Miziaforum's Blog

Augsburg 1 dzień świąt , Syryjczyk azylant podszedł do wózka z dzieckiem i kopnął 1,5 roczne maleństwo w twarz!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 29, 2016


witam najpierw musiałem wstępnie sprawdzić to info …. i daje

jeszcze czekam na potwierdzenie ale juz daje bo informacja jest szokująca k… nóż się w kieszeni otwiera……

m/f

 

Działo się to w pierwszy dzień świąt. Wieczorem około godziny 21 do autobusu wsiedli imigranci z Syrii, tzw. uchodźcy. Było ich około 20. Autobus był pełen i nie było zbyt dużo miejsca. Zdenerwował ich fakt, że w pojeździe znajduje się matka z dzieckiem, które podróżowało w wózeczku – zwyrodnialcy uznali, że wózek zajmuje zbyt dużo miejsca. Wpadli w szał.

Syryjczycy najpierw zaczęli głośno krzyczeć i pokazywać swoje niezadowolenie. Czterech z islamistów zaczęło najpierw bujać się na poręczach. Kopali innych pasażerów autobusu. Wybuchła panika.

Nagle jeden z tzw. uchodźców podszedł do wózka z dzieckiem i kopnął 1,5 roczne maleństwo w twarz!

Wezwano karetkę. Kierowca zatrzymał autobus. Gdy pomoc medyczna nadjechała imigranci zdjęli paski i zaczęli nimi okładać pasażerów. Sanitariusze z karetki również zostali zaatakowani.

Zwyrodnialcy uspokoił dopiero widok nadjeżdżających 12 wozów policyjnych. 1,5 roczna dziewczynka na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

wRealu24.pl

źródło: ndie.pl

http://wrealu24.pl/services/3490-zwyrodnialcy-islamisci-z-syrii-kopneli-w-twarz-1-5-roczne-dziecko-zobacz-jak-wazny-powod-mieli

Komentarze 22 to “Augsburg 1 dzień świąt , Syryjczyk azylant podszedł do wózka z dzieckiem i kopnął 1,5 roczne maleństwo w twarz!”

 1. mentronik said

 2. Fredro said

  Pucz obliczony na kilka miesięcy”. Krzysztof Wyszkowski zdradza na Twitterze „plan V kolumny”, Tuska i Petru
  „Plan dywersji. Pucz obliczony jest na kilka miesięcy” – tak zaczyna się na Twitterze wpis Krzysztofa Wyszkowskiego, który przedstawił własną wersję przerażającego scenariusza opozycji. B. opozycjonista i członek Kolegium IPN przewiduje m.in. zamieszki w całej Polsce oraz przejęcie władzy przez Tuska i Petru.

  Pucz obliczony jest na kilka miesięcy. V kolumna konsekwentnie paraliżuje prace parlamentu. Komisja Europejska (z inicjatywy Tuska) na wniosek Rady Europy poparty przez Parlament Europejski blokuje Polsce fundusze. Niemcy wprowadzają cichą wojnę handlową. Kilka tysięcy pracowników esbeckich firm ochroniarskich uzbrojonych w broń palną przeprowadza prowokacje paraliżujące pracę policji. Wybuchają zamieszki rozszerzające się na cały kraj. Międzynarodowa opinia publiczna na apel Wałęsy żąda usunięcia Polski z UE i NATO. Rząd PiS upada i prezydent powołuje Petru na premiera, który rozpisuje przyspieszone wybory. Sfałszowane wyniki wyborów uprawniają nowy parlament do delegalizacji PiS i usunięcia prezydenta, którego zastępuje Tusk. Prezydent Tusk z premierem Petru wprowadzają Euro, co przynosi stabilizację dzięki przekształceniu Polski w kolonię niemiecką” – taką czarną prognozę przedstawił Wyszkowski, elektryzując internautów śledzących jego konto na Twitterze.

  Większość komentarzy jest prześmiewcza. „Zapomniał pan o ukraińskich snajperach i ciężarówkach z materiałami wybuchowymi. Na wiosnę będziemy rozsiewać po polach stonkę” – skomentował wpis Wyszkowskiego KOD Wrocław. „Niesamowici są dorośli ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy – psychiatria” – napisał Misza. Janusz Urbański również zadrwił ze słów autora: „To było jasne, że taki plan mógł ułożyć jakiś mózg po podstawówce. Gratuluję Panu przebiegłości”. „Świetny scenariusz. Wolę być stabilną kolonią niemiecką niż ruską, a jeszcze gorzej katotalibską” – skomentował Jan Kowalski.

  pic.twitter.com/0RyEosJNnw
  — Krzysztof Wyszkowski (@KWyszkowski) 28 grudnia 2016

  „Dymisja Komorowskiego i rozbiórka Pałacu Stalina”

  Jeden z internautów przypomniał tekst Wyszkowskiego z lutego 2014 r. z „wPolityce.pl”, który w zamierzeniu autora też miał być proroczy.

  „Proponuję na 10 kwietnia:

  1. Przed Pałacem Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu zostanie ustawiony Krzyż Smoleński. Do 10 kwietnia zorganizuje się Straż Obywatelska do pilnowania Krzyża Smoleńskiego. Jeżeli policja to uniemożliwi, wielki krzyż zostanie ustawiony po zmianie rządu, a pałac zostanie przekazany na muzeum komunizmu.

  2. Ogłoszony zostanie apel patriotycznych posłów i senatorów o zaprzestanie przez służby specjalne inwigilacji politycznej oraz dywersji, dezintegracji i prowokacji wobec środowisk niepodległościowych.

  3. Prezydent Bronisław Komorowski złoży dymisję i zostaną rozpisane przedterminowe wybory. Jeżeli tego nie zrobi, rozpoczęta zostanie procedura impeachmentu. W tym czasie ujawniona zostanie druga część raportu z likwidacji WSI i szczegóły jego współpracy z Janukowyczem.

  4. Sejm uchwali ustawę o powołaniu reprezentatywnego społecznie zarządu TVP.

  5. Na stronach internetowych kancelarii Sejmu utworzony zostanie punkt informacyjny z serwisu PAP, z którego obywatele będą mogli bezpłatnie uzyskiwać najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

  6. Biuro Edukacji Publicznej IPN umieści w internecie wszystkie dokumenty – również z zasobu zastrzeżonego – dotyczące przebiegu Okrągłego Stołu i osób w nim uczestniczących.

  7. Po Wielkanocy rozpocznie się obywatelska rozbiórka Pałacu Stalina.

  .@Lanthsky @KWyszkowski Ciekawe czy ten plan jest aktualny pic.twitter.com/7rI4V2Qza6
  — jozefmoneta (@jozefmoneta) 29 grudnia 2016

  Twitter,WP, oprac. Adam Przegaliński
  Zobacz też: Petru: „Przywódcą tego puczu jest tak naprawdę Jarosław Kaczyński

 3. Eryka said

  To już przechodzi pojecie ludzkie.

 4. zagrypiona said

  Serio……… Nie wierzę. 😀 Co to za matka co dała skopac dziecko. Co to za ludzie w tych Niemczech co dają się tak poniewierać. Im więcej takich niusów słyszę, tym większą pogardę odczuwam względem Niemców. Na takie okazje powinna sie Polska zbroic i budowac granicę. Takich słabeuszy to rajdem mozna. 😀 Nie my to zrobi to ktos inny, silniejszy. Rajdem przelecie tez Polskę. Dobranoc. 😀

  • miziaforum said

   no ja też nie dowieżałem ale … a co do niemców to pisałem juz że bedziemy graniczyć z kalifatem europejskim a nie tylko niemcy bedą nas na kolanach prośić o pozwolenie na wjazd … swoich rodzin serio

   • krab said

    I tu się zawiodą, bo tu już nie Polska a ziemia Polin …. tak mówił prezydent RP przy okazji chanuki.
    „Chciałbym, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jednoczący mieszkańców naszego kraju, przypominał nam, współczesnym, o wspaniałym tysiącletnim dziedzictwie ziemi Polin.”
    http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/inne/art,313,zyczenia-dla-spolecznosci-zydowskiej-w-polsce-z-okazji-chanuki–swieta-swiatel-pleng.html

    • miziaforum said

     a to chuj jeden

     • krab said

      Coraz odważniej nazywają rzeczy po imieniu !!! bez krępacji !

     • krab said

      A jak pięknie próbują wkomponować chanukę w tubylczy obrzęd…. święto świateł, toć to prawie już polskie, przynajmniej z nazwy

      • KrisT said

       stawianie swieczek w oknach wywodzi się od zydowskiego swieta…..

       • KrisT said

        dlatego zapowiedziałem iz jak tylko jedna świeczka z jakiejś okazji bedzie w oknie to poleci jak gołąb ktory mi zeżarł świąteczne ciasto które wystawiłem z braku miejsca w lodowce na zewnątrz na parapet aby się wystudziło……

        a kot tez dostał zjebkę bo tylko patrzyl przez szybę i sie oblizywał na widok tego latającego szczura…..

       • krab said

        🙂 święta to święta, gołębiowi też się należą, a kocur pewnie czekał aż się gołąb podtuczy tym plackiem i dlatego się oblizywał 🙂

       • KrisT said

        Krab- nie dla psa kiełbasa mówi nasze staropolskie przysłowie! jak sobie przypomnę te zarąbiście dobre ciasto na bazie orzechów włoskich to mnie krew zalewa….. ciast wg przepisu dr.Kwaśniewskiego, bardzo tłuste mam nadzieję iz cholesterol niezle podskoczył temu gołębiowi…
        a takie dobre było…..a ten sobie grzebał jak w gnojoku….ech.

     • KrisT said

      i dlatego urabiają lemingow metoda psyops i wpajaja iz polacy/słowianie to stare zaginione plemię zydowskie jedno z 12 rodów!
      tym sposobem nastepnie będą sobie uzurpować prawo do naszych ziem twierdząc iz polanie to ich przodkowie…!!!!!!!!!!!!
      herezja do kwadratu!
      lechia,lechici , polanie ,słowianie nie są żadnym zaginionym pradawnym plemieniem zydowskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      niech sobie to chuje (jak ich zwie Mizia) wbiją w swoją kwadratową główkę!
      mała ilośc genu słowianskiego świadczy tylko o wedrówkach, naszych słowianskich przodków którzy głodni poznania świata zawędrowali naprawdę bardzo daleko! (a moze i chęc zdobycia łupów wojennych, niewolników, itp.)

  • krab said

   Eetam rajd, tu może pomóc jedynie tłumaczenie ….. alfabetem morsa… nadawanym na łbie !!!

 5. KrisT said

  Mizia, nóż się w kieszni otwiera? Ty wiesz jak takowe info mnie wk…….wia? ja k…….a nerwicy dostanę!
  jak w robocie poruszymy takie tematy to wszystkim się poziom testosteronu podnosi, agresja idzie kilka level’i w górę…. 🙂

 6. Ktoś said

  http://reporters.pl/4503/zamach-stanu-na-bialorusi-putin-chcial-zwabic-lukaszenke-do-rosji-i-zrobic-przewrot-backa-nie-dal-sie-nabrac/

 7. Elsa said

  squr…. trzeba z nimi robić dokładnie to co oni z nami. Przecież to dzicz. Nawet na dziecku się wyżywają.Takie moje zdanie. A tu w majestacie takie rzeczy
  http://prawy.pl/43494-wicemarszalkowie-sejmu-zapalili-lampy-chanukowe-w-senacie/

  • Dag. said

   A czego można się spodziewać po góralach ze wzgórz Golan?

   • Dag. said

    Znam ludzi tej rasy….miałam bratową góralkę ze wz.Golan…brat po 2 latach małżeństwa popełnił samobójstwo…..również koleżanka z dzieciństwa jest absolutną wredotą…dopuki byłam w rozpaczy i chora,przychodziła,upajała się moją niedolą…gdy pojawił się Navajo i zobaczyła go na skypie,przestała się odzywać….to w większości ludzie fałszywi…..

    • Elsa said

     jest tej nacji wśród nas trochę. Też miałam z takimi do czynienia i nic dobrego z tego nie wynikło. Pozdrawiam Was cieplutko 🙂

     • Dag. said

      Dziękujemy i również pozdrawiamy.Z ta bratową to były problemy nieustające.Nie chcę pisać o wszystkim ,a byłoby o czym.Cwaniactwo i chciwość nieprawdopodobna.Szkoda tylko brata,był świetnym,przystojnym facetem ,ale zachciało mu się córki lekarzy…..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: