Miziaforum's Blog

Flamanville Eksplozja w elektrowni atomowej nagranie A.V !!! nagrania prywatne nie publikowane w TV

Posted by miziaforum w dniu Luty 9, 2017


 

Komentarzy 28 to “Flamanville Eksplozja w elektrowni atomowej nagranie A.V !!! nagrania prywatne nie publikowane w TV”

 1. marek said

  http://reporters.pl/5363/zboczony-rekordzista-imigrant-molestowal-w-pociagu-18-kobiet-w-ciagu-2-godzin/

 2. marek said

  • marek said

   • nieustraszona said

    Dorośli ludzie głupio wierzą w dobrodziejstwo haraczy ściąganych przez jaskinie zbójów zwanych „urzędami skarbowymi”, które odprowadzają BEZPRAWNIE wyłudzone „złote runo” do wyższej prywatnej instancji zwanej ” Skarbem Państwa”, które prawnie nie istnieje !

    Pomimo wściekle szalejącej mendialnej propagandy „ludu wybranego” do oszustw i zbrodni PRAWDA o tej ponadnarodowej mafii wychodzi na światło dzienne i to coraz szybciej, bo całe te struktury iluzji „władzy państwowej” rozpadają się jak domek z kart. Już w biblii stoi, że o ile ludność napadniętych mieczem, ogniem i krzyżem krajów otwoerzy, to ma „panom” płacić daniny, haracze, świętopietrze, itd.

    Współczesny rozbój w biały dzień bazuje na „bezpieczeństwie” i stąd te różne „plagi” na których robią kokosy towarzystwa ubezpieczeniowe, inkwizycja zwana „medycyną” oraz pasożytnicza administracja coraz to bardziej ponosząca bezzasadne opłaty za wodę, gaz, ogrzewanie i kanalizację.

    Tu u Mizi jest przecież podana ściema z czujnikami zawierającymi pluton i o czym nie ma pojęcia większość oczadzona troską „władz” o ich tchórzliwe dupy siedzące przed pudłami dla idiotów.

    W Niemczech słyszałam w radio przed czteroma czy pięcioma laty, że dokonano zamachu na pewien „urząd podatkowy” (rabunkowy) w Offenbachu, gdzie narzędziem zbrodni był … kwas masłowy rozlany w klatce schodowej. Smród był taki piekielny, że i oskubywani petenci oraz ich kaci zza biurek spietrzali chociaż raz solidarnie. Przyjechały na sygnałach różne karetki, a „urząd” został zamknięty na parę dni.

    „Sensacja” ta nie przedostała się jednak do brukowców z wiadomych powodów, a już Mizia genialny chemik napewno wie, co to jest kwas masłowy i jaki ma on ci wpływ na zmysł powonienia.

  • nieustraszona said

   Na chybił trafił podaję rejestrację „Urzędu Skarbowego” w Słupsku, gdzie brakuje nazwiska „szefa” i namiarów na telefon oraz fax ! Wnioski dla myślących nasuwają się same !!!

   UPIK® Datensatz – L
   L Eingetragener Firmenname URZAD SKARBOWY
   W Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil URZAD SKARBOWY
   L D-U-N-S® Nummer 423396883 !!! numer rejestracyjny prywatnej firmy z Copyright !
   L Geschäftssitz Ul. Szczecinska 59
   L Postleitzahl 76-200
   L Postalische Stadt Slupsk
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   Telefon Nummer telefonu i numeru faxu niet
   Fax Nummer
   Name Hauptverantwortlicher szef napewno gdzieś się ukrywa
   W Tätigkeit (SIC) 9999

   Z kolei „działalność” tej prywatnej firmy w kluczu SIC 9999 czyli standartowy klucz przemysłowy z rejestracją u głównych hersztów w Waszyngtonie DC przedstawia się następująco na stronie „Stany zjednoczone departamentu pracy” czyli po polsku obóz koncentracyjny z okupacyjną administracją bezpieczeństwa i zdrowia ( o ironio !), z bliżej niesprecyzowanym establishment czyli ukrywających się złodziei i podżegaczy wojennych wystawiających swoje gadające gęby aktorów zwanych politykami i nakazującymi pismakom smarowanie kłamstw za parę srebrników w postaci zadrukownego papieru- dolców czy też euro z PRAWAMI AUTORSKIMI z małym znaczkiem copyright przed numerem seryjnym, bo diabeł tkwi w szczególe.

   Czyli że, jest to dowód na to, że te zabazgrane masoński symbolami świstki nie są wcale pieniędzmi i jeśli ktoś by je próbował kopiować, to go można by było skazać tylko za złamanie „prawa autorskiego”, a nie za fałszowanie pieniędzy !

   Teraz sobie logicznie pomyśleć, to na te świstki bezczelnie wprowadzono podatki i odsetki, żeby ludzi kompletnie zniszczyć w tej wojnie ekonomiczno-hybrydowej.

   Wychodzi na to, że gdyby nałożyć podatki czy odsetki za udostępnienie jakiejkolwiek książki czy zeitungu z prawami autorskimi, to podniósł by się krzyk i ludzie by też mogli paść ze śmiechu, ale właśnie taki sam numer wykręciły potajemnie żydowscy drukarze z papiurami dolarowymi od FED czy jewrounii z euro niszcząc za jednym zamachem ludzi i gospodarki krajów. Ot i cała „ekonomia polityczna” !

   https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=999&tab=description

 3. mgrabas said

  tak nie wygląda elektrownia atomowa
  na filmie jest inny obiekt przemysłowy

 4. Pelagia said

  a wczoraj awaria metra w Warszawie, nie wpuszczano na stacje w okolicy Politechniki, jakiś dym, jakieś coś, policja pilnowała metra

 5. Żuraw. said

  Dla zobrazowania w jakim skażonym środowisku żyjemy i dlaczego chorujemy na raka. Koniecznie obejrzeć do końca:

 6. marek said

  http://reporters.pl/5367/analna-sprawiedliwosc-szwecja-o-krok-od-legalizacji-islamskich-gwaltow-oto-wyrok-za-13-latke/

 7. Waldi said

  To na końcu to leciał samochód?

 8. mentronik said

  To nagrania z jednej z fabryk chemicznych z Chin z tamtego roku . Ludzie fejki wklejaja zeby sobie wyswietlenia nabijac . Debile i tyle .

  • mgrabas said

   dodam, że faktycznie żadna z sieci monitorującej poziom radiacji w okolicach Francji nie wykazuje wzrostu wskaźnika promieniowania w ostatnim czasie

  • zagrypiona said

   No a najgorsze jest to, że ludzie to powielają. Ponownie pytam KOMU zalezy na sianiu paniki. Bo to jest ewidentne sianie paniki. Ludzie oczekują rzetelnych informacji, ale jak widac także te ‚niezalezne’ źródła sa do dupy.
   Sprostowania pewnie żadnego też nie będzie bo poco. Kliki były i wejścia na strone to i nara. 😀

 9. Żuraw said

  Radiacji w Fukushimie też nie pokazuje.
  https://wolnemedia.net/ekstremalnie-wysokie-poziomy-radiacji-w-fukushimie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: