Miziaforum's Blog

NAJSILNIEJSZY GRZYBO I BAKTERIOBÓJCZY ŚRODEK ZABIJAJĄCY SKUTECZNIE BAKTERIE I GRZYBY LEKOOPORNE MRSA !!! za darmo !! dla każdego !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 27, 2017


Witam dziś obiecałem coś o imigrantach , ale po przeanalizowaniu sytuacji sezonu roku 2017 grypowego , ale bardziej spraw związanych z powikłaniami bakteryjno grzybowo pleśniowymi które są przyczyną 97% zgonów na powikłania pogrypowe .

Postanowiłem zamieścić w formie zarówno pisanej jak i A.V nagrania informacji jak tanio bardzo tanio uzyskać ŚRODEK ZABIJAJĄCY 99.9 % BAKTERII JAKIE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA ZAKAŻENIA U LUDZI …….. UWAGA W TYM ŚRODEK TEN ZWALCZA W OKA MGNIENIU BAKTERIE LEKOOPORNE !!! MRSA

TAK WIEM JAK TO BRZMI ALE TAK .. ŚRODEK TEN JEST W PEŁNI BEZPIECZNY 

dla zdrowia ludzi i śmiertelnie zabójczy dla MIKROBÓW NA KTÓRE NIE MA SPOSOBU !!

===================

Zatem zaczniemy od początku aby uciąć jałowe dyskusje na temat w jaki sposób pozyskuje się dziś nanocząsteczki metali , bo ostatnio był jakiś atak świrów którzy krzyczeli że tylko w drodze elektrolizy jest to możliwe , otóż nie elektroliza służy zupełnie do innych celów choć też dotyczących metali link do uniwersyteckiej pracy w formie PDF udowadniający i opisujący współczesne metody pozysku nanoczasteczek również metodą mechaniczną .. ścieranie i wypłukiwanie link

https://suw.biblos.pk.edu.pl/downloadResource&mId=159069

================================

KILKA SŁÓW NA TEMAT NANOMIEDZI Cu

Biobójcze i biostatyczne działanie 

Miedźi

Zdolności biobójcze oraz biostatyczne miedzi są znane od tysięcy lat, lecz potencjał tego metalu nie jest dostatecznie wykorzystywany. Dowody naukowe wskazują, że miedź ma właściwości antybakteryjne i jest w stanie unieszkodliwiać mikroorganizmy patogenne, które zagrażają zdrowiu i życiu ludzi. We współczesnym świecie miedź oraz jej stopy, na przykład mosiądz, są stosowane m.in. do produkcji przyrządów medycznych, urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także przedmiotów często dotykanych, takich jak klamki u drzwi, kurki kranowe, przełączniki światła, deski sedesowe, blaty stołów i poręcze schodów. Powierzchnie wykonane z miedzi lub jej stopów, szczególnie narażone na zanieczyszczenia biologiczne, przyczyniają się do wspomagania procesów dezynfekcji, co zwiększa jej skuteczność [2].

Przeciwdrobnoustrojowe działanie miedzi jest trwałe i występuje przez cały okres użytkowania przedmiotów, które zostały z niej wykonane. Zaletą miedzi jest również to, że wykonane z niej sprzęty mogą podlegać recyklingowi oraz że odzyskany metal zachowuje właściwości biobójcze [3].

W placówkach medycznych szczególnym zagrożeniem są oporne na metycylinę szczepy Staphylococcus aureus (MRSA – methicillin-

-resistant Staphylococcus aureus). Z badań przeprowadzonych przez zespół Michelsa i wsp. (2009 r.) wynika, że powierzchnie pokryte miedzią mają zdolność ograniczania liczby bakterii przenoszonych przez dotyk, w tym MRSA [4].

Badania przeprowadzone w celu sprawdzenia właściwości antybakteryjnych miedzi wykazują, że w przypadku zanieczyszczenia bakteriami powierzchni wykonanych z materiału, którego co najmniej 65% stanowi miedź, w ciągu około dwóch godzin dochodzi do eliminacji 99% tych drobnoustrojów. Stwierdzono, że obecność miedzi w składzie powierzchni w placówkach szpitalnych zmniejszyło ryzyko zakażeń o 40,4%. Zachorowania spowodowane zakażeniami bakteryjnymi stanowią w szpitalach 35–80% wszystkich zakażeń [3]. W tej sytuacji zastosowanie miedzi znacznie wspomaga redukcję zakażeń szpitalnych. Właściwości dezynfekcyjne miedzi należałoby jak najszerzej wykorzystywać, szczególnie w takich placówkach, jak żłobki, przedszkola, domy opieki oraz w tych obiektach użyteczności publicznej, w których może wystąpić zakażenie.

==================================

LINKI DO NAUKOWYCH OPRACOWAŃ I WYDANYCH ATESTÓW POZWALAJĄCYCH NA STOSOWANIE W STYCZNOŚCI Z ORGANIZMEM LUDZKIM

Drobnoustroje badane i zwalczane w testach laboratoryjnych EPA[edytuj]

Zabite przez stopy miedzi bakterie w nadzorowanych przez EPA testach:

 • Escherichia coli O157:H7, przenoszona drogą pokarmową, powoduje wycofywanie żywności na wielką skalę
 • Gronkowiec złocisty oporny na metycylinę (MRSA), jedna z najżywotniejszych, odpornych na antybiotyki bakterii, powszechna przyczyna zakażeń szpitalnych i pozaszpitalnych
 • Staphylococcus aureus, najpowszechniej występujący szczep ze wszystkich Staphylococcus (gronkowców), zakażenie może prowadzić do zagrażających życiu chorób, m.in. zapalenia płuc i zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych
 • Enterobacter aerogenes, bakteria powszechnie występująca w środowiskach szpitalnych powodująca oportunistyczne zakażenia skóry i wpływająca na inne tkanki ciała
 • Pseudomonas aeruginosa, bakteria atakująca osoby o obniżonej odporności, atakuje drogi oddechowe i moczowe, skórę i krew.
 • VRE, druga po MRSA pod względem częstości zakażeń szpitalnych

Stopy miedzi przeciwdrobnoustrojowej zarejestrowane w EPA

Następujące grupy stopów zostały poddane testom i dopuszczone: C11000, C51000, C70600, C26000, C75200 i C28000.

Numery rejestracyjne powyższych grup w systemie EPA:[45]

Grupa Zawartość miedzi ( %) Numer rejestracji
I 95,2 do 99,99 82012-1
II 87,3 do 95,0 82012-2
III 78,1 do 87,09 82012-3
IV 68,2 do 77,5 82012-4
V 65,0 do 67,8 82012-5
VI 60,0 do 64,5 82012-6

Potwierdzone przez EPA właściwości przeciwdrobnoustrojowe (antybakteryjne i bakteriobójcze) miedzi

Po rejestracji w EPA miedź oficjalnie może pochwalić się na rynku USA następującymi właściwościami: Testy laboratoryjne wykazały, że czyszczone regularnie:

 • Stopy Miedzi Przeciwdrobnoustrojowej powodują stałą redukcję zanieczyszczenia bakteryjnego na poziomie 99,9% w przeciągu 2 godzin
 • Stopy Miedzi Przeciwdrobnoustrojowej eliminują ponad 99,9% bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych w przeciągu 2 godzin.
 • Stopy Miedzi Przeciwdrobnoustrojowej wykazują stałe i nieprzerwane działanie przeciwdrobnoustrojowe, skutecznie eliminując ponad 99,9% bakterii w przeciągu 2 godzin
 • Stopy Miedzi Przeciwdrobnoustrojowej eliminują ponad 99,9% bakterii w przeciągu 2 godzin i eliminują 99% bakterii nawet po ponownym zanieczyszczeniu
 • Powierzchnie ze Stopów Miedzi Przeciwdrobnoustrojowej pomagają zahamować przyrost bakterii w przeciągu 2 godzin pomiędzy rutynowym czyszczeniem i działaniami sanityzującymi.
 • Testy potwierdziły działanie przeciwdrobnoustrojowe (antybakteryjne i bakteriobójcze) przeciwko Staphylococcus aureus, Enterobacter aerogenes, MRSA, Escherichia coli O157:H7 i Pseudomonas aeruginosa.
 • W rejestrze EPA zaznaczono że „stopy miedzi przeciwdrobnoustrojowej mogą być używane w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia, budynkach użyteczności publicznej i komercyjnej oraz w budynkach mieszkalnych”.

Użyteczność stopów miedzi przeciwdrobnoustrojowej w służbie zdrowia potwierdzona przez EPA

W rejestracji stopów miedzi w EPA zaznaczono jej użyteczność dla służy zdrowia, a więc producenci korzystający z technologii miedzi przeciwdrobnoustrojowej w USA mogą reklamować swoje produkty jako bakteriobójcze i zwalczające potencjalnie zabójcze bakterie.

Testy opłacił Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DOD) poprzez Telemedicine and Advanced Technology Research Center (TATRC), podlegający United States Army Medical Research and Materiel Command (USAMRMC). DOD

A TERAZ FILM O TYM JAK POZYSKAĆ TAKI PREPARAT POSIADAJĄCY WŁAŚCIWOŚCI OPISANE POWYŻEJ

PIERWSZY O NANOMIEDZI I DRUGI W KOLEJNOŚCI DO OBEJRZENIA JAK POZYSKAĆ NANOSREBRO W CELU ZROZUMIENIA INSTRUKCJI METODY POZYSKU NANO CZASTECZEK KTÓRA JEST PRAWIE IDENTYCZNA Z METODĄ POZYSKU NANOSREBRA ALE RÓŻNI SIĘ SZCZEGÓŁAMI WAŻNYMI !!

DLA TEGO KOLEJNOŚĆ 1 O NANOMIEDZI 2 O NANOSREBRZE kolejność ma znaczenie !!!

film 1

 

 

film 2

WAŻNE PRZY ZAKUPIE MIEDZI MUSI BYĆ TO PODANE SYMBOLEM

M1E-ECu58-CUETP

LUB POPROSIĆ O WYRÓB Z MIEDZI ELEKTROLITYCZNEJ 99,99 % Cu

Komentarze 44 to “NAJSILNIEJSZY GRZYBO I BAKTERIOBÓJCZY ŚRODEK ZABIJAJĄCY SKUTECZNIE BAKTERIE I GRZYBY LEKOOPORNE MRSA !!! za darmo !! dla każdego !!”

 1. Żuraw. said

  Chloryn sodu?(MMS)

  Polubienie

 2. miziaforum said

  to też stary zapomniany sposób ale teraz uzyskał dzięki temu że jast XXI wiek nowe możliwości które stare zalety poprostu przyćmiły

  Polubienie

 3. KnUR1 said

  MMS, skórki grejfutai kulki możecie sobie wsadzić w dupę i bedą dzialać podobnie 😀 pojebało was ?

  Polubienie

 4. KnUR1 said

  i tu jeszcze kretyni Kukizy i inni co was w chuja robia, każdy jeden, niedojebany nieuk ćpun :55555 hahahaha

  Polubienie

 5. zagrypiona said

  Odbiegne od tematu, wybaczcie. U mnie w miescie podobno lądują regularnie wielkie samoloty kanadyjskiej armii. POTAJEMNIE. Zobaczylam to dzisiaj idąc z roboty…. Podobno to regularne dzialanie i tajne. Co to jest? PS. Czuję że dowieźli desant muslimów.

  http://epoznan.pl/news-news-73596-Wojskowy_Boeing_C17_wyladowal_na_Lawicy

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Zaprawdę powiadam Wam, żarty żartami, ale coś się szykuje. (Kanada – Ukraina) …. Coś nam szykują. I Miziak bez obrazy, ale grypa to tutaj chyba jest najmniejszy problem gdy po kraju już sobie hasa swobodnie OBCE wojsko różnych banerów ale jednej krwi (tej co zawsze) to ja już wole grypę, ebole i cholerę.

   Polubienie

   • miziaforum said

    zobaczymy 1 wojnę skończyła hiszpanka , chociarz sie o tym nie muwi ale tak było

    Polubienie

   • Dag. said

    Zagrypiona,Twój przekaz bardzo interesujący…..może będą u nas zaprowadzać demokrację….tak ,jak w innych mało demokratycznych krajach…..a grypa miała nas zająć i odwrócić uwagę…..zresztą ,czy chory człowiek interesuje się czymś innym,niż swoim zdrowiem?

    Polubienie

    • zagrypiona said

     No a glupi plebs ‚wypelniaja zobowiazania nato’ a jak pytam jakie konkretnie to 0 argumentow tylko sławetne ‚to wolisz zeby ruski stal pod granica?’ szczerze to wole 😀 niz jakas nieokreslona horda lata po kraju. Lepszy okreslony wrog, niz nieokreslony sojusznik z utajnionymi zadaniami.

     dlatego mam wstrzemięźliwość wzgledem tej calej grypy. latwo wzbudzic zainteresowanie i panike i odwrocic uwage od tematu. mam bliska osobe ktora pracuje w szpitalu i serio… ale co ja tam bede, zajmijcie sie grypa. przynajmniej przez jakis czas nie bedziecie sie stresowac tym co sie dzieje za kulisami.

     PS. nie neguje czyjejs choroby, te byly sa i beda i beda meczyc slabe organizmy. Ale… u mnie wielkim zakladzie pracy praktycznie 0 l4 z powodu grypy. Takze ten, pojdzicie ludzie po rozum do glowy.

     Co nie znaczy ze winnych krajach nie ma grypy i nie dziesiatkuje. A ja oceniam po srodowisku w ktorym zyje. Czyli po ludziach w kolo, a z racji charakteru roboty mam kontakt z duza iloscia osob z calej Polski.

     Polubienie

   • KrisT said

    jeśli z kanady to na bank jakieś ukrainskie cośik mają na pokładzie….

    jak wiemy najwieksze mendy z upa spierd…. do kanady.

    Polubienie

 6. abecadło said

  Oho pisza o epidemii grypy w Polsce, cos sie ruszyło !

  Coraz więcej osób choruje na grypę. Szpitale na Mazowszu wprowadzają zakaz odwiedzin!

  W ostatnim tygodniu ponad 200,000 osób zachorowało na grypę. Mamy epidemię?

  http://polki.pl/zdrowie/grypa-i-przeziebienie,epidemia-grypy-szpitale-na-mazowszu-wprowadzaja-zakaz-odwiedzin,10421551,artykul.html

  Polubienie

 7. Fredro said

  Po co w Polsce (MCyfryzacji) biometria?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wszystkie-polskie-bazy-danych-sa-wysylane-online-izraela-redgw-2017-01

  A CO do grypy czytajcie to bardzo uwaznie :
  https://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

  OCZYTANY RODZIC NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI!!! Szczepienia to morderstwo, zaden lekarz nie szczepi swoich- dlaczego? Bo wie duzo wiecej od nas co jest w szczepionkach i po co to jest.

  Polubienie

 8. Waldi said

  Kiedyś na targach budowlanych przyszedł chodowca rybek akwariowych który unowocześnił swoje chodowle robiąc zasilanie do każdego akwarium z rurek miedzianych i co ? Po miesiącu rybki padły. Miedź rozpuszcza się w wodzie jak cukier tylko jej granicą rozpuszczalności jest mniejsza. Do tego z chlorem z wody tworzy chlorki które są trujące. Chodowca rybek zakupił 200 m rury polipropylenowej do zgrzewania. Tak więc do mycia woda z rur miedzianych ok ale do picia polecam wrzucić srebrne 5 dolarów kanadyjskich ( czystoś 9999) do czajnika i gotować wodę na kawę razem z tą monetą . Rozpuszczalność srebra 10domminus5 grama na litr wystarczy na ci na całe życie jedna moneta. Używam już tego jakieś 10 lat i jakiś szczególnych chorób nie miałem.

  Polubienie

 9. wojsat said

  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21304963,pierwszy-taki-blok-operacyjny-w-polsce-wykorzystanie-miedzi.html

  Polubienie

 10. Abeta said

  Mizia Staphylococcus aureus to po polsku właśnie gronkowiec złocisty. Nie pisz tak jakby to były dwa różne szczepy bakterii.

  Polubienie

  • miziaforum said

   uuu …. jujujuj znowu to samo kłopot z rozumieniem prostego tekstu zaznaczonego jako cytat obcy w tekście z linkami …… powiększyć ? wytłuścić zabarwić i link w rozmiarach czcionki 32 ??/ więcej nie mogę bo niema większej ………. a TO NIE JA TAK TWIERDZĘ TO ŹRÓDŁO !!

   kurwa paranoja 🙂 moze mam robić tak …….. „,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,” objaśnienie tego co w cudzysłowie , to jest cytat z tekstu , który znajduje się w tych niebieskich literkach ….. UWAGA !! TO NIE ŻART NAJEDŹ MYSZKĄ NA NIEBIESKIE LITERKI KLIKNIJ ……… I OTWORZY SIE INNA STRONA ………… NIE BUJ SIE TO NIE CZARY …… NIC CI SIE NIE STANIE ANI TWOJEMU KOMPUTEROWI ………. KURWA NIE MAM SIŁY

   P.S TO CO ZOBACZYSZ PO KLIKNIĘCIU NA INNEJ STRONIE NIE NAPISAŁEM JA …… NAPRAWDĘ …

   Polubienie

 11. Jadwiga Wolna said

  Jestes wspanialy .Dzieki za wszystkie filmy, ucze sie zycia. Pozdrawiam czekam na wiecej……

  Polubienie

 12. Petrakis said

  Wszystko pięknie ale ja nigdzie nie mogę zakupić takiej miedzi a na necie tylko jakieś pręty ,moźe ktoś coś doradzi bo widzę w tym nadzieję na moją e cole (lekooporna)nabyta na urologi

  Polubienie

 13. Ralf said

  Nigdzie nie mogę kupić takiego kabla w hurtowniach elektrycznych nie znaja tematu

  Polubienie

  • miziaforum said

   PROSIĆ O MIEDŹ 999.99 % TO TO SAMO MOZE BYĆ ELEKTRONICZNA PŁYTKI BLASZKI I TP DRUTY NAWOJOWE … a to że w sklepie gość nie wie to znaczy że moze historyk tam pracuje co jest normą studenci albo … praca jest praca

   Polubienie

 14. nieustraszona said

  A macie jakiś niezawodny sposób pozbycia się raz na zawsze najbardziej szkodliwigo parcha, jakim jest dwunożny pasożyd ?

  Jest to bardzo zdegenerowany gatunek z narodu handlowego, który ma straszne zbrodnie na sumieniu wobec całego świata.

  Podobne zdanie miał o nich Nietzsche, który też wiedział swoje o większości zombie nazywawszy ich podludźmi, których największą rozrywką było łażenie po targach oraz cyrkowe linoskoczki.

  Nic się do tej pory nie zmieniło, bo ludziska latają po galeriach czy też gapią się w pudła dla idiotów albo w komóry. .

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Non%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a:Kwestionariusz_dla_ubiegaj%C4%85cych_si%C4%99_o_przyj%C4%99cie_do_nieba

  Polubienie

 15. ralf said

  może komus podpowiem dziś kupiłem w hurtowni elektrycznej kabel YDY 3X25 on zawiera miedz 99,99% tak mnie poiformowano

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: