Miziaforum's Blog

Bardzo znany adwokat ” SERIA WYPADKÓW to ZAMACHY NA RZĄD” skąd ta wiedza ??

Posted by miziaforum w dniu Luty 11, 2017


Roman Giertych na Twitterze o wypadku Beaty Szydło: seria zamachów na rząd
W piątek wieczorem w Oświęcimiu doszło do poważnej kolizji z udziałem samochodu rządowego, którym przemieszczała się Beata Szydło. W wyniku zdarzenia premier jest hospitalizowana w warszawskim szpitalu. W sieci szybko pojawiły się komentarze na temat zdarzenia. Politycy, dziennikarze dodają premier otuchy, niektórzy jednak drwią i wytykają rządowi czystkę w służbach.

„Seria zamachów na rząd. Dwa tygodnie temu na AM, a dziś na PBS. Tezy, że przyczyną jest nadmierna prędkość, to żałosne głosy obrońców III RP – napisał Roman Giertych na Twitterze.

Seria zamachów na rząd. Dwa tygodnie temu na AM, a dziś na PBS. Tezy,że przyczyną jest nadmierna prędkość to żałosne głosy obrońców III RP.

Komentarzy 28 to “Bardzo znany adwokat ” SERIA WYPADKÓW to ZAMACHY NA RZĄD” skąd ta wiedza ??”

 1. kukula said

  Osiem najbardziej szkodliwych leków na świecie! Będziesz w szoku jakie? Dr Jerzy Jaśkowski miażdży system!
  drgawki,

  • wyraźna zmiana zachowania dziecka, utrzymująca się dzień lub dłużej,

  • zmiana [zmniejszenie lub zanik] reakcji na środowisko

  • zmniejszenie, lub zanik kontaktu wzrokowego,

  • nierozpoznawanie znanych uprzednio osób.

  • Encefalopatii mogą towarzyszyć: drgawki, zaburzenia snu, krzyk mózgowy, nieutulony płacz.

  http://wrealu24.pl/4144-osiem-najbardziej-szkodliwych-lekow-na-swiecie-bedziesz-w-szoku-jakie-dr-jerzy-jaskowski-miazdzy-system

  Polubienie

  • Trak said

   A w ubiegłym roku, to śliwki bardzo ładnie obrodziły, a w tym, to nie wiadomo, jak będzie ale u sąsiada, to pewnie obrodzą i słoiki będzie pożyczał.

   Polubienie

 2. nieustraszona said

  Te wszystkie „leki” to zaprogramowana depopulacja, gdzie w Polsce bigfarma doprowadziła do powstania niezliczonych ilości aptek z truciznami na bydło robocze i oprócz tego w każdym sklepie, sklepiku i naet w kioskach sprzedawane są bez recept trucizny typu aspiryna czy apap.

  Do tego dochodzi terror szczepionkowy ze wszczepieniami śmierci, bo każda strzykawka to bomba z opóźnionym zapłonem o ile nie dojdzie do tzw. śmierci łóżkowej u wcześniej szczepionych noworodków.

  Zidiociałe społeczeństwo molestowane reklamami w wykonaniu aktorów skutecznie grających na emocjach kupuje każde trujące gówno, każdą ściemię korporacyjnych trucicieli, którzy jednak ostrzegają sami i chociaż na szybko, to jednak mówią, że każdy lek nie właściwie stosowany może być przyczyną śmierci i powikłań !

  Na ulotkach też jest cała prawda, ale kto to czyta ? Te ostrzeżenia na piśmie są po to, żeby w razie draki z trucicielami mogli się z tego prawnie wykręcić, bo przecież ostrzegali.

  Oczywiście, że o ile „właściwie” stosowane dawki nie zabijają od razu, to tylko dlatego, żeby ludziska nie zauważali pojedynczych zgonów licząc na to, że ich to nie dotyczy.

  Niejaki Fritz Haber czyli żydowski chemik ten „twórca” od gazów bojowych I wojny i cyklonu B napisał takie zdanie obserwując „naukowo” umierających żołnierzy pod Ypres ( stąd gaz iperytowy):

  MAŁA DAWKA TRUCIZNY PODAWANA PRZEZ DŁUZSZY CZAS ZABIJA TAK SAMO JAK JEJ DUZA DAWKA PODANA OD RAZU !!!

  Kto myśli, ten się domyśli, że to jego logiczne spostrzeżenie niestety sprawdza się do dzisiejszego dnia.

  Zona tego toksycznego diabła Habera, która nosiła nazwisko Clara Immerwahr była też chemikiem i próbowała odciągnąć małżonka od jego szatańskich celów i co niestety nie udało się jej .

  Po pierwszym zastosowaniu gazów po Ypres zabiła się z pistoletu swojego małżonka, a żydowska prasaw Niemczech skwitowała to krótko jej niezrównoważeniem psychicznym i depresją.

  Tak więc do tej pory studia medyczne, chemiczne, farmakologiczne, itd. nie zawierają w swoich programach prawdziwej historii podwalin tego satanistycznego systemu niszczącego wszystko co żywe i zdrowe na tej pięknej planecie.

  Współczesne mięso armatnie też nie ma o tym zielonego pojęcia, bo karmione propagandowymi sloganami o patriotyźmie i obowiązkach obronnych wobec ojczyzny, która nie istnieje ginie za interesy korporacji militarno-chemicznych.

  Obecni „rządzący” będący następcami tych wcześniejszych gadającyh łbów bardzo dobrze o tym wiedzą, a te ich niby wypadki przy „pracy” są sfingowane po to, żeby grać na ludzkich uczuciach współczucia celem ich manipulacji i wykorzystania do własnych parchatych interesów ludobójczych korporacji.

  Zresztą samolotowy wypadek przy pracy niejakiego Kaczyńskiego to też fikcja !

  Polubienie

 3. marek said

  http://pikio.pl/zaskakujaca-decyzja-orbana-zaprasza-uchodzcow-ale-nie-zgadniecie-jakich/

  Polubienie

 4. Trak said

  I jeszcze raz zabiorę głos w dyskusji o wypadku, która się tu wywiązała.
  Czy ktoś czytał „dobrego wojaka Szwejka” J. Haszka?

  Polubienie

  • miziaforum said

   JA PANIE FELDKURAT 🙂

   Polubienie

  • nieustraszona said

   „Dobry wojak Szwejk” to klasyka swojego rodzaju. Płakałam i śmiałam się równocześnie z tego genialnego ujęcia zasad mordowania nieobrzezanych chłopców na żydowskich wojnach, kiedy „powołani” na szwejów byli czy są macani po jajach. Oczywiście ci z usterkami są wyłączani z bezpośredniej jatki, bo genetycznie i tak są straceni.
   Bo tak naprawdę, to o was aryjskich chłopów chodzi i wasz potencjał genetyczny, którego tak wam zazdroszczą obrzezane wypierdki z chowu wsobnego. Teraz to boją się was, bo jak poznacie prawdę o nich, to zrobicie im totalny wpierdol z kaczorkiem na czele i całej tej popierdolonej sitwie aktorskich psychopatów niszczących ludzi i cały świat za pomocą ich talmudycznego „prawa morskiego”.

   Polubienie

 5. Trak said

  Ten adwokat, to ma bardzo duży łeb, coś musi wiedzieć o wypadkach.
  Na tej wielkości świńskim łbie, to można duży gar barszczu nagotować albo kwaśnicy.
  Tak sobie myślę, że szkoda by było, aby taki łeb się zmarnował.

  Polubienie

 6. IMĆ said

  Jak informuje portal Deutsche Welle, w 2013 roku za naszą zachodnią granicą składowano 38% niemieckich zasobów złotego kruszcu. Przez ostatnie 3 lata do Frankfurtu nad Menem trafiło kolejne 12%, a i na tym nie koniec.
  Nieoficjalnie mówi się, że nasi zachodni sąsiedzi spodziewają się na przestrzeni najbliższych lat globalnego konfliktu i to właśnie jest głównym motorem napędowym szeroko zakrojonej akcji sprowadzania złota do Niemiec.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/5382/niemcy-w-pospiechu-ewakuuja-rezerwy-swojego-zlota-/

  Polubienie

  • KrisT said

   praktycznie wszystkie kraje się ciągle zadłuzają, jest to dług nie do splacenia! i kiedyś w koncu musi to wszystko pierdzielnąć!!!!!!!!
   wygrają ci co bedą mieć kruszec, bo papierami to sobie beda mogli w elektrowniach napalić…

   Polubienie

  • nieustraszona said

   Szczególnie ci Niemcy liczonych w milionach z identyfikatorami niewolniczymi zwanymi tam Personalausweis napełniają sobie tym „złotem” kabzy, a w Polsce polskojęzyczne debile z takim samym niewolniczym dowodem osobistym podniecają się już na sam wyraz „złoto”., ha,ha.

   Czemu to tak jest, jak pejsate pismaki smarujący brednie o złocie czy papierowej kasie są dalej nawet tu powielani przez pożytecznych idiotów, żeby wywołać uczucie zawiści i pazerności u polskich baranów też bez – „prawnie” golonych przez tutejszą czerwono-czarną mafię z Kalksteinem (Kaczyński) na czele ?

   Nazwiska typu Kalkstein czyli kamień wapienny i tego typu nazwiska brzmiące z niemiecka nigdy nie nosili rodowici Niemcy, tylko zostały one użyte do rejestracji osobników należących do narodu wysranego przez pośredników jahwe.

   Już niejaki mocny w pysku po niemiecku oraz dobry aktor grający Niemca Hennoch Kohn słynny pod pseudonimem Helmut Kohl (kapusta) oszukiwał przez lata niemieckich kmiotków, którzy do tej pory śpią przed telawizją i czekają na następny wyborczy teatr z nadzieją na „cud”, zresztą podobnie jak polskie bydło robocze, z którego ściągana jest co miesiąc krwawica podatkowo-ubezpieczeniowa plus odsetki kredytowe na kredyty z luftu.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: