Miziaforum's Blog

Leib Fogelman ,Jarosław Kaczyński ? ! , Rudolph Giuliani SIĘ SPOTKALI W WARSZAWIE I ZDEFRAUDOWANE 10 MILIARDÓW ZŁ I UKRADZIONO 300 MILIONÓW DOLARÓW

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 12, 2017


A TO POLECAM SZCZEGÓLNIE ŚWIERZA AFERA JESZCZE CIEPLUTKA I MOCNO ŚMIERDZĄCA JAK ZMARNOWANO RÓWNOWARTOŚĆ W DOLARACH 10 000 000 000 ZŁ I JAK SKUBNIĘTO PO DRODZE Z TEJ KWOTY 300 000 000 DOLARÓW USA

 

Komentarzy 41 to “Leib Fogelman ,Jarosław Kaczyński ? ! , Rudolph Giuliani SIĘ SPOTKALI W WARSZAWIE I ZDEFRAUDOWANE 10 MILIARDÓW ZŁ I UKRADZIONO 300 MILIONÓW DOLARÓW”

 1. szuwaxpl said

  W Pamięci mam jeszcze inny mega przekręt, pewnie nikt z Was tego nie pamięta, nawet w sieci nie ma żadnej wzmianki,
  Polska czyli ‚my’ kupiliśmy działkę roponośną na Morzu Północnym od Norwegów, ile tam poszło kasy to nie pamiętam, ale to ten sam typ transakcji ludzi ze wsi.
  Wtedy ‚żądzili’ sldowcy, ale to nie ma znaczenia jak widać 😦

  Polubienie

  • miziaforum said

   TA A PO CO SIE SPOTKALI FOGELMANN I KACZYŃSKI TYDZIEŃ TEMU

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rudolph-giuliani-spotkal-sie-z-kaczynskim/mdng4wk

    http://niezalezna.pl/63557-co-kryja-zagraniczne-konta-i-jak-rozdysponowano-milion-dolarow

    http://niezalezna.pl/80932-sponsor-petru-zarabial-miliony-za-platfo

    http://beem.deep.salon24.pl/628193,lejb-fogelman-najlepszy-polski-prawnik ptaszki na uwięzirmy-1800-zl-za-godzine

    Polubienie

   • szuwaxpl said

    Grzebię w tych ‚obchodach’ – ciekawi mnie jedno, czy ktoś zwrócił uwagę, że w ‚koorestwie’ Kulczykowym jawnie nie przewija się Lejb Fogelman, a praktycznie wszystkie duże przekręty pod względem ‚prawnym’ w tym kraju, bo nie mogę nazwać naszym – ‚dozorował’?

    Tak bardzo chciano ukryć wszystko, ale w jednym się nieudało, wyglądało naturalnie, aczkolwiek nie było naturalne!

    „„Wysyłając zapytanie do LOT-u, czy w 99 roku Lejb Fogelman brał jakikolwiek udział przy prywatyzacji, sprzedaży tego pakietu, który kupili Szwajcarzy dostałem odpowiedź, że tak, brał udział. Po czym Lejb Fogelman podczas rozmowy ze mną [w czasie meczu] przekonywał, że nic takiego nie miało miejsca. I faktycznie po tym meczu, dokładnie parę minut po ostatnim gwizdku sędziego zadzwonił do mnie rzecznik LOT-u i powiedział, że odpowiedź była nieprecyzyjna, bo przygotowywała ją stażystka i się po prostu pomyliła i Lejb Fogelman przy tej prywatyzacji udziału nie brał.”
    http://blogpress.pl/node/20376

    Tu jest dopiero kopalnia!!!

    http://nwonews.pl/dyskusja,3523,0

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     (…) (zapis oryginalny)
     Przy okazji sejmowych komisji nadzwyczajnych, do o-pinii społecznej zaczęła docierać świadomość w jakim stop-niu żydowska ośmiornica, opanowała punktowo kluczowe pozycje w państwie oraz jak zorganizowany jest system łączności między tymi pasożytniczymi bastionami.
     Otóż między nimi, krążą podejrzani osobnicy, ‘załatwia-jąc’* w jednym żydowskim gnieździe, działanie na rzecz dru-giego gniazda. Ci „załatwiacze” dzisiaj mają różny status od zwykłych bandziorów i rezydentów obcych wywiadów po-czynając, przez „biznesmenów”, prawników, szefów funda-cji, tzw „lobbystów”, przez urzędników aż do polityków. W gruncie rzeczy wszyscy oni są lobbystami, wśród których miano Pierwszego Lobbysty należy się niewątpliwie Prezy-dentowi Kwaśniewskiemu (wszystkie nitki afer prowadzą do pałacu prezydenckiego). Mimo to lobbyści działają jednak nielegalnie. Stąd takie parcie na uchwalenie ustawy o lob-bingu, czyli zalegalizowanie działania na korzyść nielicz-nych ze szkodą dla ogółu, chociaż lobbing w swej istocie nie różni się od bakczyszu.* *
     Jednym z takich ludzi, którzy odpowiednio przeszkoleni w szkodzeniu Polakom, wrócili z całego świata po przepę-dzeniu ich z Polski w 1968 roku, jest niewątpliwie Lejb Fo-gelman. Urodzony po wojnie w legnickiej „Wieży Babel”, syn szewca jednak liceum i studia kończył w Warszawie. Z tych czasów prawdopodobnie datuje się jego przyjaźń z braćmi Kaczyńskimi oraz z J. Lityńskim, A. Olechowskim, M. Boni, Cz. Bieleckim, M. Belką, J. Oleksym, W. Kaczmar-kiem („Lońka Fogelman to mój przyjaciel”), A. Kornasiewicz („prawa ręka” Balcerowicza).
     Nie sposób wyliczyć wszystkich dzisiejszych jego zna-jomych, on zna wszystkich którzy mają cokolwiek do po-wiedzenia w sprawach rabunku „bezpańskiej” polskiej gos-podarki. Jegio też znają „geszefciarze” ale także ci, którzy li-czą na ochłapy z żydowskiego stołu. Co ciekawsi jego zna-jomi to Żagiel, Kuna, Ungier, Gudzowaty, Siwiec, Jamroży, Polański, Rywin, gen Petelicki, Izabela Cywińska czy Anda Rottenberg (to ta od znieważenia Jana Pawła II w „Zachę-cie”), reszty to nawet na „wołowej skórze nie da się spisać”.
     Na Uniwersytecie Warszawskim (który do dziś pozos-taje inkubatorem dewiacji intelektualnych i obyczajowych), Fogelman od 1965 r. studiował prawo (a jakże, natomiast nie są znane przypadki Żyda rolnika lub robotnika fabrycz-nego). W 1968 roku, kiedy Gomułka przeganiał z Polski komunistów żydowskich, zwanych „Puławianam”***, Fogel-man też dostał „prikaz” – „won sabaka”.
     Jak przystało na syna szewca, studia dokończył na dro-gich i ekskluzywnych Uniwersytetach Harward i Columbia a
     następnie przez 10 lat pracował w Hunton & Williams, jed-nej z największych firm prawniczych na świecie. Ale po-rzuca świetnie zapowiadającą się karierę w tej firmie (był zarządzającym jej biurami zagranicznymi), i przybywa do Polski.
     Tu przechodzi do konkurencyjnej firmy Dewey Ballanti-ne. Firma ta zawzięła się doradzać polskim rządom w spra-wach gospodarczych a z jakim skutkiem – widać. Dewey Ballantine „maczała palce” w sprawie zakupu zdezelowa-nych F-16 od koncernu Lockheed Martin, nabyciu od British Petroleum 494 stacji benzynowych w Niemczech przez PKN Orlen, czy kontrakcie na dostawy ropy z Rosji nie ze źródła a od pośrednika J&S i zapewne innych „aferkontrak-tach”.
     Czym jeszcze zajmuje się Lejb Fogelman w Polsce a głównie w Warszawie? Przede wszystkim zajmuje się po-kazywaniem Polakom, kto tu jest kim, kto panem a kto słu-gą. Ba nawet „Twój Styl”, uznał go za jednego z dziesięciu najlepiej ubranych Polaków (?). Sam o sobie mówi: „Na mnie się zwraca uwagę, bo odbija się tu ta moja inność – może to, że jestem Żydem, mój wygląd, styl życia. Jak-bym ja był arystokratą to by to nikogo nie dziwiło, a tu się nagle pojawia Lejb Fogelman, co – jak rozumiem – w Pol-sce brzmi dość szokująco („Nowe Państwo”, 5.01.2005. r.). Lejb Fogelman jest poszukiwanym do towarzystwa człowie-kiem przez artystów ale także biznesmenów i polityków, głównie z tej samej nacji ale także innych – szukających „dojścia” do kogoś. Najlepsze restauracje stoją przed nim otworem, jest „ozdobą” balów i przyjęć. Szerokie kontakty towarzyskie Lejba Fogelmana, niewątpliwie przydają się bardzo w jego pracy „zawodowej”.

     PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI nr 117 kwiecień 2005
     http://www.ojczyzna.org/zasoby_www/dokumenty/PATRYJOTYCZNY_RUCH_POLSKI/2005/Nr_117_01.04.2005r.doc

     Polubienie

    • szuwaxpl said

     Karolak nie dość, że postawił wszystko na złego konia, to jeszcze chlapnął o kilka słów za dużo, ale dzięki temu mamy kolejny element w układance:
     (…)
     „Tym bardziej że znalazło się wśród nich paru świetnych znawców teatru, którzy są ze mną do dziś, np. Przemek Krych, szef Griffin ArtSpace, oraz Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP. Pomaga nam z wielkim zaangażowaniem Krzysztof Lewendowski z Euco. Fantastycznym duchem polskiej kultury walczącej o rozwój prywatnych instytucji jest Lejb Fogelman, znany prawnik. Dowiedział się o mnie z telewizji śniadaniowej, bo byłem czwartym aktorem, który założył prywatny teatr – po Jandzie, Kamińskim i Żebrowskim. Zainteresował się IMKĄ. Zaczęły u nas bywać najważniejsze postaci biznesu, np. Jan Kulczyk. Cieszyłem się, kiedy tacy ludzie jak on mówili: „Ja chcę tu być”.
     GW

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      Jak jest jeszcze ktoś, kto wątpi w macki ośmiornicy z zasolonego morza QM, to już nic za to nie mogę!

      – Głównym sponsorem i naprawdę super gościem jest Jacek Krawiec, prezes PKN Orlen. Ja go w ogóle nie znałem. Przeszedł po prostu do Imki na „Wodzireja” i powiedział: „Chcę w tym być”. Prawdziwym teatromanem i głównym mecenasem Festiwalu Polska w Imce jest Zbigniew Jagiełło, prezes Banku PKO BP. Bardzo nam też pomagają Przemysław Krych, prezes Griffin Artspace, Radosław Martyniak, prezes Funduszu Fenix, Leszek Bać, szef firmy SPAR i Hubert Gierowski, szef Browarów Lubelskich produkujących piwo Perła. Całość spina nasz główny lobbysta Lejb Fogelman. Bez tych panów i wsparcia kierowanych przez nich firm nie powstałby żaden nasz spektakl. A ty w ogóle możesz to napisać? (tu już nie wspomniał o Janie ‚kluczniku’)
      3 lata temu

      Reszta to prawny majstersztyk, bo ‚niezwykły’ aktor sam by tego chyba nie wymyślił.

      https://mojepanstwo.pl/fundacja-odkrywcy-wyobrazni ładna ośmiorniczka 😀 obrazkowo

      FUNDACJA ODKRYWCY WYOBRAŹNI
      Adamczyk Piotr Aleksander – Członek rady nadzorczej
      Diakowska Sylwia Anna – Członek rady nadzorczej
      Karolak Tomasz Paweł – Prezes Zarządu

      Kolejna fundacja z Karolakiem w obrazkach https://mojepanstwo.pl/fundacja-imka

      KOD prawdę Ci powie…

      Polubienie

  • szuwaxpl said

   Przyglądam się osobie ‚mister’ Lejb Fogelman i oniemiałem, wpis trochę długi, ale trzeba to pokazać. Macki w każdym geszefcie widoczne i to się chwali, tak robi się goim.
   (zmieniłem kolejność – wybierając wyrywkowo wg. mnie najważniejsze, reszta w linku)

   Wybrane z wybranych:

   Doradzał i w imieniu Lockheed Martin negocjował transakcję sprzedaży oraz finansowanie samolotów wielozadaniowych F-16 Rządowi Polskiemu o wartości 3,5 mld USD, a także doradzał przy umowie offsetowej o wartości 6 mld USD.*

   Reprezentował Fortis Bank Polska S.A. w związku z przejęciem aktywów bankowych polskiego oddziału Banku BNP Paribas.*

   Reprezentował BRE Bank S.A. w związku z emisją akcji z prawem poboru o wartości ok. 2 mld PLN.*

   Reprezentował UniCredit w negocjacjach z polskim rządem oraz w postępowaniu przed KNB dotyczącym połączenia Banku BPH S.A. z Bankiem Pekao S.A., a także w transakcji podziału Banku BPH i sprzedaży BPH na rzecz GE Money Bank.*

   Reprezentował Alior Bank przy zawarciu umowy dotyczącej nabycia podstawowej działalności Banku BPH od podmiotów powiązanych GE Capital.

   Reprezentował BNP Paribas w związku z fuzją Banku Gospodarki Żywnościowej z BNP Paribas Bank Polska.
   Reprezentował AnaCap w związku z nabyciem FM Bank PBP.

   Reprezentował BNP Paribas w związku z nabyciem 90% akcji Banku Gospodarki Żywnościowej od Rabobank. Wartość transakcji to 4 miliardy PLN.

   Reprezentował Bank PKO BP przy transakcji nabycia Nordea Bank Polska, Nordea Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie oraz Nordea Finance. Wartość transakcji to około 3,5 miliarda PLN.

   Reprezentował Orange Polska w związku z umową z mBankiem o powołaniu mobilnego banku detalicznego.
   Reprezentował Bank PKO BP w związku ze sprzedażą 66% udziałów w spółce eService S.A. na rzecz amerykańskiej firmy EVO za 430 milionów PLN.

   PKN Orlen oraz PKN Orlen Upstream w związku z przejęciem TriOil, kanadyjskiej spółki notowanej na kanadyjskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

   Reprezentował Polski Bank Przedsiębiorczości S.A. oraz FM Bank S.A. w połączeniu obu banków w ramach Grupy Kapitałowej Abris.

   Reprezentował Zakłady Azotowe Puławy S.A. w procesie konsolidacji z Zakładami Azotowymi Tarnów-Mościce S.A. i stworzeniu Grupy Azoty. Skonsolidowana grupa jest drugim co do wielkości producentem nawozów w Europie.
   Doradzał Zakładom Azotowym Puławy S.A. w związku z wezwaniem na sprzedaż akcji ogłoszonym przez Synthos.

   Reprezentował Penta Investments w związku z nabyciem akcji spółki NFI Empik Media & Fashion S.A.
   Reprezentował dużą polską firmę z sektora paliwowego w związku z umową o współpracę przy wydobywaniu i produkcji gazu łupkowego w Polsce i w Stanach Zjednoczonych z kanadyjską spółką wydobywającą gaz łupkowy.*

   Reprezentował Raiffeisen Bank International AG w związku z nabyciem 70% udziałów w Polbank EFG.*
   Reprezentował RWE i EDF w związku z potencjalnym nabyciem od Skarbu Państwa udziałów ENEA S.A. w procesie prywatyzacji.*

   Reprezentował RPG Partners/Bakala Crossroads w związku z potencjalnym nabyciem Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A., Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Kleczewie S.A. oraz ZE PAK S.A. od Skarbu Państwa.*

   http://www.gtlaw.com/Polska/Lejb-Fogelman

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Tu naprawdę ciekawostki rodzinne Lejba, gdyby kogoś zaciekawiła to postać?

    https://homonto.wordpress.com/2011/05/21/lejb-fogelman-zyd-polskiego-pochodzenia-wspomina/

    Polubienie

   • szuwaxpl said

    POLSKO-IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA
    Ukonstytuowała się w dniu 10-03-2016

    Szczerba Michał /PO/ – przewodniczący — (to ten co sobie jaja z Sejmu zrobił i zaczął całą ostatnią zadymę!!!)
    Abramowicz Adam /PiS/ – wiceprzewodniczący
    Ardanowski Jan Krzysztof /PiS/ – wiceprzewodniczący
    Furgo Grzegorz /N/ – wiceprzewodniczący
    Małecka-Libera Beata /PO/ – wiceprzewodnicząca

    Borowiak Joanna /PiS/
    Cicholska Anna /PiS/
    Czerwiński Jerzy /PiS/ (senator)
    Fedorowicz Jerzy /PO/ (senator)
    Gasiuk-Pihowicz Kamila /N/
    Golbik Marta /N/
    Jaros Michał /N/
    Kamiński Michał /UED/
    Lassota Józef /PO/
    Piechota Sławomir Jan /PO/
    Raniewicz Grzegorz /PO/
    Rocki Dariusz /PO/ (senator)
    Skutecki Paweł /Kukiz15/
    Stasiński Michał /N/
    Suchoń Mirosław /N/
    Święcicki Marcin /PO/
    Truskolaski Krzysztof /N/
    http://www.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/skladgr?OpenAgent&294&PL

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Staram się jak mogę delikatnie pokazać każdemu, co sam zobaczyłem.
     Nie myślcie jednak, że było to tak od razu. Pamiętam kiedyś, gdy czytałem na stronie Pana Józefa Bizonia
     o braciach, to pomyślałem zgłupiał facet.
     Wszyscy źli, oni są porządni – tak kiedyś myślałem o Kaczyńskich.
     Komuś przecież trzeba wierzyć — i tą metodą, myślę wielu z Was dalej nie może załapać o co tu chodzi?

     Oni wiedzą o tej zasadzie:

     Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.
     Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
     Marshall McLuhan

     Popatrzcie na jedną rzecz, temat z artykułu: parlamentarny.pl

     ” Współpraca w obszarze technologii kosmicznych, start-upów, bezpieczeństwa cybernetycznego i medycyny były tematami konsultacji rządów Polski i Izraela – poinformował szef MSZ Witold Waszczykowski.” XI 2016

     Jak myślicie – cybernetyczny kojarzy się z kosmosem nieprawdaż?

     Cybernetyka (gr. κυβερνήτης kybernetes ‚sternik; zarządca’ od κυβερνᾶν kybernán, ‚sterować, kontrolować’) – nauka o systemach sterowania oraz związanym z tym przetwarzaniu i przekazywaniu informacji (komunikacja).

     Tu już zakończę, naleję sobie coś do szklaneczki i wiem od czego jutro będę miał może kaca, ale wiem, że nie jedna
     osoba, która po wniknięciu w powyższe linki i dogłębnym zastanowieniu się, już może mieć kaca…
     (bo po przebudzeniu może boleć głowa)
     Czasami dajcie + i nie bójcie się, że za to Was namierzą, wtedy wiem, czy ktoś to w ogóle czyta.

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      Długie – bo to i tak dal wtajemniczonych, a Oni się nie pogniewają na nadmiar ciekawej czcionki.

      Burzliwe życie Lejba Fogelmana T Y G O D N I K
      N A S Z A P O L S K A

      W jego towarzystwie lubią się pokazywać aktorzy, pisarze, muzycy, ale także politycy i to z różnych stron sceny politycznej. On sam przyznaje się do przyjaźni – jeszcze z dzieciństwa – z braćmi Kaczyńskimi, a także z Janem Lityńskim, Andrzejem Olechowskim, Michałem Boni i zwłaszcza Czesławem Bieleckim, który swego czasu wprowadził Fogelmana do władz swojej partii, Ruchu Stu. Natomiast na lewicy żydowski prawnik ma takich znajomych, jak Marek Belka czy Józef Oleksy. – Lońka Fogelman to mój przyjaciel – mówił były minister skarbu Wiesław Kaczmarek („Rzeczpospolita”, 12.01.2001 r.), a jego poprzedniczka w tym resorcie, wiceminister Alicja Kornasiewicz z UW, prawa ręka Leszka Balcerowicza, także była dobrą znajomą warszawskiego bon vivanta. Sam Fogelman tak ją oceniał: Traktuje ministerstwo jak bank inwestycyjny i jest świetnym bankierem, nie urzędnikiem. Jest partnerem w rozmowie dla każdego prezesa firmy na świecie. Bo choć zdziera skórę z inwestorów, których czasem reprezentuję i zawsze przegrywam, to przy przetargach wprowadza przejrzyste reguły: wygrywa ten, kto daje więcej („Nowe Państwo”, 21.04.2000 r.).
      Wraz z mężem pani Kornasiewicz, Wiesławem, Fogelman zasiada w radzie fundacji edukacyjnej „Prymus”, założonej w ubiegłym roku przez Henrykę Bochniarz, byłą minister przemysłu w rządzie Bieleckiego. Są tam także m.in. żona prezesa NBP Ewa Balcerowicz i współwłaściciel TVN Mariusz Walter. Fogelman jest również członkiem Rady Doradców Fundacji Edukacyjne Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, utworzonej 10 lat temu w Nowym Jorku. Obok niego znajdziemy tam takie osoby, jak Jan Tomasz Gross, autor kłamliwej książki o zbrodni w Jedwabnem, pisarz Michał Komar czy Stefan Wilkanowicz z „Tygodnika Powszechnego”. Na marginesie dodajmy, że żydowski prawnik zagrał też epizodyczną rolę handlarza złotymi monetami w filmie Pianista Romana Polańskiego, którego współproducentem był Lew Rywin.
      Pupil Jamrożego.

      Może zadam pytanie – z kim po stole bez rogów nie kooperował Lońka (Lejb Fogelman)

      Polubienie

      • szuwaxpl said

       Pan Stanisław Michalkiewicz 11 lat temu o Lońce (nic się nie zmieniło) a jednak – dziwię się, że przez te lata, ktoś celnie poddawał pod wątpliwość moją ocenę Pana Stanisława, jaki ja głupi jednak byłem!

       http://politynka.blogspot.com/2006/05/artyku-red-stanisawa-michalkiewicza.html

       Polubienie

       • szuwaxpl said

        Zaczęło się więc od tego Fogelmana i od razu poszło w stronę Kulczyka i jego… diabli wiedzą kogo – żony, partnerki, konkubiny – niejakiej Przetakiewicz, no a skoro Przetakiewicz, to i już wszystkich, a więc Moniki Jaruzelskiej, Wojciecha Fibaka, Aleksandry Kwaśniewskiej, jej mamy i chłopaka, i wreszcie całych tuzinów jakiegoś niezidentyfikowanego buractwa spod Piaseczna. No a skoro zaczęliśmy się zajmować tą menażerią, to wyszło na to, że to wcale nie jest tak że oni stanowią jakiś tam nasz lokalny folklor, który od nas chce tylko jednego – żeby się od nich odczepić i dać im żyć tak jak sobie zamarzyli. O nie! Oni nagle, stając się częścią pewnego bardzo perfidnego planu, polegającego na wciągnięciu znacznej bardzo części naszego społeczeństwa w ten ich świat, nie jako uczestników, ale otumanionych tym światłem widzów, stali się też niemal podstawową częścią Systemu.
        (…)
        http://toyah1.blogspot.com/2012/01/polskapl-czyli-selling-poland-by-pound.html

        Polubienie

       • szuwaxpl said

        Teraz już tylko skróty.
        Jest też przytoczona przez Jagiełłę rozmowa telefoniczna prezesa PKO BP z Lejbem Fogelmanem, prawnikiem z jednej z kancelarii doradzających przy prywatyzacjach. Fogelman miał wskazywać, że Morawiecki ma zostać ministrem skarbu. Morawiecki nie odnosi się jednak do tego w żaden sposób.

        Tu jest uzupełnienie – obojgu braciom byłoby smutno.
        http://radio.radiopomost.com/ze-swiata/6068-ziomecka-zegna-l-kaczynskiego

        Polubienie

     • kacperkias said

      nie tylko alkoholicy z nudow siedza na kompie.

      Polubienie

   • krab said

    Pokaż mi choć jeden znaczący geszeft w którym Lońka lub jego utworzona w Polsce kancelaria nie brała udziału. Ich „doradztwo” kosztuje 1800 zł/godzinę , dla każdego doradcy !
    Kampanię wyborczą Petru też wspierali finansowo !!! poprzez pilnującego geszeftów w Polsce niejakiego Grzesiaka. Zresztą parę lat temu Lońce wypsnęło się w trakcie wypowiedzi, że ma ochronę WSI.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Czu utrzymanie takiej witryny kosztuje?
  Zawsze mnie to zastanawia – kto jest sponsorem i po co?
  Niektórzy by woleli, aby nie wiązać twarzy z ‚przedawnionymi’ przekrętami?!
  A tam właściwie wszystkie ryje od ćwierć wieku są pomoczone!

  https://artb.info/

  Polubienie

 4. Fredro said

  a w foolsce żont podnosi średnią cenę na fajki o 70gr na pudelku, od której się ją nalicza. Efekt: podwyżki. 13,60 zł wynosi w tym roku średnia ważona detalicznej ceny papierosów – o 32 gr więcej niż w 2016 r. Powstaje ona na podstawie danych sprzedażowych za trzy kwartały minionego roku. I stanowi podstawę dla producentów do wyliczenia akcyzy, którą muszą odprowadzić do budżetu za każdą sprzedaną paczkę. W tym roku będzie to 8,41 zł. To o 10 gr więcej niż w 2016 r. – wylicza Grzegorz Wargocki z firmy Orion, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Tytoniowego.

  Dlatego producenci zdecydowali się na podwyżki. Hurtownicy donoszą jednak, że nie wszyscy kierują się tym, co zrobił resort finansów, ale stosują większe narzuty. – Paczka papierosów marek premium drożeje zatem o 70 gr i trzeba będzie za nią zapłacić ponad 17 zł. O ok. 50 gr drożeją papierosy z najniższej i średniej półki cenowej. To jednak wystarczy, by cena tych pierwszych zbliżyła się do 14 zł, a drugich przekroczyła tę kwotę – wylicza pracownik spółki Tabak Grupa z Kalisza, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży wyrobów tytoniowych.

  Polubienie

 5. marek said

  http://reporters.pl/4735/imigranci-zwabili-pielegniarke-w-krzaki-wzywajac-pomocy-a-potem/

  Polubienie

 6. marek said

  http://reporters.pl/4552/putin-zatwierdzil-prawo-sadystow-moga-bezkarnie-katowac-i-zabijac-wiezniow/

  Polubienie

 7. kukula said

  oros dowiaduje się o 90 tysiącach Kijowskiego

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: