Miziaforum's Blog

Dziennikarz ‚Newsweeku”C. Michalski informuje że , Łajdacka wpadka Petru, złodziejstwa Kijowskiego i gigantyczne pieniądze dla Rzeplińskiego TO UKNUTE I UKARTOWANE DZIAŁANIE PIS W CELU SKOMPROMITOWANIA ICH !

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 9, 2017


 

Paranoja ? choroba umysłowa czy też zbyt duża częstotliwość odurzania się narkotykami sprawiła to, że dziennikarz ‚Newsweeku” Michalski napisał to 🙂

Michalski w tygodniku w tekście „Opozycja stanu wyjątkowego” wymienia trzy nazwiska, o których stało się głośno w ostatnich dniach. To Mateusz Kijowski, który popełnił błąd, próbując zarabiać na informatycznej obsłudze ruchu, którego jest liderem. Co więcej – jak pisze Michalski – jeszcze większym błędem było zatajenie tych informacji przed członkami władz Komitetu Obrony Demokracji.

Kolejną znaną osobą jest Andrzej Rzepliński, który za niewykorzystany w zeszłym roku urlop odebrał 150 tys. zł ekwiwalentu, a co skrzętnie wykorzystują politycy PIS, media rządowe i trolle do atakowania byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego, przypomina Michalski. „Swój lud” ma uwierzyć, że to jeden z ciężkich grzechów likwidowanych przez Kaczyńskiego elit.

Zupełnym brakiem czujność wykazał się także Ryszard Petru. Kiedy trwał protest jeszcze zjednoczonej opozycji w Sejmie, lider Nowoczesnej poleciał do Portugalii.

PiS potrzebował takiego strzału w opozycję

Publicysta zwraca uwagę, że trzy jednoczesne ciosy w trzy ważne postacie reprezentujące opozycje, są bardzo korzystne dla PiS. Partia rządząca potrzebowała takiego strzału, by przykryć fakty związane z brakiem jakiegokolwiek legalizmu przy uchwalaniu budżetu. Jednocześnie Cezary Michalski pisze, że nie wierzy, aby był to przypadek.

– pisze w ‚Newsweeku” Michalski.

P.S NIE MNIEJSZYM KRETYNEM LUB ĆPUNEM MUSI BYĆ NACZELNY ‚Newsweeku” FOX DEUTSCH TOMEK SKORO PODPISUJE DO DRUKU COŚ TAKIEGO ……

ZAISTE WIELKIE SĄ CIERPIENIA I KATUSZE JURKA SOROSA KTÓRY ZAINWESTOWAŁ W REWOLTĘ W POLSCE GRUBE MILIONY DOLARÓW A SPRAWĘ POWIERZYŁ DO REALIZACJI BANDZIE ŁAJDAKÓW DROBNYCH OSZUSTÓW I ZWYKŁYCH IMBECYLI ……

Komentarzy 10 to “Dziennikarz ‚Newsweeku”C. Michalski informuje że , Łajdacka wpadka Petru, złodziejstwa Kijowskiego i gigantyczne pieniądze dla Rzeplińskiego TO UKNUTE I UKARTOWANE DZIAŁANIE PIS W CELU SKOMPROMITOWANIA ICH !”

 1. miziaforum said

  Perfumy i markowe ciuchy za pieniądze KOD
  Magdalena i Mateusz Kijowscy kupowali ze składek KOD markowe ubrania i perfumy – sugeruje Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD we Francji. Zapowiada, że opublikuje potwierdzające to rachunki.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Perfumy-i-markowe-ciuchy-za-pieniadze-KOD,wid,18668017,wiadomosc.html?ticaid=1186a0&_ticrsn=5

  a powyżej macie dowód na mój art że sie kurwy w KODZIE wyniszczają , pierwsze starcie o pieniadze kijowski miał w Namysłowie teraz biorą się za niego inni …….. a to jeszcze nie koniec 🙂

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/01/08/czlonkowie-i-sympatycy-kod-gonili-w-namyslowie-kijowskiego-z-kijami-w-rekach-wyzywali-ty-zlodzieju-pieniadze/

  Polubienie

  • miziaforum said

   czy to prawda że Ryszard Petruchaj próbuje sie dogadywać z PiS ??

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Kaczor to świnia – wkładał Kijowskim ślimaczki do ryja i oblewał ‚śmierdzącą’ wodą 😉

   Luksusowe zakupy lider KOD i jego małżonka mieli robić w Paryżu i La Rochelle. Nie wiadomo na jakie sumy opiewają rachunki i kiedy miałyby być opublikowane. Na swoim profilu facebookowym Maciej Klawikowski napisał, że Magdalena Kijowska w Paryżu konsumowała „ślimaczki i aperitify” kupowane za nieswoje pieniądze.
   – Państwo Kijowscy za kasę KOD „bronili demokracji” kosztem alimentów – ocenił działacz komitetu. Według niego wiedziały o tym wpływowe Polki związane z francuskim KOD, m.in. prof. Agnieszka Grudzińska z Wydziału Polonistyki paryskiej Sorbony, a nawet te przysmaki podsuwały.
   WP

   < b . Dlatego nie lubię demokracji

   Polubienie

 2. szuwaxpl said

  All hands on deck! (wszystkie ręce na pokład!) – to zawołanie żeglarskie oznaczające natychmiastowe wezwanie całej załogi na pokład w celu wykonania jakiejś czynności mającej ratować statek przed niebezpieczeństwem (np. w celu wykonania błyskawicznego manewru przed zauważoną właśnie górą lodową, lub zbliżającym się sztormem).
  Wiki

  .https://youtu.be/vJArZ1jvMLo Ucho prezesa II

  Polubienie

 3. zagrypiona said

  A nie mówiłam, że lada dzień zaczną pisać, że to PIS albo Putin bedzie oskarzony o to co sie dzieje w kodzie? 😀 Brak słów.

  Polubienie

 4. Trak said

  Za tym wszystkim a także za antyrosyjską propagandą stoi oczywiście Putin i wiecznie żywy towarzysz Lenin. Powiedział mi to Napoleon w czasie pobytu na wyspie przy Al. Sobieskiego w Warszawie.

  Polubienie

 5. Żuraw. said

  Przerywnik muzyczny:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: