Miziaforum's Blog

PrezydentTurcji Recep Erdogan stwierdził, że w jego dyspozycji są materiały wskazujące na wsparcie udzielane przez koalicję pod przewodnictwem USA dla Państwa Islamskiego info. reuters + AV z akcji mordowania cywilów w Aleppo +18

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 28, 2016


Prezydent Turcji Recep Erdogan stwierdził, że w jego dyspozycji są materiały wskazujące na wsparcie udzielane przez koalicję pod przewodnictwem USA dla Państwa Islamskiego, oraz innych organizacji ekstremistów islamskich. „Teraz udzielają oni wsparcia grupom terrorystycznym, włączając Daesh, YPG, PYD. To zupełnie jasne. Dysponujemy potwierdzonymi dowodami, z fotografiami i filmami.” – słowa te padły na konferencji prasowej, która w dzisiejszy wtorek odbyła się w Ankarze.

Turecka głowa państwa negatywnie odniosła się przy tym do zarzutów o wspieranie organizacji terrorystycznych, kierowanych pod adresem jego rządu.

 reuters.com

W zeszłą niedzielę oddziały rosyjskich saperów rozminowujących dzielnice wsch. Aleppo natknęły się na zwłoki 21 ofiar cywilnych, w tym 5 dzieci i 4 kobiet. Wezwany do oględzin zwłok doktor Zaher Hajo powiedział, że ciała zostały znalezione w więzieniach w kontrolowanych wcześniej przez dżihadystów dzielnicach al-Sukkari oraz al-Kalasseh. Tym samym potwierdza się to, co 20 grudnia mówili uciekający ze wschodniego Aleppo cywile, przekraczając punkt kontrolny na moście Jisr al-Hadż: to oni pierwsi informowali, że terroryści Jabhat Fateh Al-Sham (dawnej al-Nusry) dokonują egzekucji na cywilach. Na zwłokach widoczne są ślady tortur, wiele z nich zostało okaleczonych, brakuje im kończyn.

W sprawie zabrał także głos generał major Igor Konaszenkow, rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Obrony:

– Większość ofiar miała rany postrzałowe głowy. I wydaje się, że jest to dopiero początek makabrycznych odkryć powiedział.

Konaszenkow dodał, że teraz cały świat zobaczy jakimi kłamstwami był karmiony przez zachodnich polityków. Biorąc pod uwagę, jak wielu uciekinierów ze wschodniego Aleppo wspominało o cywilach torturowanych i zabijanych przez „rebeliantów”, to odkrycie może stanowić jedynie wierzchołek góry lodowej. Z kolei dziś (wtorek, 27 grudnia) rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa powiedziała, że oczekuje od społeczności międzynarodowej bezstronnej oceny zbrodni dokonanych przez „rebeliantów” w Aleppo.

Natomiast w ubiegły piątek okazało się, że „rebelianckie” frakcje Fatah Halab and Jabhat Fateh Al-Sham na krótko przed wyjściem z miasta dokonały egzekucji ponad 100 syryjskich żołnierzy, z których większość była w wieku 18-25 lat. Ich ciała zostały znalezione w dzielnicach Sukkari oraz Bustan Al-Qasr. Zdjęcia ofiar zamieścił portal Al-Masdar News (link – uwaga, drastyczne); również oni jako pierwsi informowali o tym fakcie, otrzymawszy informację od oficera Gwardii Republikańskiej.

MATERIAŁ AV DO OBEJRZENIA TYLKO W LINKU PONIEWAŻ Y.T BLOKUJE FILM I UNIEMOŻLIWIA JEGO ZAMIESZCZENIE  +18

http://www.liveleak.com/view?i=10f_1481658555&__hstc=143095274.494c82f51addba76e9c8889c42c16771.1482924082745.1482924082745.1482924082745.1&__hssc=143095274.2.1482924082747&__hsfp=155659577

Polska: „Liga Muzułmańska w RP” popiera dżihadystów z Aleppo

Na jej stronie w mediach społecznościowych czytamy:

„O ś w i a d c z e n i e
Liga Muzułmańska w RP wyraża wielki smutek i ból w związku z tragiczną sytuacją mieszkańców Aleppo. To co dzisiaj dzieje się w Syrii można nazwać zbrodnią przeciwko ludzkości. Okrutne bombardowania z powietrza i nieustanny ostrzał którego ofiarami są bezbronni cywile to codzienność. Największa współczesna katastrofa humanitarna takim mianem można określić stan w jakim znajdują się mieszkańcy miasta. Brak podstawowej opieki medycznej, wody pitnej oraz niskie temperatury potęgują cierpienia i zbierają swoje żniwo przede wszystkim wśród dzieci i osób starszych.
Niezrozumiałe jest milczenie społeczności międzynarodowej. Większość krajów nie reaguje na zbrodnie jakich dokonuje reżim syryjski i jego koalicjanci. Uważamy, że należy poczynić kroki w celu zahamowania tej nieludzkiej przemocy.
Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli aby okazali solidarność z syryjską ludnością i wyrazili swój sprzeciw wobec zbrodni, która ma miejsce w Aleppo niosąc pomoc humanitarną bądź uczestnicząc w różnego rodzaju manifestacjach.
Nic i nikt nie może usprawiedliwiać pobudek z powodu, których giną i cierpią niewinni ludzie.
Śmierć, terror stawia nas zawsze w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia ale przemóżmy własny strach i zacznijmy nieść pomoc potrzebującym.”

Co znamienne, „Liga muzułmańska w RP” milczy na temat popełniających liczne zbrodnie na cywilachrzeźników z Frontu Al-Nusra i pokrewnych organizacji islamistycznych stanowiących trzon tzw. syryjskiej opozycji. Krytyczne komentarze pod kontrowersyjnymi wpisami na stronie „Ligi Muzułmańskiej w RP” są natychmiast usuwane przez jej administratorów.

 

PYTANIE DO CZYTELNIKÓW  KTO Z WAS WIE JAKĄ KWOTĄ ROCZNIE POLSKIE MINISTERSTWA WSPIERAJĄ „POLSKĄ LIGĘ MUZUŁMAŃSKĄ”  ?????

Komentarzy 35 to “PrezydentTurcji Recep Erdogan stwierdził, że w jego dyspozycji są materiały wskazujące na wsparcie udzielane przez koalicję pod przewodnictwem USA dla Państwa Islamskiego info. reuters + AV z akcji mordowania cywilów w Aleppo +18”

 1. KrisT said

  Rząd zajmie się projektem ws. skutecznego egzekwowania alimentów

  Na czwartkowym posiedzeniu rząd zajmie się projektem zmian prawa karnego, które mają poprawić skuteczność egzekwowania alimentów. Osobom, których zaległości alimentacyjne przekroczą trzy miesiące, ma grozić do roku więzienia.

  Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rzad-zajmie-sie-projektem-ws-skutecznego-egzekwowania,2447947,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  czyli ze k naczelny KODziarz w koncu trafi do pierdla?

  Polubienie

  • miziaforum said

   ZANIM USTAWA PRZELEŻY WAKACJOLEGIS TO MOŻE BYĆ TAK ŻE POLSKI JUZ NIE BĘDZIE .. JESTEM BARDZO ZDZIWIONY SPOKOJEM PIS I OLEWANIEM SYTUACJI PRZEZ POLAKÓW …. MNIEJSZE KOLEGO WAŁY DOPROWADZAŁY W POLSCE DO UTRATY SUWERENNOŚCI , POLITYCZNEJ , EKONOMICZNEJ , GOSPODARCZEJ A RÓWNIEŻ FIZYCZNEJ ……. ZAWSZE ROBIONO TO METODĄ MAŁYCH ŚMIESZNYCH WRĘCZ KROCZKÓW A KOŃCZYŁO SIĘ NA MORDZIE W NOCNIKU CAŁEGO NARODU ……… POLACY GENERALNIE MAJĄ JAKIŚ SZWANK NA MÓZGU TAKĄ HISTORIĘ MIEĆ ZA SOBĄ JAKO ODEBRANĄ LEKCJE I NIE WYCIĄGAĆ WNIOSKÓW .. NAWET NIE TRZEBA MYŚLEĆ TYLKO PRZECZYTAĆ BO TO JUŻ W POLSCE BYWAŁO NIE RAZ NIE DWA ……….. NO ! WIDOCZNIE POLAKÓW MOŻNA BEZ PROBLEMU ROBIĆ W CHUJA TYMI SAMYMI METODAMI ……. W SUMIE WYGODNE RAZ OPRACOWANO CESNARIUSZ I SIĘ GO REALIZUJE CO JAKIŚ CZAS ……. MOŻNA TO WRĘCZ NAZWAĆ SPOSÓB NA POLAKÓW ….

   Polubienie

  • miziaforum said

   A POZATYM NIE CZUJESZ ŻE TO JAKIEŚ POPIERDOLENIE Z POJEBANIEM ŻEBY CAŁĄ MOCĄ PAŃSTWA USTAWY KREOWAĆ ŻEBY JEDNEGO !! CWELIKA DEFRAUDANTA SUKINSYNA ZAMKNĄĆ NA ROK ????????? CO NAJMNIEJ SMIESZNE UZIEMIĆ SKURWIELA MOŻE ZWYKŁA KONTROLA SKARBOWA ……….. ROZLICZYĆ WYDATKI OSOBISTE Z OSTATNICH 2 LAT ……… KRIS .. NAWET NA CIEBIE BYM ZNALAZŁ HAKA ……… W ZASADZIE NA KAZDEGO …… TO DLA CZEGO NIE NA KIJOWSKIEGO ??? BO PISIORY SIĘ BOJĄ !! A JAK SIĘ BOJĄ TO NAJPIERW PRODUKUJĄ PRAWNEGO DUPOCHRONA DLA SIEBIE PROSTE ….. A JAK SIĘ BOJĄ RZĄDZIĆ DZIAŁAĆ TO NIECH SPIERDALAJĄ O.K ….

   Polubienie

   • KrisT said

    Masz racje tylko iz za tym kodziarzem stoją bardzo wpływowi ludzi. W szaleństwie jest metoda, a ta metoda to przeczekanie na wykończenie.
    Widzą iz te typy nie mają poparcia narodu tylko resortowych dzieci i Ubeków.
    Alimenciarz sam sie wykończy juz w jego szeregach zaczyna sie liczenie kasiory, a jak wiemy walka o kase rozbije każdą rodzinę. W tym przypadku nie bedzie inaczej, warkoczykowego cwela sami kodziarze wykopią. Jest juz na równi pochyłej, tego typa nic nie zmieni ma lepkie ręce do łatwej kasy. Gadzeciarstwo go zgubi.
    A jeśli ta ustawa przejdzie to z pewnością jako pierwszy tego doświadczy. Z każdym zimowym dniem kod jest słabszy.
    A swetru i jego 6 króli się doigra, metodą pisu jest przeczekanie i osłabienie,jak wiemy po kilku dniach maleje zainteresowanie, ludziom temat sie objada i wtedy mozna dowalić z grubszej rury.Może na to czekają i tak zrobią.
    Z każdym dniem wychodzi iz to dosłowne pajace uniemożliwiają pracę rządu. Wiem moze to i minus , załatwilibysmy to od ręki w pysk za krawat i wypierdolić za drzwi!!!!!!!! tylko iz ONI wraz z zachodnimi mediami tylko na to czekają!

    nie będzie hasła „kobieta mnie bije” tylko w świat pójdzie „pis mnie bije”

    Polubienie

    • miziaforum said

     W DUPIE MAM PISMA ZACHODNIE I NAWET TO CO POWIE CZY POMYŚLI PAPIEŻ CZY WÓDZ INDIAN W REZERWACIE A NAWET SAM BAMBI W USA …….. W DUPIE !!!!! WPIERDOL I DO PAKI CHOĆBY ZA SZCZANIE NA PRZYSTANKU LUB KURWIENIE W MIEJSCU PUBLICZNYM … 🙂 NA TYM POLEGA RZĄDZENIE JAK MI KTOŚ W DOMU ZACZNIE SMRODZIĆ TO NIE BIORĘ GO NA PRZECZEKANIE ALBO CO POWIE MÓJ SASIAD … TYLKO SPUSZCZAM MU WPIERDOL A JAK NADEJDZIE INTERWENT TO DOSTANIE TEŻ WPIERDOL …. PROSTE ? NO

     Polubienie

     • Anna said

      mój dom jest moją twierdzą – to dobre prawo

      Polubienie

      • KrisT said

       ale nie u nas! zrób krzywdę złodziejowi co Ci na chatę wlezie z buciorami…. takie chore prawo!
       najlepiej to wywalic przez okno tak aby gosciu skręcil kark, zawsze mozna sie tłumaczyc iz sam wyskoczył… 😉 chyba ze to będzie z 8 pietro…

       Polubienie

       • Anna said

        Nadal twierdzę, że to dobre prawo i takie powinno być respektowane. Nie trzeba wyrzucać przez okno tylko wystawić za drzwi i spoko 🙂

        Polubienie

       • KrisT said

        zyczę powodzenia z „wystawianiem” za drzwi…. jeszcze pomóż biedakowi do worka wsadzić co cenniejsze przedmioty aby przepukliny nie dostał.!

        Polubienie

       • Anna said

        Krist nie drwij ze mnie, nie piszę bezpodstawnie bo kiedyś wszedł ktoś do mieszkania i stanowczo kazałam mu wyjść pokazując drzwi i udało się, wyszedł ale trzęsłam się jak galareta, można.

        Polubienie

       • KrisT said

        Anno jesli ktos wchodzi z zamiarem kradzieży i liczy sie z tym iz w domu ktos będzie to z pewnością jest przygotowany do obezwładnienia właściciela. Tylko iż przy tym dochodzi zazwyczaj do trwałego uszczerbu na zdrowiu i wizytą u koronera…..
        po drugie jesli bedzie to atak na Twoją osobę , zaplanowany to…….mozesz wyciągnac rękę i stanowczo powiedzieć NIE jak to robią szwedzkie kobiety ciapatym imigrantom……
        Miałaś szczęście bo nie był to zaprawiony w bojach włamywacz.

        Polubienie

     • KrisT said

      zapominasz iz MY nie jestesmy w swoim domie….. jesteśmy zależni i na posługach u innych…. USA, Izrael, UE…..

      Polubienie

      • Anna said

       nie myśl tak, ja zawsze czuję się … u siebie jestem i nikt nie ma prawa zmusić mnie do czegokolwiek i … wierzę, że Ktoś czuwa nade mną, Ktoś dobry 🙂

       Polubienie

       • KrisT said

        my jednostki to tak, tak myslimy ale jako polska niestety jestesmy na pasku w/w.
        a po drugie może i ktos nad Toba czuwa ale jak przyjdzie cos do czegoś to sama sobie bedziesz musiec poradzić, aniołek z skrzydełkami Cię nie obroni…

        Polubienie

 2. IMĆ said

  Podpisani pod listem uznali KOD za organizację terrorystyczną i uprzedzili: „zwrócimy się do amerykańskiego rządu o zaklasyfikowanie KOD-u jako organizacji terrorystycznej” oraz nie przyznawanie wiz dla „członków tego niebezpiecznego ramienia międzynarodowego terroryzmu”. Uzasadniając swoje stanowisko, autorzy listu piszą, że: „przywódcy KOD otwarcie nawołują do destabilizacji kraju” i „co więcej, deklarują użycie broni palnej i ukrytej broni”. Podkreślają również, że nie są to słowa bez pokrycia, ponieważ, ich zdaniem, KOD tworzą też „dawni funkcjonariusze byłej komunistycznej tajnej policji”.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/9876-polonia-nie-nabrala-sie-na-kod-i-nazywa-grupe-kijowskiego-organizacja-terrorystyczna

  Polubienie

 3. krab said

  Polska też u sułtana grubo pod kreską, ponieważ odmówiła wydania Turków będących na czarnych listach organizatorów bądź uczestników lipcowego puczu.
  ” Rzeczywiście na terytorium Polski przebywają obywatele Turcji, co do których rząd turecki wysuwa zarzuty wspierania działalności określanej mianem terrorystycznej. Jeżeli ci ludzie przestrzegają polskich przepisów, przestrzegają przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej, to nic im w Polsce nie grozi – zapewnił Radio ZET minister Jarosław Gowin.”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Polska-nie-wyda-Turcji-organizatorow-lipcowego-puczu,wid,18655243,wiadomosc.html?ticaid=118583

  Polubienie

  • miziaforum said

   ŁADNY BURDEL 🙂 KRAJE NATO SIĘ ZRĄ PONADTO JEDEN Z NAJSILNIEJSZYCH MILITARNIE KRAJÓW NATO TURCJA NAJWIĘKSZA ARMIA LADOWA JEST DE FACTO W SCISŁEJ WSPÓLPRACY Z GŁÓWNYM WROGIEM NATO !! 🙂 ROSJĄ 🙂 no i kto tu jest dupa a nie gienierał bruksela czy moskwa 🙂

   Polubienie

   • Anna said

    im wszystkim chodzi o jedno i to samo – wojna!, najlepiej światowa, wtedy spełnią się ich marzenia

    Polubienie

   • krab said

    No ale „my przecie koalicjant”, a wódz zza wielkiej wody też odmówił wydania sułtanowi buntowników 🙂

    Polubienie

    • miziaforum said

     NO WÓDZ ZA WIELKA WODĄ ALE MY W EUROPIE ROSJA W EUROPIE I TURCJA PRAWIE W EUROPIE ZATEM MYŚLENIE NIE BOLI ZE NAS BARDZIEJ POWINNO INTERESOWAĆ CO ZA MIEDZĄ MAMY A NIE CO ROBI BAMBO NA WYLOCIE

     Polubienie

     • krab said

      Gdyby ten rząd był niezależny i rządził a nie wykonywał polecenia, to pewno tak by było. Ale jak dupa siedzi w Polsce a głowa podzielona jeszcze na 2 części to co się dziwić.

      Polubienie

     • abecadło said

      Ale nie mamy swojego rządu, tak jak Merkelowa wykonuje rozkazy , tak tez jest z polskim rzadem, taka to wielka tajemnica rzadzenia wychodzi.
      Wszystko ustawione przez zydów, przecież to nie sredniowiecze, ludzie !

      Polubienie

   • KrisT said

    sułtan zorientował sie iz isisowcy padną a kurdowie zyskają na sile więc zmienił stronę….ponadto wyjdzie na jaw iz kupował od nich ropę i sponsorował.
    Oczywiscie iż rosjanie przyjęli ofertę „współpracy” ale…… z całą pewnością mają turków pod „obserwacją” drugi raz nie dadzą sobie strzelić w plecy…..
    FR juz swoje tam utargowała! A sułtan niech sobie mysli co chce, cwańszy nie bedzie od Putina to pewne.

    Polubienie

  • Anna said

   Panie ministrze J.G.!!! oni nawet nie przechodzą po pasach, na zielonym świetle tylko na ukos jezdni… i co im zrobicie??? nasze przepisy mają gdzieś

   Polubienie

 4. Trak said

  Kiedy wreszcie ta wojna? Czy mam ubić się sam, czy się zradykalizować i wyręczyć policją?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: