Miziaforum's Blog

Pilne Jacek Parola PRAWDZIWY ZAŁOŻYCIEL K.O.D UJAWNIA PRAWDĘ O KIJOWSKIM !!! i nie chodzi tu o 91 tys. zł a o PONAD 1 000 000 zł NIEROZLICZONY !!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 5, 2017


Na Facebooku pojawił się wpis Jacka Parola, który uczestniczył w powstawaniu Komitetu i zasiadał w jego zarządzie. W lutym ubiegłego roku złożył jednak dymisję. Z wpisu wynika, że pierwsze pieniądze jakie udało się uzbierać od sympatyków do puszek, nie zostały przeznaczone na działalność KOD. Wydał je sam Kijowski na… nowy telefon komórkowy i laptopa. Każde z urządzeń było warte po 4500 zł.

Parol dodał, że gdy odchodził z zarządu KOD, ostrzegł pozostałych członków, że człowiek, który tak postępuje „nigdy nie będzie myślał inaczej niż w kategoriach małego geszefciarza”. Na zakończenie przyznał się do pomyłki: „Żaden mały” – stwierdził.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fja.parol%2Fposts%2F1234124913302063&width=500

WIĘCEJ TU NAGRANIE AV !!! I FOTOKOPIE ORYGINAŁÓW FAKTUR NA ZDEFRAUDOWANE KWOTY !!

W kontekście informacji dotyczących faktur, które Komitetowi Obrony Demokracji wystawiał Mateusz Kijowski. powraca kwestia zbiórek publicznych organizowanych przez KOD.

Jak informowaliśmy – w okresie od marca do sierpnia 2016 r. firma Kijowskiego i jego żony wystawiła KOD-owi faktury na ponad 91 tys. zł!

Jak wyglądają kwestie finansowe w Komitecie Obrony Demokracji ? Ujawniła to w swoim programie „Koniec Systemu” dziennikarka Dorota Kania.

Według oficjalnych danych KOD jest finansowany ze zbiórek publicznych. Z dokumentów złożonych w MSWiA wynika, że KOD od anonimowych darczyńców zebrał 1 094 754,70 zł

Komentarze 24 to “Pilne Jacek Parola PRAWDZIWY ZAŁOŻYCIEL K.O.D UJAWNIA PRAWDĘ O KIJOWSKIM !!! i nie chodzi tu o 91 tys. zł a o PONAD 1 000 000 zł NIEROZLICZONY !!!”

 1. miziaforum said

  🙂
  =========

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Mowa pożegnalna KODu — (…) Na niebieskim serwerku kod roznosi swoje mądrości.

  Polubienie

 3. zagrypiona said

  3….2….1 odliczam do momentu az w mediach będzie że to Kaczyński nasłał Kijowskiego w szeregi kodu, zeby kod rozwalić. 😀 Albo Putin. 😀

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  KOD im. prof. Władysława Bartoszewskiego

  http://kod-pomorze.pl/kod-im-prof-wladyslawa-bartoszewskiego/

  Jeśli ktoś zapomniał tę niecną postać, to przypominam +18

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Pani Magdalena Środa to chyba z Tworek napisała ten paszkwil?
  (…)
  Słyszę utyskiwania na Kijowskiego, że wziął pieniądze za pracę, którą wykonał (za usługi informatyczne). W coraz powszechniejszym mniemaniu (fundowanym nam przez coraz głupsze media) członek opozycji powinien być, jeśli nie świętym, to co najmniej bohaterem. Nie powinien przyjmować honorariów, jeździć na wczasy, mieć romansów ani nawet życia prywatnego. W ogólności nie powinien jeść, spać, tylko bohaterować (bohaterzyć?).

  – See more at: http://kod-pomorze.pl/potrzeba-zwyklego-rozsadku/#sthash.xtKLXmKC.dpuf

  Myślę, że teraz to niektórych na waleta będą musieli układać, bo miejsc i tak zawsze brakuje, ale teraz po Mateuszku to już swoisty Armagedon kodomitów się zacznie!

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

 7. zagrypiona said

  No i taka myśl się nasuwa. Skoro TAK kradną sami sobie, to jak bardzo będą kradli jak dorwą się do hajsu podatnika? Przeciez to żaden problem takie lewe fakturki zrobić i ciągnąć z budżetu. Wiadomo że wszystkie partie kradną, kradli, i kraść będą, no ale tu to juz mamy przypadek skrajny. Gówno spod siebie by wykradli.

  Polubienie

  • Anna said

   „ulica” mówi, że tu złodziej na złodzieju i coś w tym jest bo kradną i na górze i na dole, nie wiem jak u was ale ja muszę pilnować ile reszty dostaję bo się „pomylili”, nawet przepraszam nie mówią

   Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Tego wywiadu Stokrotki z Kijowskim nikt nie widział – BEZ CENZURY!!! +21 😀

  Polubienie

 9. ZORRO said

  Ponieważ dzisiaj święto Objawienia Pańskiego, to podczas rozmowy w programie „Gość Poranka” gospodarz Adrian Klarenbach zapytał polityka PO o imiona Trzech Króli. Odpowiedź Myrchy przejdzie do klasyki.

  Polubienie

 10. YataManYataMan said

  A gdzie imiona pozostałych Króli, przecież w kręgach opozycji jest ich sześciu 🙂

  Polubienie

 11. szuwaxpl said

  Szopka świąteczna 🙂
  Ucho Prezesa

  Polubienie

 12. KrisT said

  KOD padnie a Kijowskiego wsadzą do pierdla tym sie to skończy!

  Polubienie

 13. […] Pilne Jacek Parola PRAWDZIWY ZAŁOŻYCIEL K.O.D UJAWNIA PRAWDĘ O KIJOWSKIM !!! i nie chodzi tu o 9… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: