Miziaforum's Blog

Migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. + ZDJĘCIA

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 23, 2017


 

Takiego zezwierzęcenia w sieci nie było już dawno. Trójka przyjaciół postanowiła się zabawić kosztem niewinnej kobiety. Żeby tego było mało, migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. Transmisja zebrać miała kilkudziesięciu widzów.

Tragedia Szwedki rozegrała się w noc z soboty na niedzielę. Niczego nieświadoma kobieta przebywała w swoim domu w Uppsali, kiedy nagle do środka wdarło się trzech uzbrojonych mężczyzn. Ofiara od razu rozpoznała w nich imigrantów z Bliskiego Wschodu. Mężczyźni bez ceregieli zabrali się do tego, po co przyszli.

Choć może to brzmieć wręcz nieprawdopodobnie, napastnicy postanowili całe zajście uwiecznić. Gwałciciele za pośrednictwem Facebooka zaczęli transmitować zdarzenie. Nagranie obrazowało jak kobieta zostaje rozebrana przez zdarcie z niej ubrań. Następnie każdy ze zwyrodnialców kładł się na niej w wiadomym celu.

Krzyki ofiary mieszały się ze śmiechem gwałcicieli. Transmisja trwała trzy godziny i w momencie „szczytowej popularności” zebrała kilkudziesięciu widzów. Napastnicy udostępnili ją jednak tylko na zamkniętej grupie.

Gehenna niewinnej Szwedki trwałaby zapewne jeszcze dłużej, gdyby nie trzeźwa ocena sytuacji przez 21-letnią Josefine Lundgren. Ta była jedną z osób, które widziały transmisję z gwałtu. Kobieta postanowiła zawiadomić o całej akcji policję.

Na początku myślałam, że to źle zaaranżowany żart. Pierwszą rzeczą jaką myślisz to „Jak można coś takiego zrobić dziewczynie? Jak można z tym żyć?” To jest totalnie chore– mówi Lundgren.

Kiedy gwałciciele myśleli, że „zabawa trwa w najlepsze” nagle na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji. Ukrócili zbrodniczą działalność imigrantów, a transmisja została przerwana. Już wiadomo, że 3 agresorów trafiło do aresztu, a ofiara gwałtu leży w szpitalu. Kobieta cały czas dochodzi do siebie po tym, co stało się w jej domu.

Policja zajmuje się teraz ustalaniem dlaczego trzech mężczyzn dopuściło się gwałtu na Szwedce. Jak na razie nieznane są ich motywy, a także to, dlaczego zgwałcili akurat tę kobietę.

https://www.wprost.pl/zycie/10039943/Zbiorowy-gwalt-transmitowany-na-Facebooku-Rozebrali-kobiete-i-kladli-sie-na-niej.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wprost-swiat+%28Wydarzenia+Wprost+24%3A+Świat%29

Komentarzy 39 to “Migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. + ZDJĘCIA”

 1. miziaforum said

  NO NOWEGO TO RODZAJU OBYCZAJE W EUROPIE DAWNIEJ NIE ZNANE … A WIECIE ŻE CARITAS POLSKA JUŻ NA UKOŃCZENIU MA PLAN „POWIETRZNYCH MOSTÓW” ZA POMOCĄ KTÓREGO TO PLANU BEZ POTRZEBY ZGODY POLSKIEGO RZĄDU BEDZIE INSTALOWAŁ ISLAMSKICH IMIGRANTÓW W POLSCE …… JUZ CIUT CIUT ZOSTAŁO DO URUCHOMIENIA PEŁNA PARĄ

  Polubienie

  • Dag. said

   Ja jak zwykle ,nie na temat,ale ważne:
   http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-oddechowy/wirusowe-i-bakteryjne-zapalenie-oskrzeli-objawy-i-leczenie.html…………..dużo interesujących informacji,o chorobach układu oddechowego…….wg.tego ,mogę tak sie męczyć sporo czasu,i tak zawsze u mnie jest…..

   Polubienie

   • Dag. said

    Dzisiaj oglądałam kronikę krakowską.Pokazali zapchane szpitale,pełno chorych ,leżą nawet na korytarzach.Teraz już nie przyjmują w Krakowie,kierują poza Kraków.Jedno ,co mnie uderzyło,zresztą była o tym mowa w relacji: przeważają małe i maleńkie dzieci i osoby starsze ,pobierające już świadczenia emerytalne.Jak to jest możliwe ,żeby tak wycelować na te grupy wiekowe?A reszta co ,nie podlega zachorowaniom i ma żelazne organizmy?Najlepszy był komentarz prowadzącej dziennikarki : ” nie warto sie było zaszczepić na grypę?”8 lat nie byłam nawet zaziębiona,nawet kataru nie miałam ,a teraz bez wychodzenia z domu ,jestem załatwiona na cacy….szlag by trafił tych wszystkich biznesmenów od szczepionek….karma kiedys się o nich upomni…..

    Polubienie

 2. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 3. Konarski said

  Zabiją Trumpa? Ci sami, którzy wykończyli Kennedy’ego
  Melania Trump na inauguracji zaprzysiężenia miała suknię nawiązującą stylem do Jackie Kennedy – żony FJK… PODKREŚLANO TO W ŚCIERWOMEDIACH.

  Przesłania z podswiadomosci Trumpa i JFK

  Polubienie

  • miziaforum said

   WIADOMOŚCI – TVN24.PL
   Trump wycofuje USA z umowy o wolnym handlu TPP

   Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek dekret formalnie rozpoczynający proces wycofywania się Stanów Zjednoczonych z Transpacyficznej Umowy o Wolnym Handlu (TPP). Była to jedna z jego zapowiedzi z kampanii wyborczej. Prezydent spotkał się też z przedstawicielami biznesu i zapowiedział znaczne korzyści dla tych, którzy będą produkować swoje towary na terytorium kraju.

   Polubienie

 4. Roberto said

  Impreza narkotykowo alkocholowa.nikt nigdzie się nie wdarł i nikogo nie zastraszał,z tej dziewczyny taka szwedka jak ci trzej kolesie.Jest film po szwedzku na you tube przed wejsciem policji jak znacie język to wszystko jest jasne,koleś nawet mówi że nie bzykałby tej dziewuchy bo jest zarażona żółtaczką.Dziwne że koleś cz.eka spokojnie na policję.Trzeba sprawdzić a nie wklejać głupoty.

  Polubienie

 5. KrisT said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Wpadka-Antoniego-Macierewicza-Szef-MON-z-wyksztalcenia-historyk-pomylil-polskie-powstania,wid,18682987,wiadomosc.html?ticaid=1187f3
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Bartlomiej-Misiewicz-bawil-sie-w-klubie-w-Bialymstoku-chcesz-byc-ministrem-obrony-terytorialnej,wid,18682475,wiadomosc.html

  skoro wp juz pusciło w swiat to juz nie da sie tego zatuszowac.

  Polubienie

 6. Anna said

  W Austrii powstał ruch zakazu propagowania symboli islamskich na wzór zakazu symboliki nazistowskiej.
  – Połóżmy natychmiast kres polityce islamizacji. W przeciwnym razie my Austriacy, my Europejczycy, sami źle skończymy – mówił Heinz Christian Strache.

  Polubienie

 7. marek said

  http://prawy.pl/44849-nekanie-i-grozby-karalne-wobec-pacjentow-w-placowkach-zdrowia-a-resort-zdrowia-nie-reaguje/

  Polubienie

 8. marek said

  https://www.polishclub.org/2017/01/21/dr-jerzy-jaskowski-polacy-sa-jeszcze-narodem/

  Polubienie

 9. kukula said

  Kobieta została ubogacona przez śniadego mężczyznę muzulmanina w centrum Warszawy.

  http://wrealu24.pl/services/3972-znana-polska-dziennikarka-zaatakowana-przez-imigranta-kobiety-badzcie-ostrozne

  Polubienie

 10. kukula said

  a nie mowilem ze trampek to miliardowy antychryst
  skurwiel sypia z corka
  http://wrealu24.pl/polityka/3940-szok-media-sugeruja-ze-donald-trump-sypia-z-wlasna-corka-sa-jakiekolwiek-granice-przyzwoitosci-foto

  Polubienie

  • miziaforum said

   tyjuż przestań pierdolić i to w realu daruj sobie ostatnio podali ze murzyni spalili choinkę w zgorzelcu ……….. a uja spalili

   Polubienie

  • KrisT said

   amerykanskie skurwimedia sugerują… jam pierd…. kukula i ty w takie info wierzysz? media sugerują, a ja Ci sugeruję idz po leki ! i co pójdziesz?
   nie? przeciez tez sugerowałem, i tak samo powinienes uwierzyć jak w sugerowane info sprzedajnych mediów!!!!!!
   i przestancie z tym antychrystem…. bo jest nim juz hitler, stalin, putin itd..
   tylko nie np busch, soros,obama i inni mający destabilizacje bliskiego wschodzi, rozpierdolenia kilku krajów przez co zginęło setki tysiecy ludzi!!!!
   tego kurwa nie widzicie ale to iz tramp czy punin to antychrysci! dajcie się leczyć.

   ponadto antychryst to nikt innt tylko przeciwnik chrystusa, a jaki on ma byc tego nie wiemy. ale wiemy iz zydzi przyjmą antychrysta z otwartymi rekoma.

   Polubienie

  • kukula said

   Donald Trump i połączenia liczby 666

   Czy to jest twarz człowieka możemy zaufać, czy jest to twarz Deceiver: człowiek con, sprzedawca oleju wąż, Witchdoctor? Czy ufasz temu człowiekowi? Co twoja gut powiedzieć? Czy naprawdę wierzysz, że Jezus Chrystus nie głosowali na Trump? Jak więc może ludzie, którzy uważają się za chrześcijan na niego głosować? Czy chrześcijanie nie powinni robić to, co zrobiłby Jezus, albo przynajmniej zrobić dzielnego próbę? Co stanie się z chrześcijanami, którzy stada po człowieku, który jest dokładnym przeciwieństwem Jezusa Chrystusa w każdym calu? Będą one kozy, którzy twierdzili, do naśladowania Jezusa, nazywając go „Panie! Panie!” tylko usłyszeć, jak mówił w ostatnim dniu: „Nigdy nie wiedziałem, że: Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości”

   https://gloria.tv/article/nCPdCPdyUJpJ3zLrV63qCHjmJ

   https://gloria.tv/%c5%9aW.FILOMENA

   Polubienie

 11. kukula said

  Ewakuacja polskich turystów z Gambii. Ogłoszono stan wyjątkowy

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ewakuacja-polskich-turystow-z-gambii-ogloszono-stan-wyjatkowy/3w9q56r

  ludziom juz zupelnie odbija jezdza do afryki a potem……….

  Polubienie

 12. Ja said

  http://www.magnapolonia.org/ipn-udostepnil-akta-zbioru-zastrzezonego-sprawdz-wykaz/

  No ciekawe.

  Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

 14. kukula said

  Niemcy i NATO przygotowują się na wojnę z Rosją

  Wzmożona obecność wojsk NATO w Europie Wschodniej oraz przy granicach Rosji jest dla nas wielkim zagrożeniem. Podczas II wojny światowej mieliśmy identyczną sytuację – Niemcy zgromadziły swoje wojska i niespodziewanie zaatakowały Związek Radziecki. Teraz mamy podobną sytuację, lecz tym razem wojna może rozpocząć się od prowokacji która zmusi Rosję do ataku.
  https://gloria.tv/article/wrwxQ4W7VnuH2Z46KXS44jvJM
  i te przemowienie makreli robcie zapasy na 20 dni

  Polubienie

 15. kukula said

  Chemtrails i smog: naczynia połączone – oraz jego przyczyny
  W kolejnym już artykule jaki napisałam do Wolnej Polski, pragnę zwrócić uwagę na obecnie „hitowy temat” smog nad Polską.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemtrails-smog-naczynia-polaczone-oraz-przyczyny-2017-01

  Ogólnie to temat chemtrails – geoinżynierii jest zakazany w mediach i nikt o tym w TV nie powie bo jest zakaz i koniec. Nawet partie opozycyjne nic o tym nie mówią a przecież mogliby traktować to jako broń na rządzących, ale nie mogą, zakaz to zakaz! Ludzi się ogłupia, a temat chemtrails próbuje się jedynie wyśmiewać. Ale mądrzy ludzie widzą co dzieje się na niebie. Kiedy niebo jest zabielone tą grubą z wielowarstwową folią chemtrails. Brak wypływu. Słonce nie dociera, nawet księżyca nie widać.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: