Miziaforum's Blog

Niemcy krwawa bójka w szkole policyjnej , sprawcy Arabowie i Turcy aby opanować sytuacje wezwano 100 osobowy oddział policji w rynsztunku bojowym .

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 14, 2017


W bufecie szkoły policyjnej w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg doszło do starć między funkcjonariuszami. Jak donosi dziennik „Berliner Kurier”, w zdarzenie zaangażowani byli głównie aspiranci pochodzenia arabskiego i tureckiego.

W celu uspokojenia sytuacji na miejsce wezwanych zostało ponad 100 policjantów. Jak informuje portal „wPolityce”, próbując załagodzić cały spór, kilku z nich zostało rannych. Dodano również, że w ostatnim czasie „podobne rzeczy zdarzają się w akademiach policyjnych w Niemczech dość regularnie”.

Według „Berliner Kurier” to nie jedyny problem z którym boryka się akademia policyjna w Charlottenburgu. Z bufetu placówki znikają jedzenie oraz słodycze. Jeden z funkcjonariuszy poskarżył się gazecie, że w akademii „panuje chaos”.

– Niektórzy uporczywie nie płacą za jedzenie, tylko po prostu je sobie biorą. Talerze i sztućce fruwają w powietrzu. Jak w przedszkolu – informuje anonimowo jeden z policjantów. Jak twierdzi funkcjonariusz „rosnącą liczba policjantów z tłem migracyjnym prowadzi do poważnych napięć”. – Spory wybuchają na tle etnicznym i religijnym i trudno nad nimi zapanować – dodaje.

„Berliner Kurier”

http://wpolityce.pl

https://ndie.pl/masowe-bojki-w-akademii-policyjnej-w-berlinie-pobili-sie-arabowie-z-turkami/

Komentarzy 11 to “Niemcy krwawa bójka w szkole policyjnej , sprawcy Arabowie i Turcy aby opanować sytuacje wezwano 100 osobowy oddział policji w rynsztunku bojowym .”

 1. miziaforum said

  a to dałem po to zebyście widzieli jak dalece w niemczech posuniety jest już rozkład , i na jakim etapie demontażu znajduje się państwo niemieckie

  TO JUŻ SĄ OSTATNIE PODRYGI

  TYCH LUDZI NIE WYDALONO ZE SŁUŻBY … ONI PO ZAKOŃCZENIU SZKOLENIA WYJDĄ W PATROLACH STRZEC PORZĄDKU I PRAWA !!

  DZIĘKUJĘ PIERDOLĘ WOLĘ OCHRONĘ RUSKICH LUB WIETNAMSKICH GANGSTERÓW NIŻ TAKIEJ POLICJI

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Co za gówno ten niemiecki kraj. To już na logikę. Policjant ma być, opanowany, karny, posłuszny, bezstronny. Jak takie coś dzieje się w neimieckiej policji to to już nie jest żadna policja. Coś czuję ze te wojska usraelskie w Polsce sa na wypadk gdyby putek chciał sobie najechac niemcow. Bo to sie az prosi. I szkoda ze Polska nie ma wojska i jest tak zniewolonoa bo latwo moglibysmy ich w takim stanie rozpiżdzyć i zabrac co nasze.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  JA CHYBA JEDNAK WAM NAGRAM O ISLAMIE W NIEMCZECH BO Z TEGO CO WIDZĘ SĄ SERWOWANE INFORMACJE W TAKI SPOSÓB JAK SIE TO MÓWI BUŁKĘ PRZEZ BIBUŁKĘ A CH…….. W PASZCZU

  Polubienie

 3. […] via Niemcy krwawa bójka w szkole policyjnej , sprawcy Arabowie i Turcy aby opanować sytuacje wezwano 1… […]

  Polubienie

 4. Eryka said

  Mają co chcieli,multi-kulti w całej okazałości.Przynajmniej sie nie nudzą.

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Dziś znalazłem wpis: (trns goo)
  Angela Merkel dostała medal od loży Nagroda za Całokształt B’nai B’rith Europa Zasługi są przyznane dla wybitnych jednostek, które poświęciły co najmniej 40 lat służby dla pomyślności narodu żydowskiego i państwa Izrael i które zostały wykonane następujące:
  w oczywisty sposób przyczyniły się do odporności i jedności narodu żydowskiego, gdzie mogą one być;

  poparte czynem i duchem państwa Izrael jako wiecznej ojczyzny narodu żydowskiego;

  walczyli i wypowiedział się przeciwko wszelkim przejawom antysemityzmu i uprzedzeń;

  reprezentował najwyższy powołanie Żydowskiej wartości, etyki, narodowości i kultury;

  czujnie promować wolność, demokrację i pokój wśród wszystkich osób i stale prezentowane przesłanie nadziei;

  konsekwentnie wyświetlane głęboką troskę i zainteresowanie dla Żydów i dla przyszłych pokoleń mieszkających w diasporze;

  służył jako wzór do naśladowania i głosem dla Żydów na całym świecie, podczas gdy wykazujących wyjątkową osobisty charakter, odwagę i dalekowzroczność.

  Angela Merkel, kanclerz Niemiec (2008). Tegoroczna B’nai B’rith Europa Award of Merit zostaną nadane Mathias Doepfner, prezes Axel Springer SE podczas ceremonii w Frankfurt / Main Niemcy na 10 czerwca.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   B’nai B’rith Europa jest reprezentowana w 29 krajach w całej Europie, z ponad 5000 członków. W biurze z siedzibą w Brukseli jest reprezentowana w Parlamencie Europejskim, Radzie Europy w Strasburgu, Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie i UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury) w Paryżu.

   II 2014
   Prezydent Izraela Szymon Peres odznaczył kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Angelę Merkel najwyższym cywilnym odznaczeniem Prezydenckim Medalem Wyróżnienia. Odznaczenie przyznaje się ludziom, „którzy dokonali niezwykłego wkładu na rzecz Państwa Izrael lub ludzkości poprzez swój talent, służbę, bądź w innej formie”.
   Wprost

   Polubienie

 6. Fredro said

  Łukaszenka, zabierz do cholery tych Arabów! Bruksela zapłaci mu za wsadzenie IMIGRANTÓW DO OBOZÓW!
  Dział: Społeczeństwo | 13 stycznia 2017
  Imigracyjne obozy za wschodnią granicą Polski? Wkrótce ruszą. Białoruś jak Turcja?
  Syryjczycy, Czeczeńcy, Ukraińcy, Azjaci – wszyscy oni mają trafić do obozów, które za pieniądze Unii Europejskiej ma zbudować Białoruś. Unia Europejska chce zapłacić za to 7 mln euro prezydentowi Aleksandrowi Łukaszence – tak zakłada tajne porozumienie Brukseli z Mińskiem, do którego dotarła niemiecka gazeta „Die Tageszeitung”.
  Informacja miała być tajna, w Brukseli nadano jej status „ściśle do użytku wewnętrznego”. Mimo to wyciekła. Wynika z niej, że „na terytorium Białorusi planowana jest budowa centrów rozmieszczenia imigrantów (Migrants Accomodation Center) typu otwartego i zamkniętego”.
  Tzw. „centra zamknięte” w nomenklaturze Unii Europejskiej są faktycznie więzieniami deportacyjnymi. W każdym z nich ma zostać umieszczonych od 30-tu do 50-ciu islamskich imigrantów, ale także „osoby uciekające przed kryzysem ekonomicznym w Federacji Rosyjskiej”. Prawdopodobnie na początku będą to głównie Czeczeni, ale wkrótce także Rosjanie i inni Azjaci.
  Ile broni może ukryć na sobie piękna kobieta? (WIDEO)
  Ile broni może ukryć na sobie piękna kobieta? (WIDEO)
  …Zobacz »
  W tajnym porozumieniu Brukseli z Łukaszenką zapisano wprawdzie, że warunki pobytu w tych obozach na Białorusi „będą odpowiadać standardom UE ” – kobiety mają być oddzielone od mężczyzn i poddane „opiece psychologicznej” – ale w praktyce i tak wiadomo, że ich los będzie zależał wyłącznie od dobrej woli władz w Mińsku.
  Czy te „obozy imigracyjne” ruszą – zależy od finansowych negocjacji Łukaszenki z Brukselą. Mińsk stawia Unii warunek: zrobimy obozy i zamkniemy w nich waszych uchodźców, ale w zamian macie uprościć warunki uzyskiwania wiz Schengen dla obywateli Białorusi.
  „Problem polega na tym, że Białoruś nie jest w stanie w praktyce realizować porozumień o readmisji z Unią Europejską, to znaczy przyjmowania imigrantów wydalanych z krajów UE, którzy dotarli tam przez Białoruś. Więc niech sama się teraz o nich martwi” – mówią unijni eksperci.
  „Po prostu nie mamy potrzebnej do tego infrastruktury. Chcecie, żebyśmy zabrali waszych imigrantów? To dajcie nam na to pieniądze” – odpowiada Brukseli Naczelnik Głównego Zarządu Konsularnego MSZ Białorusi Igor Fisenko.
  Przełomowe odkrycie! Galaktyk jest 20 razy więcej niż sądziła ludzkość
  Przełomowe odkrycie! Galaktyk jest 20 razy więcej niż sądziła ludzkość
  …Zobacz »
  Wszystko wskazuje jednak, że obozy dla imigrantów wydalanych z Unii Europejskiej na Białorusi powstaną – Bruksela dogada się w końcu w tej sprawie z prezydentem Aleksandrem Łukaszenką, tak jak wcześniej dogadała się z prezydentem Turcji Recepem Erdoganem. Pytanie, co białoruski prezydent zamierza zrobić z tymi tysiącami imigrantów, które wyśle mu UE?
  Przypomnijmy, że 9 stycznia Białoruś totalnie zaskoczyła Zachód znosząc wizy dla obywateli krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i – łącznie – dla 80 państw.
  Czytaj także: Kompletne zaskoczenie! Białoruś zniosła wizy dla UE i USA
  Reporters.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: