Miziaforum's Blog

Flamanville Eksplozja w elektrowni atomowej nagranie A.V !!! nagrania prywatne nie publikowane w TV

Posted by miziaforum w dniu Luty 9, 2017


 

Komentarzy 28 to “Flamanville Eksplozja w elektrowni atomowej nagranie A.V !!! nagrania prywatne nie publikowane w TV”

 1. marek said

  http://reporters.pl/5363/zboczony-rekordzista-imigrant-molestowal-w-pociagu-18-kobiet-w-ciagu-2-godzin/

  Polubienie

 2. marek said

  Polubienie

  • marek said

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Dorośli ludzie głupio wierzą w dobrodziejstwo haraczy ściąganych przez jaskinie zbójów zwanych „urzędami skarbowymi”, które odprowadzają BEZPRAWNIE wyłudzone „złote runo” do wyższej prywatnej instancji zwanej ” Skarbem Państwa”, które prawnie nie istnieje !

    Pomimo wściekle szalejącej mendialnej propagandy „ludu wybranego” do oszustw i zbrodni PRAWDA o tej ponadnarodowej mafii wychodzi na światło dzienne i to coraz szybciej, bo całe te struktury iluzji „władzy państwowej” rozpadają się jak domek z kart. Już w biblii stoi, że o ile ludność napadniętych mieczem, ogniem i krzyżem krajów otwoerzy, to ma „panom” płacić daniny, haracze, świętopietrze, itd.

    Współczesny rozbój w biały dzień bazuje na „bezpieczeństwie” i stąd te różne „plagi” na których robią kokosy towarzystwa ubezpieczeniowe, inkwizycja zwana „medycyną” oraz pasożytnicza administracja coraz to bardziej ponosząca bezzasadne opłaty za wodę, gaz, ogrzewanie i kanalizację.

    Tu u Mizi jest przecież podana ściema z czujnikami zawierającymi pluton i o czym nie ma pojęcia większość oczadzona troską „władz” o ich tchórzliwe dupy siedzące przed pudłami dla idiotów.

    W Niemczech słyszałam w radio przed czteroma czy pięcioma laty, że dokonano zamachu na pewien „urząd podatkowy” (rabunkowy) w Offenbachu, gdzie narzędziem zbrodni był … kwas masłowy rozlany w klatce schodowej. Smród był taki piekielny, że i oskubywani petenci oraz ich kaci zza biurek spietrzali chociaż raz solidarnie. Przyjechały na sygnałach różne karetki, a „urząd” został zamknięty na parę dni.

    „Sensacja” ta nie przedostała się jednak do brukowców z wiadomych powodów, a już Mizia genialny chemik napewno wie, co to jest kwas masłowy i jaki ma on ci wpływ na zmysł powonienia.

    Polubienie

  • nieustraszona said

   Na chybił trafił podaję rejestrację „Urzędu Skarbowego” w Słupsku, gdzie brakuje nazwiska „szefa” i namiarów na telefon oraz fax ! Wnioski dla myślących nasuwają się same !!!

   UPIK® Datensatz – L
   L Eingetragener Firmenname URZAD SKARBOWY
   W Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil URZAD SKARBOWY
   L D-U-N-S® Nummer 423396883 !!! numer rejestracyjny prywatnej firmy z Copyright !
   L Geschäftssitz Ul. Szczecinska 59
   L Postleitzahl 76-200
   L Postalische Stadt Slupsk
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   Telefon Nummer telefonu i numeru faxu niet
   Fax Nummer
   Name Hauptverantwortlicher szef napewno gdzieś się ukrywa
   W Tätigkeit (SIC) 9999

   Z kolei „działalność” tej prywatnej firmy w kluczu SIC 9999 czyli standartowy klucz przemysłowy z rejestracją u głównych hersztów w Waszyngtonie DC przedstawia się następująco na stronie „Stany zjednoczone departamentu pracy” czyli po polsku obóz koncentracyjny z okupacyjną administracją bezpieczeństwa i zdrowia ( o ironio !), z bliżej niesprecyzowanym establishment czyli ukrywających się złodziei i podżegaczy wojennych wystawiających swoje gadające gęby aktorów zwanych politykami i nakazującymi pismakom smarowanie kłamstw za parę srebrników w postaci zadrukownego papieru- dolców czy też euro z PRAWAMI AUTORSKIMI z małym znaczkiem copyright przed numerem seryjnym, bo diabeł tkwi w szczególe.

   Czyli że, jest to dowód na to, że te zabazgrane masoński symbolami świstki nie są wcale pieniędzmi i jeśli ktoś by je próbował kopiować, to go można by było skazać tylko za złamanie „prawa autorskiego”, a nie za fałszowanie pieniędzy !

   Teraz sobie logicznie pomyśleć, to na te świstki bezczelnie wprowadzono podatki i odsetki, żeby ludzi kompletnie zniszczyć w tej wojnie ekonomiczno-hybrydowej.

   Wychodzi na to, że gdyby nałożyć podatki czy odsetki za udostępnienie jakiejkolwiek książki czy zeitungu z prawami autorskimi, to podniósł by się krzyk i ludzie by też mogli paść ze śmiechu, ale właśnie taki sam numer wykręciły potajemnie żydowscy drukarze z papiurami dolarowymi od FED czy jewrounii z euro niszcząc za jednym zamachem ludzi i gospodarki krajów. Ot i cała „ekonomia polityczna” !

   https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=999&tab=description

   Polubienie

 3. mgrabas said

  tak nie wygląda elektrownia atomowa
  na filmie jest inny obiekt przemysłowy

  Polubienie

 4. Pelagia said

  a wczoraj awaria metra w Warszawie, nie wpuszczano na stacje w okolicy Politechniki, jakiś dym, jakieś coś, policja pilnowała metra

  Polubienie

 5. Żuraw. said

  Dla zobrazowania w jakim skażonym środowisku żyjemy i dlaczego chorujemy na raka. Koniecznie obejrzeć do końca:

  Polubienie

 6. marek said

  http://reporters.pl/5367/analna-sprawiedliwosc-szwecja-o-krok-od-legalizacji-islamskich-gwaltow-oto-wyrok-za-13-latke/

  Polubienie

 7. Waldi said

  To na końcu to leciał samochód?

  Polubienie

 8. mentronik said

  To nagrania z jednej z fabryk chemicznych z Chin z tamtego roku . Ludzie fejki wklejaja zeby sobie wyswietlenia nabijac . Debile i tyle .

  Polubienie

 9. Żuraw said

  Radiacji w Fukushimie też nie pokazuje.
  https://wolnemedia.net/ekstremalnie-wysokie-poziomy-radiacji-w-fukushimie/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: