Miziaforum's Blog

BOLEK OKAZAŁ SIE BOLKIEM ,PRZYPOMNIENIE MOJEGO ARTYKUŁU Z ROKU 2012 !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 31, 2017


No tak największy zryw Polaków po 1945 roku zakończony „sukcesem wolna Polska”

OKAZAŁ SIĘ PROJEKTEM OD POCZĄTKU DO KOŃCA ZAPROJEKTOWANYM REŻYSEROWANYM I NADZOROWANYM PRZE SŁUŻBĘ BEZPIECZEŃSTWA PRL I ZSRR

co dziś piszą media wszyscy juz przeczytali zatem co pisałem ja lat temu 5

św. „Bolesław” patron – ŁAJDAKÓW , SKRYTOBÓJCÓW i ZŁODZIEJII

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 7, 2012

 

NIC WAM NIE BĘDZIE CHŁOPAKI NIC !!!!! 

 

Około 20 lat temu „obalono” w Polsce komunizm.
Obalono tak skutecznie, że żadnemu z czerwonych nie spadł nawet włos z głowy, czołowi komuniści stali się nagle socjaldemokratami, trockiści przeobrazili się w działaczy społecznych, reżyserzy, którzy udowadniali, dlaczego AKowcy byli straconym pokoleniem, w opozycyjnych intelektualistów, PRLowscy prawnicy, stali się prokuratorami , sędziami i konstytucjonalistami,redaktorzy PRL-owskiej TV właścicielami prywatnych TV, członkowie ZMS,PZPR, UBecy i kapusie – stali się kapitalistami pełną gębą i ludźmi roku Forbesa. A robotnicza hołota przemieniła się w robotniczą bezrobotną hołotę. Mieliśmy szansę zaobserwować, jak to można w naszym demokratycznym państwie prawa bezkarnie zastrzelić generała policji i jak do tej pory nie udało się ustalić mocodawców. Mogliśmy zaobserwować, jak po kolei są umarzane wszelkie procesy w sprawach gospodarczych, gdzie Polskę okradano na miliardy dolarów. Jak rozpadały się samochody inspektorów NIKu, jak odwoływano kolejnych sędziów, jak ginęli świadkowie, jak z komisji śledczych robiono medialną szopkę ( komisja hazardowa ). Zaprawdę, polscy autorzy książek sensacyjnych powinni zostać uznani za grupę zawodową, którą dotknęło strukturalne bezrobocie – jak tu cokolwiek sprzedać w takich warunkach? Jak miałaby sobie poradzić Agatha Christie ze swoim Orientexpressem, kiedy w polskich więzieniach „wiesza się” trzech kolejnych światów w sprawie Olewnika ? Dzisiaj taki Lem ze swoją wirtualną rzeczywistością, lub iluzjami wywołanymi chemicznymi substancjami z „Kongresu futurologicznego” miałby miażdżącą konkurencję ze strony miłościwie nam panującego (Pijarującego, jak kto woli) premiera Tuska i sztabu jego socjotechników oraz szpeniów od marketingu politycznego, którzy co dzień fundują nam taką matrixową rzeczywistość, że firmy informatyczne powinny podkupować od nich licencje i wdrażać, wdrażać, wdrażać. Natomiast od pamiętnego kwietnia dosłownie czuję, że jestem naocznym świadkiem, jak Wielka Historia wylewa (nomen omen) ze swoich utartych od kilkunastu lat szlaków, zatacza koło i miażdży niepokornych i pechowców. Miażdży na śmietniku smoleńskiego lotniska. Widzimy, jak po tej miazdze „nasz rząd” jest w zasadzie ekspozyturą woli Rosji i Niemiec. Widzimy jak coraz bardziej uzależniamy się od rosyjskiego gazu, widzimy jak możni Unii Europejskiej świetnie dogaduje się z Rosją naszym kosztem (Nord Stream). Koncesje na gaz łupkowy praktycznie już rozdane obcemu kapitałowi. Widzimy jak „nasze elity intelektualne” wypisują wazeliniarskie i wiernopoddańcze odezwy do bratniej potęgi. Widzimy rosnącą potęgę Chin, obudowanie imperium przez Rosję rywalizującej z chinami, widzimy wycofanie się USA z obecności w Europie
W Polsce nadal rządzą POplecznicy tych, którzy dorobili się na Narodzie w dyktaturze PRLu, uwłaszczeni przez Okrągły Stół. Tajemnica Okrągłego Stołu ,to gwarancja nietykalności oraz uwłaszczenie się śmietanki PZPR na Narodzie , oraz dopuszczenie do koryta elity ówczesnej solidarności i przerzucenie kosztów długu na szarych Polaków

 *********************************************************************

Ta Najjaśniejsza Rzeczpospolita!
Jest bochen chleba, sól, okowita,
Szumią sztandary, są wizje nowe –
Wielkie, genialne i wystrzałowe!

Cyrk się rozrasta – są zbawiciele,
Są protektorzy i ich czciciele,
Są jakieś głupki, są jakieś ćwoki
I zwykłe durnie, i obiboki!

Szumią sztandary, łopocą flagi,
Choć wkoło pełno wszelakiej blagi,
Pełno przekrętów, pełno głupoty,
Pełno absurdów, pełno ciemnoty!

Dane i bazy, inwigilacja,
Jedna dokoła wielka dewiacja,
Dewiacja z prawa, dewiacja z lewa,
Już ponad Tatry aż się przelewa!

Szumią sztandary, nad nimi krzyże,
Wodzów się ciągle po tyłkach liże,
Łopocą flagi, dumna pieśń płynie,
Że taki naród nigdy nie zginie!

**********************************************************************

Tajemne zmowy, tajne narady,
Na górze ćwoki, na dole dziady,
Nie ma co pisać – jasna jest puenta –
Cała ta nacja zdrowo rąbnięta.

Dziennie tu cwaniak goni cwaniaka,
Grubą aferę zaś goni draka,
Jawią się durnie, jawią proroki,
Zwykłe leniuchy i obiboki.

Megalomania, pycha i duma,
Choć rzadko który cokolwiek kuma,
Woda sodowa, nos wyżej głowy
I do bredzenia każdy gotowy.

Ktoś kłamstwa plecie, ktoś tam rżnie głupa,
Jakiś bohater znów się wygłupia,
Ktoś inny kręci i strzela fochy,
Są jakieś Kiepskie, jakieś Paździochy.

Są też mesjasze i gupki wsiowe,
Co w niemowlęctwie spadły na głowę,
Są przewielebne jakieś pasterze,
Co prawdę głoszą na każdym skwerze,

Jacyś wybrańcy, jakieś elity,
Ten zaczadzony, tamten podpity.
A na to wszystko biało-czerwona
Spogląda co dzień bardziej zdumiona!

 

Komentarzy 17 to “BOLEK OKAZAŁ SIE BOLKIEM ,PRZYPOMNIENIE MOJEGO ARTYKUŁU Z ROKU 2012 !!”

 1. Eryka said

  Obalono ale niejedną butelke wódki w Magdalence z Kiszczakiem i innymi komuchami.Sprzedajna gnida.

 2. miziaforum said

  Lista ofiar
  Na podstawie donosów TW ps. „Bolek” wszczęto sprawę operacyjną na Józefa Szylera, który jawi się zresztą, jako jedna z jego głównych ofiar. Inwigilowany i represjonowany przez SB w ramach operacji „Jesień 70″, 8 lipca 1971 r. Szyler został przeznaczony do zwolnienia z pracy w stoczni. Jednak ze względu na traumę, jaką w Grudniu ’70 przeszła jego żona, w lipcu 1971 r. sam zrezygnował z pracy w stoczni i opuścił województwo gdańskie. Osiadł w Przeworsku, a później w Mielcu, gdzie również był inwigilowany przez SB. Dzięki doniesieniom TW ps. „Bolek” SB „uaktywniła pracę w sprawie” Jerzego Górskiego – w Grudniu ’70 członka Komitetu Strajkowego i Rady Delegatów, na którego prowadzono sprawę krypt. „Demagog”. W swoich donosach wiele miejsca poświęcał TW ps. „Bolek” osobie Henryka Lenarciaka – uczestnika grudniowego protestu i przewodniczącego Rady Oddziałowej Związku Zawodowego Metalowców na Wydziale W-4 Stoczni Gdańskiej, którego Wydział III KW MO w Gdańsku rozpracowywał w ramach spraw krypt. „Kobra” i „Len” oraz „Arka” i „Jesień 70″. Wiadomo dzisiaj, że TW ps. „Bolek” okazał się także przydatny w rozpracowaniu takich osób jak Kazimierz Szołoch (rozpracowywany w ramach sprawy krypt. „Kazek”), Henryk Jagielski (rozpracowywany w ramach sprawy krypt. „W-4”), Jan Jasiński, Mieczysław Tolwal, Alfons Suszek, Jan Miotk (rozpracowywany w ramach SOR krypt. „Sztabowiec”), Bogdan Opala, Czesław Michał Gawlik, Czesław Karpiński, Józef Animucki, Jan Górski, Jerzy Górski (rozpracowywany w ramach kwestionariusza ewidencyjnego krypt. „Demagog”), Szczepan Chojnacki (rozpracowywany w ramach kwestionariusza ewidencyjnego krypt. „Góral”), Klaus Bartel, Ryszard Zając, Maksymilian Szmuda Jan Weprzędz, Zygmunt Borkowski i Zarzycki. TW ps. „Bolek” przekazywał także drobne informacje na temat przełożonych z wydziału W-4 i dyrekcji Stoczni Gdańskiej (Władysława Leśniewskiego, Mieczysława Umińskiego i Stanisława Żaczka). Dzisiaj wiadomo, że TW ps. „Bolek” przyczynił się do tego, że wielu z tych osób dotknęły represje ze strony SB.

 3. Anna said

  Czy ktoś ma sensowny pomysł, żeby to ukrócić?

 4. KnUR1 said

 5. krab said

  Już zaczyna oddzywać się armia obrońców z Frasyniukiem na czele, o europośle Jarosławie nie wspominając !!! A jeszcze kilka dni temu oskarżał Cenckiewicza o to , że ten przez nagonkę na niego doprowadził do „samobójstwa” jego syna ! Ze wstydu, gdyby takowy miał, powinien zapaść się pod ziemie i nie wychylać nosa.
  Donosił, złamali go…. ale tak bezczelnie iść w zaparte i tylu ludzi przy okazji utrącić ,że go szkalują, to trzeba być ostatnim trepem !

 6. krab said

  Dla przypomnienia……

  LIST OTWARTY ANNY WALENTYNOWICZ DO LECHA WAŁĘSY KANDYDATA NA PREZYDENTA RP
  Na naszych oczach przeszłość ulega zakłamaniu i manipulacji. Aby ocalić prawdę, ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki jeszcze żyją ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd Prezydenta RP – Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę odpowiedzialność za treść pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.
  1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na zadanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
  2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej z Gdyni?
  3. Jak godziłeś swoja katolicka moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła Ci publiczne awantury w 1980 r?
  4. 9 grudnia 1980 r. przyznano „Solidarności” pierwsza nagrodę – 30 tys. USD. Co z tymi pieniędzmi?
  5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, którą miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?
  6. Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?
  7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwsza kampanię wyborczą?
  8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
  9. Czy w 1981 r. byłeś informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem?
  10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie zareagowałeś na jego poczynania?
  11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed sadem dla nieletnich i sadem rejonowym, wymuszając pełną współpracę?
  12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?
  13. Czy pamiętasz swoją wypowiedz na Kongresie w USA „lokujcie swoje kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”, czy nadal tak sądzisz?
  14. Z jakiej obietnicy wyborczej się wywiązałeś?
  15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z I zjazdu „Solidarności”, jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
  16. Kiedy spełnisz publiczna obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo Twoje książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB?
  17. Czy nie dość już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

  Anna Walentynowicz

  • miziaforum said

   A TAK NA SERIO JESTEM CIEKAW JAK SIE TA SWINIA TERAZ ZACHOWA … najlepsze rozwiazanie dla niego zwinać majdan i sie za granicą schować … ale zobaczymy czy knur zacznie brykac

   • krab said

    Narazie chyba jest w Kolumbii. Ale się odgraża…Były prezydent nie wyklucza, że będzie chciał dochodzić swoich praw. Pod uwagę bierze dwie drogi – międzynarodową i krajową. Gdy znów prawo będzie w Polsce działało – mówi Wałęsa.

   • Anna said

    Za granicą nie może się schować, wszyscy go znają. Kiedy w kurorcie wchodzi do basenu to wszyscy wychodzą.

   • KrisT said

    jak się zachowa? jak ktoś bez honoru, świnia nie ujmując prosiakom.
    gdyby od razu powiedział, przyznał się i przeprosił , miałby wybaczone ale idąc w zaparte az do usranej smierci robi z siebie debila i człowieka niegodnego szacunku.
    Buc i tyle w temacie, kapuś , kolaborant!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: