Miziaforum's Blog

Szalony plan szalonych Polskich urzędników niebawem POLSKI OBYWATEL BEZKARNIE LEGALNIE BĘDZIE MÓGŁ SŁUŻYĆ W DONBASIE W ODDZIAŁACH AIDAR LUB AZOV !!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 13, 2017


Wojsko najemne (także: najemnicy, żołnierze najemni, kondotierzy, żołnierze fortuny) – formacja wojskowa składająca się z ochotników walczących za pieniądze, najczęściej w służbie obcego wojska dla danego państwa, miasta, władcy lub jakiejś organizacji, a nawet osoby prywatnej.

 

UWAGA !!! INFORMACJA SZOKUJĄCA !!!

BEZ TAK ZWANEGO POTWIERDZENIA LINKIEM ŹRÓDŁOWYM , DLA TEGO ŻE TAKIE INFORMACJE SĄ NA ZAMKNIĘTYCH FORACH TAK ZWANYCH ŻOŁNIERZY DZIAŁAJĄCYCH ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI WOJSKOWE PRYWATNIE

OTÓŻ NA NIE TYLKO NA JEDNYM TAKIM FORUM POJAWIŁA SIĘ DZIŚ RANO INFORMACJA O MOZLIWOŚCI PODJĘCIA „PRACY” NA UKRAINIE !!
W TREŚCI ANONSU JEST ZAWARTA INFORMACJA IŻ JUŻ NIEDŁUGO ZA MIESIĄC UKRAIŃSKI RZĄD WPROWADZI PRZEPIS UMORZLIWIAJĄCY LEGALNIE ZACIĄGAĆ OBCOKRAJOWCÓW DO ODDZIAŁÓW WALCZĄCYCH W DONBASIE NA POCZĄTEK MAJĄ TO BTĆ JEDNOSTKI AIDAR I AZOV OFICJALNIE OFERUJĄCE POPRZEZ KOMURKĘ SPECJALNIE UTWORZONĄ PRZY MON UKRAIŃSKIM DOKONYWANIE ZACIĄGU I PODPISYWANIE KONTRAKTU NA SŁUŻBĘ W JEDNOSTKACH AIDAR I AZOV , STAWKI MAJĄ SIĘ WACHAĆ POMIEDZY 100 A NAWET 2000 DOLARÓW USA ZA 1 DZIEŃ SŁUŻBY WYSOKOŚĆ ŻOŁDU UZALEŻNIONA OD KWALIFIKACJI KANDYDATA DO SŁUŻBY , WYMAGANIA OCZYWIŚCIE TAKIE JAK W TEJ BRANŻY …… PODSTAWOWY WARUNEK UDOKUMENTOWANIE ODBYTEGO PEŁNEGO SZKOLENIA W DOWOLNEJ ARMI ŚWIATA .

NO TA INFORMACJA BY JESZCZE NIE BYŁA AŻ TAK SZOKUJĄCA I SENSACYJNA , BO O TAKIEJ SŁUŻBIE ORGANIZOWANEJ POKONTNIE WIEMY , NOWOŚCIĄ BEDZIE TYLKO TO ŻE TERAZ BEDZIE TO JAWNE I ZGODNE Z PRAWEM UKRAIŃSKIM …. SKĄD PIENIADZE 🙂

ALE DO MERITUM W INFORMACJI TEJ JEST WSPOMNIANE IŻ OBYWATELE TAKICH KRAJÓW JAK LITWA , ŁOTWA I POLSKA BEDĄ W SWOICH KRAJACH W PRZYPADKU PODJĘCIA TAKIEJ SŁUŻBY NAJEMNO KONTRAKTOWEJ W JEDNOSTKACH AIDAR CZY AZOV NA FRONCIE W DONBASIE ZUPEŁNIE ZWOLNIENI Z UZYSKIWANIA ZGODY SWOJEGO MON NA SŁUŻBĘ W OBCEJ ARMII

W TREŚCI JEST TO WYJAŚNIANE DOŚĆ KRUTKO WSKAZUJĄC NA JAKIEŚ POROZUMIENIA MIĘDZYNARODOWE POMIEDZY UKRAINĄ A ŁOTWĄ ,POLSKĄ I LITWĄ
CZYLI DEFACTO OFICJALNE POZWOLENIE NA ZACIĄG REKRUTA W TYCH KRAJACH PRZEZ OBCE PAŃSTWO W TYM WYPADKU UKRAINĘ

NIE MA I NIE BEDZIE DO TEJ INFORMACJI LINKA , ALE PUBLIKUJĘ W ŁAŚNIE W NADZIEJI ŻE JAK ROZEJDZIE SIĘ PO SIECI INFORMACJA ŻE NIE JEST TO JUŻ TAJEMNICĄ TO SZALENI URZĘDNICY Z POLSKIEGO SZALONEGO MINISTERSTWA KIEROWANEGO PRZEZ NIE MNIEJ SZALONEGO SZEFA …. NIE ODWARZĄ SIĘ NA TAKIE UMOWY I ROZWIĄZANIA KTÓRE WSPOMAGAŁY BY JAKBY NIE PATRZĄC W KONFLIKCIE UKRAIŃSKO ROSYJSKIM UKRAIŃCÓW !!!

CO NARAZI NAS WSZYSTKICH NA KOLEJNE NIEBEZPIECZEŃSTWO BO TAKIE TAJNE UMOWY WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ WYCHODZĄ NA JAW I BĘDĄ ODEBRANE PRZEZ ROSJE JAKO KROK DO KONFRONTACJI Z ROSJĄ

P.S A JAK ZNAM ŻYCIE I POLSKIE REALIA DZIŚ TO WIELU MŁODYCH IDIOTÓW W POLSCE CHĘTNIE SKORZYSTA Z TAKIEJ LEGALNEJ MOŻLIWOŚCI „PÓJŚCIA NA MOSKALA I JESZCZE DOROBIENIA ” CHOĆ OCENIAJĄC TO CO DZIEJE SIĘ DZIŚ W POLSCE ……… ISTNA HISTERIA  RUSOFOBICZNA KTÓRA ROZPALA GÓWNIARZY I GNOJKÓW DO TEGO STOPNIA ŻE GOTOWI SĄ NA „RUSKICH ” IŚĆ ZA DARMO BYLE IM TYLKO TO UMOŻLIWIĆ 

ZAPEWNE NIEJAKI CHOJECKI I KOWALSKI Z LUBLINA NA SWOIM KANALE Y.T WRĘCZ OGŁOSIŁ BY MOBILIZACJE WSKAZUJĄC MŁODYM IDIOTOM ZE SPEŁNIAJĄ JAKIŚ ŚWIĘTY OBOWIĄZEK LUB COŚ W TYM STYLU IDĄC NA RZEŻ W DONBASIE 

OCZYWIŚCIE O TEJ RZEŹI NIE WSPOMINAJĄC ALE RACZEJ UBIERAJĄC WEZWANIE DO BOJU W JAKIEŚ PATRIOTYCZNE 18 I 19 WIECZNE HASŁA LEKKO PRZYSTOSOWANA DO DNIA DZISIEJSZEGO ………

POWTARZAM JESZCZE RAZ TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE DLA NAS POLAKÓW , I BARDZO NĘCĄCE DLA MINISTRA AKTUALNIE ZARZĄDZAJĄCEGO MON W POLSCE 

KTÓRY JEST PO PROSTU CHORY Z NIENAWIŚCI DO ROSJI I PODEJRZEWAM ŻE UMOCZYŁ BY ŁAPY PRZEKIEROWUJĄC OCHOTNIKÓW DO SŁUŻBY W WOJSKACH OBRONY TERYTORIALNEJ …….. DO SŁUŻBY W AIDAR LUB AZOV !!

MAM NADZIEJE ŻE TA INFORMACJA ROZEJDZIE SIĘ PO INTERNECIE I OSTUDZI GŁOWY W POLSKIM MON …

Na Ukrainie znajdują się liczni najemnicy z Europy oraz innych kontynentów. Walczą oni po stronie Kijowa przeciw rebeliantom w Donbasie.

Söldner und Freiwillige aus Westeuropa schließen sich der ukrainischen Bataillon Asow an, um gegen die Rebellen zu kämpfen. (Foto: dpa)

To są często Czeczeni, ale też obywatele Francji, Polski, Hiszpanii, Włoch, Danii czy krajów nadbałtyckich i skandynawskich – informuje BBC. Kto tę akcję finansuje, nie jest oczywiste.

Uczestnicy mają różne motywacje do walki na Ukrainie. Szwed Mikael Skillt walczy na przykład w prawicowo – radykalnym batalionie Azow. W wywiadzie, udzielonym BBC, mówi on, że walczy dla„białej rasy”. Skillt służył wcześniej w szwedzkiej gwardii narodowej. Powstańcy wyznaczyli 5 150 euro za jego głowę.

Były francuski spadochroniarz Gaston Besson jest również członkiem batalionu Azow. To jemu, obok innych, powierzono rekrutację dalszych cudzoziemskich ochotników. Używa on do tego głównie swój Facebook – Account.

„Nie jesteśmy najemnikami. Jesteśmy ochotnikami, którym się nie płaci, i którzy walczą o słuszną sprawę” – mówi Besson. Jednakże otrzymują międzynarodowi najemnicy wysokie wynagrodzenie. Całkiem bez zapłaty nie mógłby przecież Besson być na Ukrainie. Kto mu jednak płaci, nie wiadomo.

Taka już natura rzeczy, że najemni żołnierze milczą o zleceniodawcach. To odnosi się również do ochotników, finansowanych przez Rosję: ci powiedzieli w lecie, że spędzają swój urlop we wschodniej Ukrainie, by wesprzeć swych rodaków.

Przykładowo – przeciętny żołd amerykańskiego najemnika wynosi 141 166 dolarów za jeden rok służby – informuje „The Labor Educator”. W 1990r. osiągnęła branża prywatnej służby wojskowej obrót 55,6 miliardów dolarów. W 2010r. obrót ten wynosił około 200 mld dolarów.

Także Czeczeni z Danii opuszczają kraj, by walczyć na Ukrainie przeciw prorosyjskim rebeliantom. Aktualnie jest podobno siedem osób, uczestniczących w walkach, dowodzonych przez Munajewa. Isa Munajew mieszka w Birkerod i jest znaną postacią w społeczności duńsko – czeczeńskiej. On sam określa się jako „minister czeczeńskiego rządu na emigracji”.

Jeden z „ochotników” potwierdził, że wszyscy ci bojownicy znają się ze sobą i że nie są motywowani religijnie: „Jemy i żyjemy wspólnie z Ukraińcami. (…) Jeśli idzie o religię, to można by pójść do Syrii, gdzie nawołują do dżihadu”.Jednakże wojna na Ukrainie przypomina wojny w ich czeczeńskiej ojczyźnie. Chodzi o to – mówią żołnierze – by powstrzymać powrót Związku Sowieckiego.

Claus Mathiesen z akademii wojskowej Forswarsakademiet w Danii uważa, że powracający z ukraińskiej wojny domowej stanowią niebezpieczeństwo dla Danii. Nie będzie – według niego istotnej różnicy z islamskimi bojownikami, wracającymi z Syrii.

Także po drugiej stronie walczą cudzoziemscy ochotnicy, którzy pochodzą zarówno z państw zachodnich, jak i z muzułmańskiego Kaukazu. Przybywają też z Czeczenii. Profesjonalnym zabójcom jest obojętne, przeciw komu walczą. Narodowość nie odgrywa żadnej roli, bo zarabiają pieniądze za dokonywanie morderstw. Jeśli zlecenie nakazuje, strzelają też do swych rodaków.

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

 

Link do oryginalnej wersji:  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/10/15/ukraine-soeldner-aus-europa-kaempfen-gegen-rebellen-im-osten

Komentarze 4 to “Szalony plan szalonych Polskich urzędników niebawem POLSKI OBYWATEL BEZKARNIE LEGALNIE BĘDZIE MÓGŁ SŁUŻYĆ W DONBASIE W ODDZIAŁACH AIDAR LUB AZOV !!!”

 1. mark said

  Skoro mają na to środki na Ukrainie , to mogą to zrobić to tylko kwestia skopiowania z Francuskiego prawa przepisów które pozwalają Francji na zorganizowanie i legalne działanie Legii Cudzoziemskiej , o czym pan Miziaforum wiedzie powinien najlepiej .
  Jeśli zatem mają pieniądze na ten cel to przeszkód nie widzę , a Polska niech się od tego trzyma z daleka i nie kombinuje ze to dobra furtka aby wspomagać zbrojnie Ukraińców , bo dostaniemy po mordzie bez możliwości tłumaczenia się , są granice !

  Polubienie

  • miziaforum said

   A SWOJA DROGĄ TO DOWODZĘ TYM JEDNEJ RZECZY ŻE NIEMA NA UKRAINIE CHĘTNYCH DO WOJACZKI Z ROSJĄ ….. W DONBASIE A RACZEJ UKRAIŃCAMI Z DONBASU ….. NO COS W TYM JEST CHYBA WOJNA W DONBASIE NIE JEST ZBYT POPULARNA SKORO TRZEBA SZUKAĆ ZA SZMAL ZASTEPCÓW ZAGRANICZNYCH WKTÓRZY WYSTĄPIA W ROLACH UKRAIŃSKIEGO LUDU

   Polubienie

 2. miziaforum said

  DARKNET WŁAŚNIE Z TAD MOŻNA BRAĆ DUŻO INFORMACJI KTÓRYCH NIE ZNAJDZIECIE NIGDZIE POZA DARKNETEM

  A TERAZ TO WPISZ W GOGLL TOR I ŚCIĄGNIJ SOBIE OPROGRAMOWANIE KTÓRE UMOZLIWI CI WEJŚCIE TAM I CZYTANIE INFORMACJI KTÓRE NIGDZIE INDZIEJ NIE SĄ PUBLIKOWANE

  Polubienie

 3. […] miziaforum o Szalony plan szalonych Polskic… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: