Miziaforum's Blog

Wielka afera na Warszawskim U.W , WYKRYTO ANTYSEMITĘ DONOS JUŻ ZŁOŻONY !

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 22, 2016


Warszawa: „Antysemita” na UW

Dyrektor Instytut Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spano złożył na ręce dziekana Wydziału Humanistycznego UW wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec 20-letniego studenta historii Konrada Smuniewskiego po tym jak grupa studentów judaistyki złożyła donos na rzekomo „antysemickie” wpisy Smuniewskiego.

Studenci kierunku „Historia i kultura Żydów” zorganizowali we wtorek 20 grudnia na Uniwersytecie Warszawskim Chanukę z naczelnym rabinem RP Michaelem Schudrichem. Informację o zaproszeniu na to wydarzenie umieścili w zamkniętej grupie dyskusyjnej Instytutu Historii na facebooku. Młodzi adepci judaistycznej kultury uznali za antysemicką myślozbrodnię pytanie, które Smuniewski zadał w komentarzu: „A to uniwersytet może być miejscem propagowania religii/ideologii?”. Dalej wskazał na istniejący w judaizmie problem nienawiści wobec Jezusa Chrystusa i Jego wyznawców. Studentom judaistyki nie spodobał się również postulat nawracania żydów na wiarę katolicką i sceptycyzm wobec tzw. dialogu międzyreligijnego. Co więcej, w swoim donosie oskarżyli również administrację zamkniętej facebookowej grupy o nienawistną „bierność wobec ataków”, mimo, że konto Smuniewskiego zostało na grupie po kilku godzinach zablokowane.

Sprawa być może związana jest z faktem, iż Konrad Smuniewski jest prezesem Studenckiego Klubu Myśli Politycznej im. Romana Dmowskiego na Uniwersytecie Warszawskim utworzonego kilka miesięcy temu przez studiujących na Uniwersytecie narodowców, którzy postanowili podjąć walkę z hegemonią marksizmu kulturowego na tej zasłużonej polskiej uczelni. Uniwersytet Warszawski jest od wielu lat miejscem promocji najskrajniejszych wymysłów lewactwa, genderyzmu i tęczowej mafii a także nieoficjalnym przyczółkiem masonerii. Jak niestety widzimy – dla „queer studies” jest dofinansowanie, a dla narodowców – donosy.

z14273914vnaczelny-rabin-polski-michael-schudrich

Jedna odpowiedź to “Wielka afera na Warszawskim U.W , WYKRYTO ANTYSEMITĘ DONOS JUŻ ZŁOŻONY !”

  1. marek said

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/obrona-zydowska-agresja-j-b-campbell-2016-12

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: