Miziaforum's Blog

Szef MON się wygadał na powitaniu wojsk USA , TERAZ WOJSKO POLSKIE WYŚLEMY NA WSZYSTKIE WOJNY JAKIE ZACHCECIE !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 14, 2017


WIADOMOŚCI – DORZECZY.PL

Macierewicz: Razem bronimy wolności i niepodległości Europy

https://dorzeczy.pl/kraj/19319/Macierewicz-Razem-bronimy-wolnosci-i-niepodleglosci-Europy.html

Kiedy jesteście tutaj, to wojska polskie są w Afganistanie. Kiedy jesteście tutaj, to wojska polskie są w Kuwejcie i Iraku, a polskie okręty płyną na Morze Śródziemne, żeby bronić południowych granic przed jakąkolwiek agresją.

powiedział szef MON Antoni Macierewicz 

 

I WSZYSTKO JASNE MI WYSTARCZY TEN WSTĘPNIAK … I WIEM JUŻ O CO KOMU CHODZI TAK NA PRAWDĘ Z TĄ ARMIĄ USA W POLSCE , JAK WYŻEJ POWIEDZIAŁ NA POWITALNYM SPOTKANIU

KIEDY WY TU JESTEŚCIE …. NARESZCIE ARMII POLSKIEJ BYĆ TU NIE BĘDZIE !!

powiedział tak na prawdę  szef MON Antoni Macierewicz

A JA SIE PYTAM DLA CZEGO NASZE WOJSKA MUSZĄ W POLSCE NIE BYĆ , A BYĆ W POLSCE MUSZĄ WOJSKA USA ?????????????

Antkowi aż staną jak to wypowiadał , a erekcja w jego wieku to nie lada wyzwanie i nie byle co ją może spowodować musi to na serio być mega bodziec emocjonalno wizualny …

A NIE MOGŁO BY BYĆ TAK ŻE NASZE WOJSKO POLSKIE ZOSTAJE W POLSCE A  DO AFGANISTANU KUWEJTU IRAKU I NA MORZE ŚRÓDZIEMNE POJECHALI BY SOBIE USAMANI …….?

Komentarze 23 to “Szef MON się wygadał na powitaniu wojsk USA , TERAZ WOJSKO POLSKIE WYŚLEMY NA WSZYSTKIE WOJNY JAKIE ZACHCECIE !!”

 1. miziaforum said

  WCZORAJ NAPISAŁEM TO :

  Miziaforum said

  Styczeń 13, 2017 @ 8:56 PM e
  3 Votes
  NO MOŻE JUTRO ARTYKUŁ PT. ” DLA CZEGO III R.P STAĆ NA UTRZYMANIE 500 tys.armii urzędników , a dla czego nie stać na UTRZYMANIE 500 TYSIĘCZNEJ ARMII WOJSKA POLSKIEGO ????????/

  NO POSTARAM SIE O PODANIE INFORMACJI BARDZO SZOKUJĄCEJ I NIESTETY Z LINKIEM DO ŹRÓDŁA CZYLI ZNACZY TO ŻE NIEBAWEM ZACZNIE SIĘ AWANTURA W MEDIACH

  POWIEM TAK CHYBA KTOŚ CHCE ROZPIERDOLIĆ W DROBNY MAK TĄ ATRAPĘ PAŃSTWOWOŚCI POLSKIEJ …….. DZIWNIE TO WYGLĄDA W 5 DNI MAMY GRUBE SPRAWY NA OPOZYCJE I TERAZ ZACZYNAJĄ SIĘ NA RZĄD …….. ALBO KONTRA WSIOKÓW ZA KOD ZA PETRUCHAJA I TP

  DZISIAJ NIE MUSZĘ PISAĆ TEGO ARTA DLA CZEGO NIE MAMY ARMII WOJSKA A MAMY ARMIĘ URZEDNIKÓW

  ODPOWIEDŻ JEST W SŁOWACH MACIEREWICZA AŻ NADTO JASNA DLA ŚREDNIO INTELIGENTNEGO CZŁOWIEKA

  NIE POTRZEBA WYWODÓW DŁUGICH LINKÓW NA SŁOWA ZE TO JEST PRAWDA

  WYSTARCZYŁO OFICJALNIE WYPOWIEDZIANE ZDANIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

  NA POWITANIU ……. ABY TEMATU NIE ROZWIJAĆ …. I WSZYSTKO JASNE !!!!!!!!!!!!!1

  Polubienie

  • kacperkias said

   Uwazam rzad dazy do tego ale uwarunkowania PL sa takie jakie sa.
   Tym razem postawili na moze „odrodzone USA” : ?
   Odczekajmy, co z tego wyniknie.
   W/g mnie Polska byla pod wplywem zbyt wielu „wsprzymierzencow”- teraz przynajmniej uszczuplila ten potencjal.
   Bez paniki , odczekajmy czy Trump przyniesie zmiany w b. zlym wizerunku USA…

   Polubienie

  • Trak said

   Trochę się Antoni rozgadał a wystarczyło się przywitać, podziękować za punktualność i zapytać na jaki kolor chcą, aby te zabawki pomalować i czy na gładko, czy w jakiś wzorek, bo ludzie chętnie parę groszy zarobią

   Polubienie

 2. miziaforum said

  OLSZAŃSKI VEL JABŁONOWSKI …. JASNOWIDZ ??/ SZOK SŁUCHAJCIE CO POWIEDZIAŁ WOJSKA POLSKIE BĘDĄ …………………….. GDY WOJSKA USA BEDĄ U NAS !!!!

  SŁUCHAJ !! SŁOWA MACIEREWICZA Z PRZYWITANIA USA ARMII …… W ARCIE !!!!!

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Niech Was nie zwiodą obrazki, skupcie się na napisach i zapłacie zań w szeklach.

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  Taki prawie niezniszczalny Abrams 😉

  Polubienie

 5. Historyk said

  Nic wielkiego się nie stało. Abrams ma odizolowany magazyn amunicji w tylnej części wieży.Magazyn jest tak zbudowany,aby w razie zapalenia się ładunków miotających energia wybuchu poszła do góry i nie zagroziła załodze.Był już taki przypadek w czasie pierwszej wojny w zatoce,gdy jeden abrams utknął w błocie i inny chciał go zniszczyć, aby nie dostał się cały w ręce wroga.Pierwszy pocisk zrykoszetował , a drugi wywołał dokładnie taki efekt jak na filmie.Automatyczny układ gaśniczy zgasił płomień po spaleniu się ładunków prochowych. i czołg się nie zapalił.W międzyczasie podjechał jeszcze jeden pojazd holowniczy i czołg został wydobyty z błota.Po wymianie wieży wrócił do służby.

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  Abrams M1 A2
  24 000 000 zł

  ‚Niszczyciele’
  RPG 28 i inne wahają się w cenie powyżej 100 $

  Krzyczą Allah jest wielki, wiem, że teraz nam się źle kojarzy, ale oni nie wymyślili najazdu na nas, to jest gra kierujących światem, których generalnie nie widzimy.

  Polubienie

  • KrisT said

   abramsy nie są niezniszczalne, oczywiscie nasze szpece twierdzą inaczej.
   amerykanskie czołgi, tureckie czy niemieckie leopardy wymiękają pod naciskiem rosyjskich przeciw pancernych pociskami, „kornet” załatwia abramsa co widac na filmach.
   Natomiast amerykanskie TOW’y mają problem z rosyjskimi T-90 wyposazonymi w aktywne systemy ochrony (kiedyś je opisywałem) ktore jak widać robią dobrą robotę. do tego rosjanie mają aktywny pancerz chyba juz IV generacji czego nie mają czołgi amerykanskie gdzie postawiono przede wszystkim na potężny pancerz wielowarstwowy.
   Niestety pancerz to nie wszystko na dzisiejszym polu walki.
   Jeśli dojdzie do konfrontacji face to face , abrams vs T-90 stawiam na ruski sprzęt. T-14 Armata to juz wyzsza półka jak dla Abramsa.

   Polubienie

   • Historyk said

    Oczywiście,że nie ma niezniszczalnych czołgów, ale rosjanie budują swoje czołgi ciągle według tej samej koncepcji.Jak najmniesza sylwetka i amunicja wewnątrz kadłuba czołgu.W efekcie los załogi jest marny.I co najważniejsze,cierpią w tych wojnach wrobieni w nie ludzie.Do jednych i drugich strzelają bronią zbudowaną w tych państwach.Do abramsa na filmie strzelano pociskiem Milan,który wcale nie kosztuje 100$.Chciałbym ,tyle zarabiać.Pytanie , kto sponsoruje tych podobno biednych poganiaczy wielbłądów.

    Polubienie

 7. krab said

  Żont i część rodaków powitała łzami , kwiatami, przemówieniami i uroczystymi akademiami żołdactwo armii okupacyjnej, oddając im w posiadanie i użytkowanie skrawek Polski. Jest to obszar wyjęty spod jurysdykcji polskiej, czyli będący poza prawem polskim, czyli „róbta co chceta” !! Dzielni jankesi będą pilnować interesów usraela na ziemi Polin, a goje z Polin będą wprowadzać w świecie demokrację w imię interesów usraela i ich korporacji. Ojcem tego „sukcesu” Jest pis!! i za to powinni wisieć !!! Jest to jawna zdrada państwa i narodu! Żeby było śmieszniej, to parę dni temu Antek zablokował budowę terminalu w łodzi, który miał być częścią tzw. jedwabnego szlaku, stwierdzając lakonicznie, że to zagraża suwerenności Polski. A jeszcze pół roku temu nie zagrażało, a była radość z perspektywy zysków, ale ktoś postanowił inaczej a antek wykonał.
  Chyba najodpowiedniejszym komentarzem do tych wydarzeń będzie przypomnienie przemówienia Ławrowa do Polaków……
  „PRZEMOWIENIE ŁAWROWA DO POLAKOW : Oczywiście..,możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie..,to „wasz wybór”:)..,ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić(pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło..:),lub gdyby pusta rakieta name:”kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..,to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą,a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..,zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..,błysk, wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..,ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USA i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK EUROPY.,jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy,miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz”,byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ? Czy zatroskani o los rodaków polscy prezydenci mieli odwagę udostępnić wam dane,które z niewiadomych przyczyn są bardziej chronione niżli te wojskowe.,a mianowicie: Ile m2 schronu przeciwatomowego przypada na 100 tys.mieszkańców .,ile ich jest budowanych rocznie…hę ?.,Dlaczego nie chcą wam ich udostępnić,tylko dzień w dzień szczują na nas,chwaląc się ile to sztuk złomu z Niemiec i USA sprowadzili ?-To ja wam to powiem kochani:0,93m2 schronu/100tys..Cała wasza wierchuszka będzie dyrygowała siedząc 200m pod ziemią,albo czmychnie na Bliski Wschód ,albo na Hawaje..,a co z wami..co z wami koledzy liubymyje.. pytam was?..”

  Polubienie

  • kacperkias said

   do Krab – swiat sie szybko zmienia, dostosuj sie do predkosci,a pozbedziesz sie powciagliwosci -do nowosci.
   Wiecej wiary i optymizmu -zycze !!

   Polubienie

   • krab said

    Oczywiście, że się zmienia, tylko czy na lepsze ? Zbyt duża dawka hura-optymizmu niejednemu mocno zaszkodziła 🙂 .
    Nasz aktualnie „najlepszy przyjaciel” raczej nie ma na uwadze naszego dobra , ale swoje i wcale tego nie ukrywa.

    Polubienie

    • kacperkias said

     Zerknij w historie , czy bylo : mniej lepiej ,czy mniej gorzej ??
     Nikt nie jest medrcem ,a podobno z dobrych intencji droga do piekla sie buduje …

     Polubienie

     • krab said

      Jest takie powiedzenie… wczoraj- nie wróci, a jutro- może nie nadejść, a my dzisiaj pod opieką tego czy innego „protektora” mamy tyle suwerenności co kot napłakał. Dosadnie określił sytuację przed laty J. Słowacki ” Polsko, narodów byłaś pawiem i papugą, a teraz jesteś służebnicą cudzą” …… obecnie mamy dwóch panów, jednego zza wielkiej a drugiego zza mniejszej wody! i tyle .

      Polubienie

 8. kacperkias said

  TEZ warto : https://www.youtube.com/watch?v=eXE497p4518

  Polubienie

 9. kacperkias said

  W samorzadach jest nadzieja , a nie w centrali !!
  Dowody : swoiste rzady niektorych wojewodow n.p. krakowa, gdanska czy poznania- nie wspominajac o Wa-wie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: