Miziaforum's Blog

Upadek U.E za 60 dni wieszczy lewacki polityk z Belgii i współpracownik Sorosa zbieg okoliczności ?? czy jednak oni coś wiedzą bo COŚ KNUJĄ !!

Posted by miziaforum w dniu Luty 6, 2017


ZBIEG OKOLICZNOŚCI ? PRZYPADEK ? NIE WIERZĘ TYM BARDZIEJ ZE TERAZ HOCHSZTAPLERZY I LEWIZNA  EUROPEJSKA MOŻE Z CZYSTYM SUMIENIEM WYWOŁAĆ KRYZYS W EUROPIE GDZIE CORAZ WIĘCEJ JEST JUZ WPŁYWÓW REALNYCH NA POLITYKĘ PARTII I POLITYKÓW PRO NARODOWYCH

A I W USA TEŻ SOROS I LEWACTWO NIE MUSI SIE STARAĆ ŻEBY OSZCZĘDZAĆ WŁADZĘ

I W STRONĘ EUROPY ZWRACAJĄCEJ SIE KU NARODOWYM INDYWIDUALNYM INTERESOM I W STRONĘ USA POD „BERŁEM ” DONALDA

SOROS I LEWIZNA ŚLE OFICJALNIE POGRÓŻKI …. COŚ MI MÓWI ŻE TO MOŻE BYĆ PRAWDĄ

NA ZASADZIE A „PO NAS CHOĆBY I POTOP” TAKI RZUT NA PRZECIWNIKA OSTATNIMI ZMOBILIZOWANYMI ŚRODKAMI I SIŁAMI …. OSTATNIMI BO SOROS I LEWIZNA WIE ZE JAK SIE ZACZNIE „WIOSNA LUDÓW ” W EUROPIE POD HASŁEM NACJONALIZM TO PÓŹNIEJ JUŻ ZA PÓŹNO ……

DLA TEGO WKLEJAM TO

Belgia: UE bez Skandynawii i Europy Środkowo-Wschodniej

Premier Walonii, socjalista Paul Magnette, opowiedział się za usunięciem z Unii Europejskiej państw tzw. „nowej Unii”, a nawet krajów skandynawskich.

– Po Brexicie potrzebujemy Polexitu, Hongrexitu, Rumexitu i Bulgexitu. (…). Powinniśmy prowadzić twarde negocjacje z Wielką Brytanią, tak aby kraje Europy Środkowej i Wschodniej, a może nawet Dania i Szwecja, które rozważają zawieranie bilateralnych umów, m.in. handlowych z USA, zastanowiły się, czy nie byłoby lepiej gdyby po prostu opuściłyUnię Europejską. (…). A coraz więcej krajów w Unii Europejskiej jest rządzonych przez wariatów. – mówił Magnette w wywiadzie dla belgijskiego tygodnika „L’Echo”.

Źródło: wpolityce.pl

 

Były współpracownik George’a Sorosa, miliardera angażującego się w światową politykę, ujawnił, że już 15 marca rozpocznie się globalny chaos. Victor Sperandeo jest przekonany, że początek końca świata jaki znamy rozpocznie się w Holandii. 

Victor Sperandeo to były współpracownik Sorosa, a obecnie prezes Alpha Financial Technologies i EAM Corporation. Finansista i znany giełdowy gracz roztacza wręcz apokaliptyczne wizje społeczne i gospodarcze, choć część społeczeństwa popiera taki Uważa, że globalny chaos rozpocznie się w Holandii, kiedy to 15 marca obywatele pójdą do urn.

– Świat jaki znamy się skończy. To będzie absolutnie popierdolony chaos. W Holandii wybory wygra Greets Wilders, znany z poglądów antyislamskich. On powiedział, że muzułmanie powinni pozostać w swoich krajach i nie przybywać do Holandii. Wilders ma poparcie coraz większej liczby Holendrów. Jego zwycięstwo będzie oznaczało, że Holandia może opuścić Unię Europejską, podobnie będzie we Francji. Le Pen ma szansę wygrać. Jak wygra, to Francja również opuści Unię. Wtedy nastąpi początek końca. Unia się rozpadnie i państwa powrócą do swoich dawnych walut. Nastąpi kompletny chaos. W niektórych krajach, takich jak Włochy będzie wielka inflacja.

Sperendao przekonuje, że za półtora miesiąca będziemy świadkami początku końca świata jaki znamy.

– Europa była zawsze bardzo ważnym regionem świata i świat będzie odczuwał skutki jej upadku.To fatalnie odbije się na amerykańskiej giełdzie. Z powodu totalnej depresji w świecie ludzie przestaną kupować amerykańskie obligacje. To się zacznie 15 marca i nikt o tym nie mówi. Mam wielką ochotę przejść na oszczędności w złocie, w 100 procentach. Unia Europejska została zbudowana przez Francję i Niemcy, bez Francji nie ma Unii”.

POL/EXP

Komentarze 24 to “Upadek U.E za 60 dni wieszczy lewacki polityk z Belgii i współpracownik Sorosa zbieg okoliczności ?? czy jednak oni coś wiedzą bo COŚ KNUJĄ !!”

 1. kukula said

  Były pracownik Sorosa ujawnia: „Za półtora miesiąca SKOŃCZY się świat jaki znamy!”
  Były współpracownik Georga Sorosa – żydowskiego miliardera, który chce koniecznie rządzić światem po swojemu ujawnił szokujące informacje odnośnie planów swojego byłego szefa.

  http://wrealu24.pl/4169-byly-pracownik-sorosa-ujawnia-za-poltora-miesiaca-skonczy-sie-swiat-jaki-znamy

  Polubienie

 2. kukula said

  Pilne! Każdy kto miał coś wspólnego z tymi osobami jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

  Pilne! Zbigniew Stonoga opublikował szokującą informację! Małżeństwo z Polski świadomie zaraża innych wirusem HIV. Poszkodowanych ma być już ponad 3000 osób. Nie wiadomo gdzie się znajduje para zwyrodnialców.

  http://wrealu24.pl/4170-pilne-kazdy-kto-mial-cos-wspolnego-z-tymi-osobami-jest-w-smiertelnym-niebezpieczenstwie

  Polubienie

  • nieustraszona said

   Znowu strachy na Lachy w realu ? Może by tak ta para zajęła się zbokami typu Kaczor, itd. ?

   Polubienie

   • miziaforum said

    TEN KOMUNIKAT BRZMI JAK OGŁOSZENIE DLA KLIENTÓW BURDELU 🙂 GRÓBA STONOGA ZWARIOWAŁA SENSACJA UWAGA KTO SIE KURWIŁ TEN W KŁOPOCIE 🙂 i to ma być apel do 38 000 000 ? 🙂 !!! tak wszyscy sie z ta parą bzykali zwariował stonoga i tyle albo kryminał blisko

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Widziałam ten post na fejsbuku. Nie czytałam nawet bo był to bełkot, cos o ksieżach tam było i Sumlińskim…. Totalne sajensfikszyn, jak to mówi Stonóg szkoda szczępić gałek ocznych na czytanie farmazonów. Brak słów. Stonogowi się tablety skończyły. Albo palnał wcześniej jakiegoś pierda i teraz próbuje chaos szum informacyjny zrobić żeby przykryć to pierdnięcie.

     Jednak obstawiam problemy psychiatryczne. Szkoda człowieka.

     Polubienie

    • abecadło said

     czytam i sie po głowie drapie , kto to jest Stonoga ?, od jakiegos czasu, spod ziemi jakas stonoga wylazła, nikt nie znał go do tej pory, bynajmniej ja, a teraz o nim głosno, coraz to głosniej, ki za czort z tego gościa ?

     Polubienie

 3. Konarski said

  EU Fights Trump – Unia walczy z Trumpem – Max Kolonko Mówię Jak Jest w MaxTV

  Polubienie

  • tteis77 said

   „to nie jest antyeuropejskość, tylko „…” którzy zarządzają, chcą zarządzać.gdyby zarządzanie było by dobre to było by źle?”

   Polubienie

 4. Konarski said

  15 marca wyboryw Holandii a miesiąc później we Francji. Marine Le Pen powiedziała że przeprowadzi we Francji referendum o wyjściu z UE.

  Polubienie

 5. nieustraszona said

  https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

  Polubienie

 6. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – WPROST.PL
  Wiceprzewodniczący KE grozi Polsce zawieszeniem prawa głosu

  Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Jyrki Katainen poinformował, że Unia Europejska może zawiesić Polsce prawo głosu – podaje Reuters. Jyrki Katainen stwierdził, że jeśli Polska nie zmieni swojego politycznego kursu i nie będzie trzymać się rządów prawa, Unia Europejska może „zamrozić jej prawo głosu”. Katainen wyraził nadzieję, że kanclerz Niemiec Angela Merkel, która we wtorek

  Polubienie

 7. Fredro said

  Frasyniuk: “Jarosław Kaczyński zostanie zabity. To pozytyw”
  http://newsweb.pl/2016/09/13/frasyniuk-jaroslaw-kaczynski-zostanie-zabity-to-pozytyw/

  Premier Walonii chce, by kraje Europy Środkowej i Wschodniej opuściły Unię. „Tylko wtedy europejska wspólnota przetrwa”
  http://wpolityce.pl/swiat/326304-premier-walonii-chce-by-kraje-europy-srodkowej-i-wschodniej-opuscily-unie-tylko-wtedy-europejska-wspolnota-przetrwa

  Ziobro ujawnił szokujące fakty! Rząd Kopacz chciał sprowadzić 70 tys. imigrantów! „Widziałem dokumenty”
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8127-ziobro-ujawnil-szokujace-fakty-rzad-kopacz-chcial-sprowadzic-70-tys-imigrantow-widzialem-dokumenty

  Polubienie

 8. Fredro said

  CZY FRASYNIUK MIAŁ NA MYŚLI TAKICH KTÓRYCH ELIMINOWALI…? A MOŻE TO MA ZWIAZEK Z FRASYNIUKIEM? JEŻELI KTOS MÓWI O ZABIJANIU TO OZNACZA ŻE MA COŚ Z TYM WSPÓLNEGO….WARTO TO ZBADAĆ ….A FAKTY TUTAJ ….FAKTY FAKTY
  za rządów PO zgineło w polsce tylu ludzi…porażka i przerażenie obiegło cały świat…jak to możliwe że człowiek wychodził na ulicę i albo został zastrzelony pod przykrywka kradzieży jego samochodu ,następny ginie pod klatka ,nastepny się wiesza chociaż ma plany na przyszłośc ,nastepny ginie i nie ma ciała,,a nie mówiąc o smoleńsu..,,co to jest jakis phantom…..czy co…….? to musi zostac wyjaśnione …a zobaczcie co byłoby teraz gdyby nie ktoś …..Andrzej katastrofa samochodu-Jarek dron- kolejny pod toruniem fikcyjny wypadek….następnych mieli na muszce….wiem że czytają moje teksty…i piszę im że tym razem nic wam nie wypali bo orzeł lata nad wami …..zanim zniesiecie brudne jajo orzeł bedzie je miał ……..
  Lista osób, które zginęły w niewyjaśnionych jak do tej pory okolicznościach jest koszmarnie długa.
  1) Generał Sławomir Petelicki – były dowódca jednostki „Grom”. Znaleziony martwy 16 czerwca 2012 roku. Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Zmarł na skutek ran postrzałowych.
  2) Andrzej Lepper – polityk Samoobrony, wicepremier w rządzie PiS – LPR – Samoobrona, znaleziony został wiszący w swoim biurze. Wbrew oficjalnej wersji lansowanej w mediach, przyjaciele Leppera twierdzą że polityk Samoobrony nie był skłonny do takiego czynu. Wreszcie poprawiał się stan ciężko chorego syna, tymczasem kochający ojciec popełnia samobójstwo? Nie zbadano faktu siedmiu śladów butów w biurze Leppera, otwartego okna pomimo obecności klimatyzatora czy dziwnego rusztowania za oknem. Faktem jest, że Lepper miał olbrzymią wiedzę. To On pierwszy mówił o Talibach lądujących w Polsce, o finansowaniu polskich partii przez obce mocarstwa i wielu innych niewygodnych faktach. Więcej już nic nie powie.
  3) Róża Żarska – adwokatka Leppera – „zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.
  4) Marek Papała – komendant główny policji – zamordowany 25.06.1998 r.
  5) Artur Zirajewski ps. Iwan (29.01.1972 – 03.01.2010) – samobójstwo (?), płatny morderca, jeden z głównych świadków w sprawie zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały. Zmarł w gdańskim więzieniu, gdzie odbywał wyrok za działalność w tzw. Klubie płatnych zabójców. Według TVN24, miał on otruć się po otrzymaniu tajemniczego grypsu. Na łamach „Gazety Wyborczej” min. Krzysztof Kwiatkowski zdementował te doniesienia i powiedział, że przyczyną śmierci był „zator płucny”.
  6) Pułkownik Leszek Tobiasz – były oficer WSI, główny świadek oskarżenia w tzw. aferze marszałkowej dotyczącej m.in Bronisława Komorowskiego. Po przegranych przez PiS wyborach zgłosił się do ówczesnego Marszałka Sejmu – Bronisława Komorowskiego informując o rzekomej korupcji w szeregach Komisji Weryfikacyjnej WSI co okazało się nieprawdą, ale umożliwiło działania operacyjne w stosunku do członków Komisji. W marcu 2012 miał zeznawać, ale nie zdążył bowiem zmarł kilka tygodni wcześniej. Poinformowano, że zgon nastąpił „z przyczyn naturalnych”.
  7) Jacek Dębski – polityk, były minister sportu – zamordowany 12.04.2001 r.
  W 2001 roku zamordowany został Stanisław F. – kelner z hotelu, w którym spotykali się członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć uznano za samobójstwo.
  W lutym 2002 roku zamordowany został Zdzisław M. – drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna, który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.
  8) Chorąży Stefan Zielonka – szyfrant Służby Wywiadu Wojskowego, posiadający dostępy do najtajniejszych informacji wywiadu wojskowego. Znał klucze, hasła, systemy tajnej komunikacji, również NATO-wskiej, był zorientowany w kwestii polskich służb wywiadowczych za granicą. Mimo to, przez dwa tygodnie po zaginięciu jest poszukiwany jak zwykły obywatel a nie osoba mająca wiedzę o największych tajemnicach państwa. Śledztwo prowadzone jest opieszale, dopiero po dłuższym czasie następuje przeszukanie ogródków działkowych na których Zielonka często przebywał. Zaczęły się pojawiać plotki o chorobie psychicznej szyfranta, o dezercji na nawet zdradzie. W kwietniu 2010 dwóch mężczyzn znajduje rozkładające się ciało a przy nim sznur, rzeczy niezidentyfikowane przez rodzinę i doskonale zachowane dokumenty. Badania kośćca wykazały, że ciało należy do szyfranta Zielonki, badania zęba jednak wykluczyły to. Ostatecznie w czerwcu 2010 roku, poinformowano że znalezione zwłoki to zwłoki szyfranta Zielonki.
  9) Grzegorz Michniewicz – dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, członek rady nadzorczej PKN Orlen. Jego ciało znaleziono wiszące 23 grudnia 2009 roku a więc w dniu, w którym do Polski wrócił remontowany w Rosji TU – 154, który później rozbił się w Smoleńsku. Grzegorz Michniewicz miał dostęp do najbardziej poufnych informacji i dokumentów.
  10) Jarosław Ziętara – dziennikarz śledczy, badał afery gospodarcze, wytropił aferę w PKS Śrem. Zamordowany 1 września 1992. Dopuszczono się na szczeblu kierownictwa MSW i UOP zacierania śladów prowadzących do służb specjalnych – pisze autor spisu.
  11) Profesor Stefan Grocholewski – był Profesorem PP w Zakładzie Badań Operacyjnych i Sztucznej Inteligencji w Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej. Wykrył manipulacje w nagraniach czarnych skrzynek z Casy, która rozbiła się w Mirosławcu. Zginął niedługo później w tajemniczych okolicznościach.
  12) Marek Dulinicz – specjalista w dziedzinie archeologii średniowiecza, zastępca dyrektora Instytutu Archeologii i Etnologii PAN do spraw naukowych. Miał na czele grupy archeologów jechać do Smoleńska badać teren katastrofy. Zginął razem z żoną w wypadku samochodowym.
  13) Siergiej Tretiakow – były agent rosyjskiego wywiadu, który przeszedł na stronę USA. Zmarł 13 czerwca 2010 roku. Najpierw poinformowano, że zadławił się podczas posiłku, kolejna wersja mówi o ataku serca. Włoscy dziennikarze utrzymywali, że śmierć byłego szpiega „miała związek z katastrofą smoleńską”.
  14) Eugeniusz Wróbel – wiceminister transportu, wykładowca na Politechnice Śląskiej, jeden z najlepszych w Polsce znawców komputerowych systemów sterowania lotem. Eugeniusz Wróbel poddawał w wątpliwość to, czy szczątki na lotnisku Siewiernyj to wrak TU – 154, zmarł trzy dni przed ogłoszeniem raportu MAK. Oficjalnie poinformowano, że zabił Go i poćwiartował własny syn a następnie wrzucił do Zalewu Rybnickiego.
  15) Dr Ryszard Kuciński – były prokurator, adwokat, radca prawny, jeden z najbliższych zaufanych współpracowników Andrzeja Leppera. Jako prawnik obsługiwał spółki, w których zasiadali ludzie związani ze służbami specjalnymi lub byli funkcjonariusze służb. To właśnie u Ryszarda Kucińskiego, Andrzej Lepper zdeponował dowody obciążające ważne osoby w państwie, które chciał ujawnić. Sam Kuciński twierdził, że gdyby ujawnił te dokumenty wiele karier „wyleciałoby w powietrze”. Zmarł w szpitalu.
  16) Wiesław Podgórski – był doradcą Andrzeja Leppera ds. kultury i dziedzictwa narodowego w czasie, gdy ten był ministrem rolnictwa. Odpowiadał za budowę na polach Grunwaldu pomnika upamiętniającego bitwę pod Grunwaldem, co wzbudzało wiele kontrowersji. Pod koniec czerwca 2011 roku popełnił samobójstwo.
  17) Dariusz Szpinieta – ekspert i prezes spółki lotniczej Ad Astra Executive Charter SA. Zawodowy pilot, instruktor pilotażu, wielki miłośnik lotnictwa. Kilkakrotnie wypowiadał się w mediach na temat katastrofy smoleńskiej, mówiąc że lot TU – 154 był lotem wojskowym. Szpinieta zawiadomił również prokuraturę o podejrzeniu korupcji w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. W roku 2011, został znaleziony martwy w łazience, podczas wakacji w Indiach, choć jego towarzysze twierdzili, że przed powieszeniem był w dobrym humorze.
  18) Jerzy Pronobis – był prezesem spółki Club&Travel, zajmującej się rozprowadzaniem biletów na Euro2012 w Polsce i na Ukrainie. Pojawiały się głosy, że dystrybucja biletów na Mistrzostwa Europy przebiegała w atmosferze korupcji i układów. Oficjalnie podaje się, że Pronobis popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg.
  19) Jerzy Urbanowicz – był m.in pracownikiem kontrwywiadu, gdzie zajmował się kryptografią i teleinformatyką. W 2012 r. został sekretarzem komitetu organizacyjnego konferencji poświęconej badaniom katastrofy polskiego Tu-154M w Smoleńsku metodami nauk ścisłych. Był też m.in członkiem Rady Naukowej Instytutu Polska Racja Stanu im. Lecha Kaczyńskiego. Urbanowicz był również współautorem raportu, mówiącego że PKW korzysta z rosyjskich serwerów, a co za tym idzie, że służby rosyjskie mogą wpływać na wyniki wyborów w Polsce. Naukowiec chorował na serce, zmarł dzień po ujawnieniu raportu.
  20) Krzysztof Knyż – operator Faktów, który razem z Wiktorem Baterem był na miejscu katastrofy. Zmarł w Moskwie na sepsę.
  21) Dr inż. Włodzimierz Abramowicz (1952-2012) – Jeden z najlepszych na świecie specjalistów od zagadnień kontaktowych, czyli zderzenia obiektów takich jak samoloty, statki, samochody, z którego dokonań i programów zderzeniowych korzystały dziesiątki firm na świecie. Dokładnie ktoś taki (np we współpracy ze śp ministrem Wróblem), kto powinien wyjaśnić nam, co się stało w Smoleńsku. I chciał wyjaśnić.
  Abramowicz chciał zweryfikować wyniki prac prof Biniendy, wykorzystując inny program. Nie zdążył – śmierć w III RP ma zawsze „perfect timing”. Zmarł nagle, jak wielu innych, szczególnie po 10/04. Czy ktoś wie jak? W sieci (podobnie jak w przypadku red Knyża) – poza nekrologiem i skromnym wpisem na stronie „Instytutu pojazdów” – cisza. Wybitny naukowiec, lat 50, znika z powierzchni ziemi. Dlaczego brak nawet zdjęć?
  22) Bp. Mieczyslaw Cieślar – duchowny, był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB. Twierdził że już po katastrofie TU – 154 otrzymał sms-a od jednego z pasażerów – ks. Adama Pilcha. Zginął w wypadku samochodowym.
  23) Dariusz Ratajczak – doktor historii na Uniwersytecie w Opolu zaszczuty, szykanowany i ochrzczony mianem antysemity, za przytoczenie w swojej książce cytatów ludzi kwestionujących Zbrodnię Oświęcimską. Wyrzucony z uczelni, bez szans na znalezienie nowej pracy, utrzymywał się ze zmywania naczyń i palenia w kotłach c.o. Znaleziony został martwy w samochodzie stojącym na parkingu przed supermarketem. Oficjalnie mówiło się, że samochód stał tam prawie dwa tygodnie. Wielce prawdopodobne jest jednak to, że auto zostało podrzucone dużo później.
  24) Anatol Lawina (10.07.1940 – 16.09.2006) – pobicie przez nieznanych sprawców, bezpośredni przełożony Falzmanna, były dyrektor Zespołu Analiz Systemowych w Najwyższej Izbie Kontroli
  25) Michał Falzmann – kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ – umiera „na serce” 18.07.1991 r.
  26) Walerian Pańko – prezes NIK i szef Felzmanna – ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku samochodowym 7.10.1991 r.
  Z jego sejfu zniknęły ważne dokumenty w sprawie FOZZ. Śledztwo wykazało, że samochód rozpadł się w wyniku wybuchu bomby umieszczonej pod autem. Jednak trzej policjanci, którzy jako pierwsi byli na miejscu wypadku, utonęli kilka miesięcy później podczas weekendowego wypoczynku (wszyscy trzej świetnie pływali). Oficjalnie podano że śmierć Pańki była wynikiem nieszczęśliwego wypadku.
  Jego kierowca został… skazany na więzienie i wkrótce… również zmarł.
  W 1991 r. roku został zastrzelony Andrzej S. – były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, który pracował w firmie handlującej bronią. S. chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie sprzedawać broń do innych krajów.
  27) Piotr Jaroszewicz – premier PRL – zamordowany 01.09.1992 r. wraz z żoną.
  28) Jacek Sz. – oskarżony w sprawie FOZZ – umarł w 1993 r.
  W 1997 roku w tajemniczym wypadku zginął były poseł Tadeusz Kowalczyk, który dużo wiedział o związkach polityków i mafii.
  29) Marek Karp – był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego. „Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o wszystkim” – mówił do swojego przyjaciela na kilka dni przed śmiercią. Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich leczył się z urazów po wypadku samochodowym, który wydarzył się 28 sierpnia 2004 r. w pobliżu Białej Podlaskiej. Trafił do szpitala, gdzie według oficjalnej wersji „zmarł z powodu powikłań powypadkowych”. Prokuratura sprawę umorzyła, lecz prawdziwe okoliczności wypadku nie zostały wyjaśnione do dziś. Przed śmiercią badał sprawę przejmowania polskiego sektora energetycznego przez rosyjskie spółki kontrolowane przez KGB i GRU. Podobno była to zaplanowana i zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach egzekucja, dokonana dla zabezpieczenia paliwowych i energetycznych interesów rosyjskich służb specjalnych.
  30) Daniel Podrzycki – kandydat na prezydenta w 2005 r. Zmarł podczas kampanii wyborczej w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. W latach 90. współpracował z gen. Tadeuszem Wileckim i Andrzejem Lepperem. W 1997 wraz z A. Lepperem, W. Bojarskim i W. Michałowskim podpisał zawiadomienie do prokuratury w związku z nadużyciami podczas podpisywania kontraktu na budowę rurociągu Jamalskiego.
  31) Jan Budziński – w 1991 doznał zawału serca (?), kierowca służbowej lancii którą jechali Pańko i Zaporowski Dwaj policjanci, którzy pierwsi przyjechali na miejsce wypadku również zmarli. Przyczyną zgonu było utonięcie (na rybach).
  32) Janusz Zaporowski – dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu – zmarł 07.10.1991.
  W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku.
  33) Ireneusz Sekuła – poseł na Sejm – samobójstwo, 3-krotnie strzelił sobie w brzuch 29.04.2000 r.
  „O godz. 5.17 Sekuła trafia na izbę przyjęć szpitala MON przy Szaserów. Jest przytomny. Choć nikt go o to nie pyta, mówi lekarzowi, że sam się postrzelił. „To było dziwne” – powie później policjantom lekarz.
  34) Andrzej Struglik – W 1991 r. roku został zastrzelony były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, który pracował w firmie handlującej bronią. Struglik chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie sprzedawać broń do innych krajów.
  35) Tadeusz Kowalczyk – W 1997 roku w tajemniczym wypadku zginął były poseł, który dużo wiedział o związkach polityków i mafii.
  36) Stanisław Faltynowski – W 2001 roku zamordowany został kelner z hotelu, w którym spotykali się członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć uznano za samobójstwo.
  37) Zdzisław Majka – w lutym 2002 roku zamordowany został drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.
  38) Jeremiasz Barański ps. Baranina – 07.05.2003 – samobójstwo w więzieniu, przestępca, jeden z przywódców gangu pruszkowskiego .
  39) Marian Goliński – zginął w „wypadku drogowym”, zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach.
  40) Stanisław Skalski – 12.11.2004 – pobicie przez nieznanych sprawców, pilot, generał brygady WP, as myśliwski okresu II wojny światowej, po 1989 polityk, współzałożyciel partii Przymierze Samoobrona.
  41) Szymon Zalewski – 29.11.2004 – samobójstwo (?), ochroniarz BOR i kierowca Zbigniewa Sobotki (poseł SLD skazany w tzw. aferze starachowickiej; ułaskawiony przez Aleksandra Kwaśniewskiego).
  42) Lech Grobelny (18.06.1949 – 28.03.2007) – zamordowany, założyciel Bezpiecznej Kasy Oszczędności
  43) Barbara Blida (zm. 25 kwietnia 2007 r.) – Posłanka popełniła samobójstwo w trakcie akcji ABW w jej domu. Przyczyną śmierci był postrzał w klatkę piersiowa. Kobieta była podejrzewana o pomocnictwo w przekazaniu łapówki w śledztwie związanym z tzw. Mafią węglową.
  44) Remigiusz Muś – technik pokładowy JAK-a 40, który wylądował w Smoleńsku tuż przed TU – 154. Otwarcie mówił, że słyszał przez radio, jak kontrolerzy lotów zezwolili załodze prezydenckiego samolotu zejść na 50 metrów. Prokuratura od razu poinformowała, że było to samobójstwo.
  Za każdym razem słyszeliśmy, że to były samobójstwa. Każde praktycznie w piątek, by sekcję zwłok można było zrobić dopiero w poniedziałek.
  Grzegorz Nowak to działo się dlatego że polacy nie mieli systemów światowych które wykryły by wszystko….w europie i świecie takie systemy wyłapują wszystko…nie ma możliwości ….za pomocą takich systemów właśnie uratowano turcje i masowo aresztowano zbrodniarzy zamachu stanu…to sa włąsnie efekty..dzięki temu również wyłapano grupy terrorystyczne działające w syrii chcące opanować świat i zmusić do poddania się ich woli…
  Grzegorz Nowak jestem pewny ze teraz będą ale sami siebie mordować ….bo władzy nie mają a pieniądze się skonczyły…to dopiero bedzie western…a inni juz ich szukają bo powsadzali ludzi do więzienia których mieli bronic …okazuję się że już nie maja możliwości….ja juz widzę ich walki miedzy soba ….i sypanie z wora….,,,,nie potrzeba w nic ingerować ..poczekać aż zacznął ze soba walczyc …a to napewno nastąpi…..będziemy sie przygladać temu cyrkowi….po powrocie kelnera…
  Grzegorz Nowak teraz nie dziwcie sie że świat i europa popiera PIS….widząc to wszystko i dowody na przerażające zbrodnie ..
  0

  0

  Polubienie

 9. kukula said

  Skala przygotowań do rosyjsko-białoruskich manewrów Zapad 2017 jest niepokojąca

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skala-przygotowan-do-rosyjsko-bialoruskich-manewrow-zapad-2017-jest-niepokojaca

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/02/05/wspolna-modlitwa-o-spelnienie-sie-planow-matki-bozej-o-pokoj-na-calym-swiecie/

  Polubienie

 10. kukula said

  Kochani pojawia się nowe zagrożenie wojna przy granicach Polski. Sytuacja już staje się napięta.
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/02/05/wspolna-modlitwa-o-spelnienie-sie-planow-matki-bozej-o-pokoj-na-calym-swiecie/

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Tak modlic sie, a nie lepiej rozpieprzyc towarzystwo lizace dupe ameryce? No nie, latwiej sie modlic, ja pierdziele ile mozna o tym mowic… Ze zadne modlitwy tylko solidne czyszczenie i modlic sie nie trzeba bedzie. PS. Bedziesz sie modlil a na twoj leb poleca bomby. Tak bozia slucha.

   Polubienie

 11. kukula said

  Kochani pojawia się nowe zagrożenie wojna przy granicach Polski. Sytuacja już staje się napięta.

  http://tiny.pl/gfhbz

  Polubienie

 12. kukula said

  Ministerstwo Obrony Rosji komentuje doniesienia o skali manewrów „Zapad-2017” na Białorusi
  http://kresy24.pl/ministerstwo-obrony-rosji-komentuje-doniesienia-o-skali-manewrow-zapad-2017-na-bialorusi/

  Polubienie

  • KrisT said

   Warto przeczytać jak te manewry skomentował Łukaszenka….!!!!!!! ot i wszystko jasne , pieski ujadają a dziecinmp piszą juz bzdury wyssane z palca iz wojna idzie!
   wojna to może być jak juz to tylko z ukrainą! jak sie banderyzm rozrosnie a ukraincy zaczną szukac winnych za stan UPAdliny! oligarchowie spierd… do israela a nam za wschodnią granicą zostanie bakrut i wielkie psie pola, na ktorych wszyscy zaczną ganiać z kałachami w rekach!

   nowe zagrożenie słuchajcie dziecinmp — a podobno dziewicą była do śmierci…..
   tak, tak zacznijcie sie modlic do krwawego boga jahwe a będzie pokój na swiecie! zacznijcie się modlic do NMP a efekt będzie taki sam bowiem jak juz Bóg powiedział- nie będziesz miał bogów innych, i nie będziesz im oddawać czci….
   no cuż, tym komentem własnie wywołałem lawinę…….
   trudno……
   nie lubię jak z igły robi sie widły, odwraca kota ogonem, robi ludzi za wuja i straszy niepotrzebnie wyimaginowanym zagrożeniem ze strony „mega złej rosji”…..

   Polubienie

 13. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/sedzia-robert-wroblewski-kradl-w-media-markcie/4m9yt7e

  Polubienie

 14. marek said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/niemcy-znowu-to-zrobili-polski-konsulat-zada-sprostowania/6m5gl7q

  Polubienie

 15. marek said

  http://reporters.pl/5291/we-lwowie-pobili-historyka-za-mowienie-po-polsku-zebys-wiecej-nie-gadal/

  Polubienie

 16. marek said

  Polubienie

 17. kukula said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: