Miziaforum's Blog

OSTRZEŻENIE !! PRZED YOU TUBE , chcesz mieć kłopoty załóż tam konto ,PEŁNY RAPORT J JEST NA Y.T !!

Posted by miziaforum w dniu Luty 7, 2017


Witam za jakieś 3 godzinki art. na temat prawdy o Y.T …. szukasz prawdy na Y.T NIE SZUKAJ TAM NIEMA ANI 1 INFORMACJI KTÓRA NIE PRZESZŁA BY PRZEZ CENZURĘ … ANI 1 !!

BYŁEM TAM PONAD MIESIĄC JAKO PEŁNO PRAWNY ZAREJESTROWANY ZWERYFIKOWANY UŻYTKOWNIK WIĘC WIEM !!

A NA RAZIE POSŁUCHAJCIE MOJEJ OPINII O Y,T Z KILKU DNI DO TYŁU dziś sytuacja się zmieniła

ALE O TYM PÓŹNIEJ !!

===========================================================================

FILM W 3 CZĘŚCIACH NA W/W TEMAT BEZ CENZURY !!

Komentarzy 37 to “OSTRZEŻENIE !! PRZED YOU TUBE , chcesz mieć kłopoty załóż tam konto ,PEŁNY RAPORT J JEST NA Y.T !!”

 1. miziaforum said

  POWÓD GŁÓWNY DO NAPISANIA O Y.T CZYTAJ PO KLIKNIECIU
  W LINK
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/02/06/pluton-239-w-czystej-postaci-proszku-w-twoim-domu-smierc-na-raty/#comment-300866

  NIEMA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO ART O Y.T CAŁYM BEDZIE CIEKAWY…………… ZATEM NIEMA STRATY JEST ZYSK BĘDZIE PRAWDA O NICH

  A TAK JAKBY NIE BYŁO MNIE TAM TO NIE WIEDZIELIBYŚCIE BARDZO DUŻO

  POKAŻE WAM CAŁE BEBECHY Y.T PANEL ADMINA !!!! CIEKAWE BARDZO CIEKAWE

  Polubienie

 2. miziaforum said

  zrobimy tak bebechy y.t .. 🙂 nagram film bo to bedzie szybciej i pełny pokaz panelu admina jakie są mozliwości pokaz realny pod nic nie mówiącym tytułem dla tych z y.t „chuba” wykorzystamy ich zanim się skapna o czm ten film obejrzycie a ja za ten czas wszystko zescrinuje i opisze POTEM NIECH BLOKUJĄ KONTO 🙂

  film” chuba” dam tu !!

  Polubienie

  • tteis77 said

   „wiesz czym się różni prawda od kłamstwa, jeżeli oni nie posiadają prawdy a kłamią to przegrają”

   Polubienie

  • miziaforum said

   CAŁĄ TREŚĆ I NAGRANIE DAM TU OKOŁO 19.00 … WŁASNIE SIEDZĘ I ANALIZUJE TE ICH UMOWY KTÓRE ZAWARŁEM .. A JEST TEGO I BARDZO CIEKAWE PRAWA I OBOWIĄZKI GENERALNIE TO DLA UŻYTKOWNIKA ZAKAZY I PARAGRAFY ZE TEGO SIĘ ZRZEKŁEŚ TAM TEGO … TEMAT CHCĘ WYCZERPAĆ DO MAKSIMUM BO PO UPUBLICZNIENIU UMÓW .. TREŚCI ICH I WSZYSTKICH MECHANIZMÓW I NARZĘDZI NA 100 % KONTO ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE A RÓWNA SIE TO BRAK DOSTĘPU DO PANELU ADMINA TAK JAK ROBI TO F.B Z NIEWYGODNYMI URZYTKOWNIKAMI

   ZBIORĘ ZAREM WSZYSTKO SKOPIUJĘ WSZYSTKIE UMOWY ANEKSY , STRONY PANELU ADMINA Z WSZYSTKIMI FUNKCJAMI CO JAK KOGO MOZNA SLEDZIĆ USTALAĆ MIEJSCE , SPRZET NA JAKIM W DOMU OGLADA FILMY

   INFO NA TEMAT WSPÓŁPRACY Y.T Z TAK ZWANYMI HEJTERAMI I TROLAMI ……. TAK TAK POKAZĘ ICH KONTA WAŻNĄ RZECZ

   N.P TO ZE TEORETYCZNIE MOŻESZ KAŻDEGO URZYTKOWNIKA ZABLOKOWAĆ JEŚLI SIĘ ON CI NIE PODOBA … A TAK NA SERIO NIEKTÓRE STRONY TYCH SS… NIE MAJĄ IKONY ZGŁOŚ NARUSZENIA POPROSTU NIE MAJĄ I NIE MOZESZ GOŚCIA ZBANOWAĆ !! CIEKAWE NIE ?

   A I JESZCZE JEDNO WIECIE ŻE JEŚLI ZAŁOŻYCIE KONTO NA Y.T TAKIE NAJPROSTRZE TO KLIKACIE UMOWĘ NA ZGODĘ AKCEPTACJI ………. TYLE ŻE KTO TO CZYTA PRAWDA A JA TERAZ CZYTAM W MOMENCIE KLIK NA AKCEPTACJE AKTYWÓJĄ CI KONTO I MAŁY PODSTAWOWY PANEL ZARZĄDZANIA NIE TAKI JAK URZYTKOWNIK ZWERYFIKOWANY ….. ALE PO KLIK ZGADZASZ SIĘ NA TO ŻE Y.T MA PRAWO Z WSZYSTKICH TWOICH ZAMIESZCZONYCH FILMIKÓW POBRAĆ CZESĆ LUB CAŁOŚĆ NAGRANIA I WYKORZYSTAĆ W SWOICH CELACH REKLAMOWYCH MARKETINGOWYCH I TP … Z WSZYSTKICH !!! CZYLI TWÓJ WIZERUNEK TWOJE MIESZKANIE WIZERUNKI DZIECI I TP… I NIE MASZ PRAWA ŻADAĆ USUNIĘCIA ANI ZYSKÓW !!!!

   TO TYLKO UŁAMEK TEGO CO WAM POKARZĘ WIECZOREM

   Polubienie

   • miziaforum said

    Z WSZYSTKICH TWOICH ZAMIESZCZONYCH FILMIKÓW POBRAĆ CZESĆ LUB CAŁOŚĆ NAGRANIA I WYKORZYSTAĆ W SWOICH CELACH REKLAMOWYCH MARKETINGOWYCH I TP … Z WSZYSTKICH !!! CZYLI TWÓJ WIZERUNEK TWOJE MIESZKANIE WIZERUNKI DZIECI I TP… I NIE MASZ PRAWA ŻADAĆ USUNIĘCIA ANI ZYSKÓW !!!!

    nawet jak już konto zlikwidujesz na y.t DO MOMENTU AŻ NIE PRZEŚLESZ IM TRADYCYJNYM LISTEM PAPIEROWYM TEGO ŻĄDANIA ….. W JĘZYKU ANGIELSKIM I DO TEGO JESZCZE WYPOWIEDZENIE UMOWY TEŻ PAPIEROWE PO ANGIELSKU

    TERMIN ROZPATRYWANIA NAWET 3 MIESIĄCE ………….. A W TYM CZASIE MOŻESZ ZOBACZYĆ PRZYPADKOWO N.P NA STRONACH USA WŁASNĄ MAŁŻONKĘ Z TWOICH FILMÓW Z POGRZEBU WUJA …. WYCIĘTĄ JAK GRA W REKLAMIE PREZERWATYW ……… TAK SIĘ MOZE ZDARZYĆ GDY KTÓRYŚ Z KLIENTÓW Y.T ZAPŁACI ZA TEN TWÓJ NIE TWÓJ ALE Z PRAWAMI Y.T FILMIK LUB FRAGMENT FILMU ………

    I NIE WYCOFASZ TEGO I NIE ZAROBISZ ANI GROSZA !!!!!!!!!!! WSPÓŁCZUJE LUDZIOM KTÓRZY Z LUBOŚĆIĄ ZAMIESZCZAJĄ RÓŻNE PRYWATNE SCENKI NA Y.T …….. W PEŁNEJ NIE ŚWIADOMOŚCI

    BO KTO TAK NA SERIO CZYTA TAKIE UMOWY ??? KLIKA W KLIK AKCEPTUJĘ I JUŻ JEST WPUSZCZONY TYLKO ZA JAKĄ CENĘ

    Polubienie

    • Dag. said

     Mizia,przepraszam ,ze nie na temat ,ale ja również pisze ,aby ostrzec przed niebezpieczeństwem wpuszczenia bandyty do domu….
     W ub.piątek chodził po mieszkaniach „energetyk”…na dole ,na bramie wejściowej wisi ogłoszenie ,że beda chodzili energetycy sprawdzac napiecie w sieci dn .7 bm ,czyli dzisiaj.W piatek zadzwonil do drzwi facet.Wyposazony byl w liste lokatorów na usztywnionej podkladce,miał jakis przyrzad w ręce.Wpuscilam go na korytarz,wpychał sie już do mieszkania,ale mówie mu ,że nie moge go przyjąc ,bo w domu grypa.Otworzyły sie drzwi u sasiadów i facet zrezygnowal i powiedział ,że przyjdzie w poniedziałek.Od piatku cały czas sie zastanawiałam ,kto to mógl byc,bo nikomu nie otwieram drzwi.Dzisiaj przyszli energetycy prawdziwi ze sprzetem.Byli mocno zdziwieni ,że ktoś sie pod nich podszyl.Dzisiaj doszlismy do wniosku ,ze to byl złodziej ,lub inny bandyta ,a przedmiot byl paralizatorem.Navajo byl w domu,w drugim pokoju,ale jakby to sie skonczylo nie wiadomo.Taki bandytyzm sie dzieje na naszych oczach i nawet taka ostrozna osoba jak ja ,moze dac sie zalatwić.Pisze to dla rozwagi innych osób,które moga mieć mniej szczęścia.

     Polubienie

     • miziaforum said

      TAKICH METÓW TERAZ ŁAZI NA PECZKI .. TRZEBA UWARZAĆ A PRZY DRZWIACH NA UCHWYCIE MIEĆ GAZ PIEPRZOWY ŻELOWY I ZAŁOŻYĆ ŁAŃCUCH OGRANICZAJĄCY UCHYLENIE DRZWI .. NA TYLE ZEBY MU SWOBODNIE NALAĆ GAZU NA JAPĘ … PROSTE 🙂

      Polubienie

      • Dag. said

       Gdyby się nie otworzyły drzwi u sąsiadów mógł być dalszy ciąg akcji…..a tak facet sie spłoszył…..mam łańcuch w drzwiach,a ponadto klatkę schodową od korytarza oddziela oszklona brama z osobną zasuwą…..ale niebezpieczeństwo zawsze istnieje…..

       Polubienie

       • Dag. said

        Anno,Navajo nie zna wszystkich ,listonosza,ja dostaję do rak własnych jego pieniadze /tak sobie zażyczył w ZUSie/ innych pracownikow administracji i nawet sasiadów…..on sie do takich spraw nie miesza,po prostu pewne sprawy załatwiam sama,jako ,że jestem właścicielką mieszkania.I jest jeszcze inna sprawa,Navajo od czasu do czasu ma ataki głuchoty…jest to pamiatka po udarze,on nie słyszy dzwonka do drzwi,ani domofonu…..w gruncie rzeczy ,gdyby doszło do jakiejs ekstremalnej sytuacji ,pewno ja broniłabym jego osoby….

        Polubienie

     • nieustraszona said

      Tu też łazili po blokowiskach na zlecenie „administracji” typy z jakimiś rurkami w roli czujników gazów wraz z takimi co to sprawdzali wtyczki na prąd ! Chodziło im też o podpisiki, gdzie mojej rodzicielce wyjaśniłam, że ma nic nie podpisywać !!!
      W Niemczech jest wersja „bezpieczeństwa” na kominki w wolno stojących domach i sama widziałam, jak jakiś typ włożył łapę do zimnego kominka z jakimś ustrojstwem, żeby stwiedzić niby to zawartość gazu…, a pan domu (kretyn) zapłacił za tą „usługę” 70 eurosów, bo akurat parę dni wcześniej dorwał w łapki powiadomienie wrzucone do skrzynki pocztowej o tej akcji na całej ulicy.

      Wcześniejsze tego typu świstki wyrzucałam do śmieci i gdyby ten pan domu wiedział ile kasy zaoszczędził ?

      Ale niestety głupota Niemców jak i Polaków jest taka sama, gdzie Niemiec płaci gotówką, a Polak podpisem upoważniającym administrację złodziei do plądrowania konta powierniczego w Bazylei. W blokowiskach niemieckich też wprowadzono czujniki z plutonem i zanosi się również na „nowe” liczniki elektryczne, gdzie debile się cieszą, żeby nie byś podejrzanym o brak „nowoczesności”.

      I jak tu takich żałować jak sami pchają się pod nóż z poczuciem „bezpieczeństwa” ?

      Polubienie

      • Dag. said

       Ja wpuszczam i podpisuję…..juz mam nauczkę,raz sie postawilam kominiarzowi ,to dostalam pismo ze spółdzielni ,że mi gaz odłączą…..czasem lepiej nie rozrabiać…..juz i tak mam przykichane papiery,ze pogrzeb męża był bez księdza….jestem prawie czarną owcą w bloku….

       Polubienie

       • Anna said

        Dag, W Twoim przypadku drzwi zawsze powinien otwierać Navajo, mężczyzna, inna rozmowa. Ja mam gorzej bo jak nie otworzyłam listonoszowi to musiałam brnąć przez śnieg po list polecony.

        Polubienie

  • kacperkias said

   Podoba mi sie twa inicjatywa, moze jakis odsetek zajarzy o co biega??
   Popieram !!!!

   Polubienie

 3. miziaforum said

  UWAGA ZA GODZINĘ DAM W 3 CZEŚCIACH FILM CHUBA .. DO OKIENKA ARTYKUŁU

  A NAWET MOZE WCZWŚNIEJ

  Polubienie

 4. miziaforum said

  NO I UDAŁO SIĘ 3 CZEŚCI SĄ NA GÓRZE RADZĘ SIE POŚPIESZYĆ BO ZNIKNĄ

  Polubienie

 5. Anna said

  Pobrałam jakąś aktualizację, bo mi kazali, program przestał działać. Przy okazji wcisnęli mi do komputera inny program, który uprzejmie informuje, żebym u nich zgłosiła wszystkie hasła jakich używam. Biorą nas na żywca.

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  Jebaj hejterów, im więcej ich tym mocniej na rzeczy. Wracam na ląd. Sporo zaległości. Pozdr.

  co do YT to publikuj na innych platformach, albo na nowej swojej – i tak aż dojdziemy do „darknetu” 🙂

  Polubienie

 7. Anna said

  W październiku ub.r. internet przejęło onz i się zaczęło… “jakie informacje powinny być usunięte z internetu a jakie mogą pozostać”.

  Polubienie

 8. miziaforum said

  5 minut temu ZEMSTA ZA POWIEDZENIE PRAWDY
  KOMUNIKAT Z Y,T i lista filmów tytuły PATRZCIE JAKIE TO FILMY !!

  Wyłączyliśmy możliwość generowania przychodu przez Twój film, ponieważ zawiera on treści, które mogą być nieodpowiednie do celów reklamowych
  Wszystkie filmy muszą być zgodne z Warunkami korzystania z usługi i Wytycznymi dla społeczności YouTube. YouTube zastrzega sobie prawo do wyłączenia generowania przychodu z filmu, jeśli nie spełnia on tych wymagań.

  OTO TE FILMY

  „Wszystkie choroby od A do Z ,dawne zapomniane sposoby leczenia”

  „Dodatek ! Leki naturalne,warzywa, owoce i zioła, jak sporządzać i używać”

  „Ile jest cukru w cukrze ? ŚMIERTELNIE POWAŻNIE nie żart !”

  „NAJSILNIEJSZY ŚRODEK ZWALCZAJĄCY LEKOOPORNE ! BAKTERIE I GRZYBY za grosze” FILM O MIEDZI

  „cz. 2 O Polakach ,imigrantach , TO CZEGO NIKT NIE POWIE !”

  „Bardzo silny środek przeciw bólowy działa już po 1 sekundzie”

  „HIT !! NAGROBKI BANDEROWCÓW ” TU LEŻĄ OPRAWCY I MORDERCY POLSKICH DZIECI I KOBIET”

  tu nie chodzi o te grosze bo mam je w dupie ..

  tylko PATRZEĆ JAK ZABLOKUJĄ I USUNĄ …… no to zasługa donosicieli

  TEN O PLUTONIE 239 ŻĄDAŁO USUNIECIA PRAWIE 200 WIDZÓW Y.T ……… TAKI KURWA BYŁ DEPRAWUJĄCY

  Polubienie

  • KrisT said

   hahhahah ale się kurwy boją ze im spadnie sprzedaż czujników dymu!!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    moze nie aż tak że czujników te firmy robią jeszcze inne rzeczy czujniki to jakieś 10 % produkcji ONI SIE BOJĄ ŻE LUDZIE ZACZNĄ KOJARZYĆ NAZWĘ FIRMY PRODUKUJĄCEJ NP ŁUZKA DLA DZIECI Z RADIOAKTYWNOŚCIĄ I CHOROBAMI ……..

    Polubienie

  • kacperkias said

   Nie przejmuj sie MIZIA te wszystkie instytucje czy firmy internetowe to glodne TYLKO na zysk
   – niewazne jak i czyim kosztem, najwazniejsze ,ze zgodne z naukami „braci starszych w wierze” ….

   Polubienie

 9. Elba said

  Jako przedstawiciel suwerena tego kraju, czyli narodu polskiego, żądam:

  Przebadania w Instytucie Kryminalistyki, przy udziale komisji społecznej, wszystkich leków i substancji sprowadzanych do Polski od 1980 roku przez Krajowy Zarząd Leków i ujawnienie ich składu chemicznego dla publicznej wiadomości.
  Usunięcie z aptek i placówek opieki zdrowotnej wszystkich leków i substancji, które są szczególnie szkodliwe dla zdrowia i niebezpieczne dla życia. W szczególności na liście tych leków i substancji powinny się znaleźć te przebadane uprzednio w Instytucie Kryminalistyki, w których wykazano obecność szczególnie szkodliwych substancji. Kryteria szkodliwości powinny być konsultowane z przedstawicielami społeczeństwa.
  Likwidacji Izby Lekarskiej i zastąpienie jej zrzeszeniem lekarzy – pracujących zarówno dla państwowych ośrodków opieki medycznej, jak i prywatnie.
  Likwidacji Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), zastępując go indywidualnymi opłatami wg. stawek u lekarza.
  Zmiany treści i sposobu składania przysięgi lekarskiej (Hipokratesa) przez lekarzy na rzecz suwerena, a nie Izby Lekarskiej i jakichkolwiek organizacji czy też instytucji medycznych i przemysłowych, a co za tym idzie przeniesienia odpowiedzialności na indywidualnego lekarza, a nie jak dotychczas nieokreślonej organizacji, bez odpowiedzialności prawno – sądowej.
  Likwidacji przymusowych szczepień z możliwością odmowy ich przyjęcia, co jest zgodne z Konstytucją RP Art. 39.: „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.” Wszystkie szczepionki powinny zostać skrupulatnie przebadane i mogą być dopuszczone do użycia tylko po akceptacji przez niezależną komisję społeczną. Ich skład powinien być znany i podany dokładnie na opakowaniu. Za szkodliwość szczepionek powinna odpowiadać firma je produkująca, a prawo powinno przewidywać wysokie kary za uszkodzenia zdrowia nimi wywołane.
  Dopuszczenia do wolnej sprzedaży jako środków medycznych, po odpowiednim przebadaniu, następujących substancji: boraksu, chlorynu sodu (MMS), czystego nadtlenku wodoru (do analizy), witaminy B17 w postaci Amigdaliny, leczniczej marihuany i konopi, a także Strophantyny jako leku na serce. Powyższa lista może być rozszerzona po dyskusji społecznej, a sposób użycia powinien być dokładnie ustalony – wg. danych dostępnych publicznie.
  Monitorowania składu powietrza szczególnie jeśli chodzi o pierwiastki i związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia (związki aluminium, strontu, baru, węgla, w tym w szczególności związki organiczne, mikroflora organiczna, włókno szklane itp.)
  Powołanie przy Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i wyrobów medycznych, niezależnej komórki społecznej składającej się z fachowców z różnych dziedzin nauki, w celu weryfikacji dopuszczonych leków, szczepionek, innych substancji i wyrobów medycznych.
  Dopuszczenie do użytku jako urządzenia medyczne nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i radionicznych, takich jak: analizator kwantowy, kamera Kirliana, Quantec, Oberon, elektronicznych urządzeń higieny osobistej takich jak zapper, biorezonator, generator częstotliwości itp., a także urządzeń wykorzystujących rezonans i wysokie napięcie, jak tarcze Lakowskiego, urządzeń plazmowych i innych osiągnięć naukowych i technologicznych, które mogą usprawnić i przyspieszyć leczenie różnych chorób.
  Usunięcie i zakaz produkcji i obrotu broni biologicznej o nazwie umownej GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy).
  Przeprowadzenia śledztwa w sprawie przetargów i umów na zakup leków, szczepionek oraz urządzeń medycznych sprowadzanych do Polski, przez zajmujące się tym instytucje, przy udziale niezależnej komisji społecznej. Wyniki śledztwa powinny być w 100% dostępne dla ogółu społeczeństwa.
  Opodatkowania wszystkich zagranicznych firm i korporacji działających na terenie RP, na tych samych zasadach co firmy polskie.
  Redukcji Urzędów Pracy.
  Redukcji o 50% zatrudnienia w urzędach i instytucjach państwowych oraz nałożenie odpowiedzialności osobistej za podejmowanie złych decyzji.
  Zerwanie wszystkich niekorzystnych dla narodu polskiego umów z innymi krajami czy też ich zrzeszeniami jak Unia Europejska, jednocześnie gwarantując nowe umowy, które uczynią nasz kraj równym partnerem, a nie wasalem, wobec kraju czy też zrzeszenia, z którym umowa jest podpisana.

  Powyższa lista może być modyfikowana i rozszerzana w procesie dyskusji społecznej. Proszę bardzo o uwagi w komentarzach.

  Jan Taratajcio, w imieniu Suwerena Polski – narodu polskiego.
  Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=QeL4v6-OZ5I

  Polubienie

 10. walec said

  Dobra robota,nie poddawaj sie mizia,you tube daje duzo wieksze pole do popisu. Filmy ktore opublikowales sa lepsze niz miesiace wypowiedzi terapeutow na innych kanalach. dzieki

  Polubienie

 11. Jolanta Hagen -Witek said

  Witam, Pana serdecznie,

  Chylę czoła!

  Wspaniała działalność- w zakresie prawdziwej informacji—–

  Odwiedzam Pańską stronę od początku lutego tego roku.
  I, generalnie stwierdzam że— Takich jak Pan…osób, bardzo Nam potrzeba.

  Proszę kontynuować.!!! …można nazwać to –Misją Prawdy! —-swoją działalność.

  Pozdrawiam serdecznie,

  Będziemy w kontakcie.
  Jola

  Polubienie

 12. fazi said

  Witam mizia ,mam nadzieje że nie poddasz się z YT . YT to syf ? – oczywiście ale można go rozrzedzić dobrymi i prawdziwymi informacjami. Przyciągnęły mnie Twoje filmy – sensowne i konkretne ale bez YT…. bym huje wiedział o twojej stronie. Masz rację że na YT jest w huj młotków ale trzeba ich olać i robić swoje . Nie chcę Ciebie pouczać bo jestem za krótki ale chciałem powiedzieć że dzięki takim informacją może parę osób uniknie problemów w postaci chorób , może syfa w mózgu :)….bo docierasz do większego kforum .Pozdrawiam

  Polubienie

  • miziaforum said

   dopiero jestem na etapie wychowywania tych troglodytów z y.t … na razie jedzą mi z ręki tak jak chcę .. choć tego nie pokazuje .. plan jest szerszy ? ale idzie jak z płatka ….. w brew pozorą skruszone i nawrócone tumanu są …. ale pomalutku i tak założyłem że będzie gorzej a jest lepiej niż myślałem toż to dopiero w zasadzie od 35 stycznia troszkę ponad 2 tygodnie 🙂 będzie zabawnie niedługo

   Polubienie

   • abecadło said

    Dzieki Mizia za twoja ciężka robote dla nas i dla wielu bezimiennych osób, dobro wraca pamietaj ! mysle ja i inni takze, że ocalejesz duzo osób nawet przed smiercia !!! dlatego tak szaleja twoi wrogowie, trudno niech oni sie sami truja.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: