Miziaforum's Blog

Śmierdzące budki i pseudo restauracje „KEBAB” ZNIKNĄ Z KRAJOBRAZÓW POLSKICH MIAST , ARABOWIE MUZUŁMANIE CHCĄ Z POLSKI UCIEKAĆ …

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 4, 2017


Witam i podaje nowe informacje na temat słusznej akcji w mediach 1 nurtu mającej za zadanie ukazać całemu światu jak w Polsce jest wrogo i nietolerancyjnie .

Sam osobiście zamieszczam materiały gazety wyborczej , TVN , onetu i wielu stowarzyszeń i fundacji w których Polskę i Polaków opisuje się jak powyżej napisałem , zamieszczam te materiały w wersjach angielska , francuska i niemiecka na forach i stronach Arabskich

pomagają mi w tym zamieszczaniu i opisywaniu tych karygodnych wyczynów Syryjscy , Irańscy, Libijscy uchodźcy , opisując filmy i materiały prasowe komentarzami w języku arabskim .

DZISIEJSZY MATERIAŁ PIKIO POZWOLĘ SOBIE SZEROKO ROZPOWSZECHNIĆ WRAZ Z FILMEM AL- JAZIRY NA TEMAT POLSKIEGO PIEKŁA ARABSKICH MUZUŁMANÓW

http://pikio.pl/obcokrajowcy-przerazeni-do-cna-oto-kolejne-przypadki-atakow-z-ostatnich-3-dni/

Obcokrajowcy w całej Polsce przerażeni do cna. Oto kolejne przypadki brutalnych ataków z ostatnich 3 dni

Morderstwo Polaka w Ełku uruchomiło lawinę, która przeraża obcokrajowców o ciemniejszym kolorze skóry. W ciągu ostatnich trzech dni odnotowano cztery przypadki ataków na imigrantów.

Po morderstwie Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka pracującego w barze z kebabem, napięcie wzrosło, a gniew części Polaków został skierowany w stronę innych imigrantów o ciemniejszym kolorze skóry.

W Ozorkowie w województwie łódzkim doszło do ataku na 44-letniego obywatela Pakistanu, który został ostro pobity podczas wizyty w nocnym sklepie. Brutalny atak doprowadził do utraty przytomności i konieczności przewiezienia do szpitala w Zgierzu, w którym obecnie przebywa. Mężczyzna ma wybite zęby, połamany nos i liczne obrażenia głowy oraz klatki piersiowej. Zabrano mu również telefon komórkowy. Potwierdzono, że podczas pobicia wznoszono antyimigranckie hasła takie jak „Nie chcemy Bin-Ladenów”.

W noc sylwestrową zniszczono też kebab hindusów w Lubinie. Namalowano napisy „Fuck ISIS”, mimo iż lokal nie jest prowadzony przez muzułmanów. Wcześniej bar też bywał celem ataku. Mężczyźni weszli kiedyś do środka i wznosząc wulgarne hasła wysikali się na ściany przy właścicielach.

Z kolei inny bar z kebabem został zaatakowany we Wrocławiu. Chodzi o knajpę Kebab House prowadzoną przez Kurdów. Wybito szybę, ale nikomu nic się nie stało. Właściciel mieszka w Polsce od 13 lat i nigdy wcześniej nie spotkał się z takimi zachowaniami.

Czwarty atak miał miejsce w Legnicy. W wyniku napaści ucierpiał Alhmin Beddry, który pochodzi z Bangladeszu. Został znokautowany potężnym ciosem w szczękę, gdy jechał do pracy. Zaatakował go zamaskowany napastnik.

 

MATERIAŁ ARABSKIEJ TV O POLAKACH

MOIM ŚWIĘTYM OBOWIĄZKIEM JAKI CHRZEŚCIJANINA JEST INFORMOWAĆ I OSTRZEGAĆ

MOICH BRACI MUZUŁMANÓW Z KRAJÓW ARABSKICH O ZAGROŻENIACH JAKIE CZYHAJĄ W POLSCE NA NICH !! 🙂

I TAK TEŻ CZYNIĘ A SKUTKI SĄ POZYTYWNE LUDZIE WIEDZĄ I NIE CHCĄ DO POLSKI

I TAK MA BYĆ SKORO SĄ ZAGROŻENI !!

https://miziaforum.wordpress.com/2017/01/03/elk-bez-stronna-relacja-jak-wybielano-dzikich-mordercow-europejczyka-w-mediach/#comment-296757

Komentarzy 37 to “Śmierdzące budki i pseudo restauracje „KEBAB” ZNIKNĄ Z KRAJOBRAZÓW POLSKICH MIAST , ARABOWIE MUZUŁMANIE CHCĄ Z POLSKI UCIEKAĆ …”

 1. miziaforum said

  WROCŁAW 10 MINUT TEMU

  WRZUCONO DO LOKALU KEBAB KOKTAIL MOŁOTOWA ..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  PRZED CHWILA TEŻ DODAŁEM MOIM ZNAJOMYM Z SYRII SERIĘ FILMÓW CO DZIEJE SIĘ CO MIESIĄC W PRZYGRANICZNYM ZGORZELCU !! NIECH WIEDZĄ JAKIE SĄ NASTROJE I UWAŻAJĄ

  Polubienie

 3. miziaforum said

  NIECH BEDZIE GŁOŚNO , NIECH SIE DOWIE CAŁY BLISKI WSCHÓD I WSZYSTKIE KRAJE MUZUŁMAŃSKIE JAKIMI JESTEŚMY MY POLACY NIETOLERANCYJNI I KSENOFOBICZNI

  MUSIMY , MUSIMY OD… AĆ … SAMO KRYTYKĘ I UCZCIWIE MUZUŁMANOM POWIEDZIEĆ NIE JEDŻCIE DO NAS JESTEŚMY NIE DOROŚLI TAK JAK NIEMCY SZWEDZI I FRANCUZI ABY WAS GOŚCIĆ UTRZYMYWAĆ I TD …… MOZE ZA 100 LAT ………. NA RAZIE NIE PRZYKRO NAM

  ALE POWINNI TO DOCENIĆ IŻ MY WIEMY JACY JESTEŚMY I NIE UKRYWAMY TEGO !!!

  ALE POPIERAMY POLITYKĘ MULTIKUL;TI W NIEMCZECH , NA TERENIE NIEMIEC !!!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  od dzisiaj moi Syryjscy znajomi bedą otrzymywali wszystkie materiały JAKIE BĘDĄ MI DOSTĘPNE W CELU ZAMIESZCZANIA I EKSPONOWANIA SZEROKIEJ RZESZY CZYTELNIKÓW W KRAJACH ARABSKICH ALE RÓWNIEŻ JUŻ PRZYBYŁYCH DO EUROPY

  NIE MOŻEMY ICH NIE INFORMOWAĆ I NIE OSTRZEGAĆ O TYM CO W POLSCE JEST CODZIENNOŚCIĄ
  OCZYM INFORMUJĄ NAS MEDIA !!!!

  proszę o nadsyłanie linków do materiałów ukazujących naszą ksenofobiczną naturę Polaków Chrześcijak , katolików

  TEN FILM ZA CHWILĘ BĘDZIE JUŻ HULAŁ PO FORACH MUZUŁMAŃSKICH !!

  bedzie z napisami po Arabsku !! 🙂

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Mizia a gdzie zamieściłeś prace Twoich znajomych tłumaczących na arabski?
   FB, YT?

   Polubienie

   • miziaforum said

    NIE BEDĘ TU WKLEJAŁ LINKÓW Z ARABSKICH STRON …. PO PIERWSZE DLA TEGO ŻE NA TYCH FORACH SĄ WSZYSCY NAWET ISIS …… PROSTE POZATYM TO ICH STRONY NIE MOJE JA DOSTARCZAM MATERIAŁY NA TEMAT RASIZMU W POLSCE AV FOTO I ARTYKÓŁY PRASOWE W WERSJACH OBCOJĘZYCZNYCH , PRZEWAŻNIE PO ANGIELSKU ……… A FILMY Z TEKSTAMI POLSKIMI Z POLSKI SAM IM OBJAŚNIAM USTNIE I ONI SOBUE TO TŁUMACZĄ …… SĄ BARDZO WDZIĘCZNI !! N.P TE FILMY Z PROTESTÓW Z ZGORZELCA KTÓRE IM POWIEDZIAŁEM ZE SĄ CYKLICZNE MIESIĘCZNE SAMI OPISUJĄ JA TYLKO MÓWIĘ CAŁA PRAWDĘ CO KRZYCZĄ I CO NA BANERACH WIDAĆ !!!! PRECZ Z RASIZMEM !!!!!!!

    Polubienie

 5. miziaforum said

  O TU KTOŚ ROBI WPISY NA TEN POST JEST W SPAMIE ALE DAJE GO ZA POSREDNICTWEM PRZEKLEJENIA
  ===============================
  jestes zwyklym rasita ziomek

  ku
  usdf@gmail.com
  51.37.1.77
  ——————————-

  już wklejam cię na forum M/F

  Polubienie

  • KrisT said

   no cuż , patriotyzm jest po czesci rasistyczny, dobro swojego kraju -obrona przed najezdzcami próbujacymi narzucic swoje prawa czy wiarę (patrz mini kalifaty w anglii, szwecji itd) to niestety rasizm i ksenofobia z tym iz nikt sie obcego nie boi tylko dba o dobro swe i przyszlych pokoleń.

   Największymi rasistmi sa zydzi! arabowie zresztą też, nie podoba im sie krzyzyk na piersi chrzescijanina u turysty….za co mozna odstac w twarz.
   Może ktos wspomni jak w arabii, zjednoczonych emiratach itp mają prawa chrzescijanie,obcy, przyjezdni???!!!!!!! rasizm-ksenofobia przekracza tam wszelkie granice!

   Polubienie

 6. KnUR1 said

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  (do niemiec chca i tak)

  Polubienie

 8. KnUR1 said

  tutaj nasi leją, co prawda Meksykanów, no ale wiadomo my dzicy lejemy wszystkich obcych jak leci :xD

  Polubienie

 9. kukula said

  Na pogrzebie 21-latka oprócz rodziny, pojawili się też jego dawni sąsiedzi, a także nauczyciele i koledzy ze szkoły podstawowej, w której jeszcze kilka lat temu uczył się Daniel. Nasz reporter Piotr Bułakowski widział również młodych ludzi, którzy na pogrzeb przyjechali z Ełku. Łącznie w uroczystości wzięło udział około 200 osób.

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w-sluczu-pochowano-21-letniego-daniela-zginal-w-sylwestrowa-,nId,2332897#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  widzicie masonska depopulacja

  Polubienie

 10. kukula said

  Zobaczcie jak wypełniają się proroctwa. Otóż Islamiści stoczyli w okresie średniowiecza tylko z rasą białą ponad 548 bitew. Tymczasem krucjaty, to tak naprawde niewielki odsetek bitew. Jaki tego był skutek. O ile potomkowie Ismaela podbijali Hindusów, Murzynów, Beduinów, Persów, Egipcjan. To Izrael odparł ich ataki, a nawet przeniósł wojnę w głąb ich terenu czyli w okolice Judei. Muzułmanie nie lubią krzyżowców nie dlatego że ich zaatakowali, ale ze ich upokorzyli. Pogrążona w ciemnocie średniowiecza Europa, wysłała na głębokie zaplecze wroga wojska które odbiły spory kawałek terytorium islamistów. Od czasów bitwy pod Wiedniem islamiści nie mogli już robić co chcieli z potomstwem niewiasty – chrześcijaństwem.
  Zobaczcie, jak podstępny jest szatan. Otóż celowo dał on swoje nauki – islam, Arabom potomkom Izmaela. Otóż Bóg obiecał – na skutek wstawiennictwa jego ojca Abrahama, Ismaelowi, że uczyni go narodem wielkim. Jednak Bóg powiedział, że potomkowie Ismaela będą dzicy i będą walczyli ze wszystkimi nacjami. Szatan, stworzył islam specjalnie pod Arabów, znając ich charakter, wiedząć, że Bóg dotrzymuje obietnicy, dał swoje nauki pod podatny grunt. Logiczne jest, że ludzie dzicy, którzy sa liczni, wprowadzą cały świat w stan nieustającej długoletniej wojny. Od powstania islamu, islamiści, są w nieustającej wojny nie tylko z niemuzułamami, ale także z innymi islamistami. W islamskiej rodzinie, produkuje się żołnierzy dźihadu. Isus powiedział: „Jak chcesz aby tobie czyniono tak ty czyń innym”. Jeśli islam z każdego islamisty (nawet w pieluchach) czyni żołnierza, to czy powinniśmy się dziwić okrucieństwu jakie inne narody stosują wobec islamistów??? Otóż islam, sprawia, że wśród muzułmanów nie może być ofiar cywililnych. Wszyscy muzułmanie są żołnierzami.
  Inną nacją walczącą z Izraelem jest potomstwo Ezawa, Edomici. Wyznają oni Talmud, kabałę pod nazwą judaizmu, Isus określa ich:”Synagogą szatana”. Oto co oni mówią o Izrealu, Słowianach:
  „Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić.”
  Jako potomkowie Ezawa, są także nacją pobłogosłwioną przez Boga, gdyż są potomkami Izaaka. Czyli, np. podbijają grody swoich wrogów. Jednak Bóg, stwierdził, że będą oni sługami brata swego Jakuba, Izraela. Dlatego Edomici nigdy nie mogą władać światem dopuki będzie istniał Izrael.

  Dlatego Edomici chcą zniszczyć nie tylko słowian ale całą rasę białą. Wykorzystując do tego potomków Ismaela. Otóż Edmoci wiedzą, że Arabowie są za głupi aby rzadzić. Za to głupców można wykorzystać. Edomici mają świadomość, że Izrael chroni sam Bóg. I, ze walka z Izraelem oznacza otwartą wojnę przeciwko Bogu. Owszem Bóg Izrael karze, za jego winy, ale każdą nacje która otwarcie chce zniszczyć ały Izrael Bóg niszczy.
  Edomici poprzez sytetm finansowy, masowy napływ islamistów i ich ochronę na terenach Izraela – multikulturalizm, poprawność polityczną, osłabiają i wyniszczają Izrael podstępnie. Ale brudną robotę zostawić chcą islamistom.

  http://pikio.pl/obcokrajowcy-przerazeni-do-cna-oto-kolejne-przypadki-atakow-z-ostatnich-3-dni/#

  Polubienie

 11. kukula said

  „Kiedy wrócimy do władzy, rozliczmy tych, którzy niszczą demokrację” http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kryzys-sejmowy-bartosz-arlukowicz-w-kropce-nad-i,704594.html

  Polubienie

 12. kukula said

  Majdan w Warszawie idzie bardzo ślamazarnie a instrukcja wywołania Majdanu napisana przez naczelnego Forbesa byłego Ubeka wyraźnie mówi co należy wykonać aby Majdan się udał. Jeden z punktów mówi o wywołaniu antysemityzmu który należy silnie nagłaśniać na cały świat, oraz wywoływanie zamieszek na tle narodowościowym. Wraz z nastaniem Nowego 2017 roku już podjęto szereg kroków aby uruchomić ten punkt planu. Są to zamieszki w Ełku po zamordowaniu przez obcokrajowca młodego Polaka jak również co opisuje szeroko gazeta wybiórcza zdarzenie z 1 stycznia w knajpie w Warszawie gdzie niby kelnerka i klienci byli strasznie wrodzy wobec Żydów. Apeluję do blogowiczów aby na blogu nic nie pisali o Żydach. Na to był czas i powinniście już wszystko wiedzieć. Zero pisania o Żydach. Wszystko co ma cień podejrzenia usuwam. Apeluje również do ONR-owców i innych patriotów o nie robienie marszów przeciw uchodźcom. Musimy zamknąć usta na kilka miesięcy w tym temacie. To jest bardzo ważne, gdyż nie możemy dopuścić do podpalenia Polski. Poniżej opis tego co wydarzyło się w Warszawie.
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/01/04/proba-wywolana-majdanu-w-warszawie-kolejne-kroki/

  Polubienie

 13. Mag Chaosu said

  My Słowianie, Polacy jesteśmy tolerancyjni, ale tolerancja ma swoje granice. Kto z nami zadrze, tego czeka to:
  https://www.youtube.com/channel/UCS96ZqIQ-UHHhLay3MjZteA

  Polubienie

 14. Elba said

  Przychodzi polski SANEPID, czy Urząd Skarbowy do KEBABA… I co? Okazuje się, że nikt z nich nie mówi i nie rozumie po polsku!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: