Miziaforum's Blog

MORD w EŁKU , KOMUNIKAT PROKURATURY CO BYŁO PRZYCZYNĄ MORDERSTWA ! ” zabiłem bo on był Białym Chrześcijaninem „? !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 2, 2017


WŁAŚNIE POLSKIE RADIO POINFORMOWAŁO IŻ PROKURATURA WYDAŁA OŚWIADCZENIE W SPRAWIE POWODU DOKONANIA MORDERSTWA NA POLAKU , PRZYCZYNĄ NIE BYŁO WRZUCENIE PETARDY DO LOKALU , PETARDA ZOSTAŁA WRZUCONA JUŻ PO ZABÓJSTWIE PRZEZ ZUPEŁNIE INNĄ OSOBĘ

TO OFICJALNY KOMUNIKAT , JEDNAK PRAWDZIWEJ PRZYCZYNY PROKURATURA NIE CHCE PODAĆ

NIEOFICJALNIE WIADOMO Z ŹRÓDEŁ W PROKURATURZE ŻE”

TUNEZYJCZYK PRZYZNAŁ SIE DO MORDERSTWA Z PRZYCZYN RASISTOWSKO RELIGIJNYCH

ZATEM ZOSTAŁ ZAMORDOWANY DLA TEGO ŻE BYŁ BIAŁYM EUROPEJCZYKIEM CHRZEŚCIJANINEM !

========================

CO ZATEM POWINNIŚMY Z TYM ROBIĆ DALEJ MY POLACY W NASZYM KRAJU , JUŻ DOŚĆ DAWNO PISAŁEM TU NA BLOGU ŻE TE ZAKŁADANE PSEUDO „RESTAURACJE” ZWANE KEBABAMI … TO TAK NA SERIO SIEDLISKO ISLAMSKIEGO EKSTREMIZMU

W WIĘKSZOŚCI JEŚLI NIE WSZYSTKIE W KTÓRYCH SĄ WŁAŚCICIELAMI NAPŁYWOWI MUZUŁMANIE Z BLISKIEGO WSCHODU , POWINNY BYĆ POD STAŁYM MONITORINGIEM ABW , BO DEFACTO SĄ TO PRZYCZÓŁKI I PLACÓWKI ISLAMISTÓW

ZATEM CO MOŻE KAŻDY POLAK W POLSCE ZROBIĆ ABY PO PIERWSZE POZBYĆ SIĘ JUŻ TU ZAINSTALOWANEJ OBCEJ AGENTURY BANDZIORÓW ISLAMSKICH

 DONOSIĆ DO

1) SANEPIDU NA ZŁĄ JAKOŚĆ SPRZEDAWANEGO JEDZENIA

2) SKŁADAĆ SKARGI DO URZĘDÓW KONTROLI SKARBOWEJ UKS , LUB NACZELNIKÓW U.S , PODAJĄC POWÓD NIE WYSTAWIANIE PARAGONÓW !

3) ZGŁASZAĆ DO STRAŻY MIEJSKIEJ IŻ W KOŁO LOKALU JEST BRUDNO I ZAŚMIECONE , ZARÓWNO OD FRONTU LOKALU JAK I OD WEJŚCIA TYLNEGO.

4) JEŻELI W LOKALU PRACUJĄ JACYŚ PRACOWNICY ZGŁASZAĆ ŻE W WASZEJ OBECNOŚCI WŁAŚCICIEL LUB KIEROWNIK  LŻY PUBLICZNIE PERSONEL.

5) W LOKALNYCH MEDIACH INTERNETOWYCH WPISYWAĆ OPINIE O TYM IŻ W LOKALU TAKIM A TAKIM PANUJE BRÓD SMRÓD I SERWUJE SIĘ MOCNO PRZETERMINOWANE PRODUKTY

WSZYSTKIE TE W/W CZYNNOŚCI MOŻESZ WYKONAĆ Z WŁASNEGO KOMPUTERA NIE RUSZAJĄC TYŁKA Z DOMU , JEŚLI ODETNIE SIĘ ICH OD DOCHODÓW ZWINĄ ŻAGLE I WYJADĄ , PRZYPOMINAM NACJA TA ARABSKA NIE POTRAFI PRACOWAĆ I ZAROBKOWAĆ W INNY SPOSÓB NIŻ PRODUKCJA TYCH ŚMIERDZĄCYCH PLACKÓW

NIE BĘDĄ MIELI Z CZEGO ŻYĆ ……

PROPONUJE AKCJE ROZPOWSZECHNIĆ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

„CAŁA POLSKA PRZECIW ARABOM I KEBABOM „

to na początek……..

JEŚLI NIE MY ICH TO ONI NAS …….. DOWÓD CAŁA ZACHODNIA EUROPA !!!!

Komentarzy 28 to “MORD w EŁKU , KOMUNIKAT PROKURATURY CO BYŁO PRZYCZYNĄ MORDERSTWA ! ” zabiłem bo on był Białym Chrześcijaninem „? !!”

 1. Michał said

  http://www.newsweek.pl/polska/nowa-wersja-wydarzen-w-elku-21-letni-daniel-karany-za-grozby-i-rozboj,artykuly,402937,1.html

  Bez obrazy ale masz chyba nie do konca sprawdzone informacje

  Polubienie

  • miziaforum said

   sp… mi z TYM SZMATŁAWCEM FOLKSDOICZA LISA ………

   Polubienie

   • Michał said

    Nie zarzucaj mi kłamstwa samymi sloganami. Bedzie uczciwie.. Zreszta te wiadomosci nie były przekazane tylko u lisa. Wystarczy minimum checi by zweryfikowac prawde..

    Polubienie

   • Michał said

    http://radio5.com.pl/najnowsze-ustalenia-ws-zabojstwa-21-latka/

    Masz inne źródło.. nie lisowe.. Udowodnij ze kłamię..

    Polubienie

    • miziaforum said

     A CO TO MA DO RZECZY ŻE KIEDYŚ BYŁ KARANY ZA COKOLWIEK ??? ZNACZY CO ZE JAK ZNAM KOGOŚ KTO BYŁ KARANY TO MOGĘ GO ZAJEBAĆ N.P ZATO ŻE GO NIE LUBIĘ … OGARNIJ SIĘ NA TAKIEJ PODSTAWIE POWINNO SIĘ ……. NO ! BEZ ………

     Polubienie

     • Michał said

      Słuchaj.. Ja naprawde nie jestem ci wrogiem ale tragedia nastąpiła po petardzie a nie przed. Nigdzie nie ma podanych przyczyn jak to nazwałes religijnych . Dwóch ( bez obrazy) debili w przeswiadczeniu o własnej bezkarności zaczeło dymić i spotkali się z tragiczną w skutkach odpowiedzia. I zeby było jasne.. Ten który zadął cios nie powinien wyjsc z pierdla do konca zycia.. Ale na litosc boska niie usprawiedliwiajmy chuliganów . Teraz pojmujesz?

      Polubienie

      • Anna said

       petarda była po !!!
       „bójka między Polakiem i obcokrajowcami nie była konsekwencją wrzucenia do baru petardy. Na tę chwilę wiadomo, że do tego zdarzenia doszło już po szarpaninie, a ładunek wybuchowy podrzuciła inna osoba”
       ty sam podałeś link gdzie tak napisano

       Polubienie

       • Michał said

        Od czego się zaczeło? Bogobojny chłopczyk przechodził przypadkiem i zachciało mu się pić? Stała się tragedia i to jest pewne.. Nie mam zamiaru tez uspawiedliwiac tego tunezyjczyka i uwazam ze z pierdla nie powinien wyjsc do konca zycia. Ale nie udawajmy ze to był przypadek.. Szedł gamoń , chciał zakozaczyć i stała się tragedia..

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Z pierdla nie powinien wyjsc? to debilu sam go utrzymuj a nie za moje podatki ciapatusa wikt i opierunek. O to chodzi zeby tu nie wpuszczac ludzi z innych cywilizacji bo ZAWSZE moze sie nadazyc sytuacja gdy cos ciapatusa wnerwi to z nożem na niego wyleci. Oni tak swoje problemy rozwiazuja to nie pasuje do naszych zasad. rozumiesz czy nie?

        Na tą chwilę jest mataczenie. Nie wiadomo jak to sie zaczęło. Ktokolwiek feruje wyroki, jest DEBILEM. Albo mu płacą.

        A fakt jest taki ze to był Sylwester. Godzina 23. Petardy latały wkoło. Rózne rzeczy mogły się wydażyć.

        A nawet jeśli była jakas zaczepka ze strony Polaka, to nie jest to powód do stosowania rozwiazań z 3ciego swiata skad te ciapatowe istoty pochodzą. Tutaj sie wzywa policję albo daje w morde. A nie we czterech z nozami na jednego.

        Polubienie

    • Żuraw. said

     Tom może być mydlenie oczu i rozmywanie winy, żeby nie było burd. Czy nie było coś podobnego stosowane w stosunku do kierowcy Łukasza Urbana?

     Polubienie

     • Michał said

      Ale póki co to jest wersja oficjalna.. I tego nalezy się trzymac a nie tworzyc kolejne..

      Polubienie

      • miziaforum said

       WIESZ CO GDZIE JA MAM WERSJE OFICJALNE W PRZYPADKACH GDY ZBRODNI DOKONUJE MUZUŁMANIN ISLAMISTA …… ? W DUPIE !! A TY JAK NAJBARDZIEJ MOZESZ SŁUCHAĆ TEGO PIERDOLENIA JAKIM TO GODNYM ŚMIERCI Z RĄK BRUDASA BYŁ POLAK BO SOBIE KIEDYŚ ZAPALIŁ ZIOŁO …….

       Polubienie

      • miziaforum said

       TO MOŻE CIEBIE TEŻ ?? ZA N.P WALENIE KONIA I OGLĄDANIE PORNOSÓW …… TYLKO MI NIE MÓW ZE TY TEGO NIGDY NIE ROBIŁEŚ ……. ROBI TO ROBIŁO I BEDZIE ROBIĆ ZAWSZE 99% ZDROWYCH CHŁOPÓW

       A ZATEM …….. POWINNI CIĘ ZA……. ZA GRZECH MASTURBACJI ??? N.P MUZUŁMANIE ?? ALBO INNA SEKTA

       Polubienie

       • Michał said

        Nie róznie się w tym od ciebie ale wolalbym polemizowac na poziomie i nie licytowac się kto czesciej walił gruche.. Brudas nie powinien wyjsc z pierdla do konca swiata ale nie pierdol ze zginął bogobojny chłopiec przechodzący tam przypadkiem. Bo to ani prawdziwe ani smieszne..

        Polubienie

       • iva said

        „inna wersja” – zabrakło produktu, nawinął się, zwiał ale dopadli go …

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Michałku dziecko….. A kto mówi że bogobojny? Co za debil ten Michał cały. Będzie się spierał o detale, zamiast spojrzeć na to z dystansu. Trzymanie w Polsce ciapactwa to zagrożenie. Jak chodzenie z granatem w kieszeni.

        PS. Po doborze słownictwa mozna stwierdzic ze Michałek na lewo raczej z mechanizmem wyparcia w psychice. No bo jak rasizm to tylko biały, a jak ciapatus zabije bialego to w zadnym wypadku z pobudek religijnych czy rasistowskich. Tak powiedz nam jeszcze ze islam to religia pokoju. 😀

        Polubienie

       • szuwaxpl said

        Mimo wszystko – uważam, że przesadzacie.
        Śmierć jest tragedią, nie ma wątpliwości, ale to nie było podcięcie gardła za noszenie krzyżyka.
        Dziś na pewno nikt z tych ludzi nie uczyniłby tego co wtedy zrobił – ale czasu ani życia nikomu nie wrócimy.

        Nie jestem za ciapatymi, ale widzę, że zadziałała psychologia tłumu a wtedy trudno o rozsądek.

        Polubienie

      • Żuraw. said

       Wersji jest kilka, teraz która prawdziwa?
       Przeczytałem też, że :
       „- Polacy nie potrafią żyć obok innych kultur. Sytuacja, która miała miejsce w Ełku pokazuje, że nie traktujemy jej jako jednorazowego zdarzenia, sprzeczki z tragicznym finałem, a jako dowód na agresję obywateli krajów arabskich. Odpala się mechanizm: my im pokażemy, my ich wygonimy. Tymczasem każdego dnia tysiące ludzi je obiad w tureckim kebabie – mówi o proteście mieszkańców Ełku dr Konrad Maj, psycholog społeczny z Katedry Psychologii Społecznej Uniwersytetu SWPS. ”

       Kuźwa nóż się otwiera w kieszeni, a co robimy od wieków? Pan psycholog zapomniał,że Polska była najbardziej tolerancyjnym krajem w Europie pod względem wyznania i narodowości? O Unii polsko-litewskiej słyszał? Żyło kilka narodów razem/ obok siebie. Zdarzały się konflikty jak to w najlepszych rodzinach się zdarza.

       Polubienie

 2. […] Michał o MORD w EŁKU , KOMUNIKAT PROKUR… […]

  Polubienie

 3. Ktoś said

  Ewidentnie chcą wywołać zamieszki by potem na mocy ustawy 1066 doprowadzić do tego co się prowokacją berlińską i aleksandrowską im nie udało. Do kolejnych rozbiorów tej „kupy kamieni” zwanej jeszcze Polska.

  Podobno NATO ma w krajach zwanych Waffen SS-Żmudź ponad 300 tysięcy wojska gotowego do działań jak tylko SUWALSKI PRZESMYK ZAPŁONIE. Skoordynowanych działań.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Mariusz Filipowicz ‏@FilipowiczMar 7 min.7 minut temu
  Do Ełku dochodzą informacje o kolejnych 13 pojazdach Policji od strony Orzysza
  Więcej
  Mariusz Filipowicz ‏@FilipowiczMar 17 min.17 minut temu
  W drodze do Ełku naliczono 14 – 15 policyjnych samochodów chyba z Białegostoku, czyli może coś się wydarzyć

  Polubienie

 5. […] szuwaxpl o MORD w EŁKU , KOMUNIKAT PROKUR… […]

  Polubienie

  • Krzysztof said

   co przede wszystkim mozemy zrobic aby pozbyc sie tych obcych przyczolkow islamu w Polsce,ukrytych pod szyldami roznych kebabow i restauracji muzulmanskich-NIE KUPOWAC U NICH.Omijac szerokim lukiem i pietnowac tych Polakow,ktoorzy tak przesiaduja czy kupuja cokolwiek od muslima.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: