Miziaforum's Blog

ŚMIERTELNIE BAKTERIOBÓJCZE NANOSREBRO , DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO W ILOŚCIACH ZAPEWNIAJĄCYCH RODZINIE CODZIENNE KĄPIELE !! POKAZ AV KOSZT max 40 ZŁ !!A.V NAGRANIE !!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 15, 2017


Metaliczne srebro w starożytności służyło do wyrobu
monet, biżuterii, naczyń do przechowywania
wody i wina. Już w czasach Hipokratesa znane było
jego bakteriobójcze działanie (sproszkowanym srebrem
leczono owrzodzenia). W 1884 r. pojawiła się
udokumentowana wzmianka o zastosowaniu azotanu
srebra przez niemieckiego położnika C. F. Crede
do leczenia gonokokowego zapalenia oczu u niemowląt
 Preparatami srebra (Ag) leczono kiłę,
zapalenie migdałków. Stosowanie
preparatów srebra trwało przez stulecia aż do ery
antybiotyków.

Właściwości antybakteryjne srebra nie są niczym nowym. Dziś nanoCZĄSTKI srebre można znaleźć w tkaninach, dezodorantach oraz bandażach i plastrach leczniczych. Stosowanie plastrów z cząsteczkami srebra powoduje szybsze gojenie się ran.

Ityle jako wstęp wystarczy

Dla osób pierwszy raz stykającymi sie z tematem antybakteryjnego działania srebra A WŁAŚCIWIE NANOSREBRA MIKROCZĄSTECZEK odsyłam do poważnego opracowania
tu link
http://laboratoria.net/aktualnosci/11752.html

I to jest fakt srebro o próbie 999,9 po włożeniu do naczynia z wodą uwalnia uwaga natychmiast w dość sporych ilościach nanocząsteczki które błyskawicznie natychmiast zabijają wszelkie bakterie , mikroorganizmy i pleśnie , na co dowody mamy w wyżej zamieszczonym linku..W PRZESZŁOŚCI przez tysiące lat srebrne monety były powszechnie używane do dezynfekcji wody !!!

Dziś jak też wyżej opisałem nanosrebro jest dość powszechnie stosowane w preparatach kosmetycznych i niszowo stosowane w medycynie , dla czego niszowo ? dla tego że stanowi konkurencje dla wiadomych koncernów . OCZYWIŚCIE ICH CENA ZA NIEWIELKIE OPAKOWANIE JEST DOŚĆ WYSOKA I NIE KAŻDY SOBIE NA TO MOZE POZWOLIĆ A JUŻ NA PEWNO NIE NA STOSOWANIE CODZIENNE W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH !!

No ale to tyle sprawa jest naświetlona wystarczająco , aby przejść do meritum , które chcem wam zaprezentować.

A JA CHCĘ ZŁAMAĆ TĄ PREZENTACJĄ A.V KOLEJNY MONOPOL I DAĆ WAM DOSTĘP ZA KILKANAŚCIE ZŁ !! DO NIEOGRANICZONYCH ILOŚCI WODY ZAWIERAJĄCEJ NANOSREBRO … DO ILOŚCI TAK WIELKICH ŻE POZWOLĄ WAM I WASZEJ RODZINIE NA CODZIENNE KĄPIELE W WODZIE ZAWIERAJĄCEJ NANOSTEBRO !!

ZA KILKANAŚCIE ZŁOTYCH W SKALI 1,5 ROKU !!!

OTO FILM MUSICIE GO UWAŻNIE OBEJRZEĆ I WYSŁUCHAĆ CHOĆ JEST NIE CO DŁUŻSZY NIŻ STANDARD 15 MINUT ALE JEST TO NIE ZBĘDNE MINIMUM ŻEBY WSZYSTKO DZIAŁAŁO JAK NALEŻY …. WYŁOŻYŁEM JAK NAJPROŚCIEJ JAK TYLKO POTRAFIŁEM

Komentarze 62 to “ŚMIERTELNIE BAKTERIOBÓJCZE NANOSREBRO , DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO W ILOŚCIACH ZAPEWNIAJĄCYCH RODZINIE CODZIENNE KĄPIELE !! POKAZ AV KOSZT max 40 ZŁ !!A.V NAGRANIE !!!”

 1. miziaforum said

  komu takie kapiele sa polecane i niezbedne , w zasadzie robi to dobrze każdemu człowiekowi , ale w szczególnosci osobą cierpiacym ja różnego rodzaju infekcje skórne których latami albo nawet przez całe życie pozbyć sie nie mozna

  mało kto wie ze ciemne lub nawet carne plamki pojawiające się na ciele w postaci t.z pieprzyków to nie zmiany nowotworowe a kolonie bakterii drożdżaków i kikkutygodniowe kąpiele rególarne całego ciała SKUTECZNIE POWODUJĄ ICH NAGŁE CUDOWNE ZNIKNIECIE …… NIEMA W TYM ŻADNEGO CUDU TO SKUTEK ODKARZDENIA SKURY CAŁEGO CIAŁA A NIE PÓNKTOWE STOSOWANIE KTÓRE JEST BEZ SENSU BO JAK STOSUJEMY TAM GDZIE ZMIANE WIDAĆ TO TAM GDZIE NIE WIDZIMY ZMIAN SĄ DROBNOUSTROJE NADAL !! I PO ZNIKNIECIU W MIEJSCU APLIKOWANIA PO JAKIMŚ CZASIE POWRACAJĄ LUB SIĘ NAWET PRZEMIESZCZAJĄ W INNE MIEJSCE

  DLA TEGO WAŻNE JEST CAŁOŚCIOWE ODKAŻENIE 🙂 PACHWIN I TAM GDZIE SŁOŃCE NIE DOCHODZI BO SA TO WŁAŚNIE REZERWUARY Z KTÓRYCH EKSPANSJA SIĘ PONAWIA NA CAŁE CIAŁO

  DOŚĆ DAWNO SPOSÓB KĄPIELI W WODZIE Z NANOSREBREM BYŁ I JEST ROZPOWSZECHNIONY N.P W ŚRODOWISKACH ALE NIE WSZYSTKICH PODRÓŻNIKÓW A JUŻ ZNANY NAPRZYKŁAD OD DZIESIĄTEK LAT W ŚRODOWISKACH ŻOŁNIERZY NAJEMNYCH I ZORGANIZOWANIE TAKIEJ ŁAŹNI W GORĄCYM KLIMACIE BYŁO NORMĄ I ….. CO PRAWDA WIELU KTÓRZY KORZYSTALI NAWET NIE WIEDZIELI O TYM BO PO CO …………….

  I WŁAŚNIE DZIŚ ZŁAMIĘ MONOPOL OGRANICZAJĄCY TEN NIBY NIE WIARYGODNY SPOSÓB POPRZEZ BARIERĘ FINANSOWĄ ………. KTÓRĄ OBALĘ !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   ZATEM KONIEC Z ROPIEJĄCYMI UPIERDLIWYMI SYFAMI NA SKÓRZE !! GDZIEKOLWIEK BY ONE NIE BYŁY !!!! UMIEJSCOWIONE 🙂

   TROCHĘ CHYBA SIĘ WKÓRWIĄ PRODUCENCI MUDEŁ ZELI DO KĄPIELI I KOSMETYKÓW Z NANOSREBREM ALE MAM TO W DUPIE 🙂

   ZOBACZYMY CZY Y.T ZNÓW ALERGICZNIE ZAREAGUJE GROŹBAMI 🙂

   Polubienie

  • miziaforum said

   TAK SAMO BEZ SENSU SĄ KĄPIELE W KOSMETYKACH TYPU MYDŁO Z NANOSREBREM ŻEL DO KĄPIELI Z NANOSREBREM DLA CZEGO ? A DLA TEGO ŻE MYJESZ SIĘ CAŁE CIAŁO I SPŁUKUJESZ DROGI SPŁUKUJESZ WSZYSTKO A GDY KĄPIESZ SIĘ W WODZIE DO SAMEGO KOŃCA ZAWIERAJĄCE NANOSREBRO TO NA TWOJEJ SKURZE NAWET PO WYTARCIU DO SUCHA JEST CZĄSTECZKOWE NANOSREBRO !!!!!!!!!!!!!!! KTÓRE DOŚĆ DŁUGO ZAZWYCZAJ DO NASTĘPNEJ KĄPIELI ZABIJA ZARODNIKI GRZYBÓW I BAKTERIE KTÓRE NATYCHMIAST PO KĄPIELI JUZ LADUJĄ NA KAZDYM CZŁOWIEKU W CELU …… WIADOMYM

   OTO WIELKA TAJEMNICA GÓWNOWARTOŚCI MYDEŁ I ŻELI DO KĄPIELI ZAWIERAJĄCYCH NANOSREBRO !!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 2. @100 said

  Wytwornica srebra koloidalnego. Dobrze opisane w e-bookach i artykułach na: http://www.vibronika.eu/artykuly.
  Oczywiście jest tam o wiele wiele więcej ciekawych materiałów o „nietypowych”, domowych bioelektronicznych i nie tylko metodach utrzymania zdrowia. Polecam.
  Sporo ciekawych i trudno dostępnych informacji można znaleźć też na forum tu: http://cheops4.org.pl
  Polecam również portal o utrzymaniu zdrowia bez leków i lekarzy: http://portal.bioslone.pl/
  Wiele z tych informacji już wykorzystałem. Powodzenia

  Polubienie

  • @100 said

   Mizia, mój komentarz z trzema linkami czeka na dopuszczenie!

   Polubienie

  • miziaforum said

   ŻADNA WYTWORNICA 5 MINUT ROBOTY I NAWET MAŁPA TO ZROBI SERIO ZADNEGO PIRDOLENIA TŁUMACZENIA TYLKO JEST POTRZEBNY POKAZ WIZUALNY ….. DLA CZEGO TEGO NIKT NIE ZROBIŁ NIGDY POZA ŻOŁNIERZAMI WOJSK KOLONIALNYCH NAJEMNYCH I LEGIONISTÓW RZYMSKICH WYZNACZONYMI DO ZORGANIZOWANIA SZYBKO I NA PREDCE ŁAŻNI 🙂 TAK TAK BO POMYSŁ WYWODZI SIE WPROST Z RZYMSKIEJ CESARSKIEJ ARMII I JAKOŚ SIE PRZEDOSTAŁ DO WOJSK NAJEMNYCH …….. JESZCZE NAWET W XXI WIEKU !!!

   Polubienie

  • Dag. said

   Vibronika,super strona….dużo wiedzy o zdrowiu….nawet schematy ,jak sobie samemu zrobić zapper,za małe pieniądze.Znam ta stronę od wielu lat….

   Polubienie

 3. Żuraw said

  Dawniej właśnie z tego powodu niemowlęta były obdarowywane srebrnymi łyżeczkami aby bawiąc się łyżeczką w ustach pozbywały się bakterii.

  Polubienie

 4. Egon said

  Jeśli to prawda co chcesz pokazać za darmo to jesteś frajer nad frajerami takie informacje kosztują , ja bym tego nigdy nie pokazał za fri …
  No i Polacy narzekają na biedę , bo są durnymi frajerami i tyle .. za darmo umarło !

  Polubienie

 5. Konarski said

  Jasnowidz – Wizja roku 2017
  Nowe nagranie. Mówi, że będzie strzelanina w polskiej polityce

  Polubienie

 6. miziaforum said

  NO FILM SIE ZGRYWA ALE MUSICIE GO UWARZNIE OBEJRZEĆ I WYSŁUCHAĆ CHOĆ JEST NIEDO DŁUŻSZY NIŻ STANDARD 15 MINUT ALE JEST TO NIE ZBEDNE MINIMUM ZEBY WSZYSTKO DZIAŁAŁO JAK NALEŻY …. WYŁOŻYŁEM JAK NAJPROŚCIEJ JAK TYLKO POTRAFIŁEM ZARAZ FILM

  Polubienie

 7. miziaforum said

  film wsadzony na górę do arta MOZNA OGLADAĆ

  Polubienie

 8. Żuraw. said

  To ja w formie rewanżu dla Mizi, oraz innych czytelników tego forum chciałbym przedstawić postaci doktora biologii Łukasza Łuczaja i jego kuchni z dzikich roślin rosnących w naszym kraju. Mam jego książkę”Dzikie rośliny jadalne Polski”
  Jako, że czasy są takie jakie są ta wiedza będzie bardzo przydatna.  Tyle na zachętę, reszta do znalezienia.

  Polubienie

 9. Konarski said

  Audycja 60 -Dariusz Kwiecien 2017 styczeń
  Świetna audycja . D Kwiecień omawia obecną sytuację w Polsce i na świecie

  Polubienie

  • miziaforum said

   TEN FACET DLA MNIE JEST CO NAJMNIEJ NIEWIARYGODNY PO PIERWSZE JAK CHOLERA WIDAĆ ŻE STARA SIĘ ŁOJIĆ GROSZ NA Y.T POD BYLE PRETEKSTEM ……. IDŻ DO LASU Z DARIUSZEM , GOTUJ Z DARIUSZEM I NA DODATEK SIĘ NA SWOICH WIELU KONTACH WYZYWA WÓLGARNIE Z JAKIMŚ PODOBNO PEDAŁEM …. Z KONTEKSTU TYCH KŁUTNI WYNIKA ŻE TO SĄ JACYŚ STARZY ZNAJOMI I POKŁUCILI SIE O JAKIEŚ GROSZE …. PAŁĘ PRZEGIĄ JAK SKRĘCIŁ FILM W JAKIMŚ ZAGAJNIKU STAŁ OBOK WERSALKI WYJEBANEJ TAM PRZEZ KOGOŚ I POUCZAŁ JAK ROZPALIĆ OGNISKO ………. SORY ALE PROSTACKIE NUMERY TEGO CZŁOWIEKA OBRAŻAJĄ MOJĄ INTELIGENCJE …… OT TAKI PROWINCJONALNY ……. KTÓRY POKAZUJE BYLE CO BYLE GDZIE I ŻĄDA UZNANIA I SZMALU WSTYD WIELKI JAK ………… WIELKOŚCI TRĄBY SŁONIA

   Polubienie

 10. Lukasz Plewa said

  Gdzie mogę kupić srebrne kuleczki w internecie?

  Polubienie

 11. Jakub Berlin said

  Witam wszystkich na forum i przepraszam, ze spóżniłem się na film. Ale z tego co się domyślam, to należy, w słuchawce prysznicowej umieścić granulat Ag w jakichś woreczkach i już mam gotowy natrysk z cząsteczkami nanosrebra? Proszę o odpowiedz, bo mam problemy z pieprzykami na ciele.

  Polubienie

 12. Jakub Berlin said

  Bardzo proszę Admina o wyjaśnienie jak chłop krowie na miedzy jak to sobie zamontować w słuchawce prysznicowej i jakich błędów nie popełnić i na jaki czas to może służyć, a ja coś podeślę na temat właściwości srebra 🙂 Bardzo mi na tym zależy.

  Polubienie

 13. Jakub Berlin said

  Witam i dziękuję za film. Obiecałem coś podesłać na temat srebra i jego właściwości. Proszę:

  Na tej stronie można zakupić takie ochronne cudeńka: http://medfitolife.com/index.shtml

  Jak ktoś nie chce kupować to może sobie w domu sam wykonać z miedzianego, bądz srebrnego drucika taką koronę ochronną.

  Zwróccie uwagę, ze w dawnych czasach, księżniczki, książęta itd., też nosili korony ze srebra albo złota.

  Ja zakupiłem to, co ten gość w filmie pokazuje i zakładam na noc, bo jak bym w dzień z tym wyszedł, to ludzie w Polsce mieliby mnie za czubka.

  Tutaj jeszcze trochę informacji:

  https://treborok.wordpress.com/sposoby-ochrony-przed-promieniowaniem-komorkowym/

  Na zachodzie też robią różne ochronne ubrania ze srebrem:

  https://www.google.com/search?q=protect+against+cell+phone+radiation&ie=utf-8&oe=utf-8#q=EMF+radiation+silver&spell=1

  I jeszcze coś na temat WiFi: http://www.proroctwa.com/koniec-rodzaju-ludzkiego.htm

  Nie mam wykształcenia technicznego, ale jak Admin zauważy, jakieś nieścisłości zawarte w filmie, to proszę o uwagi, lubię się uczyć 🙂

  Pozdrawiam wszystkich 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 najważniejsze odkrycia w historii ludzkości dokonały osoby nie bedące w danej dziedzinie fachowcami , chodzi konkretnie o wypatrzenie zjawiska i wskazania .. dopiero później „fachowcy” gdy im wskazano podejmowali problem 🙂 PRZEWAŻNIE STARAJĄC SIĘ ZNISZCZYĆ OSOBĘ KTÓRA TO WSKAZAŁA I ZASŁUGI PRZYPISAĆ SOBIE …….. TO NORMA DLATEGO LUDZIE KTÓRZY MAJĄ W GŁOWACH POUKŁADANE WIEDZĄ ŻE NALEŻY SIĘ DOBRZE PRZYJRZEĆ GDY KUCHARZ MÓWI O FIZYCE JĄDROWEJ …… 🙂 JEŚLI SIĘ INTERESUJE .. MA O WIELE SZERSZY I ZDROWSZY POGLĄD NA SPRAWĘ FACHOWIEC JEST OGRANICZONY WIEDZĄ WKLEPANĄ I NIE DOPUSZCZA NIC INNEGO ….. DLA TEGO TEŻ DZIECI SĄ NAJLEPSZYMI OBSERWATORAMI POTRAFIĄ DOJRZEĆ TO CO STARY CAP NIE DOJRZY BO OGRANICZA MU WYOBRAŻNIE …… DOKŁADNIE TAK

   ZRESZTĄ PATRZ TESLA !!n.p i wielu wielu innych 🙂 NAWET SAM ADAM MICKIEWICZ W SWOICH RĘKOPISACH ROBIŁ RAŻĄCE BYKI ORTOGRAFICZNE 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: