ogromne i to się msci!
      Pomijam tu naturalne katastrofy globalne bo takowe kilkukrotnie nawiedzały ziemię. Jestesmy jedną z kolejnych mega cywilizacji która idzie drogą samounicestwienia !
      niestety zydzie w zgodnie z naturą, zostało wypaczone i zapomniane przez zniszczenie wiary starosłowianskiej ktora bazowała na korelacji człowiek-natura.
      trudno to juz nie wroci, chyba ze….
      te znaki ostateczne to poprostu zatrucie ziemi, i do tego nie potrzeba czytać Biblii aby to wiedzieć.
      Ale nie martw się Matka natura zrobi swoje z szkodnikami, i oczysci się sama. Tylko iz to potrwa tysiące lat.

      Polubienie

    • KrisT said

     człowieku idz się leczyć, sorry ale jestes zaślepiony wiarą! demony! dawne cywilizacje to demoniczne byty! wg Twojej wypowiedzi wychodzi iz aniolowie jahwe to demony!
     człowieku Prawdą nie chcialbyś dostać w pysk !(ja zreszta tez nie) bo byłoby to bardzo bolesne! Tylko iz ja nie jestem zaslepiony w zydowski wytwór.
     Nazywanie mnie kłamcą jest wysoce niestosowną konfabulacją! Gdzie ja klamałem? w którym miejscu?
     albo gdzie ci cos przypisywałem?
     Faktycznie Mizia zaprawdę prawdę objawia iz mamy tysiące głupców (nie chce pisac debili) w kraju ktorzy nie potrafia czytac z zrozumieniem!
     I to zdanie „zbawienie jest tylko w Jezusie Chrystusie” – powiedz mi dlaczego tylko ? a co z innymi religiami? co z innymi istotami do których zydowska manipulacja nie dotarła?
     I dlaczego tylko? skąd takie przeswiadczenie? a co jesli NIE!?
     piszesz tak jakby to było nieomylne !!!!! a co jeśli jest?
     jako pierwotny chrzescijanin (tak samo jak oni) powinienes sie obrzezać!

     ps, częśc mojej wypowiedzi po przemysleniu skasowałem, nawet na to forum byłoby to zbyt prowokacyjne. Powiem cI ze nie trzeba czytac biblii aby się nie zatracić, są prawa uniwersalne- kosmiczne. Są to podstawowe prawa i gdyby kazdy działał wg nich nie byłoby wojen i zła na świecie.
     Do tego nie trzeba być wierzacym, nawet ateisci postępuja wg tych praw, i kazdy dobry człowiek bez wzgledu na wyznanie.

     Polubienie

     • Bartosz said

      Wprowadzasz wiele kłamstwa równocześnie wykazując się absolutną nieświadomością treści biblijnej, pytasz w którym miejscu? W całości. Jesteś ignorantem i wprowadzasz w błąd innych czytelników aby uniemożliwić im poznanie Prawdy która może ich zbawić. Obrzezaniu podlegał lud Izraela ze Starego Testamentu, a uświęceni w Panu Jezusie Chrystusie mają obrzezane serca. Jeśli uważasz się za dobrego człowieka to przepraszam, ale to nie wystarczy do bycia zbawionym, musisz przyjąć Pana Jezusa jako swojego zbawiciela i jedynego pośrednika, a nie wyśmiewać i szydzić z prawdziwej wiary. Chrystus przyszedł na świat w ciele człowieczym. Jeśli nie chcesz tego zaakceptować to nie utrudniaj innym zbawienia poprzez swoje szydercze komentarze, bo czas jest bliski dla każdego.
      „Na zewnątrz zaś pozostaną psy, czarownicy, rozpustnicy, mordercy, bałwochwalcy oraz wszyscy, którzy znajdują upodobanie w kłamstwie i nim żyją.” Apok.Jana 22.15.
      „Ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.” 1Kor.6,10.
      „A Ja wam powiadam: W dniu sądu ludzie zdadzą sprawę z każdego niepotrzebnego słowa.” Mat 12:36.
      Czytajcie Biblię, póki jest jeszcze na to czas. Dziękuję Adminowi za opublikowanie komentarzy. Dobranoc. Niech Bóg Wam błogosławi.

      Polubienie

      • KrisT said

       uniemozliwiam poznanie prawdy? komu? kto zechce ten może czytać, zbierać info, wiązać fakty….
       kazdy ma wolną wolę i może robić co chce! uczyć się, poznawać, szukać prawdy! krytykować, zadawać pytania….
       ale nie ma prawa narzucać innym swoich przekonań!

       co do „Ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.” 1Kor.6,10.
       „A Ja wam powiadam: W dniu sądu ludzie zdadzą sprawę z każdego niepotrzebnego słowa.” Mat 12:36
       Mnie to nie dotyczy, nie wierzę w Jahwe! To nie mój Bóg !!! Więc mnie tym nie strasz…. nie zamierzam dostac się do 177tyś zbawionych.

       Polubienie

      • KrisT said

       sorry ale nie chce Twojego zbawienia!!!!!! obrzezane serce- kto takie bzdury wymysla?
       kolego pierwotni chrzescijanie byli obrzezani to jest fakt ! a co do obrzezania serca- takich pierdół nawet od samych książy nie slyszałem ani od gorliwych świadków jehowy!
       dla mnie twierdzenie iz J.Ch. i całe te chrzescijanstwo jest jedną prawdziwa wiarą jest obrazliwe !!!!! gdzie masz człowieku szacunek do innych wiar?!
       i skąd ta pewność iz to prawdziwa wiara!
       nasi przodkowie za swą prawdziwą wiarę ginęli od miecza i ognia! o tym nie wiesz?
       zbawienie? nie neguję ale tez nie wymuszaj aby inni w to wierzyli i nie pisz iz jest to najprawdziwsza i jedyna prawda bo dowodów na to nie ma!
       chyba nie wiesz ilu Jezusów było w historii ziemi ! wiesz ilu było zrodzonych z dziewicy?
       pominmy ten temat,
       bo kołko różancowe jest gdzie indziej… przypominasz mi Zenona….

       Polubienie

  • AQQ said

   omujborze mocno nawiedzony!

   Polubienie

  • kacperkias said

   Pod warunkiem, ze trafisz na oryginalna wersje…

   Polubienie

 5. navajo88 said

  Atam sranie w banie , wystarczy mieć ACP1911 A1. CALL .045 i bingo panie i panie ! , hahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • KrisT said

   bogaty ten kto ma oddanych przyjaciół……. a w/w przyda się aby obronić takiego przyjaciela jak przyjdzie czas…
   pzdr.

   Polubienie

  • Żuraw said

   Dag, słyszysz? 😀

   Polubienie

   • Dag. said

    Już się przyzwyczaiłam do tych wypowiedzi i szalonych ekscesów….fantazję to on ma,nie można zaprzeczyć….jeszcze nie raz mnie zadziwi…..

    Polubienie

    • Dag. said

     E tam Mizia ,rozczarowałeś mnie…..myslałam ,że bedzie to coś bardziej genialne…..kto ma takie przedmioty po przodkach…..tylko wyżej urodzeni,nie dzieci klasy robotniczej…..ja bardziej cenię talenty otrzymane po rodzicach ,niż jakieś widelce i łyżki…..tego się nie da podrobić ,ani oszukać…..

     Polubienie

     • miziaforum said

      WIESZ JAK TO SIE ROBI ? 🙂 magnesik neodymowy w dłoń i sobie chodzisz po sklepikach z antykami tu macniesz tam macniesz sreberko i sie łowi …:-)

      Polubienie

      • Dag. said

       Nawet by mi się nie chciało w takim celu chodzić po sklepikach z antykami….jeśli już ,to by spotkać jakąś starą ramkę na obrazek,lub stary haft ,lub starą filiżankę z porcelany….dla mnie biżuteria ma wymiar emocjonalny,nie wartościowy w złotówkach….

       Polubienie

 6. tteis77 said

  czyli że co, „cokolwiek magnes łapie” i idę pytać czy ” w tym jest platyna”? hmmmmmmmmmmmmmmm no to plastikowymi sztućcami będę jadł.

  Polubienie

 7. J.A.S said

  Mizia a przykładałes kiedyś magnes do platyny?

  Polubienie

 8. J.A.S said

  właśnie mam w ręce drut platynowy z państwowej mennicy ale magnes neodymowy ani hu hu nie przyciąga. co jest grane? może jakieś służby SB mnie obserwują i test nie wychodzi? Mizia poóż.

  Polubienie

 9. J.A.S said

  mój komentarz nie doczeka się autoryzacji bo jest niewygodny

  Polubienie

  • miziaforum said

   o macie debila z Y.T ,, JUZ SIE SAMI ZŁAŻĄ 🙂

   Polubienie

   • krab said

    Przecież to wyżej, to gimbus i na dodatek niezbyt rozgarnięty ! Największą porażką dla takiego, jest olanie jego wpisu 🙂

    Polubienie

    • miziaforum said

     NO JESTEM JUZ PRAWIE NA UKOŃCZENIU EKSPERYMENTU P.T „KIM SĄ WIDZOWIE Y.T ” szok to mało powiedziane albo jak piszesz 90% to gimbusy albo debile …. ja na to y.t poszedłem sobie poeksperymentować .. 🙂 na różne sposoby różne tematy i różne nawet prowokacje jako filmy 🙂 efekt 15 dni aktywnej działalności 4000 ich subów , ponad 400 000 komentarzy i ponad 870 000 wejśc …… wniosek jeszcze nie pełny czekiam do pełnego miesiąca TO JEST SIEDLISKO PSYCHOPATÓW , BARDZO PRAWDOPODOBNE ŻE RÓWNIEŻ ALKOHOLIKÓW , NARKOMANÓW , ZBOCZEŃCÓW I KAŻDEJ MOZLIWEJ DEWIACJI … MNIEJ NIZ 10 % STANOWIĄ LUDZIE NORMALNI RESZTA ………. DO LASU DO PIACHU SERIO

     Polubienie

     • krab said

      Ale tak jest prawie na każdym portalu, w każdym temacie ! Gimbaza, trolle , zboki robią około 90% wpisów. Większość z nich nawet nie wie jaka jest myśl przewodnia tematu, bo nie czyta,ale głupoty wpisuje. Zwykłe oszczymury !

      Polubienie

      • miziaforum said

       WIDZIAŁAŚ TEM MOJE FILMY CHUBA 1,2,3 ….. ??? to powinni wiedzieć rodzice zanim pozwolą gnojowi załorzyć konto na y.t

       Polubienie

       • krab said

        Widziałam. Taki gówniarz jest niejednokrotnie bystrzejszy w tych sprawach niż rodzice, a zresztą niewielu rodziców kontroluje co nastolatek robi w internecie, dopiero jak się wydarzy coś złego to larum.

        Polubienie

       • miziaforum said

        ale rodzic jest włascicielem abonentu internetowego i w umowie Y.T ZNALAZŁEM COŚ … ŻE JAK MŁODZIEŻ NA BRYKA STARY ZAPŁACI TAK CZY SIAK KARA FINANSOWA ALBO NAWET PIERDEL ……. cały czas sobie czytam pomału te umowy cału czas i jest coraz ciekawiej

        Polubienie

       • krab said

        Póki co głupota nie jest karalna ! 🙂 a oni głównie w tym celują.

        Polubienie

 10. Trak said

  Pan Kret jest bogaty, bardzo bogaty,
  w hipermarkecie codzień jest,
  Jak sprzeda puszki i stare szmaty,
  wtedy podeżre sobie fest.
  Itd.

  Piosenka ze spektaklu „Calineczka”

  Polubienie

 11. nieustraszona said

  Gott denkt in den Genies, träumt in den Dichtern und schläft in den übrigen Menschen.
  — Peter Altenberg

  Bóg myśli w geniuszach, marzy przez poetów i śpi w pozostałych ludziach.

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  Polubienie

 13. Kevin said

  Witaj,

  Miziaforum, mam pytanie w powyzszym tekscie o platynie napisales cytat” W PRZYPADKU SZTUĆCÓW I PRZEDMIOTÓW NALEŻĄCYCH DO WYPOSAŻENIA KUCHNI NAWET NIE NALEŻY SIĘ ZASTANAWIAĆ

  POMYŁKI W TYM PRZYPADKU ZŁOTA I SREBRA SFAŁSZOWANEGO PLATYNĄ SĄ MAŁO PRAWDOPODOBNE …”

  co miales na mysli? ze wlasnie „W PRZYPADKU SZTUĆCÓW I PRZEDMIOTÓW NALEŻĄCYCH DO WYPOSAŻENIA KUCHNI ….” jest tej platyny najwiecej czy jej tam wogole nie znajdziesz ?

  Serdeczne dzieki za odpowiedz,

  Pozdrawiam bardzo ciekawe programy robisz tak trzymaj….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: