Miziaforum's Blog

Świat „elyt” Białystok Minister „Salceson” RWAŁ DUPY ,OFEROWAŁ PRACĘ KAŻDEMU I CHLAŁ NA UMÓR …

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 23, 2017


B.Misiewicz /ansa

Relacja uczestnika

Czwartek, 19 stycznia, około godziny 23. Klub WOW niedaleko siedziby Uniwersytetu. W środku trwa impreza studencka. Trudno przypuszczać, że ktokolwiek przyjedzie na nią luksusowym BMW. Tak jednak podjeżdża pod klub – było nie było – jeden z najsłynniejszych studentów w Polsce, czyli rzecznik MON. Formalnie jest przecież studentem uczelni o. Tadeusza Rydzyka (72 l.) w Toruniu. Jak tłumaczył potem gościom sam Misiewicz, to w hotelu Best Western Hotel Cristal, gdzie się zatrzymał, doradzono mu zabawę w klubie WOW. Tyle, że hotel od klubu dzieli raptem… 350 metrów czyli 5 minut piechotą. Mimo to rzecznik potrzebował limuzyny. Nie był zresztą sam. Towarzyszył mu ubrany na sportowo ochroniarz (przedstawiał go jako funkcjonariusza Żandarmerii Wojskowej) oraz mężczyzna, którego z kolei prezentował jako człowieka ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (64 l.).

– Choć interesuję się polityką to sam na początku nie ogarnąłem tego, że to ten słynny Misiek nas odwiedził – opowiada Paweł, który bawił się tego dnia w klubie. Poznał się z Misiewiczem w palarni. Zagadnął rzecznik. – A ty?! Chcesz być ministrem obrony terytorialnej w kraju? – zapytał. – Rozpoznałem go wtedy i spytałem: „Bartuś to ty?” – opowiada Paweł. Wtedy Misiewicz… rzucił mu się w ramiona ciesząc się, że został rozpoznany. Zaprowadził nowego kolegę do swojego stolika i przedstawił jako „swojego przyjaciela”.

Rzecznik MON parokrotnie nagabywał DJ’a, czy mógłby ogłosić ze sceny, że on tutaj jest. Więcej sił poświęcał jednak studentkom. – Mówił mi, że ma narzeczoną, ale kocha wszystkie kobiety – opowiada Paweł. Dziewczyny nie były jednak zainteresowane jego nachalnym towarzystwem. Jedna z nich, jak mówią świadkowie, „niemal uciekała przed nim”. To go jednak w ogóle nie zrażało. Innej w czasie tańca… proponował pracę w MON. – Kleił się trochę, ale odpychałam go – opowiadała potem dziewczyna. Przyznała, że Misiewicz dał jej nawet numer telefonu.

Ochroniarz z Żandarmerii Wojskowej był cały czas 10 kroków za Misiewiczem. Szybko ewakuował go z lokalu, gdy mogło dojść do awantury spowodowanej nagabywaniem studentki. Tyle, że wcześniej, przez blisko 3 godziny, Misiewicz był w klubie WOW królem życia. – Osiem czy dziesięć kolejek wszystkim w barze stawiał. Z kieszeni wyciągał setkę za setką, to była straszna wiocha – opowiada Paweł.

Jedno trzeba Misiewiczowi oddać. I w stanie mocno wskazującym na spożycie alkoholu i na trzeźwo, poglądy ma identyczne. Nie mógł się nachwalić prezesa PiS. Zapewniał, że Macierewicz „to naprawdę spoko gość”. Nie zabrakło też opinii o… katastrofie smoleńskiej. Mówił, że to Donald Tusk (60 l.) i Bronisław Komorowski (65 l.) maczali w tym palce. – Nie chciałbym ruszać w tej sprawie Putina – mówił.

Pewnie ta historia nie znalazłaby się na łamach, gdyby nie dwie sprawy. Po pierwsze, to w jaki sposób bawi się Misiewicz nie gwarantuje zachowania przez niego zachowania tajemnic MON i armii. A to przecież najbardziej zaufany człowiek ministra. Zastępuje go w wielu delegacjach. Tytułują go „ministrem”. I druga sprawa: to nie pierwszy raz, gdy Misiewiczowi zdarza się mocno zakrapiana impreza.

13 grudnia, późny wieczór w restauracji Delikatesy przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Misiewicz się nie oszczędza. – Wypił całą butelkę tequili – opowiada świadek zdarzenia. Tam również nad jego bezpieczeństwem czuwał ochroniarz z ŻW. – Tuż przed 23 w towarzystwie jego i dwóch kobiet Misiewicz wyszedł i odjechał limuzyną sprzed baru – opowiada nasz rozmówca.

Misiewicz wszystkiemu kategorycznie zaprzecza. Twierdzi, że zdarzenia z Białegostoku doskonale pamięta, że nie był pijany, nie stawiał nikomu alkoholu, nie rozmawiał o ministerstwie ani o Macierewiczu, a nawet, że z nikim nie tańczył. Problem w tym, że w klubie nie dało się go nie zauważyć, a jego wyczyny były komentowane jeszcze długo po jego wyjściu.

Kłamstwa w sprawie wykształcenia, specjalnie zmieniany statut spółki, by mógł zasiąść w jej radzie nadzorczej, złoty medal za zasługi dla obronności, obiecywanie radnym pracy w spółkach. – Misiewicz w krótkim czasie stał się jedną z twarzy PiS. Wydaje się, że wolno mu wszystko.

P.S M/F

NO JA TERAZ CZEKAM NA REAKCJE PIS TAKA SAMA JAK W ROKU 2008 W SPRAWIE :

W 2008 roku głośno było w Polsce o wyczynach dwóch polityków Prawa i Sprawiedliwości na Cyprze. Mieli pod wpływem alkoholu urządzić sobie rajd meleksami, które rozbili. Działacze odrzucali oskarżenia. Ale sąd na Cyprze wydał na nich wyrok.

Treść orzeczenia sądu na Cyprze z listopada 2010 roku nie pozostawia wątpliwości. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski muszą zapłacić 11,5 tysiąca euro za zniszczone wózki golfowe

TAK TAK NAJEBANI !!! I WIECIE CO NA KONIEC PIS OŚWIADCZYŁ !!!! MOŻNA TO ODNALEŚĆ W NECIE !!

ŻE POSŁÓW UWAGA SPILI RUSCY AGENCI KGB !! ŻEBY ICH SKOMPROMITOWAĆ !! 🙂

TYLKO PATRZEĆ JAK MACIEREWICZ WYSKOCZY Z TAKIM OŚWIADCZENIEM ŻE RUSKA AGENTURA Z KALININGRADU SPIŁA MINISTRA „SALCESONA” W RAMACH AKCJI KOMPROMITOWANIA POLSKICH PATRIOTÓW

ŻENUA !! CHAMY KURWA U WŁADZY !! CHAMY !!! MOŚCI PANNY I MOŚCI PANOWIE

 

===========================================================================

BARDZO WAŻNY DODATEK DO POWYŻSZEJ SPRAWY !!! INFO AGENCYJNA..

BARDZO WIELE WYJAŚNIAJĄCA ….. WYDATKI REPREZENTACYJNE W MON A MISIEWICZ BYŁ W BIAŁYMSTOKU SŁUŻBOWO !!!! WYDATKI W MON NIE SĄ OGRANICZONE KWOTOWO

ZATEM PO PROSTU CH…. SALCESON ZWARIOWAŁ …

Antoni Macierewicz sam sobie zniósł limit wydatków reprezentacyjnych , czyli JAK CAR LUB CESARZ – WYDATKI OGRANICZA TYLKO FANTAZJA I WYOBRAŹNIA MINISTRA !!!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 20, 2016

https://miziaforum.wordpress.com/2016/09/20/antoni-macierewicz-sam-sobie-zniosl-limit-wydatkow-reprezentacyjnych-czyli-jak-car-lub-cesarz-wydatki-ogranicza-tylko-fantazja-i-wyobraznia-ministra/

Antoni Macierewicz zniósł swój limit wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się nowe rozporządzenie dotyczące wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• Szef MON znosi w nim swój limit wydatków na ten cel
• Od 20 września Antoni Macierewicz może wydawać „według potrzeb”

Antoni Macierewicz zdecydował o zniesieniu swojego limitu wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe – informuje RMF FM. W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się właśnie nowe rozporządzenie ministra, z którego wynika, że teraz minister będzie mógł na ten cel wydawać „według potrzeb„.
Pod koniec sierpnia Antoni Macierewicz znowelizował to rozporządzenie po raz pierwszy. Przyznał w nim sobie prawo do samodzielnego dysponowania tymi środkami. 19 września szef MON znowelizował rozporządzenie po raz kolejny. Tym razem w rubryce „kwota w zł” znalazło się stwierdzenie „według potrzeb„.
NO !! DOBRZE ROZUMUJECIE TEN WSTYD I OBCIACH BYŁ PŁACONY PRZEZ NAS POLAKÓW Z KASY PAŃSTWOWEJ !!

komentarz A.V NIEZBĘDNY W ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI

start nagrania 35 sekunda

Komentarzy 21 to “Świat „elyt” Białystok Minister „Salceson” RWAŁ DUPY ,OFEROWAŁ PRACĘ KAŻDEMU I CHLAŁ NA UMÓR …”

 1. baca said

  A relacjonował aktywny członek KODu ?

  • miziaforum said

   nie przesadzaj akurat w Białymstoku mam kilku znajomych których dzieci uczą się właśnie tam .. nie dalej jak 30 minut temu wysłałem meila w sprawie dosłanie mi ewętualnych fotek i nagrań A.V z tej bibki osób postronnych które nie uczestniczyły w popijawie ale poprostu z ciekawości nagrywały i robiły fotki ……….. USZANUJ TO ŻE JA TEGO NIE OPUBLIKUJĘ ………. ALE NIE MA GWARANCJI ŻE NIE ZROBI TEGO KTOŚ INNY

  • miziaforum said

   a tak na serio to ten Misiewicz jest idiotą , gdy wie sie że jest nagonka na …… wiadomo przez kogo !!

   TO JEŚLI SIE JUZ NIE MOZNA POWSTRZYMAĆ OD CHLANIA …… NA TAKIM STANOWISKU ORGANIZUJE SIĘ IMPREZĘ ZAMKNIĘTĄ … NA TO SA ŚRODKI I NAWET MÓGŁ BY TAM Z KONIEM ODBYWAĆ STOSUNKI ANALNE NA PRZEMIENNIE …. I NIKT BY O TYM NIE MÓWIŁ JASNE ….. ROZUMISZ ??? JAK NIE TO NIEMA POTRZEBY ….. NIE WAŻNE

  • miziaforum said

   „Noblesse oblige” TU MA ZASTOSOWANIE …….. dać link do wiki ???

 2. miziaforum said

  teoretycznie to co w tytule .. wolno mu robić w czasie wolnym ALE !! TAK WAŻNE I WYEKSPONOWANE NA WIDOK OPINII ŚWIATOWEJ STANOWISKO ZOBOWIĄZUJE DO WŁAŚCIWEGO I GODNEGO ZACHOWANIA SIĘ ZARÓWNO W CZASIE WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH JAK I POZA T/Z CZASEM SŁUŻBOWYM W MIEJSCACH PUBLICZNYCH ……… o czym wie każdy człowiek ……….. ale nie cham !!

  kiedyś napisałem taki art. „rzecz o tym jak cham w III R.P panem sie stał ….”

  chyba nagram komentarz do tego i ciut wiecej o czym tu nie napisałem

 3. miziaforum said

  🙂 !!!!!!!!!!!!!!!! daj chamowi parę groszy !!! 🙂 !!!!!!!

 4. miziaforum said

  NO JA TERAZ CZEKAM NA REAKCJE PIS TAKA SAMA JAK W ROKU 2008 W SPRAWIE :

  W 2008 roku głośno było w Polsce o wyczynach dwóch polityków Prawa i Sprawiedliwości na Cyprze. Mieli pod wpływem alkoholu urządzić sobie rajd meleksami, które rozbili. Działacze odrzucali oskarżenia. Ale sąd na Cyprze wydał na nich wyrok.

  Treść orzeczenia sądu na Cyprze z listopada 2010 roku nie pozostawia wątpliwości. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski muszą zapłacić 11,5 tysiąca euro za zniszczone wózki golfowe

  TAK TAK NAJEBANI !!! I WIECIE CO NA KONIEC PIS OŚWIADCZYŁ !!!! MOŻNA TO ODNALEŚĆ W NECIE !!

  ŻE POSŁÓW UWAGA SPILI RUSCY AGENCI KGB !! ŻEBY ICH SKOMPROMITOWAĆ !! 🙂

  TYLKO PATRZEĆ JAK MACIEREWICZ WYSKOCZY Z TAKIM OŚWIADCZENIEM ŻE RUSKA AGENTURA Z KALININGRADU SPIŁA MINISTRA „SALCESONA” W RAMCH AKCJI KOMPROMITOWANIA POLSKICH PATRYIOTÓW

  ŻENUA !! CHAMY KURWA U WŁADZY !! CHAMY !!! MOŚCI PANNY I MOŚCI PANOWIE

  • Guziec said

   W partiach politycznych są takie same mechanizmy chronienia swoich za wszelką cenę nawet za cenę spadku popularności jak w kościele katolickim tam ukrywa się i chroni pedofilów nawet za cenę odejścia wielu wiernych a w partiach aferzystów pijaków i kurwiarzy .
   Lud głupi i tak im wybaczy i będzie bronił , Polska to taki kraj ……

 5. miziaforum said

  Miziaforum said

  Wrzesień 20, 2016 @ 6:42 PM e
  6 Votes
  NO TO TERAZ CHOLERKA ŻAŁUJE ŻEM JA NIE W PISIE I NIE W MON PRACUJE

  ALE BEDĄ BIBY OJOJOJO JAK ZA CARA MIKOŁAJA U RASPUTINA

  a propo Rasputina na którejś to tam imprezce nachlany Rasputin dyrygował cygańską kapelą własnym siurakiem

  MYŚLĘ ZE TERAZ GDY ANTONIEGO NIE KRĘPUJĄ ZADNE LIMITY BIBY PRZYĆMIĄ I TA RASPUTINA

  ===============================

  MÓJ STARY KOMENT …. NO ANTEK NIE ZABRADZIARZYŁ ALE MA DOBREGO ZASTĘPCĘ

 6. miziaforum said

  ZA CHWILKĘ KOMENTARZ W FORMIE NAGRANIA A.V …….. TO NIE JEST TYLKO ZABAWNA INFORMACJA ALE BARDZO POWAŻNA .. ALE O TYM W NAGRANIU BEDZIE ZA MAX 1 H NA POD ARTEM

 7. kukula said

 8. baca said

  Czyli w dobie smartfonów i robienia na okrągło zdjęć jest „relacja” bez kompromitujących zdjęć i filmów.
  Oj cieniutko FAKT zadziałał, cieniutko – tylko jedno zdjęcie Misiewicza i to grzeczne z jakimś gościem.

  Mimo to na miejscu Kaczyńskiego wywalił bym jednak człowieka za samą obecność w nocnym klubie, nie czekając na video i fotki

 9. miziaforum said

  film w artykule pod treścią juz jest

 10. baca said

  Bańka w Dolinie Krzemowej jest gigantyczna i szybko pęknie

  2014 rok. Elizabeth Holmes ma zaledwie 30 lat i trafia na okładki gazet na całym świecie z podpisem „najmłodsza miliarderka świata”. „Forbes” jej majątek wycenił na 4,5 mld dol., a jej firmę Theranos założoną w 2003 roku na 9 mld dol. Ta młoda dziewczyna chciała zrobić rewolucję w badaniach krwi dzięki prostym, szybkim i tanim testom, do których wystarczała jedna kropla z naszych żył. A właściwie tylko z palca. Chciała zmieniać świat.

  Boom! W maju 2016 roku okazało się, że to świat zmienił jej życie. Innowacyjność okazała się mocno naciągana, a Elizabeth została nazwana oszustką i zainteresowała się nią prokuratura. „Forbes” w kolejnym roku zweryfikował wycenę jej majątku do zera.

  http://msp.money.pl/wiadomosci/pozyskiwanie_kapitalu/artykul/startupy-dolina-krzemowa-banka-inwestycyjna,69,0,2236741.html

  Czyli te całe startupy to wielka pralnia pieniędzy?

 11. kukula said

  Policja na miejscu nie znalazła broni. Poszukiwany od kilku godzin mężczyzna może być uzbrojony i groźny.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-strzaly-w-plonsku-zginal-33-latek,nId,2341247

  to jesli jest uzbrojony i grozny to dlaczego nie ma jego zdjecia ???????????
  co to ma byc ukrywanie bandytow jak w niemieckiej tv?do kurwy nedzy?

 12. Guziec said

 13. Elsa said

  Politykierow powinna obowiązywać jakaś etykieta, savoir vivre. Nie każdy powinien zajmować się polityką, bo jak widać pojęcie jakieś trzeba mieć. A słomy z butów ciężko się pozbyć. Osobiście na takich nie zagłosuję nigdy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: