Miziaforum's Blog

Marihuana medyczna będzie do Polski sprowadzana z IZRAELA ? poseł Liroy

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 25, 2017


Angażujący się w sprawę opozycjoniści, w tym najbardziej aktywny Liroy, odpowiedzialnością za taki stan rzeczy obarczają obóz władzy. Posłowi Kukiz’15 w jednym z ostatnich wywiadów w TVN24 puściły nerwy i w ostrych słowach skomentował działania Prawa i Sprawiedliwości.

Dzisiaj na przeszkodzie (do legalizacji medycznej marihuany – przyp. red.) stoi ministerstwo zdrowia, które doradza w taki a nie inny sposób prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu – powiedział Liroy.

Ministerstwo Zdrowia też powiedziało, że nie widzi przeszkód – przypomniała dziennikarka TVN24.

Ha ha ha ha, ale się uśmiałem. Już dawno takiego żartu nie słyszałem – odpowiedział Liroy.

Kolejna dziennikarka spytała więc posła Kukiz15, czy tu nie chodzi o to, że PiS nie chce by produkcja marihuany medycznej była w Polsce. To wyraźnie zdenerwowało Liroya.

Tak ściągnijmy z Izraela, z Indii. Tak, wszystko zróbmy tak jak sprzedaliśmy kraj, opchnęliśmy wszystkie sklepy, opchnęliśmy gospodarkę i wszystko. Sprzedajmy wszystkich, sprzedajmy też chorych, sprzedajmy śmierć, wszystko sprzedajmy. Tak to jest ten PiS, o którym Pani mówi. To jest właśnie ten PiS, których chce obywatelskich spraw. Który dba o pacjenta. Widzicie państwo? Bo właśnie taki PiS jest, który chce nas znowu przemielić. Gdzie jest walka o gospodarkę kraju? Gdzie jest walka o obywatela w tym wszystkim co mówicie – wypalił rozgoryczony Liroy do kamery TVN24.

Komentarzy 27 to “Marihuana medyczna będzie do Polski sprowadzana z IZRAELA ? poseł Liroy”

 1. KnUR1 said

  Pisać się już nie chce, pisałem x-razy, że minister zdrowia to kretyn, czy tam jakieś popychadło – tak wiec nie ma co więcej dodać. O co chodzi więcej też mi sie nie chce pisać. W ogóle już mnie mało interesuje co się tam u was dzieje. Nara.

  Polubienie

 2. Eryka said

  Przecież on z Radziwiłłów.Myśle ze z tych……

  Polubienie

 3. kukula said

  Dlaczego dalej płacimy za linię kredytową MFW?

  Polska po raz kolejny przedłużyła w Międzynarodowym Funduszu Walutowym (MFW) umowę o dostęp do tzw. elastycznej linii kredytowej, która w tej chwili daje do dyspozycji Min. Finansów ok. 8,3 mld euro kredytu. Problem w tym, że od początku trwania tej umowy (tj. od 2009 roku) nasz kraj ani razu z niej nie skorzystał, a mimo to poszczególne ekipy rządowe przelały na konta MFW ok. 1,3 mld zł opłat za sam tylko dostęp do linii. Jedyny prezes NBP, który sprzeciwiał się jej przedłużeniu (Sławomir Skrzypek) zginął w katastrofie smoleńskiej. Co ciekawe – umowy na „Flexible Credit Line” w MFW, dające dostęp do tajemniczych jednostek rozliczeniowych SDR (które rzekomo mają być wymienialne na dolary) podpisały jedynie trzy państwa na świecie. Oprócz Polski jest to… Kolumbia i Meksyk. Polska o dostęp do elastycznej linii kredytowej po raz pierwszy wystąpiła do MFW w 2009 roku. Międzynarodowa finansjera się zgodziła, ale w zamian za roczny dostęp do linii wzięła równowartość ok. 182 mln zł.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/dlaczego-dalej-placimy-za-linie-kredytowa-mfw
  .

  Polubienie

 4. Anna said

  W Polsce nawet maku nie wolno uprawiać, na świąteczny makowiec a wam się zachciewa marychy 😉

  Polubienie

 5. Anna said

  A ja sobie palę i nie mam raka, płuca całe. O kant … potłuc głupie gadania o szkodliwości. Teraz wprowadzili obrazki na paczkach papierosów, obrzydliwość i kto pali i kto nie pali musi na to patrzeć.

  Polubienie

 6. miziaforum said

  USA: Trump uderza w LGBT i organizacje proaborcyjne
  25 stycznia 2017 15:42
  Wkrótce po swym zaprzysiężeniu Donald Trump, 45. Prezydent Stanów Zjednoczonych, podjął dwie decyzje w związku z szeroko rozumianą ochroną moralności społecznej: po godzinie od jego oficjalnej inauguracji ze strony internetowej Białego Domu zniknęły zakładki poświęcone ruchom LGBT oraz rzekomemu „globalnemu ociepleniu”. Usunięto także podstronę odnoszącą się do wprowadzonej przez Obamę reformy ubezpieczeń zdrowotnych, zwanej Obamacare (wyjątkowo nieudana, skutkująca znacznym wzrostem opłat na ubezpieczenie zdrowotne dla przeciętnych, pracujących Amerykanów). Zamiast informacji o „prawach człowieka” pojawiła się strona „Obrona porządku prawnego naszej wspólnoty”. Ponadto, jak podał portal „Daily Beast”, na zaktualizowanej stronie nie pojawiają się słowa „czarni” czy „Afro-Amerykanie” – w koncepcjach Trumpa naród jest jeden, i nie wolno rozbijać jego jedności na „czarnych”, „tęczowych” czy inne podzbiorowości. W rzeczy samej, wbrew propagandzie demoliberalnych mediów (także polskojęzycznych), Trump otrzymał wiele głosów także od przedstawicieli różnych mniejszości etnicznych. Natomiast wkrótce po protestach i zamieszkach zorganizowanych przez przeciwników prezydenta, amerykańskie „internety” podbił sympatyczny Big Joe – murzyn z Nowego Jorku, dosłownie kasujący w starciu słownym głupie, rozhisteryzowane manifestantki (link).

  Jak się okazało, nie był to koniec działań Trumpa – 24 stycznia przywrócił zakaz, który w 2009 roku na początku swej prezydentury usunął Barack Obama. Chodzi mianowicie o rozporządzenie, które w 1984 roku wprowadził ówczesny prezydent Ronald Reagan – zakazał on finansowania z budżetu USA działalności organizacji, które zajmują się przeprowadzaniem aborcji lub doradzają w tej kwestii.
  – Jestem dumny z bycia w tej chwili razem z prezydentem – skomentował na Twitterze wiceprezydent Mike Pence.

  Polubienie

  • Anna said

   Ku czemu zmierza? Jednocząc wszystkich chce by USA były potęgą na świecie ale czy dla nas to dobrze? Wątpię. To swoiste multi kulti, przyjaciel wszystkich nie jest niczyim przyjacielem.

   Polubienie

 7. miziaforum said

  żeby nie było ze tylko ja 🙂 !!

  35 sekunda start nagrania ……

  Polubienie

 8. KnUR1 said

  Bida. Grypa i do tego nie ma czym oddychać. Kolejny lider dla Polski na skale światową. Odstawiamy nawet Pekin, Delli i jakieś zadupia w Nigerii. Wstyd! czy nie? … Śmierdziele europejskie! To pozostało tylko czekać na nieodwracalne zmiany w płucach waszych dzieci i choroby. I żebym wam się nie wydawało, że to tylko wasze podwórko, bo nie wydaje mi się, że któryś z europejskich cywilizowanych krajów będzie miał ochotę w nieskończoność sąsiadować z syfiarzami. W następnym kroku dojebią wam kary ze niespełnianie unijnych norm i rozejdzie się po biednych podatnikach ^^ A taki Kowalski biedny to jak palił oponami tak będzie dalej :5. Poniżej dokument naukowy w temacie. Hahaha przygłupy, to teraz miłego i zdrowego życia w tym waszym kociołku. Płucem!

  Polubienie

  • IMĆ said

   tak jest niema nic gorszego niż światowcy polaczki na obskurnych wynajmach pasożytujący na socjalach nazywający siębie emigrantami,jak siedzisz na jakimś zakurwiejewie tajskim to siedzi na chuj zaglądasz tutaj skoro jest tak chujowo co?PARÓWO TAJSKA.

   w sumie to dobrze żę zwący się emigrantami w końcu wyjechali z kraju,zrobiło się luziniej,niema zaczepiaczy pod sklepami dzięki ci emigracjo polaczkowa.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Nie dość że zostali sami imbecyle bez grosza przy dupie u mamy na garnuszku jebani w dupę na każdym kroku choćby za picia piwa w lesie – podobni do ciebie – to jeszcze coś syczą zaczadzeni własnym dymem. I odpierdol się od emigrantów 😛 … A skoro nawet żule wyjechali z tej ruiny (3RP) jak twierdzisz to kto w niej został? … Kurwy, bandyci, złodzieje, układowcy i debile 😕 :5555
    PS. Poza tym nie rozumiesz nawet tego linka co wrzuciłeś (po tym co napisałeś).

    Polubienie

  • Dag. said

   Knur,czy nie zanadto sobie pozwalasz obrażając wszystko i wszystkich?
   A z czym Ty jesteś lepszy od tych ,co pozostali?Gdyby Ci tak bylo dobrze na tej obczyżnie ,nie plułbyś tak jadem na okragło….Wyluzuj,bo z tych nerwów może Ci sie coś przydażyć i dopiero będzie kocioł.Trochę empatii młody człowieku,trochę współczucia dla innych.Nie wrednej,złośliwej ,niby litośći,ale zwykłej ludzkiej empatii.Nie życzę Ci żle,ale nigdy nie wiadomo,jak potoczy sie Twoje dalsze życie.Nic nie jest nam dane na zawsze…..Mieszkam w Krakowie całe życie i nigdy mi nie przeszkadzało to zatrute powietrze….ani moje dziecko nie chorowało specjalnie.Teraz nagle zrobil sie szum ,bo chca zarobic na montowaniu nowych pieców.Również grypa jest zjawiskiem zaprogramowanym ,aby ciemnota zaczeła sie szczepić….Na obecną sytuację składa się wiele czynników i wiele sprzecznych interesów,każdy biznesmen próbuje cos wyrwać od tych umęczonych obywateli…..ktos,kto kpi i szydzi z biedy,z ludzi gorzej sytuowanych,to pospolita gnida i nic wiecej….

   Polubienie

   • miziaforum said

    już mozna się dowiedzieć oficjalnie że SMOG W POLSCE I INNYCH KRAJACH U.E nagle niedawno stwierdzony to biznes W SAMEJ POLSCE !!! TO 200 000 000 EURO DOTACJI Z UNII DO WZIĘCIA !! PRZEZ FIRMY SZWAGRÓW POSŁÓW SENATORÓW MINISTRÓW …… 🙂 SMOG 🙂

    Polubienie

    • miziaforum said

     NO TO MY TEŻ SPRÓBUJMY POSŁA PAWŁA ZNAM OSOBIŚCIE .. DOJŚCIE JEST , NAVAJO I TY W KRAKOWIE NA GŁÓWNYM PLACU BOJU Z SMOGIEM , PRZYCZÓŁEK JEST ZAKŁADAMY SP.ZOO I JEDZIEMY Z TĄ DOTACJĄ … ZAŁOŻYMY BIURO DORADCZE TY DAG EKSPERT Z WIELOLETNIM DOSWIADCZENIEM JAKIE TO POWIETRZE TRUJĄCE ……… I JAZDA OD SAMORZĄDU DOIMY

     Polubienie

   • KnUR1 said

    A czyja piszę, że jestem lepszy. Obejrzałem tylko film o tym smogu i zanieczyszeniach i tak mnie naszło skrobnąć coś ;] Ja jestem taki jak te inne miliony co podziękowały za ten nieskończony raj. A co do empatii to jej mi nie brakuje. Tylko komu? Może tym co was gnoją i smięją się w twarz, albo tym co szczepią wasze dzieci jak szczury doświadczalne i tym którzy na to pozwalają, a może tym co odbierają wam wasze dzieci, trują gównianym żarciem, podduszają rakotwórczym smogiem czy też może was spryskują jak owady (tak jak to Ty uważasz:) Także komu brakuje współczucia i zrozumienia – mnie czy wam ? A ja osobiście nikogo nie zabiłem, nie okradłem, w chuja ludzi też nie robię. Co najwyżej napisze abo powiem za dużo. No ale pewne sprawy widzą i rozumieją inaczej tylko emigranci – wiesz, tacy światowi przede wszystkim :P-ozdro Jasne, ze uogolniam i spłaszczam dla prostoty. Ale napisz mi co się dzieje u Was dobrego w czymkolwiek? Coś takiego pozytywnego choćby z małym echem na świata, a nie jak to knur się zesrał na scenie polskiego „Mam Talent”.

    Polubienie

 9. mironik said

  Byłem sobie na tak zwanej giełdzie pracy, i tak jedna rozmowa kwalifikacyjna tu, druga gdzie indziej, a umowa na całe dwa tygodnie… dwa tygodnie (3 zmiany)
  potem przedłużana co miesiąc i tak mogą do 18 miesięcy, znaczy przez jakąś tam agencję, a potem zakład ewentualnie przyjmie na stałe,
  no nie przyjmie jak potrzebują i szukają po coraz dalszej okolicy i jak jakaś agencja ma zarabiać na pośrednictwie
  a ludzi kupa i nie żadne malejące bezrobocie, no nie widać.13 zł na godzine (+500 zł mitycznej premii chyba że coś tam itd.) na strefie w Legnicy
  no tak pośrednik nic nie robi tylko kasę liczy za pośrednictwo.

  Polubienie

 10. michal said

  Chce uprawiać konopie w Polsce bo tu mieszkam i chce z tego zyc…gdzie tu logika…z izraela czy z pl co za różnica???? Jebac wladze!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: