Miziaforum's Blog

„20 milionów muzułmanów w Niemczech do 2020 roku”, to jest hasło wyborcze A. Merkel na kolejną kanclerską kadencje..

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 28, 2016


Niemieccy politycy nawet ci którzy realizują nakazy kanclerz Merkel są przerażeni ale oficjalnie milczą .Natomiast nie oficjalnie upublicznili taki dokument

Dokument, którego fragmenty zostały opublikowane przez „Die Welt” 25 października, ukazuje rosnący alarm na najwyższych szczeblach niemieckiej inteligencji i aparatu bezpieczeństwa, wynikający z konsekwencji polityki otwartych drzwi Kanclerz Angeli Merkel.

Tzw. nieoficjalny dokument („nie-dokument”, którego autorzy pozostają anonimowi)

oto ważniejsze wypowiedzi bez sygnowania imiennego :

ponieważ boją się mówić to co myślą i to co im rozsądek i statystyki mówią ..

„Czteroosobowa rodzina uchodźców otrzymuje do 1200 euro miesięcznie w płatnościach transferowych. Do tego trzeba doliczyć zakwaterowanie i posiłki. A teraz proszę porównać to z sytuacją bezrobotnego żonatego mężczyzny, który pracował może 30 lat i teraz, razem z rodziną, otrzymuje marginalnie większą kwotę. Tacy ludzie pytają nas, czy nam, politykom, naprawdę wydaje się to sprawiedliwe i uczciwe.”

 

„Importujemy islamski ekstremizm, arabski antysemityzm, narodowe i etniczne konflikty innych narodów, jak również inne zrozumienie pojęcia społeczeństwa i prawa. Niemieckie agencje bezpieczeństwa nie dają sobie rady z tymi importowanymi kwestiami bezpieczeństwa, a w wyniku tego, z reakcjami ze strony ludności niemieckiej.”

 

Znaczny napływ osób z innych części świata doprowadzi do niestabilności w naszym kraju. Pozwalając na tę masową migrację, „produkujemy” ekstremistów. Społeczeństwo mainstreamowe zaczyna ulegać radykalizacji, ponieważ większość nie chce migracji, narzuconej im przez elity polityczne. W przyszłości wielu Niemców odwróci się od państwa konstytucyjnego.”

 

„Stanowczo uważamy, że imigracja musi być kontrolowana i ograniczona, jeżeli Niemcy chcą sobie z nią poradzić. Powaga sytuacji staje się z dnia na dzień coraz bardziej wyraźna. Ludność nie chce mądrych wypowiedzi ani bezowocnych odwiedzin polityków. Pragnie działania!”

 

„Jest to zupełnie nieodpowiedzialne, że tysiące ludzi przybywają do kraju bez jakichkolwiek kontroli i bez zarejestrowania, i że możemy tylko niedokładnie oszacować, ilu z nich to bojownicy Państwa Islamskiego i ilu to islamscy „uśpieni” terroryści. Jestem przekonany, że żadne inne państwo na świecie nie byłoby na tyle naiwne i chodzące z głową w chmurach, aby narażać się na tak poważne ryzyko.”

 

„Jesteśmy głęboko zaniepokojeni stanem naszego kraju oraz miast i miasteczek, które reprezentujemy. Przyczyna: ogromny i zasadniczo niekontrolowany napływ migrantów do Niemiec, naszych miast i miasteczek.Wyczerpane zostały wszystkie możliwości zakwaterowania migrantów, włączając w to namioty i kontenery. Utrzymywanie schronisk dla uchodźców pochłania tak wiele czasu, że nasz personel nie może spełniać swoich innych obowiązków w gminach.”

 

„Kryzys uchodźców, który wybuchł w Niemczech, prawdopodobnie zapowiada koniec ery Angeli Merkel. W kraju, który tylko w tym roku ma przyjąć ponad milion osób ubiegających się o azyl, wzrasta lęk w społeczeństwie – wzrasta też krytyka pani Merkel ze strony jej własnej partii. Niektórzy z jej bliskich sojuszników politycznych przyznają, że istnieje duża szansa na to, że Kanclerz będzie zmuszona ustąpić ze stanowiska przed najbliższymi wyborami generalnymi w 2017 r. Nawet zaś jeśli pozostanie Kanclerzem do końca kadencji, jej kolejna, czwarta kadencja, o której szeroko debatowano zaledwie kilka miesięcy temu, teraz wydaje się niemożliwa…

„Problem polega na tym, że rząd pani Merkel najwyraźniej stracił kontrolę nad sytuacją. Niemieccy politycy publicznie popierają deklarację Kanclerz „Damy radę.” Ale tuż pod powierzchnią pulsuje panika: koszty rosną, opieka społeczna ugina się pod ciężarem nowych obowiązków, w sondażach poparcie dla pani Merkel spada, a przemoc ze strony środowisk ultraprawicowych wzrasta…

„Podobnie, jak spokojna powierzchnia niemieckiego społeczeństwa została zaburzona, tak argumenty o pozytywnym wpływie ekonomicznym i demograficznym imigracji tracą swoją siłę. Na ich miejsce pojawiają się obawy odnośnie długoterminowych skutków społecznych i politycznych przyjęcia tak znacznej liczby migrantów, zwłaszcza z upadającego Bliskiego Wschodu. Tymczasem uchodźcy nadal kierują się do Niemiec, w tempie około 10 tysięcy osób dziennie. (W porównaniu, Wielka Brytania zgadza się przyjąć 20 tysięcy syryjskich uchodźców w okresie czterech lat)…

„Niektórzy wyborcy doszli chyba do wniosku, że Mutti [niemieckie zdrobnienie słowa „matka” – „mamusia”] oszalała, otwierając niemieckie granice przeklętym tego świata…

„Kryzys uchodźców oznacza punkt zwrotny. Dekada, od czasu, gdy pani Merkel po raz pierwszy doszła do władzy w 2005 roku, dziś wygląda jak błogosławiony okres dla Niemiec, kiedy to kraj cieszył się pokojem, bogactwem i międzynarodowym szacunkiem, utrzymując się z dala od problemów ogólnoświatowych. Ta złota epoka właśnie się zakończyła.”

 

czyli …. nie wszyscy stracili rozum tak jak Merkel , zatem pozostaje pytanie 

CZEGO ONI SIĘ AŻ TAK PANICZNIE BOJĄ ŻE BRNĄ Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ W KIERUNKU ZAGŁADY I KATASTROFY 

CZEGO MOŻE OBAWIAĆ SIĘ CZŁOWIEK DO TEGO STOPNIA ŻE GODZI SIĘ KONTYNUOWAĆ PLAN KTÓRY JEST SAMOBÓJSTWEM DLA WSZYSTKICH NAWET KLASY RZĄDZĄCEJ 

I ROBIĄ TO Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ O CZYM ŚWIADCZĄ CYTATY NIE OFICJALNE W KTÓRYCH SĄ KATEGORYCZNIE NA NIE ……  JAKO OBYWATELE NIEMCY 

A NASTĘPNEGO DNIA W BIURACH RZĄDOWYCH JAKO URZĘDNICY SKRUPULATNIE REALIZUJĄ WYTYCZNE MERKEL …… O KTÓRYCH WIEDZĄ ŻE TO …….?????????

Komentarzy 35 to “„20 milionów muzułmanów w Niemczech do 2020 roku”, to jest hasło wyborcze A. Merkel na kolejną kanclerską kadencje..”

 1. krab said

  Czego się boją ? a tego co i wszyscy politycy …. utraty miejsca u żłobu !! a doskonale wiedzą, że makrela jest jeszcze zbyt silna żeby jej się postawić.

  Polubienie

 2. Elba said

  Istoty gadzie już tak mają, że… po nich to chociażby potop!

  Polubienie

 3. KrisT said

  makrela realizuje plan Himmlera ot co….. a reszta siedzi cicho bo boi sie o swoje stołki…

  Polubienie

 4. KnUR1 said

  A jaka jest dzietność w krajach Europy? Średnia 1.2 ? Pytam bo nie widziałem, a jaka by była gdyby nie inne kultury napływające od 10-lat. Niech mnie ktoś sprostuje.

  Polubienie

 5. miziaforum said

  biorą się i za polityków islamofile

  Burmistrz Beziers stanie przed sądem za stwierdzenie, że liczba muzułmańskich uczniów w jego mieście stanowi problem.

  Robert Menard, który jest zwolennikiem Frontu Narodowego, będzie sądzony za podżeganie do nienawiści i dyskryminację. „W jednej z klas w śródmieściu mojego miasta 91 procent dzieci to muzułmanie. Oczywiście stanowi to problem. Tolerancja ma swoje granice” – powiedział burmistrz w wywiadzie. We wrześniu, kiedy zaczyna się szkoła, Menard napisał na Twitterze, że żal mu „wielkiej zamiany”, cytując termin pisarza Renauda Camusa określający zyskiwanie przez muzułmanów przewagi liczebnej nad białymi, chrześcijańskimi Francuzami.
  https://www.jihadwatch.org/2016/12/french-mayor-tried-for-saying-large-number-of-muslims-in-his-city-was-problem

  ========================

  Znany polityk holenderski, członek parlamentu Geert Wilders, został właśnie skazany za „mowę nienawiści” za zadanie pytania na wiecu, czy w Holandii powinno być mniej Marokańczyków. Wielu nowoprzybyłych Marokańczyków w Holandii wydaje się być odpowiedzialnych za nieproporcjonalną liczbę przestępstw.

  http://www.telegraph.co.uk/news/2016/12/09/anti-islam-dutch-mp-geert-wilders-found-guilty-discrimination/

  Polubienie

 6. IMĆ said

  Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Nadrenii Północnej-Westfalii (Lesben- und Schwulenverband in Deutschland, LSVD) w porozumieniu z władzami Kolonii zamierza otworzyć odrębny ośrodek dla uchodźców, wyłącznie z tzw. mniejszości seksualnych.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/4501/niemcy-w-kolonii-powstanie-odrebny-osrodek-dla-uch/

  Polubienie

 7. KrisT said

  chyba nie muszę pisac iz to koniec zachodu? bo to oczywiste! i co? znowu to my Polacy może mamy ich bronić?
  mam nadzieje iz damy radę sami siebie obronić bo od tego zależy przyszły los naszych dzieci!
  co będzie za 50-100-150 lat? nas nie bedzie ale to nieznaczy iz to nie nasz problem, pozostanie on ciężarem z ktorym to nasze przyszłe pokolenia bedą musiały się zmierzyć!
  jeśli nie nauczymy dzieci kim byli słowianie,polanie, nie wpoimy im dumy narodowej i patriotyzmu to w przyszłości skończą jak europa zachodnia.

  Polubienie

 8. Ktoś said

  O sposobie wykonania prowokacji berlińskiej i o porwanej ze Zgorzelca „konserwie” udającej kierowcę „zabitego w tym zamachu”

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5093-czy-ciezarowka-zamachu-w-berlinie-byla-zdalnie-sterowana

  Polubienie

  • Dag. said

   Bardzo interesujące….dzieki.

   Polubienie

  • Elsa said

   Bardzo ciekawa teoria 😆. Całkiem możliwe. Tiry naprawdę mają nowoczesne wyposażenie. I bardzo dobrze….

   Polubienie

  • KrisT said

   http://auto-seba.truck.pl/pl/article/993/auto-ostrzega-i-samo-hamuje-zaawansowane-systemy-bezpiecze%C5%84stwa-scanii,1470
   jesli system zadziała i komp widzi iż dojdzie do zderzenia rozpoczyna pełne hamowanie awaryjne i wciśnięcie gazu nic nie da! system będzie hamować!
   i juz ta teoria padła….
   nie po to montuje się systemy antykolizyjne aby naciskając na pedał gazu go się dało wyłączyć doprowadzając do kolizji!

   zdalnie sterowanie nawet „tirem” jest mozliwe ale…..rozbawiło mnie zdanie o montażu serwa kierujacego kierownicą….

   Jak narazie to tylko włamując sie do systemów Tesli moznaby tym autem zdalnie skręcic bowiem juz fabrycznie jest tam montowany system automatycznego omijania przeszkód na drodze.
   Scania tego jeszcze nie ma i długo auta cieżarowe nie bedą mieć takiego autonomicznego systemu skręcania.

   Polubienie

   • KrisT said

    zresztą zamachowiec miał mozliwość wyłaczenia tego systemu!:
    System można wyłączyć, a potem znów włączyć przyciskiem na tablicy rozdzielczej. W określonych warunkach kierowca może to uznać za konieczne. Żółta kontrolka informuje, gdy AEB nie działa. Po każdym uruchomieniu silnika kluczykiem system załącza się automatycznie.

    i tu widać iz kierujacy się nie znał na tym ciągniku nafaszerowanym elektroniką. gdyby wiedział iz ma taki system i jak go wyłaczyć z pewnością to zrobiłby1
    ponadto jesli ktoś montowałby system zdalnego sterowania co nie jest proste a w dodatku łatwe do wykrycia musiałby się znac doskonale na elektronice samochodowej i wiedziałby o takowym systemie ktory tez by dezaktywował….

    suma sumarum, ktos chce odebrac honory naszemu kierowcy, tworząc teorię spiskową bo jak wiadomo widziano wyskakujacego kierowcę z cieżarówki.
    A czy był to ten zastrzelony we włoszech tego sie już nie dowiemy.

    Polubienie

 9. marek said

  http://prawy.pl/43430-dezinformuja-rodzicow-a-konsekwencje-poniosa-dzieci/

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03504-Lewandowski-i-jego-powszechna-prywatyzacja.htm
  ….A w nagrodę do brukselki…

  Polubienie

  • Mirek said

   https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/pis-chroni-czerwonych-bandytow/

   „Niegospodarność i marnotrawstwo – tak ministrowie PiS określili rządy poprzedników, prezentując w Sejmie audyt. Zapowiedzieli też lawinę doniesień do prokuratury. Tymczasem, jak ustalił tygodnik „Wprost”, większość ministrów zrezygnowała z wysyłania takich wniosków. Te zaś, które zostały wysłane, dotyczą w większości drobnych przestępstw urzędniczych” – napisał Wprost.

   O co oskarżali ministrowie rząd Ewy Kopacz? 
   Jedna ze spółek państwowych płaci przez dwa lata 286 tys zł dziennie za doradztwo.
   Przyznam, to jest bandytyzm. Takiego prezesa należałoby postawić przed sądem za marnotrawienie publicznych pieniędzy.
   Inna spółka zapłaciła za obsługę prawną w 2015 roku ponad 30 mln zł, pomimo, że grupa zatrudnia 46 radców prawnych.
   Niektóre spółki państwowe płaciły prawnikom 1800 zł za godzinę!
   Stawki rodem z USA!
   W latach 2010-2015 wydatkowano na projekty wojskowe 50 mld zł. Tylko 2 mld z tej kwoty trafiło do polskich przedsiębiorstw. Resztę zasiliło zagraniczne firmy.
   Do dzisiaj żaden z założonych projektów nie został ukończony.
   W 2009 roku przyjęto plan modernizacji sił zbrojnych. W ciągu 10 lat przewidywał zakończenie 14 programów, których celem był zakup nowoczesnego sprzętu wojskowego. Kwota jaką zarezerwowano wynosiła 91 mld zł.
   NIK, po zbadaniu planu orzekł, że całkowity koszt opiewa na… 235 mld zł.
   Z tego wynika, że PO miało za zadanie dożywotnie, niekończące modernizowanie wojska polskiego, malwersacje publicznych pieniędzy i płacenie zachodnim korporacjom potężnych pieniędzy za kontrakty.
   To tylko kilka przykładów złodziejskich rządów PO.

   Polubienie

   • KrisT said

    nadal czekam kiedy za to polecą główki i będą się daleko toczyć po ściernisku!

    Polubienie

   • Elba said

    Partie to sposób władzy na dzielenie społeczeństwa i życie na jego koszt. Normalny człowiek nie miał i nie ma swoich reprezentantów ani udziału w rządzeniu swoim państwem, bo nie można za takich uważać żyjących na koszt narodu krwiopijców partyjnych… którzy wzięli naród w dwa ognie – z prawa i lewa… i naród ujeżdżają!
    Mniejsze zło dalej jest złem!
    Cały ten parszywy system partyjny jest zły i nie przystaje do XXI wieku!
    Szukajmy więc nowych rozwiązań, przejściowo godząc się na stare, lecz nie gloryfikując ich.
    Tylko poprzez taką logikę można coś zmienić. Nie powielać starych złych systemów, klakierując im, a wymagać, rozliczać, żądać respektowania praw narodu do samostanowienia.
    To że ci coś robią, albo udają, że robią – niech nie zadowala nas… Polityk, który nie czuje bata społecznego szybko się znarowia jak leniwy koń – staje się samowolny i zuchwały.

    Polubienie

 11. berta said

  http://wrealu24.pl/services/3490-zwyrodnialcy-islamisci-z-syrii-kopneli-w-twarz-1-5-roczne-dziecko-zobacz-jak-wazny-powod-mieli

  Polubienie

  • KrisT said

   lać skór…….. i patrzeć aby równo puchli!!!!!
   jak widać wszelkie mendy aspołeczne, szmaciarze uciekli z syrii! Normalni syryjczycy chyba sie cieszą, zresztą ostrzegali nas iz to najwieksza hołota ucieka do europy!
   dośc lewactwa! bo to w 90% ich wina!

   Polubienie

 12. KnUR1 said


  :DDDD

  Polubienie

 13. marek said

  http://wrealu24.pl/services/3484-dwoch-ukraincow-zgwalcilo-15-latke-w-gdansku

  Polubienie

  • KrisT said

   dobrze ze za wzorem swego guru cioty bandery nie zechcieli jej riezać piłą…. szczęście w nieszczęsciu.
   dowalić widowiskowo 20 lat a nastepnie kopniakami wysłać za wschodnią granicę!

   Polubienie

 14. KrisT said

  AFGANISTAN
  W prowincji zajętej przez talibów, obcieto kobiecie głowę za to że poszła do sklepu bez towarzyszącego jej męża.
  . https://ria.ru/world/20161228/1484852173.html
  nie tylko ręce ale i „cyce” opadają….. 😉
  a tego to wogóle nie widzę w polsce! zachowanie karygodne i niewybaczalne!:
  Pewnemu obywatelowi Wielkiej Brytanii kasjerka w sklepie nie chciała sprzedać butelki wina bo zabrania tego islam, czyli religia wyznawana przez kasjerkę
  . https://vk.com/brusek?w=wall274493429_59857%2Fall

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: