Miziaforum's Blog

Polak kierowca TIRA NIEMCY CHCĄ GO ODZNACZYĆ NAJWYŻSZYM CYWILNYM ORDEREM , BRYTYJCZYCY ZBIERAJĄ PIENIĄDZE NA WSPARCIE JEGO RODZINY … A CO ROBI POLSKI MSZ ??

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 21, 2016


PIERWSZA INFORMACJA NIE OFICJALNA Z ŹRÓDEŁ POLICYJNYCH NIEMIECKICH
W NASTĘPNYM TYGODNIU , PO MIEDZY ŚWIĘTAMI A NOWYM ROKIEM NA WNIOSEK MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH RFN
POLSKI KIEROWCA TIRA OFIARA ZABÓJSTWA MA ZOSTAĆ ODZNACZONA NAJWYŻSZYM ODZNACZENIEM W RFN Orderem Zasługi Republiki Federalnej Niemiec !!
Order Zasługi Republiki Federalnej Niemiec (niem. Verdienstorden der Bundesrepublik Deutschland), potocznie zwany Związkowy Krzyż Zasługi (Bundesverdienstkreuz) – niemieckieodznaczenie państwowe za zasługi cywilne, jedyny order Republiki Federalnej Niemiec nadawany przez władze federalne.
taki wniosek ma wpłynąć jeszcze w tym tygodniu do Bundestagu , a przed końcem tego roku nadany polskiemu kierowcy TIRa
p.s wszyscy wiemy doskonale że gdyby nie jego zimna krew do końca to nie było by 12 ofiar śmiertelnych i ponad 6- rannych , ponieważ bandyta kontynuował by jazdę tak jak w Nicei gdzie zabił 89 osób !!!!!
Niemiecka policja poinformowała, że Polak z licznymi ranami kłutymi nadal walczył z terrorystą. Media określiły mężczyznę bohaterem, a Brytyjczycy zorganizowali dla rodziny Polaka zbiórkę pieniędzy.

Polski kierowca tira nie zginął od razu, a podjął walkę z napastnikiem, który w poniedziałek wieczorem zabił kilkanaście osób na berlińskim jarmarku bożonarodzeniowym. Według informacji tabloidu 37-letni Łukasz nie chciał pozwolić mordercy wjechać w tłum ludzi i chwycił za kierownicę. Kilkakrotnie został ugodzony nożem, zginął dopiero w chwili, kiedy jego pojazd już się zatrzymał. Przed ucieczką napastnik upewnił się, że polski kierowca nie żyje.

Brytyjczycy rozpoczęli na portalu gofundme.com zbiórkę pieniędzy dla rodziny mężczyzny, który zginął w Berlinie. Została założona w piątkowy wieczór i do tej pory udało się uzbierać ponad 6 tys. funtów. Celem jest 10 tys. funtów.

Autorem zbiórki jest brytyjski kierowca David Duncan. „Żadna ilość pieniędzy nie wróci Łukaszowi życia, ale mam nadzieję, że choć trochę pomoże jego bliskim” – tłumaczy mężczyzna.

Zamach w Berlinie

W poniedziałek w Berlinie doszło do zamachu terrorystycznego. Rozpędzona ciężarówka wjechała w tłum ludzi podczas jarmarku bożonarodzeniowego. Samochód miał polską rejestrację. Po ucieczce zamachowca, w kabinie pojazdu znaleziono zwłoki innej osoby. Niemiecka policja potwierdziła, że to Polak. Nad ranem służby rozpoczęły szturm na byłym lotnisku Tempelhof, które obecnie jest jednym z największych ośrodków dla uchodźców. Podano, że podejrzanym o dokonanie ataku jest 23-letni Pakistańczyk Naved B. Został on zatrzymany, jednak policja w Berlinie poinformowała około godz. 13:00, że schwytała nieodpowiedniego człowieka, a uzbrojony sprawca nadal przebywa na wolności.

Komentarzy 45 to “Polak kierowca TIRA NIEMCY CHCĄ GO ODZNACZYĆ NAJWYŻSZYM CYWILNYM ORDEREM , BRYTYJCZYCY ZBIERAJĄ PIENIĄDZE NA WSPARCIE JEGO RODZINY … A CO ROBI POLSKI MSZ ??”

 1. Dag. said

  No to wniosek jest prosty: jeśli Niemcy chcą polskiego kierowcę odznaczyc orderem,kierowcy brytyjscy zbierają pieniądze,to komu mogło zależec na takiej masakrze?Ja typuję tych co zawsze….ktoś bardzo chce wojny,aby zarabiać na niej….kto tak bardzo nienawidzi naszego kraju?…przecież sami wiemy,szkoda pisać…..

  Polubienie

 2. Anna said

  R.I.P.

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Ogromna szkoda Łukasza i Jego rodziny, ale też trzeba podziękować wszystkim, którzy próbują dochodzić prawdy.
  Niech wiedzą, że ludzie też wiedzą o co chodzi!
  Wygląda to na akcję ‚specjalnych’ służb, które mają za zadanie podkręcać atmosferę ku wojnie między religiami.
  To takie znamienne — naszymi rękoma zrobić ‚porządek’ z gojami.

  Pilnujmy dalej świata ile tylko możemy.

  Polubienie

 4. falkonidas said

  PIĘKNIE, NIE UDAŁO SIĘ GO WROBIĆ, TO TERAZ CHCĄ ODZNACZYĆ. CO ZA KURWA LUDZKA GRA NA CZYJEJŚ ŚMIERCI DO CHUJA !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   polityka polityka uczcie się …. tak piar jest podstawą co Niemcy tym robią ?? bardzo dobry wizerunek swój !! ile kosztuje taka blaszka ??? 30 euro ? 120 zł … A JAKI PRZEKAZ MEDIALNY ? BEZCENNY !!!

   ALE JAK WIEM Z ….. WŚLAD ZA TAK WYSOKIM ODZNACZENIEM RZĄD FEDERALNY NA 100% PRZYZNA SYNOWI DO KOŃCA NAUKI MINIMUM 3000 EURO RENTY …….. I TO DOBRE W ŚWIETLE TEJ TRAGEDII BO W POLSCE DOSTANA WAŁA JAK POLSKA CAŁA .. I KOMORNIKA JAK SIE ZACZNĄ PROBLEMY BYŁO NIE BYŁO BYŁ PAN ŁUKASZ JEDYNYM KONKRETNYMŻRÓDŁEM UTRZYMANIA DLA RODZINY ……. ZATEM TA RENTA Z RFN SIĘ PRZYDA

   Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Działają już Youtuberzy
  .https://youtu.be/DvBawORMMk8

  Polubienie

 6. miziaforum said

  P.S A TEN LINK TO POWINIEN ZOSTAĆ WYSŁANY POLITYKOM NA ICH STRONY !! POLSKIM POLITYKOM !!

  Polubienie

 7. Anna said

  Cytat: „Widziałem wszystko na własne oczy, to stało się dosłownie momentalnie. Wyglądało to tak jak by ktoś łapał za kierownice w celu ominięcia ludzi. Kiedy ciężarówka się zatrzymała, tam w środku w kabinie była jeszcze strzelanina.. coś strasznego.”

  Polubienie

 8. jowram said

  Wydaje mi się, że kamery na Bretscheidplatz zarejestrowały wszystko, a może nawet „za wszystko”. Chodzi o to by nie pokazać kto naprawdę strzelał do Łukasza Urbana! Ciapaty miał tylko nóż i nim podźgał naszego Ziomala.
  Finałowy strzał oddał ktoś inny. Kto? Tego się chyba już nie dowiemy bo Zurawskiemu, który miał zidentyfikować zwłoki zamiast ciała pokazano tylko fotkę, tłumacząc tym, że widok denata jest okropny. Zapytam jeszcze raz, gdzie są nasze służby które równolegle MUSZA prowadzić śledztwo, czy mają w ogóle dostęp do sprawy?
  Jestem niemal pewny, że trumna wróci zalakowana bez możliwości jej otwarcia i przeprowadzenia ew. sekcji u nas w Polsce, taka smoleńska powtórka. W najgorszym wypadku spalą zwłoki i odeślą tylko urnę.

  Polubienie

 9. marek said

  ten co wie
  21 grudnia 2016 at 15:12 · Odpowiedz
  To co w mediach to kłamstwo ! A prawda jest taka. Polak był pocięty ale żył w kabinie podczas zamachu, nie jak przedstawiają gebelsy , że jadąc przez tłum Polak walczył !? Wtedy też pakistańczyk faktyczny kierowca wyciągnął nóż pociął Polaka i go zastrzelił a wszystko to w trakcie przejeżdżania przez ok 100m przez jarmark. Był niesamowity ten kierowca i szybki niczym flash skoro zdążył przejechać ludzi z prędkością ok 50 km/h odcinek 100m i jeszcze w tym samym czasie wyciągnąć nóż a potem pistolet bo stwierdził, że nożem nic nie zdziała. Co było faktycznie to to, że Pakiśtańczyk został zauważony przez świadka, który go widział wychodzącego z kabiny. Oddalał się z miejsca zdarzenia a świadek go śledził i podawał lokalizacje policji, która to go złapała. Ponieważ w środku kabiny była krew należąca do Polaka i kolegi Pakistańca a nie jego samego (bo ciężko, żeby ranny inny zamachowiec miał kierować, ale gebelsy tłumaczą, że go wypuścili bo to nie jego krew)… A teraz najgorsze, Polak żył a zabiła go niemiecka policja !!! Zaraz po zamachu świadkowie mówią otwarcie , że słyszeli strzały więc gebelsy zabili Polaka bo myśleli, że to on kierował poza tym tak robią bo terrorysta może się wysadzić więc wolą zabić na miejscu… No i najciekawsze nagle po 2 dniach znajdują dowód osobisty ha ha jak przy każdym zamachu o 2001 w WTC, wszystko się spaliło silniki tytanowe spalone w zgliszczach WTC ale papierowy wówczas paszport się nie spalił i agencji FBI go odnaleźli … Takie czasy zakłamane , nie wierzcie mediom i oficjalnym wersjom bo to propaganda i kłamstwa ! Domagajcie się prawdy, nie bądźcie bydłem za jakie was mają …

  Polubienie

  • marek said

   ..ech
   21 grudnia 2016 at 14:03 · Odpowiedz
   dokładnie tak, jakby chcieli to wybraliby cysternę. Widać ktoś chciał zrobić to co zrobił i nic więcej, nie jakąś hekatombę. Dla mnie to potwierdza tylko to że za zamachem stały jakieś służby a nie fanatycy islamscy. Jakiś fanatyk mógł być jedynie wykorzystany do tego.

   Polubienie

 10. marek said

  “Niemiecka i Rosyjska telewizja rozpoczęły bezpośredni atak na Polskę. Badają sytuacje, aby wykształcić konkretny przekaz … Nie ma znaczenia, czy ciężarówką kierował Polak, ważne jest, że przekaz o polskiej ciężarówce poszedł w świat …”

  https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/12/20/polish-truck-to-dezinformacja/

  Polubienie

 11. krab said

  Bohaterski kierowca ciężarówki zostanie pośmiertnie odznaczony przez Prezydenta?
  Z takim wnioskiem zwrócił się do Kancelarii Prezydenta RP poseł Robert Winnicki.
  Winnicki powołał się na wstępne doniesienia powołującej się na źródła w niemieckiej policji mediów, z których wynika, że tylko dzięki wytrwałej walce Łukasza Urbana z islamistą, mimo odniesionych ran, udało się uniknąć większej liczby ofiar ataku na jarmark bożonarodzeniowy w stolicy Niemiec, Berlinie.
  „Jeżeli powyższe informacje uzyskają potwierdzenie z wiarygodnych źródeł, proszę by Pan Prezydent rozważył pośmiertne odznaczenie naszego rodaka – ofiary islamistów oraz fatalnej polityki europejskich elit” napisał Winnicki we wniosku.

  Polubienie

 12. miziaforum said

  Polubienie

 13. alfons said

  http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/niemcy-zamach-na-breitscheidplatz-w-berlinie-ciezarowka-wjechala-w-ludzi-na-jarmarku-swiatecznym,11596800/

  Polubienie

 14. Ktoś said

  No i jest MĘCZENNIK…. idealny wab na oszołomów do anty-islamskich zamieszek. Teraz tylko czekać „papieża” jaki ogłosi konieczność krucjaty na …… „okupantów miejsca pod żydowską bluźnicę w jerozolimie”

  Polubienie

 15. […] miziaforum o Polak kierowca TIRA NIEMCY CHC… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: