Miziaforum's Blog

Polski bohater Łukasz Urban UWAGA !! ZAGROŻENIEM DLA NIEMIEC I U.E !! niejawne wytyczne dla sł. i mediów UMNIEJSZAĆ ZASŁUGI DYSKREDYTOWAĆ !!!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 30, 2016


Witam w dniu pogrzebu naszego Bohatera , ŁUKASZA URBANA kierowcy ciężarówki którą islamista wykorzystał jako narzędzie do dokonania masakry na przygotowujących się do świąt Bożego Narodzenia zupełnie nie świadomych zagrożenia ludzi .

ALE DO RZECZY !!

UWAGA !! 

W NIEMCZECH WPROST  Z URZĘDU KANCLERSKIEGO WYSZŁY WYTYCZNE DLA 

URZĘDNIKÓW , POLICJANTÓW , FUNKCJONARIUSZY SŁ. SPECJALNYCH A NAWET SŁ. ZOLLAMT – (SŁ. CELNA ) , ORAZ WSZYSTKICH MEDIÓW RADIA PRASY TV I PORTALI INTERNETOWYCH NA KTÓRE RZĄD MA WPŁYW , ABY W SPRAWIE PANA ŁUKASZA URBANA I JEGO ROLI W UCHRONIENIU OSÓB CYWILNYCH NIE WYPOWIADAĆ SIĘ 

A JEŚLI WYPOWIEDŹ BĘDZIE MUSIAŁA PAŚĆ , ABY BYŁA ONA OGRANICZONA DO MAKSYMALNEGO MINIMUM I NIE ZAWIERAŁA W TREŚCI POCHWAŁY POSTAWY OBYWATELSKIEJ PANA URBANA , W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZALECANE JEST NAWET UMNIEJSZANIE JEGO ROLI W CAŁYM ZDARZENIU , BAGATELIZOWANIE I ODWRACANIE UWAGI OD TEGO CZYNU ARGUMENTAMI IŻ NIE JEST PEWNYM JEGO POSTAWA KTÓRĄ NAKREŚLIŁY MEDIA W EUROPIE JAKO BOHATERA KTÓRY POŚWIĘCIŁ ŻYCIE RATUJĄC INNYCH LUDZI !!!

dokument ma charakter poufny i został rozesłany do wszystkich w/w służb , redakcji i instytucji ..

W uzasadnieniu takiej potrzeby postępowania w tej sprawie jest wskazany istotny problem który stanowi zagrożenie dla oficjalnej polityki Niemiec a także Unii Europejskiej w sferze polityki Imigracyjnej , ponadto wskazuje się w tym dokumencie iż nagłaśnianie , gloryfikowanie Polskiego kierowcy jako bohatera może doprowadzić do tego iż stanie się on symbolem oporu wobec oficjalnej polityki zarówno Niemiec jak i Unii Europejskiej !

tego dokumentu nie znajeziecie ani w mediach ani nikt wam tego nie potwierdzi , CHYBA ŻE !!! MACIE KOGOŚ BARDZO DOBRZE WAM ZNANEGO W W/W SŁ. ale to musi być wasz bardzo dobry znajomy , ponieważ przełożeni zapowiedzieli swoim podwładnym iż jeśli dokument ten wycieknie do mediów będą wyciągane surowe konsekwencje !

CZYLI PAN ŁUKASZ URBAN STAŁ SIĘ ZAGROŻENIEM DLA CAŁEJ UNII !!

BOJĄ SIĘ GO PO ŚMIERCI ABY NIE STAŁ SIĘ SYMBOLEM OPORU BIAŁYCH EUROPEJCZYKÓW KTÓRZY NIE GODZĄ SIĘ NA NISZCZENIE KULTURY ŁACIŃSKIEJ W EUROPIE POPRZEZ ZALEW PAŃSTW NARODOWYCH OBCYM DZIKIM ELEMENTEM ZARÓWNO KULTUROWYM , MENTALNYM JAK I RELIGIJNYM …….. 

CZEGO SIĘ BOJĄ WEDŁUG MNIE A CO NIE ZOSTAŁO DOPOWIEDZIANE W WYTYCZNYCH DO REALIZACJI ???

BOJĄ SIĘ ŻE NASZ BOHATER POLAK Z KRAJU ZNANEGO JAKO CHRZEŚCIJAŃSKI STANIE SIĘ SYMBOLEM PIERWSZEGO „RYCERZA KRZYŻOWEGO W XXI WIEKU W EUROPIE „

I MAJĄ RACJE ……… ZATEM NASZA W TYM GŁOWA ŻEBY SIĘ WŁAŚNIE TAK STAŁO !!

POPRZEZ PROPAGOWANIE W MEDIACH JEGO CZYNU I NIE POZWALANIE NA ZAKŁAMYWANIE PRAWDY TAK JAK NIEMCY ZROBILI TO ROK TEMU W KELLN 

GDZIE PONAD 1200 KOBIET BYŁO NAPASTOWANYCH SEKSUALNIE , OKRADANYCH , BITYCH I PONIŻANYCH A NAWET DOKONANO KILKU GWAŁTÓW 

A POLICJA REALIZUJĄC PODOBNE WYTYCZNE O WYCISZANIU , NIE NAGŁAŚNIANIU A NAWET ZAKŁAMYWANIU I OSKARŻANIU OFIAR O RASIZM I FASZYZM W CELU ZAMKNIĘCIA UST W SPRAWIE POPEŁNIONYCH W KELLN PRZESTĘPSTW 

NIE POZWÓLMY ŻEBY ZROBILI TO Z NASZYM BOHATEREM PANEM ŁUKASZEM !

CHCĄ NIECH ZAKŁAMUJĄ SPRAWY ZWIĄZANE Z NIEMCAMI …. ICH SPRAWA ALE OD POLAKA WARA !!!!

A TU INFORMACJE Z DZISIAJ

WIADOMOŚCI – NIEZALEZNA.PL

Pożegnaliśmy Łukasza Urbana. Na pogrzebie polskiego bohatera był prezydent RP

„Pamięć o śp. Łukaszu winna stać się bodźcem do świadczenia dobra innym – mówił bp Henryk Wejman w homilii podczas pogrzebu Łukasza

http://niezalezna.pl/91444-pozegnalismy-lukasza-urbana-na-pogrzebie-polskiego-bohatera-byl-prezydent-rp

Polonia niemiecka nie ma najmniejszej wątpliwości, że komuś w Niemczech bardzo zależy, aby polski kierowca nie został w opinii społecznej uznany za bohatera. Zdaniem Janusza Nowaka z Hamburga – taki opis, w którym czyny Polaka można by uznać za bohaterskie i szlachetne, po prostu nie pasuje do „polskiego wizerunku”, jaki przez lata ugruntował się po zachodniej stronie Odry. – Polak-bohater to nie pasuje, a nawet moim zdaniem przeszkadza wielu Niemcom. Dlatego tutejsze media robią, co mogą, aby udowodnić i uwiarygodnić każdą teorię, nawet nie do końca sprawdzoną, która zaprzecza wersji o polskim bohaterstwie powiedział nam Nowak.

Przypomnijmy, że po tym, gdy zaczęło się wspominać, iż polski kierowca walczył z terrorystą i mógł uratować wiele istnień ludzkich, od razu niemieckie media przystąpiły do kontrofensywy. Najpierw „Bild Zeitung” napisał, że to było niemożliwe, bo Polak już nie żył w trakcie zamachu. Po zdementowaniu tej informacji gazety zaczęły pisać, że być może żył, ale na pewno nie był w stanie walczyć z napastnikiem. Również ta wersja nie została oficjalnie potwierdzona, więc dość szybko trop skierowano na coś innego. Sugeruje się bowiem, że to nie polski kierowca przyczynił się do zatrzymania TIR-a, lecz zainstalowany w samochodzie automatyczny system ostrzegawczy. Najpierw napisał to hamburski tygodnik „Der Spiegel”, później tę samą informację powieliły inne niemieckie, ale także niektóre polskojęzyczne media. i dlatego nie doszło do jeszcze większej tragedii.

Sprawdziliśmy, jak działa taki system awaryjnego hamowania i okazało się, że powielane informacje, iż system samodzielnie unieruchomił TIR-a, nie do końca są prawdziwe. Zdaniem ekspertów i fachowców od serwisu takich systemów, aby przerwać proces automatycznego samoistnego hamowania, wystarczy, by kierujący nacisnął pedał gazu bądź włączył kierunkowskaz, a wtedy cały układ zostaje poinformowany, że kontrolujemy sytuację, a auto przestaje hamować. Niemiecki ekspert Ruediger Ostrowski, który jest szefem związku zawodowego niemieckich spedytorów, stwierdził, że wersja, iż to system zatrzymał samochód, jest zdecydowanie nieprawdopodobna. Ruediger wątpi w wersję podaną przez „Spiegla” i inne niemieckie media, twierdząc, że z zeznań świadków i ze zdjęć z miejsca tragedii nie wynika, aby w tragicznym momencie zaistniała taka właśnie sytuacja. Jego zarejestrowane zdjęcia z miejsca zdarzenia zaprzeczają tezie, jakoby TIR został gwałtownie zatrzymany w wyniku zadziałania automatu. –A gdzie ostre ślady hamowania? – zadaje proste pytanie Ostrowski i dodaje – to moim zdaniem jest nieprawdopodobne. Inny kierowca (pragnie zachować anonimowość) także wątpi, aby to system automatycznego hamowania zatrzymał TIR-a. – Wiem z doświadczenia, że gdy zostaje włączony system, to samochód niemalże staje dęba i wtedy zarówno liczni świadkowie mogliby to potwierdzić, jak i śledczy znaleźliby wyraźne ślady ostrego i nagłego hamowania, a z tego co wiem, to tego nie odnotowano – powiedział nasz rozmówca.

Jak do tej pory tylko jedno jest pewne: oficjalnie nie ma potwierdzonej żadnej wersji zdarzeń.

Komentarze 42 to “Polski bohater Łukasz Urban UWAGA !! ZAGROŻENIEM DLA NIEMIEC I U.E !! niejawne wytyczne dla sł. i mediów UMNIEJSZAĆ ZASŁUGI DYSKREDYTOWAĆ !!!”

 1. Elsa said

  Dobrze, że chociaż miał przyzwoity pogrzeb. Niech spoczywa w spokoju. Polacy na pewno nie zapomną o nim.
  A niemieckie cajtungi i tak będą zionąć jadem. Tak to już jest.

  Polubienie

 2. Bartosz said

  Polubienie

  • Anna said

   Przestań tu kadzić. Idź sobie do kościoła.

   Polubienie

  • KrisT said

   ja,ja, jaaa samochwała w końcie stała…. jestem Krolem izraela! ale nie słowian! ktorych wierzenia są starsze o grubo kilka tysięcy lat!
   dokładnie kilka razy przeczytajcie słowa:”nie oddam mojej chwały innemu” (więc jak to się ma do Jezusa?)oprócz mnie nie ma zbawiciela! (więc dlaczego Jezusa nazywa sie zbawicielem?)jestem Bogiem zazdrowsnym- (to wyjasnia wszystko- i tu widzę zazdrośc o Jezusa)
   Moim zdaniem Bogowi nie przystoi być zazdrosnym, bo jako absolutum dominium nie musi bo wiedziałby wcześniej iz będzie…
   ech ten Jahwe…….. taki miły i dobry a pali zywym ogniem i spopiela całe narody……

   Polubienie

   • Anna said

    „… oddają chwałę przed tronem”, tronowi!!! się kłaniają, bujdy wyssane z brudnego palucha. Takie bzdety to wręcz odpychają od wiary a nie przyciągają trzeźwo myślących, to opium dla mas.
    Skąd tu na miziaforum takie wstawki, my nie o tym tu gadamy, tu nie miejsce na rekolekcje.

    Polubienie

    • miziaforum said

     ZESTAŃCIE SIĘ DO TEGO ODNOSIĆ BO USUNĄ 🙂 JEST WAWIAT … NO TO NIECH SOBIE WKLEJA …

     Polubienie

    • miziaforum said

     LEPIEJ SIE ZASTANÓWCIE NAD TYM PRZEWERTUJCIE NET OSTATNIE 3 MIESIĄCE … ILU ZMARŁO TAK ZWANYCH ARTYSTÓW TWÓRCÓW I LUDZI NAUKI ???? NO …….. NIE DŁUGO KTOŚ COŚ NAPISZE W MEDIACH …..

     Polubienie

     • miziaforum said

      Patrzcie jutro i pojutrze kto kolejny ……..

      Polubienie

      • KrisT said

       będzie posumowanie roku? hm…. jeśli sa w starszym wieku to jakos mnie to nie dziwi!
       jeśli w młodym to…. albo dziwna śmierc , albo na własne zyczenie (alkochol,narkotyki) czy depresja itd….
       Ja widze klepsydry z wiekiem 42,37,53,60,65, 40 i to jest prawdziwy szok! zwykli mlodzi ludzie

       Polubienie

     • Anna said

      Od dawna umierają przedwcześnie ludzie sceny artystycznej, powody mogą być różne a może właściwy powód jest jeden, nam nie znany. Nawet śpiewali taką piosenkę ‚pamiętamy’ i wymieniali inicjały zmarłych artystów, czy to tylko song pożegnalny czy coś więcej.
      Ginęły tragicznie całe zespoły tak jak ostatnio Chór Aleksandrowa, kiedyś drużyna piłkarska wracająca tryumfalnie i podobne. Czy to tylko przypadki?

      Polubienie

   • KrisT said

    wracając do nazwy słowian i polaków lach, lah, lachy…
    Po arabsku natomiast słowo Lah ma dodany przedrostek określony Al i stąd wziął się słynny Allah, co znaczy dosłownie “ten Bóg” / “Bóg właściwy”. Dlatego Lahestan po arabsku również znaczy Kraj Boga! … Słowo “leh” oznacza też “wybrańca”, a “Lechia” to “naród wybrany”…

    W Sanskrycie Lech oznacza tyle, co pan, władca, król, pasterz czy bóg. Lechistan to państwo panów lub państwo bogów lub państwo pasterzy. Po persku do dzisiaj słowo Lah oznacza pana, boga i pasterza.

    i dlatego nas nienawidzą! Wielka Lechia to też Polska!

    Polubienie

    • Anna said

     Zachował się u nas zwrot Pan, Pani, nie tak jak w innych narodach – e, ty tam. U nas Ty piszemy z dużej a u amerykańców ‚I’ z dużej a ‚you’ z małej, to świadczy o stosunkach międzyludzkich.

     Polubienie

  • KrisT said

   a wogole co to ma do śmierci pana Łukasza????????????????????????????????? czapka z głowy i pochylić się w milczeniu z szacunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 3. leo said

  Dokładnie tak jest takie słowa padły u mnie w pracy …. w Baden Baden , taka sama akcja jak w Kolln w sylwestra nakaz milczenia i wyciszanie .
  Jak oni pragną żeby jakiś imigrant uratował jakieś n.p dziecko , ten stałby sie jak supermen sławny

  Polubienie

 4. leo said

  Polubienie

 5. Anna said

  Sam fakt natychmiastowego usunięcia filmu o ataku na jarmarku jest mocno podejrzany. Tam dokładnie było widać jak „zachowuje się” pojazd… wjechał w stragany i skręcił na jezdnię, dopiero wtedy zatrzymał się.

  Polubienie

 6. KrisT said

  ciekawi mnie jak w tym roku będą się ciapate bawić na zabawie sylwestrowej ??????
  będzie powtórka z rozrywki? jak myslicie?

  Polubienie

 7. KrisT said

  Holandia w płomieniach – nowo otwarte Centrum Islamskie spłonęło w podejrzanych okolicznościach
  Policja podała, że ogień został celowo podłożony przez podpalaczy i rozprzestrzenił się w dwóch budynkach, z których oba zawierały w konstrukcji azbest. Obiekt, dawniej kąpielisko publiczne, został kupiony na początku tego roku przez Stowarzyszenie Gmin Islamskich w Culemborg. Muzułmanie planowali przekształcić go w meczet, pisze De Gelderlander.
  ależ mi przykro!

  Polubienie

  • Anna said

   w konstrukcji azbest??? to za nich też się już biorą, to początek ich depopulacji

   Polubienie

   • KrisT said

    to nie był nowy budynek, kiedyś było to kąpielisko. nie wiem jak stary był ten budynek.
    Fakt iz go spalono. A podobnoto MY jesteśmy rasistami i ksenofobami!

    Polubienie

    • krab said

     Już ogłosili zbiórki na odbudowę w 7 innych meczetach. Jak braknie to sponsor dołoży !! Równie dobrze mogli ten budynek podhajczyć sami żeby wybudować nowy, bardziej na swoją modłę.

     Polubienie

     • miziaforum said

      coś wam powiem gdyby mi się chciało wzioł bym kamerę podjechał na pogranicze polsko niemieckie i pokazał w takim programie około godziny co dzieje sie na polskiej granicy …. pogadał bym z syryjczyakmi do kamery mega szczerze posłuchalibyście co mówią , jak sie odnoszą do tego że są w niemczech ile dostają kaski i jakie mają plany …. WŁOS NA DUPIE BY WAM SIE ZJERZYŁ JAKBYŚCIE WIDZIELI 10 CZĘŚĆ TEGO CO JA WIDZĘ I TEGO CO WIEM …… PYTANIE DLA CZEGO ŻADEN Y.T NIE PRZYJEDZIE I NIE ZROBI WAM PROGRAMU … NO ! TO JEST PYTANIE BO TV NAWET NIE WYMAGAM

      Polubienie

 8. miziaforum said

  naczelny Bilda odchodzi NAGLE W DNIU JUTRZEJSZYM …. KARA ZA WYKREOWANIE POSTACI BOHATERA ŁUKASZA URBANA ??? JA STAWIAM ŻE TAK !!!

  Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Axel Springer, pięćdziesięciodwuletni Diekmann ustąpi ze stanowiska 31 stycznia na własne życzenie

  http://tvn24bis.pl/ludzie,88/kai-diekmann-z-bilda-rozstaje-sie-z-axel-springer-se,703499.html

  Polubienie

  • miziaforum said

   NIE DA SIE UKRYĆ TO DZIĘKI BILDOWI W EUROPIE LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ O ŁUKASZU URBANIE I TYM CO ZROBIŁ …. CO PRAWDA NIECO PÓŹNIEJ TEN ART CHCIANO ODWOŁAĆ INNYM ARTEM ALE BYŁO JUZ ZA PÓŹNO 🙂

   ZA TAKIE KOPNIAKI WYMIERZONE NAWET NIE ZAMIERZENIE POLITYCE MERKEL TYLKO DYMISJA NA WŁASNĄ PROŚBĘ I TO NATYCHMIAST !!

   Polubienie

   • Anna said

    Nie ma się co dziwić, że media kłamią, kłamią bo muszą, ludzie chcą żyć ale nie na bruku. Został ukarany za napisanie prawdy, skąd my to znamy? Ci sami to sprawili.

    Polubienie

    • miziaforum said

     PODOBNA KARA KILKANAŚCIE MIESIĘCY TEMU SPOTKAŁA SZEFA Frankfurter Allgemeine Zeitung ZA ZROBIENIE REPORTAŻU Z GRANICY Frankfurter Allgemeine Zeitung AUSTRYJACKO NIEMIECKIEJ W KTÓRYM BEZ WOALOWANIA POKAZAŁ WSZYSTKO CO I JAK ………. WYJEBALI GO Z HUKIEM ……. OFICJALNIE NA WŁASNĄ PROŚBĘ

     ZA CO ZA POKAZANIE NIEMCOM W TV PRAWDZIWEJ TWARZY IMIGRANTÓW TO TEN SŁYNNY REPORTAŻ GDZIE POKAZANO PLECAKI UPCHANE KRADZIONYMI DOLARAMI Z BANKÓW SYRYJSKICH I IRACKICH I BROŃ

     Polubienie

 9. IMĆ said

  Wielka Brytania: Skazany za obrzucenie meczetu bekonem, znaleziony martwy w celi

  http://www.dzienniknarodowy.pl/4542/wielka-brytania-skazany-za-obrzucenie-meczetu-beko/

  Policja w Bristolu sprawdzi, w jaki sposób doszło do zgonu chociaż niektóre tabloidy brytyjskie od razu przypominają, że nieformalnymi subkulturami w wiezieniach od kilku lat rządzą niepodzielnie radykalne ugrupowania islamskie.

  Polubienie

 10. […] miziaforum o Polski bohater Łukasz Urban UW… […]

  Polubienie

 11. KrisT said

  pominę temat, jako iż pogoda jest jaka jest znalazłem coś na wzmocnienie:
  http://sekrety-zdrowia.org/zamiast-tabletek-domowy-skuteczny-srodek-przeciwzapalny-i-przeciwbolowy-z-kurkuma-w-roli-glownej/
  abyście w przyszłym roku byli zdrowi! pozostało nam 23h aby się przygotować….

  Polubienie

 12. kukula said

  POLAK BOHATER MIAŁ BYĆ WROBIONY? – TRAGEDIA W BERLINIE – NOWE FAKTY
  http://www.wyszperane.info/2016/12/27/polak-bohater-mial-byc-wrobiony-tragedia-w-berlinie-nowe-fakty/

  a czy nie wydaje wam sie podejrzane ze terrorysta zostawil swoj paszport w samochodzie?
  dla mnie to wyglada na false flag mialo byc tak terrorysta zabija duzo osob nastepnie sadzaja zamordowanego polaka za kierownice i uciekaja ale cos nie poszlo po ich mysli

  Polubienie

  • Anna said

   Paszport prawdopodobnie został podrzucony bo znaleziono dopiero po 2 dniach. Polski kierowca nie mógł zostać wrobiony bo po paru godzinach, do zamachu przyznało się isis. Widocznie ‚ktoś’ ‚coś’ zamierzał ale się na czymś potknął.
   Ważne, żebyśmy my, opinia publiczna nie wierzyli w to co nam aplikują przez media. Musimy wątpić w każde słowo polityków. Na ich absurdalne wręcz kłamstwa nie ma naszej zgody. Natomiast nasze milczenie jest przyznawaniem im racji. Więc nie milczmy! Głośno mówmy NIE, nie wierzymy w to co nam mówicie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: