Miziaforum's Blog

Toksyczne aromatyzatory powietrza BENZEN I INNE WĘGLOWODORY AROMATYCZNE UDAJĄCE W TWOIM OMU ZAPACH RÓŻ FIOŁKÓW I BRYZY MORSKIEJ !!k je zastąpić na zdrowe i bezpieczne A.V

Posted by miziaforum w dniu Luty 13, 2017


OBEJRZYJ FILM

 

 

 

głównym składnikiem tego szyfu trującego sprzedawanego na skalę globalną SĄ :

węglowodory aromatyczne !!

Zalicza się do nich ponad 200 związków. Wiele z nich podejrzewanych jest o szkodliwe działanie rakotwórcze. Czy jesteśmy świadomi jaki wpływ na nasz organizm mają wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne?

Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA), znane pod angielskimi nazwami: polycyclic aromatic hydrocarbons (PAH/) polynuclear aromatics (PNAs) lub polycyclic organic matter (POM), stanowią liczną grupę związków zawierających od dwóch do kilku, a nawet kilkunastu pierścieni aromatycznych w cząsteczce. W literaturze znane jest ponad 200 związków aromatycznych, a wśród nich acenaften, acenaftylen, antracen, benzo(a)antracen, benzo(a)piren, benzo(e)piren, benzo(b)fluoranten, benzo(j)fluoranten, benzo(k)fluoranten, benzo(g,h,i)perylen, chryzen, dibenzo(a,h)antracen, fluoranten, fluoren, fenantren, piren i indeno/(,2,3-cd)piren najbardziej toksyczne i niebezpieczne dla człowieka.

WWA charakteryzują się różnym, wzajemnym ułożeniem pierścieni w cząsteczce. Badania potwierdzają, że związki te nie występują pojedynczo, lecz zazwyczaj w ich mieszaninie. Najczęściej spotykanym i najgroźniejszym wielopierścieniowym węglowodorem aromatycznym jest benzo(a)piren, który uważany jest za wskaźnik całej grupy WWA. Związki te powstają podczas niecałkowitego spalania wszystkich węglowodorów z wyjątkiem metanu. Naturalnie występują w węglu, benzynie oraz ropie naftowej. Jednak wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne występujące w środowisku pochodzą głównie ze źródeł antropogennych: spalania odpadów, spalin pojazdów samochodowych

Najczęstszymi drogami jest spożywania pokarmów zanieczyszczonych  WWA, drogą inhalacyjną oraz przez skórę. Cząsteczki negatywnie wpływają zarówno na organizm ludzki jak i na zwierzęta. Do krótkoterminowych objawów zaliczyć można podrażnienie oczu, nudności, wymioty oraz biegunkę. Istnieją również objawy długoterminowe : zaćmy, uszkodzenie nerek, wątroby oraz  żółtaczka. Kontakt skóry z naftalenem  może powodować zaczerwienienia i zapalenie skóry. Natomiast oddychanie lub połykanie dużych ilości tego związku może spowodować rozpad krwinek czerwonych. Do najgroźniejszych chorób niewątpliwie zaliczyć można ryzyko zachorowania na raka płuc i innych narządów wewnętrznych.

WIĘCEJ TUTAJ I BARDZIEJ FACHOWO I OBSZERNIE

http://www.ietu.katowice.pl/wpr/Dokumenty/Materialy_szkoleniowe/Szkol2/10-smolik.pdf

Komentarze 4 to “Toksyczne aromatyzatory powietrza BENZEN I INNE WĘGLOWODORY AROMATYCZNE UDAJĄCE W TWOIM OMU ZAPACH RÓŻ FIOŁKÓW I BRYZY MORSKIEJ !!k je zastąpić na zdrowe i bezpieczne A.V”

 1. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/pomorze-zachodnie/sedzia-zlodziej-ze-szczecina-pawel-m-ukradl-ze-sklepu-wkretarki/767k9hj

  Polubienie

 2. marek said

  http://prawy.pl/45974-kolejnemu-niemcowi-sad-przyznal-wysokie-odszkodowanie/

  Polubienie

 3. marek said

  http://pikio.pl/niepokojace-ruchy-wojsk-rosyjski-desant-wyladuje-tuz-przy-polskiej-granicy/

  Polubienie

 4. Elba said

  W kosmetykach znajduje się ponad 13 000 substancji chemicznych. Tylko 10% spośród nich jest przebadanych medycznie. Koncerny załatwiły sobie, że kosmetyki można wpuszczać na rynek bez przechodzenia procedur zatwierdzania.
  Doprowadziło to do tego, że praktycznie wszystkie są zanieczyszczone metalami ciężkimi. W przebadanych kosmetykach stwierdzono, że zawierały :
  96% ołów, 90% beryl, 61% tal, 51% kadm, 20 % arsen.
  Gdyby w Polsce działały jakiekolwiek służby powołane do ochrony obywateli, to takie związki nigdy by nie mogły się znaleźć na rynku. Jak widzimy, zarówno Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny, jak i sanepidy, nie widzą nic złego w takim truciu obywateli, a głównie obywatelek. I o dziwo, w tych instytucjach pracują głównie kobiety.
  Już w 1971 roku istniało ponad 20 prac naukowych, udowadniających rakotwórcze działanie talku. Udowodniono, że jeżeli cząsteczki talku rozsypywanego w pachwinach dostaną się do pochwy, to wędrują w górę do jajników. Po wycięciu macicy u takiej chorej lekarze znaleźli talk w tkankach jajnika.
  Badania przeprowadzone w 2008 roku wykazały, że jeżeli kobieta stosuje talk tylko raz w tygodniu to prawdopodobieństwo zachorowania na rak jajników wzrasta o 36%. Codzienne stosowanie talku podnosi to ryzyko do 41%.
  Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem WHO stwierdziła, że stosowanie talku w kroczu jest prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi.
  Chemicznie talk to trikrzemian magnezu. Już w 1970 roku podejrzewano, że może powodować raka, ale zrzucano to na zanieczyszczenie sprzedawanych preparatów azbestem. Rozporządzenie z 1973 roku stwierdzało jednoznacznie, że w talku nie powinno być azbestu.
  Pomimo tego, już w 1993 roku US National Toxicology Program opublikował dane świadczące, że ten talk pozbawiony azbestu wykazuje wyraźnie działanie rakotwórcze. Stała obecność talku powoduje przewlekły stan zapalny dróg rodnych, który może być przyczyną samoistnych poronień, czyli trudności zajścia w ciążę.
  Uznano więc już ponad 2 pokolenia wstecz talk za czynnik rakotwórczy.
  W 2006 roku Rząd kanadyjski zakwalifikował talk do grupy D2A. Do grupy D2 A zaliczane są związki bardzo toksyczne i rakotwórcze.
  Ile są warte te wszelkiej maści kobiece organizacje, jeżeli nie ma żadnej, aby Wam te oczywiste fakty unaoczniać.
  A ile to tych feministek, twierdzących o konieczności wprowadzenia równości płci, zajmuje czas w mass mediach? A przecież prawie 90% tzw. Służby Zdrowia to kobiety. I co, i nic, żadna nie ostrzega swoich „siostrzyczek”?
  
 To jaki cel ma mieć ta równość płci, jeżeli te tzw. Zarządy, czyli co bardziej cwane i przebiegłe istoty, oszukują swoje rodaczki za tą przysłowiowa stówę. Taka na przykład p. Nowicka, robiąca swego czasu za v-ce marszałka, także pracowała w branży depopulacyjnej. A taka znana działaczka p. prof. Środa nawet nie zająknie się o szkodliwości takich preparatów. Przecież jej celem jest wolność skrobanek. O to się będą bić aż do ostatniej płodnej kobiety.
  Trzeba przyznać, że mają duże osiągnięcia w swojej branży. Dzięki ich ogłupianiu dzietność kobiet w Polsce spadła do 0.9. Jeżeli dzietność kobiet spada poniżej 2.2 to taki naród musi zginąć najdalej w 3-4 pokoleniach.
  Koncern J&J zalicza się do jednego ze 100 największych korporacji przestępczych. W ostatnich tylko 3 latach firma J&J wydała ponad 5 miliardów dolarów w związku z pozwami. Oskarżana jest na przykład o niszczenie dokumentacji.
  W 2010 roku Rząd Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie oskarżył J&J za sprzedawanie środków antykoncepcyjnych bez ostrzeżenia o poważnych skutkach ubocznych, takich jak skrzepy krwi, zatorowość płucna, udary mózgu, zawały mięśnia sercowego, zakrzepica żył głębokich. Natomiast Amerykański Departament Sprawiedliwości oskarżył firmę o łapówkarstwo dla OMNICARE Inc.
  Szeroko reklamowany także w Polsce szampon J&J „No More Tears” dla dzieci zawiera dwa potencjalnie rakotwórcze związki. Jednym z pośród nich jest Quaternium -15, który uwalnia formaldehyd. Formaldehyd jest znanym od ponad 100 lat związkiem rakotwórczym. Drugim związkiem toksycznym jest 1.4 – dioksan, potencjalnie rakotwórcza substancja.
  Czy kiedykolwiek telewizja, czy inne mass media, ostrzegały o tym fakcie?
  Teraz wiesz, że polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, nie istnieją po to, aby ciebie informować, ale aby prowadzić Biologicznego Robota na sznurku.
  Ten mały przykład udowadnia dwie sprawy, niezmiernie istotne dla życia społeczeństwa:
  Po pierwsze, warto mieć własne państwo!
  Po drugie, tzw. elity jeszcze wciąż nie zostały odbudowane, a aktorzy sceny politycznej grają scenariusz napisany w zupełnie innym miejscu, dla innych celów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: