Miziaforum's Blog

Chór Aleksandrowa samolot TU 154 zniszczony w wyniku EKSPLOZJI NAGRANIE AV .

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 26, 2016


Jest nagranie z czasem dokładnie pokrywającym się z godzina startu samolotu TU 154 na pokładzie którego lecieli artyści „Chóru Alexandrowa”

nagranie AV 57 SEKUNDA DO 1,1 MINUTA JEDNA SEKUNDA .

NAGRANIE POCHODZI Z SAMOCHODOWEGO REJESTRATORA JAZDY W SAMOCHODZIE ZAPARKOWANYM OBOK  lotniska Soczi-Adler , A DOKŁADNIE Z KAMERĄ USTAWIONĄ W KIERUNKU ODLOTU SAMOLOTU CZYLI NAD MORZE CZARNE .

KOLEJNE NAGRANIE TEN SAM CZAS KAMERA PLAŻOWA WIDOK NA MORZE SOCZI

 

Wczoraj w pobliżu Soczi kontynuowana była akcja poszukiwawcza, w której brało udział ponad 3,5 tys. ludzi, w tym około 140 nurków. W akcji wykorzystywane były 32 okręty, pięć śmigłowców i drony.

Ekipy poszukiwawcze pracowały przez całą noc na trzy zmiany, a operacja nie została wstrzymana „nawet na minutę” – oświadczył rano rzecznik ministerstwa obrony Igor Konaszenkow. W nocy do przeszukiwania obszaru katastrofy wykorzystywano potężne reflektory.

Rzecznik poinformował, że od początku operacji odnaleziono ciała 11 osób oraz 154 fragmenty maszyny. 10 ciał zostało już przewiezionych do Moskwy, gdzie mają zostać zidentyfikowane. Wciąż nie odnaleziono czarnych skrzynek samolotu.

W tej chwili nadal trwają poszukiwania …. odnalezienie czarnych skrzynek zapewne potwierdzi to co widać na nagraniu AV …

Komentarzy 21 to “Chór Aleksandrowa samolot TU 154 zniszczony w wyniku EKSPLOZJI NAGRANIE AV .”

 1. miziaforum said

  MIAŁEM NIC NIE PISAĆ ŚWIĘTA …… COŚ WAM DODAM NA UKRAIŃSKIM NECIE ZACZYNAJĄ SIĘ POJAWIAĆ INFORMACJE WIWATUJĄCE ??? W TEJ SPRAWIE I !!!!!!!! CHWALENIE SIĘ ŻE TO ROBOTA ICH !!!!!!!!!

  NIE PISZĘ KOGO I … GDZIE ZA CHWILĘ MOŻE KILKA GODZIN SIĘ ALBO POTWIERDZI ŻE TO ROBOTA UKRÓW BANDEROWCÓW ……. ALBO NIE … ZOBACZYMY ALE TE KILKADZIESIĄT WPISÓW BEZ KRĘPACJI DAJE DO MYŚLENIA I NAWET SAMI PISZĄ JAKA ORGANIZACJA TO ZROBIŁA !!!!

  JEŚLI SIĘ POTWIERDZI TO JAK MYŚLICIE CO ZROBI ROSJA

  Polubienie

  • miziaforum said

   WPISY BANDEROWSKIE PRZEKONUJĄ ŻE SAMOLOT BYŁ WOJSKOWY A NIE CYWILNY A PASAŻEROWIE TO TEŻ WOJSKOWI ZATEM BYŁ TO CEL WOJSKOWY !!!!!!!

   A OPERACJE NAZYWAJĄ OPERACJĄ WOJSKOWĄ PRZECIW WOJSKOWYM

   NO I STARA ŚPIEWKA ŻE UKRAINA W STANIE WOJNY Z ROSJĄ ZATEM NIE NALEŻY SIĘ DZIWIĆ ..

   nie podaje źródeł na razie czekam !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    jak tylko pojawi sie jakieś zródło banderowskie z którego mozna pobrać link i scrin natychmiast to zrobie .. i dam tu

    CHODZI O LINK JAKIEGOŚ PORTALU KTÓRY OŚMIELI SIE TE INFORMACJE GŁÓWNIE W FORMIE KOMENTARZY POWIELANE … ZAUTORYZOWAĆ JAKO PORTAL

    WIECIE O CO CHODZI …

    Polubienie

    • miziaforum said

     JEŚLI KTÓRYŚ Z PORTALI BANDEROWSKICH .. ZEŚWIRUJE I ZDECYDUJE SIE NA SWOICH STRONACH PRZYZNAĆ DO ZAMACHU NA JAK TO ONI PISZĄ ” WOJSKOWY LOT Z WOJSKOWYMI NA POKŁADZIE ”

     TO PAWEŁ CHÓJECKI , Z MARIANEM PODCHÓJECKIM – KOWALSKIM NA SWOIM PORTALIKU Y.T

     BĘĄ MUSIELI OGŁOSIĆ MOBILIZACJE I PILNY WYMARSZ NA UPAINĘ W CELU RATOWANIA ICH „BRACI UPAIŃCÓW”

     I TO SZYBCIEJ NIŻ NADJADĄ USA POSIŁKI 🙂

     NAPRAWDĘ UPAIŃSKIM FASZOLOM BANDEROWCOM ZALEŻY ZEBY ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ ŚWIATA I WZIAŚĆ ODPOWIEDZIALNOSĆ ZA ŚMIERĆ ARTYSTÓW Z ROSJI ….

     Polubienie

     • Konarski said

      Nie jest wykluczone, że może być to robota służb jakiegoś kraju „x” aby sprowokować do wojny Rosji i Ukrainy.
      Są takie kraje i grupy interesów, którym na tym zależy

      Polubienie

      • KrisT said

       tym samym krajom jest bardzo na rekę aby polska zyła w niezgodzie z innymi krajami słowianskimi!
       Powstanie Unii Słowianskiej jest ogromnym zagrożeniem dla nich i dla ich gospodarek….
       dlatego ciagle nas napuszczaja na siebie.

       Polubienie

   • Ktoś said

    Ta, „robota ich” czyli GROMU.

    Tylko teraz ciekawe czy to „spontan” czy dalszy akt rozwalania Polski zaczęty warcholstwem w sejmie, potem zamachem” w Berlinie a teraz tym … „POLSKIE ISIS” …

    a nie wiem czy ktoś tu wie ale zarówno trump jak i kfakacz jaruś 1 obwołali się już „królami polin” bo jak twierdzą geneaolodzy obaj pochodzą od Judasza I tego co nam przywlókł nazizm na tę ziemię w 966 roku…. i obydwaj mają do tego „podobno” prawa.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  wielokrotnie juz zdarzało się że samoloty cywilne były zestrzeliwane bronią ręczną przeciwlotniczą w pierwszych minutach po starcie max do 5 minuty bo wtedy są samoloty w zasięgu takiej broni jak na … lub w czasie schodzenia do lądowania
  banderowskie portale własnie wskazują na użycie takiej metody …..

  Polubienie

  • miziaforum said

   26.12.2016 [22:12]
   Nowe informacje ws. rosyjskiego Tu-154: kapitan chciał posadzić samolot na wodzie?
   Uszkodzenia ogona rosyjskiego Tu-154, który runął w niedzielę do Morza Czarnego, świadczą wstępnie o tym, że kapitan chciał posadzić samolot na wodzie – poinformowała agencja TASS, powołując się na źródło w strukturach siłowych Rosji. Czy wierzyć tym doniesieniom? Bardzo możliwe, że już przygotowywana jest wersja dezinformacyjna ws. tajemniczej katastrofy.

   „Nurkowie natrafili na fragmenty samolotu od skrzydeł do ogona. Według wstępnych danych uszkodzenia świadczą o tym, że kapitan chciał posadzić samolot na wodzie” – oświadczył rozmówca TASS. Wcześniej informowano, że znaleziono część ogona samolotu, lecz jeszcze jej nie wydobyto. Są na niej widoczne resztki silników.

   Polubienie

   • miziaforum said

    CO MOGŁO USZKODZIĆ OGON W TU 154 …. OGON NA KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIE SILNIKI

    TAKA RAKIETKA JAK WYŻEJ WŁAŚNIE KIERUJE SIE PO ODPALENIU NA ŹRÓDŁO CIEPŁA … SILNIKI SAMOLOTU …. PO PROSTU TAK DZIAŁA KAŻDY POCISK RAKIETOWY PRZECIW LOTNICZY ………………

    NO I JAK P……. TO WŁAŚNIE W TU 154 USZKODZIŁ BY OGON

    Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. Konarski said

  Tusk nie doczeka końca kadencji w UE, KOD zniszczy Nowoczesną!!! – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

  Polubienie

 5. Konarski said

  Wygląda na to, że rosyjski samolot został wysadzony w powietrze – bomba. będą wyciągać wrak i badać. Jeśli bomba to będą ustalać sprawców. Jeśli w to zamieszani są Ukraińcy to może być niedługo otwarta wojna z Rosją.

  7 stycznia 2017 – Boże Narodzenie (prawosławne) 8 stycznia – Drugi dzień świąt prawosławnych.

  Pewna ciekawostka

  Ukraina – Czarne Boże Narodzenie
  „A wasze Boże Narodzenie będzie czarne” – mówi mnich ze Świętej Góry Athos o Ukrainie.
  Szanowni rodacy! Myślałam przez trzy dni czy napisać o tej informacji. Nawet nocą się budziłam i wpatrywałam się w śpiącą córkę, prosiłam ją w myślach o odpowiedź. No i ostatecznie zdecydowałam się napisać.

  Mam, z dawna, pewnego przyjaciela. Prawosławny, na Athos jeździ już od 15 lat. Modli się, przystępuje do Eucharystii, przestrzega postów. Ma żonę, troje dzieci, prowadzi praktycznie, w naszym rozumieniu, święte życie. Tym razem otrzymał on pozwolenie przyjazdu na Athos do jednego z trzech mnichów, którzy przepowiedzieli obalenie Janukowycza, rozłam Ukrainy i , w rzeczywistości, początek wojny domowej. Wtedy Janukowycz nie uwierzył mu, nie chciał zmienić zasad swoich rządów, no a rezultat już sami znacie.

  Tak więc trzy dni temu mój przyjaciel powrócił z Athosu. Patrząc na niego zrozumiałam, że dowiedział się czegoś niezwykłego. Przyjaciel opowiedział mi co następuje. Mnich, u którego on był, znajduje się w całkowitym zamknięciu, obsługuje go jedynie monasterski służka. Na pytanie o Ukrainę, asceta odpowiedział, że Pascha na Ukrainie była jasna, była szansa przywrócenia pokoju i zjednoczenia kraju. Trójca była zalana krwią i to była krew niewinna.

  „A co będzie dalej?” – zapytał mój przyjaciel. Mnich spojrzał na niego uważnie i cicho odpowiedział: „A WASZE BOŻE NARODZENIE BĘDZIE CZARNE”. Mój przyjaciel nie zdążył jeszcze otworzyć ust żeby dokładniej się wypytać, nie wierząc własnym uszom usłyszał jak starzec go uprzedził: „Ty możesz i tysiąc razy mnie dopytywać ale otrzymasz taką samą odpowiedź – A WASZE BOŻE NARODZENIE BĘDZIE CZARNE”.

  Mój przyjaciel jest z Kijowa. Wnioski, szanowni rodacy, wyciągajcie sami.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-czarne-boze-narodzenie-2016-11

  Polubienie

 6. Konarski said

  Krzysztof Jackowski – Przepowiednia na 2017 rok \

  Polubienie

 7. Konarski said

  Najsłynniejszy Polski jasnowidz Krzysztof Jackowski pozytywnie wypowiada się o Donaldzie Trumpie. „Uważam że Trump będzie dobrym prezydentem. To biznesmen. To co dotychczasowi rządzący wyprawiają na bliskim wschodzie to jest dążenie do wojny. Trump sam w sobie nie wywołałby wojny i nie dążył do wojny. Wojna się zdarzy, ale nie będzie za nią winny Trump i Putin”. Jasnowidz mówi również, że przyszły rok będzie trudniejszy na świecie- dlaczego?

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski – Jaki będzie rok 2017? Dojdzie do wojny?

  Polubienie

 8. marek said

  „Ministerstwo obrony wstępnie wykluczyło możliwość zamachu. Pod uwagę brana jest usterka lub błąd pilota. jedna z badanych wersji zakłada też złe wyważenie samolotu przy załadunku. „- bla, bla, bla, skoro w morzu jest w czesciach, to fale go nie rozwalily…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/szok-w-rosji-putin-wstrzasniety-tragedia-nad-morzem-czarnym/l1cp90c

  Polubienie

 9. Konarski said

  Jackowski o zniszczeniu UE i premier Szydło

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski o Donaldzie Tusku i wielkiej tragedii

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ataku na POLSKE

  Polubienie

 10. Eryka said

  Historia lubi sie powtarzac.Dwa Tupolewy,ginie tyle samo pasazerow.

  Polubienie

 11. KrisT said

  przepowiednie…….
  http://innemedium.pl/wiadomosc/przepowiednie-na-2017-rok-czesc-2-rosja-zostanie-panem-swiata

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: