Miziaforum's Blog

Bunt w Berlinie i Paryżu IMIGRANCI PRECZ , ZAMKNĄĆ GRANICE !! TEGO W TV NIEMA !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 23, 2016


ZABÓJSTWO POLSKIEGO KIEROWCY I DOKONANA MASAKRA CHYBA OBUDZIŁA NIEMCÓW 

I FRANCUZÓW ….. TO PIERWSZA OD WIELU LAT JAWNA AKCJA SPRZECIWU PRZECIW IMIGRACYJNEMU ZALEWOWI NIEMIEC I FRANCJI .

„iskra z Polski” gdzieś to słyszałem…?

Niemcy: Tożsamościowcy zajęli siedzibę partii rządzącej

W odpowiedzi na zamach na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie aktywiści z ruchu Identitäre Bewegung – Deutschland zajęli budynek rządzącej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej.

Protest był wyrazem sprzeciwu wobec liberalnej polityki migracyjnej rządu. Podczas pokojowego protestu tożsamościowcy przypomnieli rządzącym swoje główne postulaty: 1. Zamknięcie granic państwa; 2. Deportacja przebywających na terenie kraju nielegalnych imigrantów; 3. Zatrzymanie islamizacji Europy.

Politycy CDU nie byli jednak skorzy do rozmowy: wezwane na miejsce zgromadzenia służby porządkowe postanowiły rozprawić się z protestujcymi i doszło do zatrzymań. Po 3 godzinach policji udało się rozwiązać zgromadzenie. Podczas opuszczania rządowego budynku tożsamościowcy odśpiewali hymn narodowy.

(źródło FB: Identitäre Bewegung – Deutschland)

Francja: Marine Le Pen o zamachu w Berlinie

Po zamachu terrorystycznym na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie przewodnicząca francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen wydała oświadczenie, w którym wyraziła „oburzenie wobec rządów, które wpuszczają wielką liczbę migrantów do naszych pozbawionych granic krajów”. Wezwała też do „natychmiastowego przywrócenia granic”. Według Frontu Narodowego polityka wpuszczania nielegalnych imigrantów zaprowadziła Europę w „ślepy zaułek”.

Frontowi Narodowemu próbuje dotrzymać kroku rywalizująca z nim o wygraną w przyszłorocznych wyborach prezydenckich „centroprawicowa” partia Republikanie. Jej przedstawiciel ds. bezpieczeństwa, Guillaume Larrive, powiedział w studiu radia Europe 1, że polityka migracyjna niemieckiego rządu „to tragedia”. Napisał również: „Willkommen” pani Merkel było błędem historycznym, jej polityka migracyjna jest absurdem i wymyka się wszelkiej kontroli.

Na podstawie PAP

 

Komentarzy 9 to “Bunt w Berlinie i Paryżu IMIGRANCI PRECZ , ZAMKNĄĆ GRANICE !! TEGO W TV NIEMA !!”

 1. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – RMF24.PL
  Włosi nie mają kontroli nad tożsamością uchodźców. „Wszystko może być zmyślone”

  ​Włochy mają ogromne problemy z identyfikacją uchodźców na granicy zewnętrznej UE. „Nikt nie zna rzeczywistej tożsamości tych ludzi” – przyznał w wywiadzie prasowym szef departamentu imigracji i praw człowieka włoskiego MSW Mario Morcone.

  Polubienie

 2. tom said

  Czyli pałokracja w Nieczech czyżby nie mieli tam tej unej demokracji może jakie bombardowanie przez USA im ją przyniesie ech trza po piwo iść bo na trzeźwo to się nie da

  Polubienie

 3. teis77 said

  Grzech Fatmagül – Odcinek 117, powiedzcie mi, NA CH**J CI EMIGRANCI IMIGRANCI TU SĄ, SKORO W „TYCH” SERIALACH TAK DOBRZE SIĘ MAJĄ. „BOGACI” I „WSZYSTKO MAJĄ” ?

  Polubienie

 4. szuwaxpl said

  Była działaczka opozycji w NRD w liście do rodziny śp. Łukasza Urbana:

  Wstydzę się za beznadziejne relacjonowanie tych wydarzeń przez nasze media i za chłód naszej kanclerz wobec Łukasza Urbana i Polski. Chcę jednocześnie zapewnić Pana o tym, że tysiące Niemców czuje to samo co ja. Nie można usłyszeć ich głosu w mediach głównego nurtu, ale można go znaleźć w licznych komentarzach, które umieszczają na stronach internetowych rządu federalnego i mediów, tak długo, o ile funkcja komentowania nie została wyłączona. Zapewniam pana, że tysiące ludzi w Niemczech myśli o Panu i Pana rodzinie.

  http://wpolityce.pl/swiat/320703-dzialaczka-opozycji-z-czasow-nrd-vera-lengsfeld-napisala-list-do-rodziny-lukasza-urbana-wstydze-sie-za-niemieckie-media-i-niemiecka-kanclerz

  Polubienie

 5. Elsa said

  ciekawe, czy to prawda
  http://pikio.pl/terrorysta-z-berlina-zabity-po-strzelaninie-pod-mediolanem-jak-wpadl/

  Polubienie

 6. Ktoś said

  No tak, reptylica z burdelu buckingham dała niedawno ZIELONE ŚWIATŁO DO ZAMIESZEK to i zaraz wyleźli „krzewiciele bombokracji” ze swoich nor…

  kolejny dowód iż „berlińska masakra” to USTAWKA SŁUŻB…. by poprowadzić bydełko wprost do dziury…

  religijnej HEKATOMBY białej rasy…. zbyt tępej by patrzeć skąd się ciągnie ręka każąca im DEMONSTROWAĆ w rytm antyislamskich wrzasków…. wydawanych przez wszystkie światowe rozgłośnie „opinii hitlerowskiej”…. Jednym tonem, w jednym czasie, i na jedno dyktando……

  Polubienie

 7. Elba said

  Burdesrepublik Deutschland…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: