Miziaforum's Blog

Uwaga ! 1 stycznia 2017 RUSZYŁO” RZĄDOWE CENTRUM CENZURY I ZWALCZANIA ZAGORZEŃ HYBRYDOWYCH”ZAKAZ KRYTYKOWANIA U.E , MULTIKULTI I PAŃSTWA ISIS !!!!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 7, 2017


1 stycznia w Pradze rozpoczęło pracę Centrum Zwalczania Terroryzmu i Zagrożeń Hybrydowych, uplasowane w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jak oficjalnie zaanonsowano, zadaniem centrum będzie zwalczanie „fałszywych informacji” – szczególnie na temat tzw. „uchodźców” – które rozpowszechnia w internecie „rosyjska propaganda”, a które mogą jej posłużyć do „destabilizacji” państwa i „wywarcia wpływu na wynik wyborów” w 2017 r.

Tomáš Prouza, rządowy sekretarz stanu ds. europejskich i polityk Czeskiej Partii Socjaldemokratycznej, powiedział przy tej okazji brytyjskiej prasie, że „rosyjska propaganda” chce osiągnąć w Czechach następujące cele: „zasiać wśród ludzi wątpliwość co do tego, że demokracja jest najlepszym sposobem organizacji państwa, budować negatywny wizerunek Unii Europejskiej i NATO, zniechęcić ludzi do udziału w procesie demokratycznym”. Przedstawiciele rządu w Pradze wyrażają przekonanie, że „rosyjska propaganda” stoi za około czterdziestoma czeskojęzycznymi stronami internetowymi, głoszącymi „radykalne poglądy” i „teorie spiskowe”. Jak sami jednak przyznają, „trudno” jest przytoczyć na to jakieś dowody.

Centrum Zwalczania Terroryzmu i Zagrożeń Hybrydowych ma dwudziestu stałych pracowników. „Kampanie dezinformacyjne próbują zradykalizować społeczeństwo i pogorszyć jego nastroje. (…). Partie i siły popierane w tych kampaniach nie są konstruktywne ani demokratyczne. Krytykują system demokratyczny i elity.” – powiedział w rozmowie z brytyjską prasą jeden z pracowników Centrum.

Jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem Centrum inicjatywę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych skrytykował prezydent Miloš Zeman, który był na bieżąco informowany przez rząd o pracach nad jego powołaniem. W przemówieniu wyemitowanym w Boże Narodzenie czeski prezydent powiedział, że Czechy nie potrzebują cenzury ani policji ideologicznej.

Prozachodnie media w odpowiedzi natychmiast zacytowały publicystę i dziennikarza Daniela Dočekala, który zawyrokował, że w zaniepokojeniu Zemana nie ma nic dziwnego, ponieważ zarówno prezydent, jak i jego rzecznik prasowy Jiří Ovčáček często cytują „dezinformacyjne strony internetowe”.

Źródło: theguardian.com, praguemonitor.com

Komentarz : Ponieważ jak wiemy z mediów głównego nurtu, „rosyjską propagandą” jest m.in. krytyka Unii Europejskiej i jej oligarchii politycznej na czele z Angelą Merkel, sprzeciw wobec „przyjmowania uchodźców”, poparcie dla Brexitu, Donalda Trumpa czy Marine Le Pen, a także krytyka „syryjskiej opozycji”, łatwo przewidzieć, czym będzie się zajmowało tajemnicze Centrum: zwalczaniem jako „prorosyjskich” wszelkich poglądów sprzecznych ze stanowiskiem politycznego i medialnego establishmentu.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Europa: krytyka islamu jest nielegalna

Komentarzy 12 to “Uwaga ! 1 stycznia 2017 RUSZYŁO” RZĄDOWE CENTRUM CENZURY I ZWALCZANIA ZAGORZEŃ HYBRYDOWYCH”ZAKAZ KRYTYKOWANIA U.E , MULTIKULTI I PAŃSTWA ISIS !!!!!”

 1. miziaforum said

  CZYM ZAKOŃCZY SIĘ DYKTATURA ZWYRODNIALCÓW ZBOCZEŃCÓW I WYKOLEJEŃCÓW W EUROPIE ?

  OBAWIAM SIE ŻE MASAKRĄ ZBOCZONYCH POLITYKÓW I ICH SŁUŻB Z RÓŻOWYMI PISTOLECIKAMI ..

  KTO DOKONA TEJ MASAKRY ?

  LUDZIE NORMALNI KTÓRZY Z OBRZYDZENIEM PATRZĄ NA TĄ ORGIĘ ZBOCZONYCH PROJEKTÓW WDRAŻANYCH JAKO OFICJALNA POLITYKA EUROPEJSKIEJ UNII

  p.s być może do spółki z muzułmanami którzy bez ogródek i w prost zapowiadają masakrę i pogromy lewakom , pedałom i innym zboczeńcom wśród których w pierwszej piątce przeznaczonych do fizycznej likwidacji wymieniają też ateistów

  MOŻNA PÓJSĆ DALEJ W PRZEWIDYWANIU I DOJŚĆ DO WNIOSKU ZE LUDZIE NORMALNI BYĆ MOŻE POWINNI SIĘ WSTRZYMAĆ Z REAKCJAMI GDY ISLAM WOJUJĄCY ROZPOCZNIE MASAKRĘ … MOŻE

  POWINNO DOJŚĆ DO SYTUACJI NA KTÓREJ OKREŚLENIE JEST POLSKIE PRZYSŁOWIE ” WOLA BOŻA CZYNIONA RĘKAMI TATARÓW ”

  POCZEKAĆ Z BOKU AŻ ISLAM OGNIEM I MIECZEM WYPALI W EUROPIE SYFILIS UMYSŁOWY TKWIĄCY W GŁOWACH W/W DEGENERATÓW TYMCZASOWO ZARZĄDZAJĄCYCH UNIĄ EUROPEJSKĄ

  TO NIE GŁUPI POMYSŁ JAK SIE ISLAM ZŁAPIE ZA ŁBY Z TYMI ZWYROLAMI TO SIE WYKRWAWI BO WĄTPIĘ W TO ŻE PEDAŁY I ŚWIRY DADZĄ SIE ZARŻNĄĆ BEZ WALKI GDY ZOBACZĄ ŻE TO NIE ŻARTY

  I WTEDY ISLAM BEDZIE OSŁABIONY NA TYLE ŻE BĘDZIE GO MOŻNA WDEPTAĆ W GRUNT JAK KARALUCHA ..

  TO NIE JEST GŁUPI PLAN

  Polubienie

 2. Anna said

  Po wprowadzeniu szariatu organy państwowe, sędziowie, politycy, ci którzy dążą do wprowadzenia tego w Europie będą mieli ucięte ręce? Liczę na sprawiedliwość tego prawa.
  Homo-niewiadomo trochę mi żal, tacy są, niechby sobie żyli w odosobnieniu. Politycy są niekonsekwentni… wywyższali ich dając stanowiska a teraz pozwolą, żeby ich zabijano? Chyba sieczkę mają zamiast mózgów.

  Polubienie

 3. Żuraw. said

  A tu normalność wkracza 🙂

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czeski-rzad-chce-umozliwic-mieszkancom-noszenie-broni-palnej-przy-sobie-aby-zapobiegac

  Polubienie

 4. @100 said

  To wszystko prowadzi do planowanej III wojny światowej tak jak informacja niżej:
  Albert Pike otrzymał demoniczną wizję planu, według którego miał się ustabilizować Nowy Porządek Świata.
  Wizja ta była opublikowana już w roku 1871!
  Jedna z kopii tego dokumentu znajdowała się w londyńskim muzeum.

  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”
  (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

  I co tu można dodać więcej w tej sprawie?
  Bo obydwie poprzednie wojny odbyły się zgodnie z planem którego całości nie cytuję.

  Polubienie

 5. zagrypiona said

  Czesi znaczą tyle dla Rosji co jedno ptasie gówno na boisku piłkarskim. Przerost formy nad treścią. Rosja propagandę sieje w Czechach. Kraju tak potęznym że cała Rosja nad nimi pracuje. 😀
  Czesi to generalnie siedzą cicho. Może to i dobrze, bo jak sie odezwą to…….. 😉

  Polubienie

 6. Józef said

  Kpina z prawa do wolnej
  wypowiedzi.Zamykanie ust wolnym ludziom.
  Łamanie podstawowych praw obywatelskich przez tzw.polityków

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: