Miziaforum's Blog

Świat „elyt” Białystok Minister „Salceson” RWAŁ DUPY ,OFEROWAŁ PRACĘ KAŻDEMU I CHLAŁ NA UMÓR …

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 23, 2017


B.Misiewicz /ansa

Relacja uczestnika

Czwartek, 19 stycznia, około godziny 23. Klub WOW niedaleko siedziby Uniwersytetu. W środku trwa impreza studencka. Trudno przypuszczać, że ktokolwiek przyjedzie na nią luksusowym BMW. Tak jednak podjeżdża pod klub – było nie było – jeden z najsłynniejszych studentów w Polsce, czyli rzecznik MON. Formalnie jest przecież studentem uczelni o. Tadeusza Rydzyka (72 l.) w Toruniu. Jak tłumaczył potem gościom sam Misiewicz, to w hotelu Best Western Hotel Cristal, gdzie się zatrzymał, doradzono mu zabawę w klubie WOW. Tyle, że hotel od klubu dzieli raptem… 350 metrów czyli 5 minut piechotą. Mimo to rzecznik potrzebował limuzyny. Nie był zresztą sam. Towarzyszył mu ubrany na sportowo ochroniarz (przedstawiał go jako funkcjonariusza Żandarmerii Wojskowej) oraz mężczyzna, którego z kolei prezentował jako człowieka ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (64 l.).

– Choć interesuję się polityką to sam na początku nie ogarnąłem tego, że to ten słynny Misiek nas odwiedził – opowiada Paweł, który bawił się tego dnia w klubie. Poznał się z Misiewiczem w palarni. Zagadnął rzecznik. – A ty?! Chcesz być ministrem obrony terytorialnej w kraju? – zapytał. – Rozpoznałem go wtedy i spytałem: „Bartuś to ty?” – opowiada Paweł. Wtedy Misiewicz… rzucił mu się w ramiona ciesząc się, że został rozpoznany. Zaprowadził nowego kolegę do swojego stolika i przedstawił jako „swojego przyjaciela”.

Rzecznik MON parokrotnie nagabywał DJ’a, czy mógłby ogłosić ze sceny, że on tutaj jest. Więcej sił poświęcał jednak studentkom. – Mówił mi, że ma narzeczoną, ale kocha wszystkie kobiety – opowiada Paweł. Dziewczyny nie były jednak zainteresowane jego nachalnym towarzystwem. Jedna z nich, jak mówią świadkowie, „niemal uciekała przed nim”. To go jednak w ogóle nie zrażało. Innej w czasie tańca… proponował pracę w MON. – Kleił się trochę, ale odpychałam go – opowiadała potem dziewczyna. Przyznała, że Misiewicz dał jej nawet numer telefonu.

Ochroniarz z Żandarmerii Wojskowej był cały czas 10 kroków za Misiewiczem. Szybko ewakuował go z lokalu, gdy mogło dojść do awantury spowodowanej nagabywaniem studentki. Tyle, że wcześniej, przez blisko 3 godziny, Misiewicz był w klubie WOW królem życia. – Osiem czy dziesięć kolejek wszystkim w barze stawiał. Z kieszeni wyciągał setkę za setką, to była straszna wiocha – opowiada Paweł.

Jedno trzeba Misiewiczowi oddać. I w stanie mocno wskazującym na spożycie alkoholu i na trzeźwo, poglądy ma identyczne. Nie mógł się nachwalić prezesa PiS. Zapewniał, że Macierewicz „to naprawdę spoko gość”. Nie zabrakło też opinii o… katastrofie smoleńskiej. Mówił, że to Donald Tusk (60 l.) i Bronisław Komorowski (65 l.) maczali w tym palce. – Nie chciałbym ruszać w tej sprawie Putina – mówił.

Pewnie ta historia nie znalazłaby się na łamach, gdyby nie dwie sprawy. Po pierwsze, to w jaki sposób bawi się Misiewicz nie gwarantuje zachowania przez niego zachowania tajemnic MON i armii. A to przecież najbardziej zaufany człowiek ministra. Zastępuje go w wielu delegacjach. Tytułują go „ministrem”. I druga sprawa: to nie pierwszy raz, gdy Misiewiczowi zdarza się mocno zakrapiana impreza.

13 grudnia, późny wieczór w restauracji Delikatesy przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Misiewicz się nie oszczędza. – Wypił całą butelkę tequili – opowiada świadek zdarzenia. Tam również nad jego bezpieczeństwem czuwał ochroniarz z ŻW. – Tuż przed 23 w towarzystwie jego i dwóch kobiet Misiewicz wyszedł i odjechał limuzyną sprzed baru – opowiada nasz rozmówca.

Misiewicz wszystkiemu kategorycznie zaprzecza. Twierdzi, że zdarzenia z Białegostoku doskonale pamięta, że nie był pijany, nie stawiał nikomu alkoholu, nie rozmawiał o ministerstwie ani o Macierewiczu, a nawet, że z nikim nie tańczył. Problem w tym, że w klubie nie dało się go nie zauważyć, a jego wyczyny były komentowane jeszcze długo po jego wyjściu.

Kłamstwa w sprawie wykształcenia, specjalnie zmieniany statut spółki, by mógł zasiąść w jej radzie nadzorczej, złoty medal za zasługi dla obronności, obiecywanie radnym pracy w spółkach. – Misiewicz w krótkim czasie stał się jedną z twarzy PiS. Wydaje się, że wolno mu wszystko.

P.S M/F

NO JA TERAZ CZEKAM NA REAKCJE PIS TAKA SAMA JAK W ROKU 2008 W SPRAWIE :

W 2008 roku głośno było w Polsce o wyczynach dwóch polityków Prawa i Sprawiedliwości na Cyprze. Mieli pod wpływem alkoholu urządzić sobie rajd meleksami, które rozbili. Działacze odrzucali oskarżenia. Ale sąd na Cyprze wydał na nich wyrok.

Treść orzeczenia sądu na Cyprze z listopada 2010 roku nie pozostawia wątpliwości. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski muszą zapłacić 11,5 tysiąca euro za zniszczone wózki golfowe

TAK TAK NAJEBANI !!! I WIECIE CO NA KONIEC PIS OŚWIADCZYŁ !!!! MOŻNA TO ODNALEŚĆ W NECIE !!

ŻE POSŁÓW UWAGA SPILI RUSCY AGENCI KGB !! ŻEBY ICH SKOMPROMITOWAĆ !! 🙂

TYLKO PATRZEĆ JAK MACIEREWICZ WYSKOCZY Z TAKIM OŚWIADCZENIEM ŻE RUSKA AGENTURA Z KALININGRADU SPIŁA MINISTRA „SALCESONA” W RAMACH AKCJI KOMPROMITOWANIA POLSKICH PATRIOTÓW

ŻENUA !! CHAMY KURWA U WŁADZY !! CHAMY !!! MOŚCI PANNY I MOŚCI PANOWIE

 

===========================================================================

BARDZO WAŻNY DODATEK DO POWYŻSZEJ SPRAWY !!! INFO AGENCYJNA..

BARDZO WIELE WYJAŚNIAJĄCA ….. WYDATKI REPREZENTACYJNE W MON A MISIEWICZ BYŁ W BIAŁYMSTOKU SŁUŻBOWO !!!! WYDATKI W MON NIE SĄ OGRANICZONE KWOTOWO

ZATEM PO PROSTU CH…. SALCESON ZWARIOWAŁ …

Antoni Macierewicz sam sobie zniósł limit wydatków reprezentacyjnych , czyli JAK CAR LUB CESARZ – WYDATKI OGRANICZA TYLKO FANTAZJA I WYOBRAŹNIA MINISTRA !!!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 20, 2016

https://miziaforum.wordpress.com/2016/09/20/antoni-macierewicz-sam-sobie-zniosl-limit-wydatkow-reprezentacyjnych-czyli-jak-car-lub-cesarz-wydatki-ogranicza-tylko-fantazja-i-wyobraznia-ministra/

Antoni Macierewicz zniósł swój limit wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się nowe rozporządzenie dotyczące wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• Szef MON znosi w nim swój limit wydatków na ten cel
• Od 20 września Antoni Macierewicz może wydawać „według potrzeb”

Antoni Macierewicz zdecydował o zniesieniu swojego limitu wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe – informuje RMF FM. W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się właśnie nowe rozporządzenie ministra, z którego wynika, że teraz minister będzie mógł na ten cel wydawać „według potrzeb„.
Pod koniec sierpnia Antoni Macierewicz znowelizował to rozporządzenie po raz pierwszy. Przyznał w nim sobie prawo do samodzielnego dysponowania tymi środkami. 19 września szef MON znowelizował rozporządzenie po raz kolejny. Tym razem w rubryce „kwota w zł” znalazło się stwierdzenie „według potrzeb„.
NO !! DOBRZE ROZUMUJECIE TEN WSTYD I OBCIACH BYŁ PŁACONY PRZEZ NAS POLAKÓW Z KASY PAŃSTWOWEJ !!

komentarz A.V NIEZBĘDNY W ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI

start nagrania 35 sekunda

Komentarzy 21 to “Świat „elyt” Białystok Minister „Salceson” RWAŁ DUPY ,OFEROWAŁ PRACĘ KAŻDEMU I CHLAŁ NA UMÓR …”

 1. baca said

  A relacjonował aktywny członek KODu ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   nie przesadzaj akurat w Białymstoku mam kilku znajomych których dzieci uczą się właśnie tam .. nie dalej jak 30 minut temu wysłałem meila w sprawie dosłanie mi ewętualnych fotek i nagrań A.V z tej bibki osób postronnych które nie uczestniczyły w popijawie ale poprostu z ciekawości nagrywały i robiły fotki ……….. USZANUJ TO ŻE JA TEGO NIE OPUBLIKUJĘ ………. ALE NIE MA GWARANCJI ŻE NIE ZROBI TEGO KTOŚ INNY

   Polubienie

  • miziaforum said

   a tak na serio to ten Misiewicz jest idiotą , gdy wie sie że jest nagonka na …… wiadomo przez kogo !!

   TO JEŚLI SIE JUZ NIE MOZNA POWSTRZYMAĆ OD CHLANIA …… NA TAKIM STANOWISKU ORGANIZUJE SIĘ IMPREZĘ ZAMKNIĘTĄ … NA TO SA ŚRODKI I NAWET MÓGŁ BY TAM Z KONIEM ODBYWAĆ STOSUNKI ANALNE NA PRZEMIENNIE …. I NIKT BY O TYM NIE MÓWIŁ JASNE ….. ROZUMISZ ??? JAK NIE TO NIEMA POTRZEBY ….. NIE WAŻNE

   Polubienie

  • miziaforum said

   „Noblesse oblige” TU MA ZASTOSOWANIE …….. dać link do wiki ???

   Polubienie

 2. miziaforum said

  teoretycznie to co w tytule .. wolno mu robić w czasie wolnym ALE !! TAK WAŻNE I WYEKSPONOWANE NA WIDOK OPINII ŚWIATOWEJ STANOWISKO ZOBOWIĄZUJE DO WŁAŚCIWEGO I GODNEGO ZACHOWANIA SIĘ ZARÓWNO W CZASIE WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH JAK I POZA T/Z CZASEM SŁUŻBOWYM W MIEJSCACH PUBLICZNYCH ……… o czym wie każdy człowiek ……….. ale nie cham !!

  kiedyś napisałem taki art. „rzecz o tym jak cham w III R.P panem sie stał ….”

  chyba nagram komentarz do tego i ciut wiecej o czym tu nie napisałem

  Polubienie

 3. miziaforum said

  🙂 !!!!!!!!!!!!!!!! daj chamowi parę groszy !!! 🙂 !!!!!!!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  NO JA TERAZ CZEKAM NA REAKCJE PIS TAKA SAMA JAK W ROKU 2008 W SPRAWIE :

  W 2008 roku głośno było w Polsce o wyczynach dwóch polityków Prawa i Sprawiedliwości na Cyprze. Mieli pod wpływem alkoholu urządzić sobie rajd meleksami, które rozbili. Działacze odrzucali oskarżenia. Ale sąd na Cyprze wydał na nich wyrok.

  Treść orzeczenia sądu na Cyprze z listopada 2010 roku nie pozostawia wątpliwości. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski muszą zapłacić 11,5 tysiąca euro za zniszczone wózki golfowe

  TAK TAK NAJEBANI !!! I WIECIE CO NA KONIEC PIS OŚWIADCZYŁ !!!! MOŻNA TO ODNALEŚĆ W NECIE !!

  ŻE POSŁÓW UWAGA SPILI RUSCY AGENCI KGB !! ŻEBY ICH SKOMPROMITOWAĆ !! 🙂

  TYLKO PATRZEĆ JAK MACIEREWICZ WYSKOCZY Z TAKIM OŚWIADCZENIEM ŻE RUSKA AGENTURA Z KALININGRADU SPIŁA MINISTRA „SALCESONA” W RAMCH AKCJI KOMPROMITOWANIA POLSKICH PATRYIOTÓW

  ŻENUA !! CHAMY KURWA U WŁADZY !! CHAMY !!! MOŚCI PANNY I MOŚCI PANOWIE

  Polubienie

  • Guziec said

   W partiach politycznych są takie same mechanizmy chronienia swoich za wszelką cenę nawet za cenę spadku popularności jak w kościele katolickim tam ukrywa się i chroni pedofilów nawet za cenę odejścia wielu wiernych a w partiach aferzystów pijaków i kurwiarzy .
   Lud głupi i tak im wybaczy i będzie bronił , Polska to taki kraj ……

   Polubienie

 5. miziaforum said

  Miziaforum said

  Wrzesień 20, 2016 @ 6:42 PM e
  6 Votes
  NO TO TERAZ CHOLERKA ŻAŁUJE ŻEM JA NIE W PISIE I NIE W MON PRACUJE

  ALE BEDĄ BIBY OJOJOJO JAK ZA CARA MIKOŁAJA U RASPUTINA

  a propo Rasputina na którejś to tam imprezce nachlany Rasputin dyrygował cygańską kapelą własnym siurakiem

  MYŚLĘ ZE TERAZ GDY ANTONIEGO NIE KRĘPUJĄ ZADNE LIMITY BIBY PRZYĆMIĄ I TA RASPUTINA

  ===============================

  MÓJ STARY KOMENT …. NO ANTEK NIE ZABRADZIARZYŁ ALE MA DOBREGO ZASTĘPCĘ

  Polubienie

 6. miziaforum said

  ZA CHWILKĘ KOMENTARZ W FORMIE NAGRANIA A.V …….. TO NIE JEST TYLKO ZABAWNA INFORMACJA ALE BARDZO POWAŻNA .. ALE O TYM W NAGRANIU BEDZIE ZA MAX 1 H NA POD ARTEM

  Polubienie

 7. kukula said

  Polubienie

 8. baca said

  Czyli w dobie smartfonów i robienia na okrągło zdjęć jest „relacja” bez kompromitujących zdjęć i filmów.
  Oj cieniutko FAKT zadziałał, cieniutko – tylko jedno zdjęcie Misiewicza i to grzeczne z jakimś gościem.

  Mimo to na miejscu Kaczyńskiego wywalił bym jednak człowieka za samą obecność w nocnym klubie, nie czekając na video i fotki

  Polubienie

 9. miziaforum said

  film w artykule pod treścią juz jest

  Polubienie

 10. baca said

  Bańka w Dolinie Krzemowej jest gigantyczna i szybko pęknie

  2014 rok. Elizabeth Holmes ma zaledwie 30 lat i trafia na okładki gazet na całym świecie z podpisem „najmłodsza miliarderka świata”. „Forbes” jej majątek wycenił na 4,5 mld dol., a jej firmę Theranos założoną w 2003 roku na 9 mld dol. Ta młoda dziewczyna chciała zrobić rewolucję w badaniach krwi dzięki prostym, szybkim i tanim testom, do których wystarczała jedna kropla z naszych żył. A właściwie tylko z palca. Chciała zmieniać świat.

  Boom! W maju 2016 roku okazało się, że to świat zmienił jej życie. Innowacyjność okazała się mocno naciągana, a Elizabeth została nazwana oszustką i zainteresowała się nią prokuratura. „Forbes” w kolejnym roku zweryfikował wycenę jej majątku do zera.

  http://msp.money.pl/wiadomosci/pozyskiwanie_kapitalu/artykul/startupy-dolina-krzemowa-banka-inwestycyjna,69,0,2236741.html

  Czyli te całe startupy to wielka pralnia pieniędzy?

  Polubienie

 11. kukula said

  Policja na miejscu nie znalazła broni. Poszukiwany od kilku godzin mężczyzna może być uzbrojony i groźny.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-strzaly-w-plonsku-zginal-33-latek,nId,2341247

  to jesli jest uzbrojony i grozny to dlaczego nie ma jego zdjecia ???????????
  co to ma byc ukrywanie bandytow jak w niemieckiej tv?do kurwy nedzy?

  Polubienie

 12. Guziec said

  Polubienie

 13. Elsa said

  Politykierow powinna obowiązywać jakaś etykieta, savoir vivre. Nie każdy powinien zajmować się polityką, bo jak widać pojęcie jakieś trzeba mieć. A słomy z butów ciężko się pozbyć. Osobiście na takich nie zagłosuję nigdy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: