Miziaforum's Blog

Siostra M. Kijowskiego o bracie , dla mediów ,MATEUSZ TO GOŁODUPIEC PROWADZONY NA PASKU WIERZYCIELI DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 15, 2017


Siostra Kijowskiego: mój brat szkodzi Polsce
Mocne słowa siostry Mateusza Kijowskiego na temat lidera Komitetu Obrony Demokracji. – Jego łatwo trzymać za twarz, bo ma dużo za uszami. Jest zadłużony, więc nietrudno nim sterować za pomocą pieniędzy – oceniła Marta Wiatr w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „wSieci”.

– Gdy będzie grzecznie robił, co trzeba, to mu się spłaci trochę długów. A jeśli nie, wierzyciele będą długi ściągać w trybie pilnym – mówi Marta Wiatr, siostra Mateusza Kijowskiego. W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” Marta Wiatr odniosła się także do samego Komitetu Obrony Demokracji. Jej zdaniem za KOD-em musi „stać jakaś siła” ponieważ – w jej ocenie – Mateusz Kijowski „sam by tego nie wymyślił”.

– mówi Marta Wiatr w rozmowie z tygodnikiem.

Komentarzy 45 to “Siostra M. Kijowskiego o bracie , dla mediów ,MATEUSZ TO GOŁODUPIEC PROWADZONY NA PASKU WIERZYCIELI DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO”

 1. KnUR1 said

  Podobnie ten jak i Wałesa samego niczego nie wymyśli, chociaż łączy ich wspólna rzecz, jeden i jak drugi wygrywa jakich trafem w „Lotto” oraz obaj nie mają pojęcia co to prezerwatywa / etc, nie wspominując już o podejściu do rodziny

  Polubienie

  • krab said

   A tyle w niego zainwestowali 🙂 ! wynajęli nawet fachowca od tworzenia wizerunku i umiejętności poprawnego sklecenia paru zdań, a teraz muszą go przeżuć i wypluć…. idzie nowe/y !

   Polubienie

 2. miziaforum said

  dziś 20 ,20 program 1 TVP FILM PUCZ O TYM CO SIE DZIAŁO W SEJMIE NIEDAWNO

  TRAILER ZAJAWKA

  I INFORMACJA KTÓRĄ WAM NIE PODAŁY ŻADNE MEDIA !!!!!!!!!!!!

  JUTRO 16.01.2017 PREZYDENT ANDRZEJ DUDA JEDZIE DO IZRAELA NA PONAD TYGODNIOWY POBYT !

  a wiecie po co jedzie ??? JA WIEM !!!

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Podczas wizyty w Izraelu Andrzej Duda odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa – byłego przewodniczącego Knesetu, byłego przewodniczącego Rady Instytutu Pamięci Yad Vashem a w latach 2000-2003 ambasadora Izraela w Polsce.
  https://youtu.be/-Rx33ZBEC5A ok 1 min.

  To jako cały komentarz, tej tragicznej, aż śmiesznej sytuacji.
  Takie to ośmiornice w tamtym morzu pływają – prezydenckie.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Order Orła Białego – najstarsze i najwyższe odznaczenie państwowe Rzeczypospolitej Polskiej nadawane za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla pożytku Rzeczypospolitej Polskiej, położone zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny. Nie dzieli się na klasy. Nadawany jest najwybitniejszym Polakom oraz najwyższym rangą przedstawicielom państw obcych.
   Wiki

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Wskazówka 26 minuta 😀

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Tu materiał o sile oddziaływania Instytutu Yad Vashem.
   Moja uwaga – nam się wciska kit a im mówi się ‚prawdę’ — to takie talmudyczne!

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Gdyby komuś się nie chciało sprawdzać o co prosił GB
   chazaka
   (hebr.; jid. chazoke) – pojęcie oznaczające w prawie żydowskim sposób wejścia w posiadanie, dowód prawa własności lub domniemanie określonego stanu rzeczy, jak również reputację lub konkluzję Jedna z najważniejszych zasad żydowskiego prawa cywilnego, której źródłami są teorie własności i posiadania, osobisty i rytualny status zainteresowanego oraz lokalne zwyczaje (minhag). Zagadnienia związane z ch. omówione zostały głównie w Misznie w trzecim rozdziale traktatu Bawa Batra. W skrócie, zasady ch. sprowadzają się do tego, że jeśli człowiek, nie posiadając dowodów (dokumentów) własności, potrafi uzasadnić jej objęcie, a następnie ma ją w swoim posiadaniu przez 3 lata, bez protestów osób trzecich – zostaje uznany za właściciela, na zasadzie domniemania. Owo domniemanie powoduje, że ch. ma także zastosowanie w innych sprawach i pojawia się jako pojęcie w innych częściach Miszny (np. w traktacie Ketubot oznacza konkluzję, wynikającą z domniemania, że nikt nie zawrze małżeństwa, bez uprzedniego sprawdzenia fizycznej zdolności doń drugiej strony). Ch. była także rodzajem szeroko pojmowanej koncesji, tj. zgody udzielanej przez gminę na: zamieszkanie w mieście i bycie jej członkiem, posiadanie domu, wykonywanie działalności handlowej lub rzemieślniczej, objęcie i prowadzenie dzierżawy. W zamian za wydanie ch. do kasy gminnej wnoszono wysoką opłatę (również zwaną chazaką). Utrata ch. mogła nastąpić na skutek zaniechania wnoszenia opłat, wykroczenia przeciw prawu religijnemu lub popełnienia przestępstwa kryminalnego.

   Polubienie

 4. miziaforum said

  Rzepliński na spotkaniu z KOD opowiada o strachu sędziów przed… męską toaletą w Trybunale Konstytucyjnym [WIDEO]

  http://wmeritum.pl/rzeplinski-spotkaniu-kod-opowiada-o-strachu-sedziow-meska-toaleta-trybunale-konstytucyjnym-wideo/167616

  Polubienie

 5. miziaforum said

  facet podasje jakieś linki i materiały możliwe to ????/

  Polubienie

 6. navajo88 said

  A tutaj coś dla miłego rzutu oka

  J.M.H

  Polubienie

 7. qqa said

  a odnosnie wyjazdu dudy na 3 dni do izraela zeby nam tylko nie zabili prezydenta a klona nie odeslali do polski ?

  Polubienie

  • qqa said

   mam nadzieje ze do tego nie dojdzie a wyobrazacie sobie wszyscy co by bylo zeby teraz duda zginal w katastrofie lotniczej? czyli kolejny zamach po smolensku ? oby nie ale jeden hooj wie co elyty zydoskie kombinuja?

   Polubienie

 8. qqa said

  Potencjalnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego ma być legenda MMA, Fiodor Jemieljanienko. Ten rosyjski zawodnik w latach 2003 – 2010 nieprzerwanie był klasyfikowany przez fachowe portale jako lider zawodników MMA wagi ciężkiej na świecie.

  to troche inny temat ale gdyby doszlo do tej walki to bylby hit 🙂

  Polubienie

 9. qqa said

  „29 kwietnia w Sejmie pan Tusk jasno powiedział, że konwencja chicagowska została wybrana i przyjęta jako płaszczyzna badania tragedii, bo Rosjanie tego żądali i nie można było ich urazić. Innego postulatu oni by i tak nie wypełnili, a popsułyby się stosunki polsko-rosyjskie.”

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1830/czyzby-edmund-klich-sie-niechcacy-wygadal-dlaczego-dtusk-tak-chetnie-przystal-na-konwencje

  Polubienie

 10. qqa said

  33 liczba mądrości

  Liczba 33 symbolizuje heksagram, czyli porządek planetarny, słowo amen, a wszystkie imiona pierwszych bogów w księgach mistycznych, powtarzane są według schematu 33 powtórzeń ( Elohim ) .

  Mądrość, to znajomość tego co nas otacza i wypełnia w sposób naturalny, jeśli zrozumiemy, że to co nas otacza jest w nas samych, zaczniemy uciekać od nauki, technologii i władzy, ponieważ logika nie trawi innego prawa, poza prawem naturalnym, które każe samostanowić i samoograniczać egocentryzm, będący powodem wszystkich nieszczęść tego świata.
  https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/01/15/33-liczba-madrosci/

  Polubienie

 11. qqa said

  Czas naszego życia na ziemi jest krótki. Wtedy decyduje się nasza wieczność: albo wybierzemy niewyobrażalne szczęście wiecznej miłości w Chrystusie, albo straszliwe cierpienie wiecznej nienawiści. O tej prawdzie przypomina nam Bóg poprzez nadzwyczajne znaki i cuda w życiu tak wielkich mistyków, jakim była Natuzza Evolo z Kalabrii we Włoszech, zmarła 1 listopada 2009 r.
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/01/15/natuzza-evolo-zona-i-matka-mistyczka-i-stygmatyczka/
  Tworzyli Jarocin, później WOŚP i KOD. Oto “oficerowie polityczni”, którzy mamią miliony Polaków

  … jednym z tych elementów rozładowywania napięcia społecznego była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kuroń jako minister rozdawał biednym zupki, a WOŚP grała, żeby ludzie poczuli, że zamiast narzekać to przecież sami mogą włączyć się do pomocy

  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15941312_1189928187723590_8635106173377490838_n.jpg?oh=1dfed52e36f5e351b85fc86415c6808c&oe=58DEAE50

  https://wzzw.wordpress.com/2017/01/15/%e2%96%a0%e2%96%a0-tworzyli-jarocin-pozniej-wosp-i-kod-oto-oficerowie-polityczni-ktorzy-mamia-miliony-polakow/

  Polubienie

 12. qqa said

  Polsce pilnie jest potrzebna dejudaizacja całego życia społeczno-politycznego.

  Czym różni się współczesna hucpa żydowskiej hołoty, jej nienawiść do Polski i Polaków, od opisywanych na początku XXw. przez B.Prusa w „Warszawskich kronikach” żydowskich manifestacji na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie Żydzi maszerowali nosząc hasła „precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem”.
  http://tnij.org/37edte5

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: