Miziaforum's Blog

Ukraina szkalowała i sabotowała kampanie wyborczą Donalda Trumpa !! info agencyjne!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 13, 2017


UPAINA BĘDZIE MIAŁA DUŻY PROBLEM Z PRZETRWANIEM JAKO PAŃSTWO……..

Ukraina: Sabotowanie kandydatury Trumpa będzie miało konsekwencje

Prezydent-elekt Donald Trump nie miał łatwej kampanii wyborczej – przeszkodzić usiłowały mu nie tylko establishment, potężne tuby medialne czy „pozarządowe” twory Sorosa, ale także… neobanderowskie władze Ukrainy. Ten ostatni element omówił szeroko w swej niedawnej publikacji amerykański magazyn internetowy „Politico”. Jak donosi serwis, ukraińskie władze potajemnie wspierały w kampanii wyborczej Hillary Clinton i pomagały oczerniać Donalda Trumpa. Teraz zaś mają niemały problem – ponieważ wbrew kalkulacjom Wall Street i bukmacherów, to Trump wygrał wybory.

Choć wydaje się nieprawdopodobne, że trzeciorzędny kraj targany wojną domową, nieprawdopodobną korupcją i skandalami politycznymi mógłby się zdobyć na takie działania, „Politico” utrzymuje, że to prawda –  podając na to konkretne dowody. Działania ukraińskich czynników państwowych miały się koncentrować na pomawianiu Paula Manaforta, jednego z najbliższych współpracowników Donalda Trumpa, o bezpośrednie finansowe związki z byłym prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem oraz pośrednie z Kremlem. W efekcie zmasowanej kampanii w demoliberalnych mediach, kandydatura Trumpa została trwale powiązana przez wielu odbiorców z „zagrożeniem rosyjskim”, a Manafort zdecydował się ustąpić. Jako osoby do kontaktu z Komitetem Partii Demokratycznej (DNC) władze kijowskie miały wykorzystać obywateli amerykańskich pochodzenia ukraińskiego – a wiele spotkań odbywało się w Ambasadzie Ukrainy w Waszyngtonie. M.in. do tego przyznała się Alexandra Chalupa, obywatelka amerykańska i córka ukraińskich emigrantów (wielu źródeł informacji/osób raport nie wymienia z nazwiska). W rzeczy samej, to za jej pośrednictwem Komitetem Partii Demokratycznej miał uzyskać wiele pomysłów na to, jak osłabić kandydaturę Donalda Trumpa (raport „Politico” omawia szeroko jej wątek).

 

Poza tymi działaniami politycy ukraińscy od dawna nie ukrywali, że nie lubią Trumpa. Były premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk napisał kiedyś na Facebooku, że kandydat republikański „kwestionuje wartości wolnego świata”. Natomiast minister spraw wewnętrznych Arsen Awakow nazwał go „klaunem”, dodając, że taki prezydent stanowiłby większe zagrożenie dla USA niż terroryzm (po zwycięstwie wyborczym Trumpa usunął swój wpis). Równie daleko poszedł Serhij Leszczenko, deputowany z Bloku Poroszenki: wzywał on do przeprowadzenia w Stanach „agresywnego” śledztwa przeciwko Manafortowi. Z kolei ukraiński ambasador w Waszyngtonie napisał list otwarty krytykujący kandydata republikanów za „błędne” wypowiedzi na temat Krymu, zaś ukraińskim dyplomatom powiedział, że nie warto kontaktować się ze środowiskiem obecnego prezydenta-elekta, bo i tak wygra Clinton.

 „Dochodzenie Politico udowadnia, że zaangażowanie ukraińskiego rządu w kampanię wyborczą w USA było złamaniem międzynarodowych zasad zakazujących wpływania na wybory w innych państwach” – pisze magazyn.

Ukraińska ambasada w Waszyngtonie nadal twierdzi, podobnie jak prezydent Poroszenko, że Ukraina nie ingerowała w wybory prezydenckie w USA, zachowując neutralność. Natomiast „Politico” utrzymuje, że ukraińskie władze zleciły niedawno jednej z waszyngtońskich firm lobbingowych (powiązanej z Republikanami) działania na rzecz poprawy wizerunku swojego państwa wśród amerykańskich republikanów. Ukraina ma jej zapłacić za te usługi 50 tys. dolarów miesięcznie – jednak nie jest pewne, że to cokolwiek zmieni. Jak przyznaje Andrij Teliżenko, były pracownik Ambasady Ukrainy w Waszyngtonie, „sytuacja wygląda źle […] Trump i jego ludzie w ogóle nie chcą z nami rozmawiać”. Natomiast opozycyjni do Poroszenki oligarchowie ukraińscy (jacy pozostali na Ukrainie) usiłują już wykorzystać jego polityczny błąd.

magazyn internetowy „Politico”.

p.s jak to wszystko sie ładnie składa w całośc wystarczy tylko poczekać i już mamy wytłumaczenie dla czego Upaina szuka do wojny z Rosja najemników BO PREZYDENT DONALD TRUMP MA POWODY ŻEBY UKRAINĘ PO PROSTU OLAĆ = ODDAĆ WŁADIMIROWI DO …….. 

szczegóły w linku źródło Darknet

 

 

Komentarzy 6 to “Ukraina szkalowała i sabotowała kampanie wyborczą Donalda Trumpa !! info agencyjne!!”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NO MOŻE JUTRO ARTYKUŁ PT. ” DLA CZEGO III R.P STAĆ NA UTRZYMANIE 500 tys.armii urzędników , a dla czego nie stać na UTRZYMANIE 500 TYSIĘCZNEJ ARMII WOJSKA POLSKIEGO ????????/

  NO POSTARAM SIE O PODANIE INFORMACJI BARDZO SZOKUJĄCEJ I NIESTETY Z LINKIEM DO ŹRÓDŁA CZYLI ZNACZY TO ŻE NIEBAWEM ZACZNIE SIĘ AWANTURA W MEDIACH

  POWIEM TAK CHYBA KTOŚ CHCE ROZPIERDOLIĆ W DROBNY MAK TĄ ATRAPĘ PAŃSTWOWOŚCI POLSKIEJ …….. DZIWNIE TO WYGLĄDA W 5 DNI MAMY GRUBE SPRAWY NA OPOZYCJE I TERAZ ZACZYNAJĄ SIĘ NA RZĄD …….. ALBO KONTRA WSIOKÓW ZA KOD ZA PETRUCHAJA I TP

  Polubienie

  • krab said

   Że chcą rozpi..dolić to pewne, ale póki co , myślę że na dystrykt polski szykowany jest jakiś nowy folksdojcz, bo nagle niemieckie – polskojęzyczne media zaczynają „zjadać” swoje dzieci. Kijowski i Schetyna jako danie główne, a od Petru, póki co jest odwracana uwaga ale chyba tylko do czasu wypromowania „nowej twarzy”.

   Polubienie

 3. marek said

  Jeśli nowe prawo zostanie uchwalone – a wszystko na to wskazuje – bicie żony, dzieci, czy innych członków rodziny nie będzie już w Rosji uznawane za przestępstwo, a jedynie za „naruszenie administracyjne”. Ewentualnej karze pozbawienia wolności – a i to nie zawsze – będzie podlegał jedynie ten, kto pobije żonę częściej niż raz do roku.

  Ale jeśli pobijesz kogoś obcego, np. w ramach chuligańskiego wybryku lub z nienawiści, grozi ci do 2-ch lat więzienia – zakłada projekt zgłoszony do parlamentu przez wiceszefową Komisji Konstytucyjnej rosyjskiej Rady Federacji Jelenę Mizuliną.

  Według niej, „pobicia dokonywane wewnątrz rodziny nie mogą być karane bardziej surowo niż pobicia innych ludzi”. Teraz będą zresztą traktowane znacznie łagodniej – będzie za to grozić najwyżej od 5 tys. do 30 tys. rubli grzywny, albo areszt tylko do 15 dni.

  „My, kobiety, nie obrażamy się kiedy nas biją. Kiedy mężczyzna bije swoją żonę to nie jest to tak krzywdzące jak wtedy, gdy kobieta obraża i poniża mężczyznę” – oświadczyła jakiś czas temu w telewizji „Dożdż” rosyjska „senator”.
  Według niej, dotychczasowa odpowiedzialność karna za bicie żon miała skutek odwrotny do zamierzonego – kobiety nie zgłaszały takich przypadków, żeby ich mężów nie wsadzono do więzienia. Mizulina uważa więc, że odstąpienie od karania za bicie żon lub dzieci „jest rozwiązaniem prorodzinnym”.

  Jej zdaniem, to nie przemoc domowa jest w Rosji problemem, tylko „chamstwo, niski poziom kultury, brak łagodności i szacunku ze strony kobiet wobec mężczyzn”. „Autorytet mężczyzny jest najważniejszy” – podkreśla Mizulina…
  http://reporters.pl/4782/raz-na-rok-mozesz-zonie-spokojnie-przy-c-w-rosji-cie-za-to-nie-wsadza/

  Polubienie

 4. marek said

  WALKA Polaka o Polskę.
  Cezary Tarkowski
  13 Styczeń 2017 o 20:49

  Nie będzie żadnej ustawy antylichwiarskiej w państwie rządzonym przez lichwiarzy, zdrajców i złodziei. Jeśli w Polin, jak publicznie nazywa moją Ojczyznę niejeden ważny zdrajca zniosą lichwę, to ja przysięgam, że się sam obrzezam przed budynkiem izby najniższej Knesetu na Wiejskiej. Zostaliśmy już tylko bardzo biedną kolonią, bogatą jeszcze w głupich, potulnych niewolników, dających się dymać garstce syjonistów. Debili potrafiących sprzedać rodaka za pogłaskanie po durnym łbie. Tak, tak, za zwykłą pochwałą od żyda. Wjazd do Polski wojsk okupacyjnych położył całkowicie kres resztek naszej państwowości, dlatego ja też po 20 latach zakończyłem swoją pracę publicystyczną w prasie i na forach internetowych z poczuciem poniesionej klęski. Wielkiej życiowej przegranej. 20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu, prześladowań, inwigilacji, fizycznych napaści, głuchych telefonów, zastraszania, oczerniania, opluwania w całej żydowskiej prasie, zoologicznej nienawiści różnych Macierewiczów i innej żydowskiej hołoty, sądów itd. Zastanawiam się, czy kurwa warto było dla tego narody, który nie chce znać podstaw własnej historii. Młodzi, nie wchodźcie w to gówno, bo nie warto. Szkoda życia dla narodu, który przestał istnieć.

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Informacje z psychiatryka – słabe te gwizdy!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: