Miziaforum's Blog

UWAGA to NIE ŻART ,DOWIODŁEM MAM DOWODY , ILE POTRZEBA CZASU I POLAKÓW ABY WYMIENIĆ 1 SZT, WADLIWEGO ZASILACZA W LAPTOPIE ..DNI 4 i 100 000 POLAKÓW !! SZOK !!!

Posted by miziaforum w dniu Luty 13, 2017


 

miałem tego nie robić ale nie mogę bo 100 000 i 4 dni to jest REKORD GŁUPOTY !

NA MIARĘ ŚWIATOWĄ !!

Komentarzy 8 to “UWAGA to NIE ŻART ,DOWIODŁEM MAM DOWODY , ILE POTRZEBA CZASU I POLAKÓW ABY WYMIENIĆ 1 SZT, WADLIWEGO ZASILACZA W LAPTOPIE ..DNI 4 i 100 000 POLAKÓW !! SZOK !!!”

 1. Trak said

  Musi mie dugi kabel ten zasilacz albo gbokie gardo.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  CO NIE OZNACZA ŻE DO TEMATU NIE MOGĘ POWRUCIĆ ……….ALE NA RAZIE 🙂 ZOSTAWMY TO …… JEST W TYM CEL !!

  Polubienie

  • ania said

   Witam

   Bardzo proszę aby się Pan zapoznał z urządzeniem o nazwie elektryfikator krwi.
   ( Blood Electrification Bob Beck). Źyjemy w tak zatrutym Środowisku i truci jesteśmy tą chemią wszechobecną,
   a to urzadzienie podobno ma pozbawić nas tych wszystkich toksyn, które krążą w naszym organiżnie we krwi.
   ale nie tylko toksyn także komórek nowotworowych i innych drobnoustrojów chorobotwórczych.
   Urzadzenia te nie są tanie w Polsce znalazłam tylko jedno miejsce gdzie można to kupic jest drogi.
   I tu moja prośba jeśli będzie Pan mógł to prosze zapoznać sie z tym tematem.
   Na you toubie można znaleść filmiki jak we własnym zakresie można by było to skonstruować, jednakze filmiki te różnią sie w konstruowaniu.
   Jeśli miałby Pan chwile aby to sprawdzić która konstukcja jest właściwa.
   Z góry dziękuję
   Pozdrawiam Ayia

   ps, Czekam na kolejne iformacje o owocach czy roślinach które jak grapefruit ratują nam zdrowie.

   Polubienie

 3. nieustraszona said

  Już Nietzsche stwierdził, że celem życia jest poznanie wroga , a mamy tych tylko ich dwóch czyli tego wewnętrznego w postaci naszych słaboścI czyli próżności, chciwości,chęcią dominowania, itp. oraz tego zewnętrznego czyli żydowskiego handlarza robiącego na tych słabościach olbrzymie fortuny.

  Pierwszy z brzegu przykład o wszelkich totkach – srotkach, zdrapkach – pułapkach czy też loteriach, gdzie masie idiotów wydaje się, że będą milionerami za parę groszy, kiedy te grosze zbierane masowo przez „monopolistów” gier liczbowych są fortunami dla ich organizatorów.

  Mizia nie przejmuj się takimi bredniami, że „srasz we własne gniazdo”, a które jest od dawna jest mocno zasrane przez żydowskiego wroga wewnętrznego, z którym nie tylko Polacy mają do czynienia.

  To są też zagrywki na ludzkich uczuciach więzi z danym narodem i jego kulturą;, którą to obrzezane pejsate chamy i zboczeńcy starają się zniszczyć wtryniając nam dzieła z fabryki koszmarów zwaną hollywood.

  https://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

  Polubienie

 4. Anna said

  Świat islamski (cały!) tłumaczy rocznie ok. 330 książek – co jest ok. 20% tego, co rocznie tłumaczy sama Grecja. Przez ostatnie 1200 lat islamu, na język arabski zostało przetłumaczone zaledwie 100 000 książek (słownie sto tysięcy) – dla przykładu – jest to obecnie roczna wartość tłumaczeń dla Hiszpanii. 7 na 10 wyznawców Allaha w ogóle nigdy nie czytało żadnej książki.
  Istnieją medyczne dowody na to, że z muzułmanami coś „nie tak”.
  Blisko połowa islamistów na świecie jest owocem związków endogamicznych! Endogamia w małej grupie prowadzi do związków między bliskimi krewnymi biologicznymi. Skutki są żałosne.
  Dzieci będące owocem związków wsobnych tracą średnio między 10 a 16 punktów IQ, poza tym ciężej rozwijają w sobie umiejętności związane z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Ryzyko wystąpienia ilorazu IQ poniżej 70, będącego oficjalną barierą „opóźnienia umysłowego” rośnie o ponad 400%.
  http://www.sadistic.pl/endogamia-religijne-kazirodztwo-muzulmanow-vt173397.htm

  Oni mają problem.

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Zajmijmy się przeto naszymi „problemami”, które stworzyły obrzezane kutasy z chowu wsobnego i co stoi w ich nieświętej biblii w sprawie nakazu zachowania majątku poprzez małżeństwa w rodzinie.

   Nawet hodowcy psów i nie tylko wiedzą o tym, że nie paruje się ich we własnym rodzie., bo to doprowadza do ich fizycznej degeracji.

   Degeneraci żydowscy sprowadzili sobie podobnych czyli jak nad ścięte drzewo wchodzą najpierw pleśnie, to za chwilę pojawiają się na nim robaki i grzyby doprowadzające do kompletnego rozkładu drzewa.

   W mikrobiologii używane jest pojęcie pod nazwą wrota zakażenia czyli jakiekolwiek miejsce, gdzie mogą dostać się do wnętrza organizmu wredne mikroby.

   W Niemczech otwarto podobne wrota i w Polsce niedawno też, gdzie wredne mahmuty pchają się na chama, żeby żerować na białym ciele osłabionych „prawnym” niewolnictwem europejczyków.

   Przydał by się znowu król Sobieski… , który by zaczął od zdegenowanej żydowskiej wierchuszki w polskiej firmie, którzy nam robią koło pióra „podpisując” cokolwiek w naszym imieniu, ale nie pytając się o naszą zgodę, gdzie w umowach handlowych stoi jak byk, że dla ich ważności muszą się podpisać obie strony !!!

   Polubienie

 5. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: