Miziaforum's Blog

AZBEST NA CO DZIEŃ !! 99% Z WAS NIE ŚWIADOMIE JE REGULARNIE AZBEST W NAJGORSZEJ Z MOŻLIWYCH POSTACI W FORMIE PYŁU I MIKRO PYŁU

Posted by miziaforum w dniu Luty 10, 2017


DZISIAJ O AZBEŚCIE O KTÓRYM WIECIE ŻE TO ŚMIERĆ W CZYSTEJ POSTACI A JEDNAK NAWET MILIARD LUDZI NIEMA ŚWIADOMOŚCI ŻE MA Z NIM STYCZNOŚĆ CODZIENNIE OD WIELU LAT ……… I SAMI SIEBIE ZATRUWACIE NIE MAJĄC ŚWIADOMOŚCI GDZIE TEN AZBEST W ZNACZNYCH ILOŚCIACH BO PONAD NAWET 2 KILOGRAMY W STANIE NIE IZOLOWANYM JEST W DOMU WASZYM !!!!

ZABIJA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU CZY CHCĄ CZY NIE NIEKTÓRYCH BARDZO MOCNO INNYCH MNIEJ ALE DAWKI SĄ ŚMIERTELNE OCZYWIŚCIE PO LATACH NAJPIERW ZACZNIECIE CHOROWAĆ NIE WIEDZĄC OD CZEGO … Z PRETENSJĄ PRZECIEŻ JA ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO MAM WRĘCZ OBSESJE ……… I UMIERAM NA RAKA !!!!! PŁUC , WONTROBY .. JELIT ………… NO TO JEST JESZCZE LEPSZE NIZ PLUTON BO WSZYSCY BEZ WYJĄTKÓW …. NO MOZE TYLKO Z KILKOMA BO NIEMAM PEWNOŚCI I MOIM ….. MNIE TO NIE DOTYCZY BO WIEM JUŻ OD LAT …… A WY NIE WIECIE I ZABIJA WAS ……….. ALE TO MOZNA ZMIENIĆ DOSŁOWNIE W 30 MINUT ŁATWO TANIO ………. WARUNEK TRZEBA WIEDZIEĆ….

DOSŁOWNIE „NIEWIEDZA ZABIJA NA ŚMIERĆ „

FILM !!

LINKÓW O ZABÓJCZYM DZIAŁANIU AZBESTU NIE DAJE BO TO JEST NIE UKRYWANA WIEDZA I DOSTĘPNA

ALBO DAM 🙂

ZBIORÓWKA WYSZUKANA DLA HASŁA

AZBEST SZKODLIWOŚĆ DLA ZDROWIA

Około 57 200 wyników

https://www.google.pl/search?client=opera&q=azbest+szkodliwość+dla+zdrowia&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Komentarzy 12 to “AZBEST NA CO DZIEŃ !! 99% Z WAS NIE ŚWIADOMIE JE REGULARNIE AZBEST W NAJGORSZEJ Z MOŻLIWYCH POSTACI W FORMIE PYŁU I MIKRO PYŁU”

 1. miziaforum said

  Między 1 a 7 lutego odnotowano ponad 290 tys. przypadków zachorowań i podejrzeń grypy. Skierowanie do szpitala otrzymało 1391 osób – podał Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (NIZP-PZH).

  Polubienie

  • Ona said

   Nie wiem kto jest narratorem powyższego filmu, jak i innych filmów prezentowanych na YT. Wiem jednak, że człowiek inteligentny nie potrzebuje wulgaryzmów, żeby wyłożyć swoje racje i argumenty. O ile tematy mogą zainteresować, to język niestety zraża . Chyba że autor ma potencjalnych widzów za głąby, które bez takich przerywników niczego nie zrozumieją. Z tym, że musi się liczyć z utratą dużej części widzów.

   Polubienie

   • janusz said

    Nie uważam się za ‚głąba” i nie zamierzam przestać czytać bloga …. A jeśli dla „Ona” nie odpowiada język w wypowiedziach autora to nie musi czytać ( albo oglądać).Niestety życie „To nie je bajka”i moze czas wrócić na ziemie.

    Polubienie

    • nieustraszona said

     Całe szczęście, że wcześniejsi wielcy myśliciele mieli wyłączoną opcję komentarzy debili, bo inaczej nie ukończyli by swoich dzieł. Co to są za typy krytyków literackich czy teatralnych czy blogowych, którzy sami nie posiadając talentów twórczych i inteligencji sadystycznie przypinają swoje łatki innym ?

     Polubienie

   • jefka said

    Hej, ONA, ja nie mam z tym problemu. To jest temat, przy którym trzeba kląć. Sorry, takie mamy emocje

    Polubienie

 2. krab said

  Pijemy azbeścik aż miło ! To jest pismo z 2008 roku, ale niewiele się w tym temacie zmieniło.
  http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/37D321FE

  Polubienie

  • miziaforum said

   wiem wiem ale jak się da wywalić to co w domu to zawsze lepiej .. tam na y.t jeden agent sie buldosczy że on sobie wina filtruje azbestem i drze koparkę że to zdrowe jest tam takich ponad setka wczieaj musiałem wywalić ręcznie ponad 4000 komentarzy takich wariatów

   Polubienie

 3. nieustraszona said

  Nie jest najgorszy ten, który nic nie wie, lecz ten który swoje kłamliwe przekonania broni kłami i pazurami.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: