Miziaforum's Blog

3 Islamskie zbrodnie Raport 08.2016 -Kraje Islamskie ,Muzułmańska dyskryminacja i znęcanie się nad chrześcijanami

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 27, 2016


źródła informacji , kliknij w podświetlony wyraz w arcie to bramka przejściowa do źródła oryginału .

Arabia Saudyjska: Według arabskojęzycznego doniesienia, opublikowanego 27 sierpnia, funkcjonariusze tego pustynnego królestwa zaaresztowali 27 chrześcijan – wśród nich kilka kobiet i dzieci – za przestępstwo „prowadzenia modlitw chrześcijańskich” i „posiadania Biblii”. Ta grupa chrześcijan, z których większość była Libańczykami, obchodziła Wniebowzięcie Maryji, kiedy wpadły władze do ich mieszkania i aresztowały ich. Budząca przerażenie „policja religijna” odebrała im następnie wizy i deportowała do Libanu. Taka nietolerancja religijna i tak jest lepsza niż to, co spotkało innych chrześcijan przyłapanych na wykonywanie „aktów chrześcijańskich”. W 2002 r., na przykład, chrześcijańscy Etiopczycy zostali aresztowani i torturowani w więzieniu niemal przez rok za zorganizowanie prywatnych modłów w domu. Jeden z nich powiedział po uwolnieniu: „Oni [Saudyjczycy] są pełni nienawiści wobec nie-muzułmanów”.

Pakistan: Syn muzułmańskiego właściciela domu zgwałcił 5-letnią córkę pary chrześcijańskiej wynajmującej pokój. Potem „gospodarz przez siedem dni nie dopuszczał, by para zawiadomiła policję o zdarzeniu. Z powodu nękania rodzice ofiary nie mogli zdobyć zaświadczenia lekarskiego o stanie córki, która była przedmiotem napaści seksualnej” – informuje doniesienie o tej sprawie.

„W wyniku braku raportu medycznego nie ma mocnego dowodu ataku. Wpływowy właściciel domu i jego syn-gwałciciel grozili tej rodzinie chrześcijańskiej, mówiąc, że cała rodzina ofiary poniesie ponure konsekwencje, jeśli podejmą działania przeciwko winnemu”.

Inna sprawa: historyczny cmentarz chrześcijański popada w ruinę z powodu umyślnego zaniedbania przez władze lokalne. Według doniesienia:

„Miejscowi chrześcijanie twierdzą, że cmentarz niszczeje, podczas gdy władze lokalne ignorują sytuację. Wyrażają poważne zaniepokojenie z powodu bezczeszczenia grobów ich bliskich. Powiedzieli, że populacja chrześcijańska mieszkała w tym regionie jeszcze przed stworzeniem Pakistanu”.

Egipt: Mówiąc, że traktuje się ich jak obywateli drugiej kategorii, około trzydziestu chrześcijan zorganizowało protest w Kairze i zażądało, by rząd przestrzegał ich praw. Stojąc na schodach budynku sądowego w stolicy demonstranci zignorowali drakońskie przepisy Egiptu w sprawie demonstracji. „Przede wszystkim jestem obywatelem egipskim” – powiedział Michael Armanious, demonstrujący chrześcijanin. „Płacimy podatki, służymy w armii, mamy te same problem ekonomiczne w Egipcie jak reszta naszych rodaków, dlaczego mielibyśmy mieć mniej praw?” Policja – której często zabiera długie godziny, zanim pojawi się, kiedy muzułmanie atakują chrześcijan – szybko rozpędziła demonstrantów.

W innej sprawie Egipska Inicjatywa Walki o Prawa Osobiste poinformowała, że w latach 2011 do 2016 było 77 wypadków skrajnej przemocy muzułmanów wobec chrześcijan – z wyłączeniem wielkiej fali ataków na chrześcijan i na dziesiątki kościołów po obaleniu byłego prezydenta Morsiego. Papież koptyjski Tawadros także potwierdził, że chrześcijanie są ofiarami poważnych ataków ze strony muzułmanów nie mniej niż raz w miesiącu. W tym roku co najmniej dziesięć takich incydentów zakończyło się śmiertelnymi ofiarami i zniszczeniem dóbr materialnych.

Sudan: Prokuratorzy oskarżyli dwóch uwięzionych pastorów, członków sudańskiego Kościoła Chrystusa, o przestępstwa przeciwko państwu i zażądali dla nich kary śmierci. Pastorzy zaprzeczają zarzutom, a źródła miejscowe donoszą, że nie ma przeciwko nim żadnych dowodów, ale że twardogłowi islamistyczni prokuratorzy prześladują ich z powodu ich wyznania.

Bangladesz: Rosaline Costa, redaktorka gazety katolickiej, uciekła do Stanów Zjednoczonych po otrzymaniu licznych gróźb śmierci po artykule redakcyjnym o narastającej religijnej dyskryminacji i przemocy w kraju. Ponieważ nastąpił wzrost ataków muzułmanów na chrześcijan w Bangladeszu – włącznie z morderstwami – ta katoliczka postanowiła uciec zanim będzie następną ofiarą. Mniejszości chrześcijańskie mówią, że władze i system sprawiedliwości w Bangladeszu albo nie mogą, albo nie chcą robić niczego, by powstrzymać prześladowania i dyskryminację.

Niemcy: Uchodźcy chrześcijańscy w ośrodkach dla uchodźców nadal spotykają się codziennie z nękaniem i groźbami ze strony muzułmanów. W jednym wypadku 14 irańskim chrześcijanom grożono śmiercią za odmowę porzucenia swojej wiary. Podczas ramadanu chrześcijanie musieli chować swoje Biblie i byli zmuszeni do jedzenia jakichś resztek, bo pory posiłków zostały zmienione, by dopasować się do muzułmanów, którzy nie jedzą podczas dnia w islamski miesiąc postu. Pewien pastor powiedział, że wielu muzułmanów w obozach uważa migrantów chrześcijańskich za „nieczystych” lub „bardziej nieczystych niż psy”. W wielu ośrodkach dla azylantów w całej Europie mniejszości chrześcijańskie nadal są nękane i atakowane.

Komentarzy 37 to “3 Islamskie zbrodnie Raport 08.2016 -Kraje Islamskie ,Muzułmańska dyskryminacja i znęcanie się nad chrześcijanami”

 1. miziaforum said

  i tak bedzie do końca miesiaca z wybranego przezemnie regionu swiata z jednego miesiąca zestawienie ZBRODNI PRZESTĘPSTW MUZUŁMAN !

  JUTRO NIEMCY I SZWECJA DZIEŃ PO DNIU BEZ CENZURY Z CAŁĄ NAGĄ PRAWDĄ JAK JEST NAPADY MORDERSTWA GWAŁTY ZBOCZONE PRAKTYKI I TP SYTUACJE KARY GODNE !!

  W MIARĄ MOŻLIWOŚCI WORDPRESS BEDĄ PÓBLIKOWANE MAKABRYCZNE ZDJĘCIA BEZ CENZURY ORAZ NAGRANIA AV …… STANOWCZO TYLKO DLA 18 + A I TO NIE KAŻDY WYTRZYMA ……

  PO PROSTU PRAWDA

  Polubienie

 2. kukula said

  myslalem nad tym wszystkim i doszedlem do wniosku ze islamizacja to depopulacja finansowana przez masonow gdyby komus udalo sie to powiazac w calosc

  Polubienie

 3. kukula said

  Polubienie

 4. tteis77 said

  23.09.2017 układ gwiazd,. „CHCĘ ZAZNACZYĆ TUTAJ NA POCZĄTKU, ŻE OBRACAMY SIĘ W KONTEKŚCIE WYDARZEŃ PROROCKICH, NIE USTALAMY ŻADNYCH DAT Z BARDZO KONKRETNYMI WYDARZENIAMI – 23.09.2017 układ gwiazd, BO NIE TU O TO CHODZI, BÓG MA SWÓJ CZAS” coś tu nie pasuje, „Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny”

  Polubienie

 5. @100 said

  Cała ta dyskusja i przedstawione fakty są prawdziwe. Jednak komentarze poruszają tylko niektóre aspekty opisanych zdarzeń. Inne nie poruszone tu aspekty można znaleźć na forum np. tu: http://zbawienie.forumotion.com/t248p175-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu
  Widać z tego czyje faktyczne interesy realizują muzułmanie i przez kogo są inspirowani.
  Oczywiście polecam i inne tematy z tego forum : http://zbawienie.forumotion.com
  Oto próba analizy z tego forum pośrednio związana z tematem artykułu Mizi:
  ” Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

  Pisanie by Cyryl Yesterday at 21:50
  Ciekawe materiały na temat Trumpa:

  detektyw prawdy napisał:

  Pobudka dla fanów Trumpa: „Henry Kissinger doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej”.

  admin
  27 grudnia 2016
  Polityka
  5 komentarzy

  Jak podaje onet.pl:

  „Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger będzie doradzał nowemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w sprawach polityki zagranicznej i ma m.in. opracować plan ustabilizowania sytuacji na Ukrainie – poinformował dziś niemiecki dziennik „Bild”. Na nominację Kissingera pozytywnie zareagował Kreml. Rzecznik Władimira Putina stwierdził, że jest to „jeden z najmądrzejszych polityków”.”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/mny59pf

  Kissinger jest znanym syjonistą.
  Poniżej jest informacja w języku angielskim o preferencjach seksualnych Kissingera. Ponoć jest on homoseksualnym pedofilem:

  Ciekaw jestem co powiedzą na to fani pana Chojeckiego zwolennika Trumpa…Kłóciliście się na tym blogu broniąc Chojeckiego, a teraz sami widzicie kim jest Trump i broniący go Chojecki.
  Co na to powie charyzmatyczny portal chnews.pl gloryfikujący osobę Trumpa pozornego chrześcijanina?…….
  Teraz widzicie jak to wszyscy pastorzy mówią o Bogu, ale znaczna część z nich jest wilkami w owczych skórach.
  Henry Kissinger powiedział, za 10 lat nie będzie Izraela. Było to w 2012 roku.

  Nowym Izraelem (nową Chazarią) będą więc z pewnością tereny zachodniej Ukrainy, a być może (jak nie będziemy czujni) i wschodniej Polski. Cała wschodnia Polska jest już bowiem od dawna przygotowana pod przyszłe nowe zasiedlenia:

  przemysłu po prawej stronie Wisły nie ma żadnego;
  rolnictwo indywidualne – prawie zupełnie zniszczone („nie ma już rolników, teraz sąproducenci”);
  tereny wyludnione przez zmasowane deportacje ekonomiczne ludzi młodych, aktywnych, kreatywnych, żądnych wiedzy, wykształconych – deportacje na skutek celowo stworzonych tej grupie ponad dwadzieścia lat temu w Polsce specjalnych warunków ekonomicznych…

  Zachodnia Ukraina ma więc bardzo dużą szansę stać się wkrótce Nową Chazarią, Nowym Izraelem, a jej zachodni sąsiedzi (czyli Polska) – przejąć funkcję sąsiedzką obecnej Palestyny, na tych samych co Palestyna warunkach…
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/henry-kissinger/

  Wynika z tego, że niegdysiejsi Mongołowie, Żydzi, którzy Żydami nie są rządzą światem:

  Jeśli istotnie Polska i zachodnia Ukraina ma byc nowym Izraelem to faktycznie ma sens katolickie „proroctwo” mówiące o iskrze wychodzącej z Polski.

  Bez względu na realizację owego planu Henry Kissinger jest jednym z największych przeciwników Boga na ziemi. Fakty:

  „Znany polityk, członek szwajcarskiego parlamentu wezwał w oficjalnym liście najwyższe władze Szwajcarii do aresztowania Henry Kissingera za udział w zbrodniach wojennych, w trakcie gdy będzie brał udziału w spotkaniu Grupy Bilderberg rozpoczynającym się 10-6-2011 w szwajcarskiej St. Moritz, w hotelu Suvretta. Dominique Baettig jest posłem Kantonu Jury z ramienia Partii Szwajcarów, największej partii Zgromadzenia Narodowego, szwajcarskiego odpowiednika Sejmu. W swym liście do Kanclerza Federalnego i Kantonalnego domaga się respektowania i wykonania międzynarodowych nakazów aresztowania wydanych przez sądy i sędziów wielu krajów. W tym liście oprócz byłego Sekretarza Stanu USA wymienia się Georga Busha i Mikołaja Sarkozy, ale wiadomo, że ani były prezydent USA ani obecny Francji nie pojawią się w Szwajcarii. Henry Kissinger, Sekretarz Stanu i Doradca Bezpieczeństwa Narodowego w administracji Nixona i Forda, jest oskarżany o współudział w przestępstwach wojennych w Indochinach, Bangladeszu, Chile, na Cyprze i Wschodnim Timorze. Wielu aktywistów od lat próbuje doprowadzić tego polityka przed sąd w oparciu o prawa zawarte w Konwencji Genewskiej. W książce The Trial of Henry Kissinger, jej autor Christopher Hitchens udokumentował osobistą odpowiedzialność Kissingera za kampanię bombardowań, których skutkiem były tysiące ofiar cywilnych, jak i wykazał, że podpisał on zgodę na użycie „Czynnika Pomarańczowego” (Agent Orange), śmiertelnej trucizny chemicznej.”
  https://prokapitalizm.pl/tag/henry-kissinger

  W poniższym anglojęzycznym linku jest tego więcej.

  ‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

  Niestety owe informacje martwią ponieważ Kissing jest oskarżony przez Pink Code o zbrodnie wojenne:

  W imieniu mieszkańców Chile
  W imieniu mieszkańców Wietnamu
  W imieniu narodu Timoru Wschodniego
  W imieniu mieszkańców Kambodży
  W imieniu mieszkańców Laosu

  ‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

  To oznacza, że może dojść do wielkiego przelewu krwi na świecie.

  Podobne tematy:

  Mieszkańcy Indii modlą się o zwycięstwo Donalda Trumpa

  Kontrowersyjni sponsorzy kandydatów na prezydenta USA.

  „Pseudo-KATOLICY i pseudo-WIERZĄCY u władzy „

  Były premier Belgii potwierdza przyszłość Polski…

  Trwa podmianka partii na scenie politycznej – nie…

  „Korwin wzywa wojsko do obalenia rządu PiS”

  Putin, Orban i Korwin grają do jednej bramki?

  Trump ma najsilniejsze żydowskie powiązania ze wszystkich…

  Ukraina: koniec rozejmu, wojska atakują separatystów

  Po raz pierwszy w historii, Izrael zamyka wszystkie ambasady

  http://detektywprawdy.pl/2016/12/27/pobudka-dla-fanow-trumpa-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/

  zmiany na ziemi napisał:
  Zwycięstwo Donalda Trumpa miało przynieść radykalne zmiany. Nikt jeszcze do końca nie wiedział o jakich zmianach była mowa. Jednak wiedząc jakie jest podejście Trumpa do Putina można się spodziewać, że Zachód będzie chciał teraz uznać Rosję za swojego sojusznika, zaś Chiny, rosnąca potęga militarna i ekonomiczna, staną się wrogiem numer jeden.

  Zacznijmy od tego, że 93-letni Henry Kissinger to bardzo doświadczony polityk, był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego oraz Sekretarzem Stanu podczas prezydentury Richarda Nixona i Geralda Forda. Podobno jeszcze w latach 70., czyli za czasów istnienia Związku Radzieckiego miał wskazywać, że na dłuższą metę to Chiny stanowią największe zagrożenie dla USA.
  Ten amerykański dyplomata kompletnie ignorował nagonkę na Rosję i regularnie spotykał się z Władimirem Putinem. Do dziś jest przekonany, że Stany Zjednoczone, mimo wszystko, powinny utrzymywać dobre relacje z Rosją. Kissinger do dziś pozostaje zwolennikiem zbliżenia z Putinem a jego wybór na doradcę ds. polityki zagranicznej wyraźnie pokazuje jaki kurs polityczny zostanie obrany przez USA.

  Amerykański dyplomata ma pełnić rolę pośrednika między Rosją a Stanami Zjednoczonymi i będzie działał na rzecz stabilizacji sytuacji na Ukrainie. Jeśli dobrze poznamy postulaty Kissingera to powinniśmy zrozumieć, że obecne podziały w Europie na zwolenników i przeciwników Rosji wkrótce nie będą miały kompletnie żadnego znaczenia.

  Przyszły doradca ds. polityki zagranicznej w administracji Donalda Trumpa jest przekonany, że sojusz z Rosją będzie mieć korzystne znaczenie dla przeciwstawienia się Chinom. Co istotne, za rządów Trumpa, USA mają nie tylko znieść sankcje – Kissinger zaleca aby Zachód uznał rosyjskie wpływy w Polsce i krajach bałtyckich, w Iranie, Afganistanie i Chinach. W kwestii Ukrainy, polityk twierdzi, że Rosja częściowo wycofa się ze wschodniej części kraju w zamian za nieoficjalne uznanie Krymu jako terytorium rosyjskiego.

  Trudno powiedzieć co dokładnie oznacza „uznanie rosyjskich wpływów” w naszym kraju, ale z całą pewnością zagorzali przeciwnicy Rosji przeżyją szok. Pokazuje to po raz kolejny zresztą, że Polska nie jest niezależna a najważniejsze decyzje, dotyczące naszego państwa, zapadają za granicą.

  Jednak w skali międzynarodowej nie powinniśmy mieć już wątpliwości, że Stany Zjednoczone będą teraz prowadzić ostrą nagonkę na Chiny. Sojusz chińsko-rosyjski został bardzo źle przyjęty – atak na Rosję oznacza reakcję Chin, zaś atak na Chiny oznacza reakcję Rosji. Jak zatem widać uznano, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakończenie nagonki na Rosję, zniesienie sankcji, współpraca z Putinem i wspólne zwrócenie się przeciwko nowej globalnej potęgi – przeciwko Chinom.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej-sojusz-rosji-i-usa-ma-stanowic
  Mnie te informacje nie dziwią.

  Otóż zauważmy jedno celem nasienia węza podstawowym jest walka ze Słowianami.

  Oto prawdziwy cel chazarskiej mafii:

  wolna polska napisał:
  „A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…” – Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.
  (Zmarł w 1994 roku)
  Plan „wybrańców Boga”
  1 Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności (co jelcynowsko-putinowska władza pomyślnie realizuje już od prawie 20 lat – uwaga Redakcji).
  2 Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji. Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie (jest ich 300 milionów, połowę stanowią Rosjanie) na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia (co również zostało osiągnięte – uwaga Redakcji).
  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. – chaosu, zamętu – A.L.), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich.
  Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo. Do świadomości Słowian – profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie “antysemita”. Słowo ‘Żyd” będą wymawiać szeptem.
  Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami – na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów – to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok, uwaga Redakcji).
  3 Tępa słowiańska grupa etniczna nie rozumie, że najstraszniejszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie na głos o tym nie mówią, a organizują wszystko jakby według najbardziej demokratycznych standardów (takich jak wybory prezydenckie w marcu). A my odwrotnie, wyraz “faszysta” uczynimy słowem obelżywym. Tej etykietki będzie bał się każdy, na kogo ją powiesimy. Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyni go silnym. Slogan “internacjonalizmu” jest przeżytkiem i już nie działa tak, jak wcześniej, zastąpimy go “wartościami ogólno-ludzkimi”, oznaczającymi to samo.

  Nie pozwolimy na podniesienie się ani jednego nacjonalizmu, a te ruchy nacjonalistyczne, które próbują wyprowadzić swoje narody spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem tak, jak się to robi w Gruzji, Armenii i Serbii. Ale za to zapewnimy pełen rozkwit naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemniczości i potędze jest superfaszyzmem. Nie na próżno Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1975 roku przyjęło rezolucję, która określiła syjonizm jako najbardziej rażącą “formę rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale z powodu naszego triumfalnego marszu na całej planecie w roku 1992 rezolucję tę uchyliła. Z tego międzynarodowego organu uczyniliśmy broń naszych aspiracji, dotyczących przejęcia władzy nad “wszystkimi królestwami i narodami”.
  4 Liczną populację Słowian pozbawimy elity narodowej, która określa rozwój wydarzeń i postęp kraju. I w końcu cały bieg historii. W tym celu obniżymy poziom ich edukacji – już w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, a w drugiej połowie będziemy się kształcić my. Wpuścimy tam jeszcze Ormian, Czeczenów, Romów i innych. Będziemy walczyć o to, aby w rządach państw słowiańskich było jak najmniej rdzennych przedstawicieli narodu, którzy zostaną zastąpieni naszą elitą żydowską. W masmediach – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze i kinie stopniowo będziemy usuwać kadry narodowe i zastępować je naszymi, lub w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznymi.
  Zostanie przeprowadzona humanizacja edukacji, w wyniku której wszystkie dyscypliny, wpływające na strukturyzację procesu myślowego lewej i prawej półkuli mózgu, będą zmniejszane (zawężane) i degradowane:
  а) język i literatura
  b) fizyka i matematyka.
  O historii nie ma co mówić. Bydłu damy nasze spojrzenie na historię, w którym pokażemy, że cała historia ewolucji ludzkiej szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów za panów całego świata. Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy. Tutaj naszym celem jest zastąpienie czerwono-brązowej elity naszą elitą.
  W tych krajach nie pozwolimy na rozwój nauki. A centrum uczonych (Akademia Nauk) będzie składać się z naszych ludzi. Nie dopuścimy do żadnych postępowych technologii, co doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu, który zawęzimy do produkcji przedmiotów pierwszej potrzeby dla ograniczonego kontyngentu niewolników, wydobywających dla nas surowce.
  Wśród mieszkańców miast jest dużo inżynierów, wykwalifikowanych robotników i nauczycieli. Dla nich stworzymy takie warunki życia (żadnych miejsc pracy, wysoki czynsz, wysokie ceny za usługi komunalne, transport), że oni sami będą uciekać, tak jak teraz Rosjanie uciekają z krajów WNP (skrót od: Wspólnoty Niezależnych Państw – A.L.), do głuchych wiosek na północy, gdzie będą myśleć, że tam będzie można łatwiej przeżyć, co w rzeczywistości będzie także oszustwem.
  Zdeprawujcie młodzież, a zdobędziecie naród! To jest nasza dewiza. Społeczeństwo wasze pozbawimy młodzieży, deprawując ją seksem, muzyką rockową, gwałtem, alkoholem, paleniem, narkotykami, tzn. pozbawimy wasze społeczeństwo przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy rozrodczość. Hitler był głupim chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. I musiał wykonywać niezmiernie trudną robotę – miliony spalić, rozstrzelać, pogrzebać itp. Pozostawił po sobie krwawe ślady. My działamy sprytniej: u nas nie będzie żadnych śladów. Zmniejszyć rozrodczość chociażby o połowę – to znaczy zniszczyć 2-3 miliony Rosjan w ciągu jednego roku bez żadnych nakładów fizycznych. Nie potrzeba pieców, amunicji, grobów. I nie ma żadnych śladów. Nie urodził się. I nie ma winnych. Stworzymy lepsze warunki życiowe dla kryminalistów, niż dla pracującego bydła, z więzień będziemy wypuszczać kryminalistów, po to, żeby było więcej morderstw, rabunków i niestabilności. Amnestia będzie dotyczyć tylko złodziei i morderców, krótko mówiąc, wszystkich, oprócz skazanych z artykułu o “podżeganiu do nienawiści etnicznej”, który zastąpi istniejące prawo dotyczące antysemityzmu. Wśród ludzi zasiejemy strach. Strach o życie, które stanie się nic nie warte, strach o miejsce pracy, które w każdej chwili może być zabrane, strach o przyszłość waszych bliskich… Będziemy rządzić strachem.
  5 Te ogromne zadania będą realizowane w kilku etapach. Już obecnie 85% szelfu Północnego Oceanu Arktycznego znalazło się w naszych rękach (opinia publiczna na razie jeszcze o tym nie wie), dzięki mętnym i niewyjaśnionym narodowi kontraktom, zawartym przy Gorbaczowie i Jelcynie. Już obecnie na ziemiach południowych Rosji mieszka półtora miliona Ormian – to nasza straż przednia (forpoczta).
  Na początku, dla zmylenia, ogłosimy na Kubaniu Republikę Ormiańską, a następnie po przepędzeniu Kozaków, przekształcimy ją w Chazarię – Izrael. Pomoże nam to, że Kozacy są ciągle pijani, kochają władzę i są gotowi do walki między sobą na tym gruncie. Co prawda, jest tam jeszcze jedna zorganizowana organizacja – prawosławne duchowieństwo. Wyślemy tam jako kapłanów naszych żydowskich przedstawicieli, którym według Talmudu pozwala się na zewnętrzne wykonywanie rytuałów innych religii, zachowując w duszy swoją wiarę – judaizm. Wszystkich innych przekupimy. A tych, którzy się nie poddadzą – zlikwidujemy. Więcej u Rosjan już nie ma żadnych mniej lub bardziej zorganizowanych struktur, do tego bydło nie jest zdolne do zjednoczenia i stworzenia tych struktur, ponieważ rosyjskie bydło już się spiło i zdegradowało i nie jest w stanie niczego zorganizować.
  Wszystkich Górali zapędzimy tam, gdzie oni powinni być – wysoko w góry. Równocześnie odetniemy Rosjan od Wschodu za pomocą Wielkiego Łuku. Zostanie utworzona Konfederacja wolnych narodów “Itil-Ural”, która odetnie Ural i Syberię od środkowej Rosji (Komi, Republika Komi-Perm, Udmurdia, Wielki Tatarstan, Baszkortostan i tworzona zgodnie z tajnym porozumieniem z Niemcami Republika Niemców Powołża). Następnie Łuk przejdzie niżej przez Kałmucję, Dagestan, Azerbajdżan i połączy się z Turcją. A za Uralem – wszystko jest łatwiejsze: suwerenne, niby wyzwolone spod jarzma Rosji, Sacha (Jakucja – AL.), Czukotka, Buriacja.… Stworzymy tam taką nie do zniesienia sytuację, że mniejszości narodowe same poproszą “społeczeństwo zachodnie” o ochronę ich przed krwawymi kolonizatorami rosyjskimi. Podczas gdy w ubiegłym stuleciu Stany Zjednoczone kupiły od Rosji Alaskę, to w XXI wieku wykupią całą Syberię. Będzie to obszar Syberii między Jenisejem na zachodzie, Północnym Oceanem Arktycznym na północy, Pacyfikiem na wschodzie i granicą z Chinami, Mongolią i Koreą Północną na południu. Te obszary Ziemi są dwa razy większe niż teren Stanów Zjednoczonych. Akr ziemi [4.040 m. kw.] będzie kupowany po 1.000 dolarów, za całą Syberię trzeba będzie zapłacić 3 tryliony dolarów w ciągu 20 lat. Roczne spłaty wyniosą 200 milionów dolarów, z których połowa pójdzie na zakup towarów w USA.
  Sybiriacy nigdzie nie pójdą z tego powodu, że będą musieli ulec jakimś zagranicznym wpływom, bo Stany Zjednoczone wyglądają przyjemniej, niż ich azjatyccy sąsiedzi. W końcu, Władywostok jest bliżej Los Angeles niż Moskwy…
  6 Dla przeprowadzenia tych wszystkich arcyważnych dla nas przedsięwzięć pod pozorem “transformacji demokratycznych” słowiańskiemu bydłu damy monarchię. Dla każdego – marionetkowego prezydenta. I jak więcej blasku, hałasu i pompy! Monarchia jest dobra tym, że całą energię mas kieruje w gwizdek. Odwraca uwagę od naszej tajnej i aktywnej pracy, dotyczącej organizowania społeczeństwa w sposób, który jest nam potrzebny. Prezydent jest zasłoną, niby wybrany powszechnie (a my sfałszujemy procedury wyborcze w taki sposób, żeby wszystko wydawało się legalne), i przez tę zasłonę będziemy sterować wszystkimi niezbędnymi procesami. Prezydent będzie posiadał nieograniczoną władzę. Poprzez przestawienie kadr na najwyższych stanowiskach struktury władzy, na ich szczytach postawi on naszych ludzi. Armia, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, FSB i wszelkiego rodzaju siły specjalne będą bezpośrednio podległe prezydentowi. A to znaczy – nam. W naszych rękach będziemy mieć tylko sznurki, idące do rąk prezydenta. I my będziemy za nie pociągać w taki sposób, jaki będzie konieczny dla realizacji ogromnego planu podbicia wszystkich plemion i królestw i podporządkowanie ich przez nasz super-naród, wybrany przez Boga Izraela.
  7 Ale najważniejsze – pieniądze. One zrobią wszystko. One – to władza. One – to siła. Kto ma pieniądze – ten ma broń. Ultranowoczesną broń. Ten ma armię najemników. Pieniądze władają mediami, bałamucą miliardy ludzkiego bydła. Przekupują potrzebnych nam ludzi. Usuwają niepokornych. Bombardują sprzeciwiających się fanatyków – Irakijczyków, Serbów i w perspektywie – Rosjan. O wszystkim decyduje kapitał i przejęcie władzy. Nad gromadzeniem kapitału i przejmowaniem władzy praktykujemy już od ponad 3.000 lat i nikt w tej kwestii nie może z nami konkurować. Własnych pieniędzy u was nie ma. Władzy również. Nie ma ich u was i nie będzie! Nie damy!
  Nienawidzimy was bezgranicznie! Ta nienawiść daje nam siły, by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i kierować wami, pokazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości się nie pojawią na świecie.
  Jesteście straceni. I dopóki nie zrozumiecie tej prostej prawdy, dopóki będziecie się szarpać, do tej pory będziecie bici bardziej, niż potrzeba. Jeśli będziecie posłuszni – pozostanie was 65-70 milionów, w przeciwnym wypadku – 40-45.
  Główną rzeczą dzisiaj – to utrzymać się nam jeszcze przez co najmniej 2-3 lata. Później nie będziemy już mieli tutaj, w tym kraju, żadnych problemów. Stworzymy takie środki ochronne, że żaden z was nie będzie mógł wykonać żadnego ruchu. I wszystko, co się wydarzy, będzie nam znane, kontrolowane i potajemnie sterowane. I nikt nie będzie w stanie nam przeszkodzić!
  Co zrobimy
  1 Światowe zapasy surowców przemysłowych są na wyczerpaniu i już na początku następnego tysiąclecia „zachodnie społeczeństwo” nie będzie w stanie utrzymania swego obecnego poziomu konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych – krwiodawców. Dlatego nasze dążenia są skierowane teraz na Rosję i mają tylko dwa cele: po pierwsze – likwidacja najpotężniejszego i niezależnego imperium, zajmującego jedną szóstą część ziemi. Po drugie – zawładnięcie jego bogactw, które stanowią 60-70% wszystkich światowych zasobów surowcowych i 75-80% odkrytych światowych zapasów ropy i gazu, skupionych na Syberii i na szelfie Oceanu Arktycznego.
  2 Na planecie zachodzi intensywne ocieplenie klimatu. Pustynia posuwa się na północ z prędkością 10 km/rok, odwodnienie ziemi – 25 metrów na rok. Już obecnie starożytne ośrodki świata – Ateny, Rzym, a co najważniejsze, Jerozolima (Izrael) trafiają do strefy tylko sztucznego nawadniania. Za 20 – 30 lat trzeba będzie myśleć o przesiedleniu ogromnej masy narodów cywilizowanych bardziej na północ w stosunku do ich obecnego miejsca zamieszkania. Do tego czasu na Kubaniu, w regionie Rostowa, na Ukrainie będzie zdumiewający klimat podzwrotnikowy, a na Czarnoziemiu i na północy Ukrainy – klimat dzisiejszego Przedkaukazia.
  Jeżeli przypomnimy historię, to trzeba przyznać, że ziemie te – to są pradawne ziemie starożytnej – żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, które zostały zagarnięte przez Kijowską Ruś w X wieku. Słowianie są tutaj tymczasowymi gośćmi i podlegają wysiedleniu. Zabierzemy ten teren i stworzymy na tych żyznych ziemiach Wielką Chazarię – państwo żydowskie, tak jak 50 lat temu utworzono państwo Izrael, wypierając Palestyńczyków. Tutaj przesiedli się część Izraelczyków, a bydło słowiańskie wypędzimy daleko na północ, poza granice Moskwy. Będzie tam maleńkie północne terytorium – rezerwat o zwartej populacji, rezerwat, podobny jak dla Indian w Ameryce” (gazeta „Sławianin”, N-4 (32), 2001 rok).

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonizm-plany-i-srodki-wg-rabina-sanhedrynu-menachema-mendla-schneersona-2016-03

  Dlaczego żydzi chcą zniszczyć Słowian???

  Ponieważ to Słowianie są zaginionym Izraelem.

  Kaczyński czy Putin grają w tej samej drużynie chcą napuścić na siebie narody Słowiańskie.

  To bardzo proste, żydzi na czele z Watykanem czynili tak przez wieki. Te wszystkie wojny Polsko Rosyjskie zaczęły się z powodu podsycania ich przez Watykan, czy to przez zakon krzyżacki czy też przez Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego – 1 Rzeszę.

  oto bóstwo judaizmu:
  http://www.proroctwa.com/lucyfer-bogiem-judaizmu.htm

  Szatan chce zniszczyć Słowian, ale jednocześnie nasi wrogowie – nasienie węża – chcąc nas zniszczyć podało kolejny dowód, ze to Słowianie są zaginionymi plemionami Izraela.

  Pomyślmy, dlaczego żydzi – którzy czczą szatana – chcą nade wszystko zniszczyć Słowian???

  Ponieważ ich bóg, ma świadomość kim są Słowianie.

  Cyryl

  Liczba postów : 657
  Join date : 21/03/2015

  https://cyryl27.wordpress.com/

  Powrót do góry

  Polubienie

  • abecadło said

   daje do myslenia, ale sporo w tym prawdy co piszesz.

   Polubienie

  • KrisT said

   szatan chce zniszczyć słowian? sorry ale wg wszelkich faktów niszczenie słowianstwa zaczęło się od wprowadzenia kultu w zydowskiego Boga Jahwe i jego rodziny!
   tak to kosciół katolicki był pierwszym który niszczył wszystko co słowianskie zaczynając od naszej wiary wyznawanej od kilku tysięcy lat!

   Wracając do tekstu powyżej…… to sie kupy nie trzyma! słowianie zaginiony lud izraela? po pierwsze i ostatnie nam słowianom bardzoo daleko do israela a po drugie takie kraj jak israel w przeszłości nie było! ponadto ich kraina tzn teren ktory zajmowali jako „ziemia izraela” (ziemia tego ktory walczył z Bogiem w dosłownym tłumaczeniu) był w ich posiadaniu ok tysiąca lat. Jak to sie ma do słowian zamieszkujących swoje tereny od co najmniej 10500 lat???

   To ze jestemy zaginionym plemieniem izraela to obraza bluznierstwo wobec słowianskości i kłamstwo jakich mało!!!!! Blizej nam do najwyzszej kasty hindusów (albo odwrotnie..) a nigdy izraelitów! To oni popsuli czystość naszej słowianskiej krwi!

   a jeszcze zdanie iz Kaczyński czy Putin grają w tej samej drużynie chcą napuścić na siebie narody Słowiańskie. wogole mnie rozbawiło!
   moze coś na potwierdzenie? sorry ale to zachod robi wszytsko aby polska i rosja się do siebie nie zblizyły! i robi to pożytecznymi idiotami na ich pasku!
   dobrze wiedzą iż Unia Słowiańska jest dla nich zagrożeniem!

   Putin zdaje sobie z tego sprawę i dlatego jest jak jest!
   zamiast cyryl powinien sie podpisać cymbał! (za zaginione plemie obrzezańców)

   Polubienie

  • Anna said

   Pomieszanie z poplątaniem. Twój wpis niczego nie wyjaśnia, nie manipuluj.

   Polubienie

   • Anna said

    Lepiej zajmijmy się teraźniejszością i naszą przyszłością.

    Polubienie

   • KrisT said

    co jest manipulacją? to iz KRK zniszczył słowiańskość ????!!!!!!! przyjęcie chrztu przez Mieszka I w 966r zapoczątkowało niszczenie naszej kultury i wierzeń! co może to nieprawda?
    w szkołach naucza sie o Bogach Olimpu a powinni o naszym słowianskim panteonie Bogów! dlaczego słowiańskość jest tak marginesowana?
    10 500 lat na polskich ziemiach to mało?
    dlaczego prawda o starosłowianach jest tak niewygodna?
    nasza cywilizacja jest starsza od rzymskiej!

    Polubienie

    • Anna said

     Krist, masz rację, krk zniszczył naszą odwieczną wiarę, dosłownie odciął nas od słowiańskich korzeni. Mój koment był do @100, nie do Ciebie. Jego długa wypowiedź, oparta na cytatach dotyczy zbyt wielu kwestii i dlatego napisałam, że to manipulacja, chaotyczny wpis. Miłego dnia 🙂

     Polubienie

    • Anna said

     Rozwijając temat… mam przekonanie, że nasza słowiańska cywilizacja była (i jest) bardziej humanitarna. Na przykład taki nasz Mieszko miał kilka żon, owszem poprzednie odstawiał na bok i brał sobie inną ale nie przepędzał, nie zabijał, dawał im dostatek do do końca żywota a co robił król angielski Henryk??? zgodnie z kościelnym nakazem żona musiała umrzeć, żeby mógł poślubić inną, więc wysyłał je na szafot!

     Polubienie

     • KrisT said

      a to przepraszam ! pani wybaczy !
      uniosłem się bo nie lubię jak ktoś urąga naszym słowiańskim korzeniom i przodkom.Martwi mnie iz wiemy wiecej uczy się nas o innych nacjach jakby to specjalnie chciano abysmy zapomnieli swoje korzenie! a to w koncu powoduje wynarodowienie.
      Mamy się czym szczycić, mamy swoją historię, wiarę ,nie musi to oznaczać konca KRK ale prawdę należy znać kto wykończył słowiańskość na naszych terenach.
      Przyjelismy nową wiarę (słusznie czy nie – to pozostawiam jednostkom do osądu)nie da sie ukryć iz odbyło się to pod przymusem ówczesnej sytuacji geopolitycznej. Wkurza mnie jak opluwa się naszych starych Bogów, i wyznania naszych przodków chcących zyć w zgodzie z naturą i kosmosem.
      Powinniśmy znac nasz panteon Lechickiego „olimpu”, zwyczaje ,zycie pra słowian.
      Którzy byli zbyt otwarci i ufni wobec przybyszy z innych regionów.
      Niestety mamy jedną słowianska a moze i tylko polską przypadłość, nie potrafimy sie zgodzić i zawiść przez ktorą upadła Wielka Lechia.
      Od czasów Mieszka I niestety staczamy się po równi pochyłej, mielismy dziejowe zwroty ale nie wykorzystalismy tego zawsze jakaś hiena znalazła się tam gdzie nie miała….
      Istnieje teoria wg której tylko przez powrót do dawnej religii odtworzymy wielkość i znaczenie swojego państwa! cos w tym jest………
      pzdr.

      Polubienie

 6. kukula said

  Podpisz petycję w sprawie likwidacji KOD, zlikwiduj tylko spacje w linku — http : //petitiongo . org/en/petition/delegalizacja-komitetu-obrony-demokracji

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-kryzys-sejmowy/aktualnosci/news-psl-zaproponuje-w-czwartek-porozumienie-antykryzysowe,nId,2329712#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  NOWY KANAŁ KS. PIOTRA NATANKA NA WEEB.TV >>> weeb.tv/channel/natanek_tv <<< ZOBACZ

  http://weeb.tv/online/natanek_tv

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: