Miziaforum's Blog

Kraków Ukrainiec sympatyk KOD brutalnie pobił prawicowego Polskiego działacza !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 21, 2016


Działacz pro-life oskarża Maleńczuka o atak podczas marszu KOD

Artysta miał też zniszczyć baner organizacji pro-life (fot. TVP/Krzysztof Kurek)

Uczestnik demonstracji pro-life miał zostać został uderzony przez piosenkarza Macieja Maleńczuka. O sobotnich wydarzeniach na krakowskim rynku napisał portal wPolityce.pl. W Krakowie odbywały się dwa równolegle wydarzenia: pikieta obrońców życia i demonstracja KOD, której uczestnikiem był artysta. W pewnym momencie Maleńczuk miał podejść do protestującego i go zaatakować, dodatkowo niszcząc baner. – Zaatakował mnie pięścią w lewą część żuchwy – powiedział obrońca życia w rozmowie z TVP Info.

p.s jak widzicie banderowiec nawet zasiedziały w Polsce od 2 pokoleń jest nadal banderowcem dla którego Polska wolność i obyczaje są solą w oku ….

pps. prywatnie ów banderowiec mówi o sobie że jest zdeklarowanym zwolennikiem używania narkotyków wszelkiego typu i nadużywa alkoholu mówiąc prosto jest narkomanem i alkoholikiem ……

Komentarzy 45 to “Kraków Ukrainiec sympatyk KOD brutalnie pobił prawicowego Polskiego działacza !!”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. krab said

  Tylko zobaczcie kto go wspiera !!! Działacz loży masońskiej b’nai b’rith ! Poniższe zdjęcie pochodzi z ostatniego weekendu, z Krakowa, jak blokowali Kaczyńskiemu wjazd do krypty brata.

  Polubienie

 3. krab said

  Ukraińskie władze chcą ogłosić rok 2017 rokiem UPA.
  Zgłoszono pod obrady parlamentu projektóy ustaw, mających służyć odpowiedniemu uhonorowaniu i zwiększeniu ochrony socjalnej weteranów UPA. W październiku 2017 roku w Kijowie, miastach obwodowych oraz w winnych ośrodkach miałyby też odbyć się uroczystości rocznicowe. Z kolei do końca 2017 roku w szkołach miałyby zostać przeprowadzone zajęcia tematyczne, by zwiększyć zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży „heroicznymi kartami historii walki narodu ukraińskiego za swoją niepodległość”. Projekt zakłada także prowadzenie badań naukowych i organizację konferencji ogólnoukraińskich i międzynarodowych na rzecz „ustanowienia i rozpowszechniania prawdy historycznej nt. Ukraińskiej Powstańczej Armii, jej roli w uzyskaniu niepodległości przez Ukrainę”, jak również ustanawianie miejsc pamięci i pomników „związanych z historią walki wyzwoleńczej ukraińskiego narodu w XX wieku”. Przewidziano też wydawanie specjalnych książek poświęconych UPA.
  W uzasadnieniu deputowani napisali, że UPA „wniosła znaczny wkład w zdobycie i ogłoszenie niezależności Ukrainy”, a także „miała znaczący wpływ na formowanie ukraińskiej świadomości narodowej i procesów państwotwórczych na Ukrainie”.
  – UPA odpowiedziała prawu każdego narodu do samostanowienia i suwerenności – czytamy w dokumencie.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukrainskie-wladze-chca-oglosic-rok-2017-rokiem-upa

  Polubienie

 4. krab said

  KOD porównuje sytuację partii opozycyjnych do statusu jacy mieli Żydzi podczas II wojny światowej. Na facebookowym profilu zachodniopomorskiego oddziału KOD wrzucono zdjęcie ofiar Holokaustu z podoklejanymi logami partii opozycyjnych i organizacji społecznych.

  Polubienie

 5. KrisT said

  maleńczukowi nie mógł oddać?????? no bez jaj!

  Polubienie

 6. krab said

  A gdzie jest ta puszystawa panienka z hejtstop ? dlaczego nie zgłasza do organów ścigania ćpuna za agresję !!! i to czynną.

  Polubienie

 7. krab said

  Tutaj też apel !
  Apel o pośmiertne odznaczenie Łukasza Urbana – polskiego bohatera, który poświęcając własne życie uratował od śmierci dziesiątki istnień ludzkich!
  wpis z dnia 21/12/2016
  Apel o pośmiertne odznaczenie Łukasza Urbana – polskiego bohatera, który poświęcając własne życie uratował od śmierci dziesiątki istnień ludzkich!
  wpis z dnia 21/12/2016
  Nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości – zachowanie Łukasza Urbana jest przykładem heroizmu i bohaterstwa. Podjął walkę z terrorystą wiedząc, że zostanie za to zabity. Dzięki temu jednak uratował od straszliwej śmierci dziesiątki, jeśli nie setki istnień ludzkich. Swoją postawą zasługuje na pośmiertne odznaczenie, honory oraz państwowy pogrzeb z oprawą godną prawdziwego Bohatera. Apelujmy zatem do władz RP o właściwe Jego pożegnanie i zapewnienie finansowej opieki Jego rodzinie.
  19 grudnia Łukasz Urban był prawdopodobnie w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Gdyby rozładunek Jego ciężarówki przeprowadzono o innej porze, dziś byłby już ze swoją rodziną. Niestety stało się inaczej. Porwany przez islamskiego terrorystę wiedział, że może zginąć. Szczególnie, gdy podejmie próbę walki lub ucieczki. Widząc jednak co się dzieje, udaremnił terroryście przejazd przez całą długość wąskiej i zatłoczonej uliczki. Poświęcając swoje życie uratował w ten sposób dziesiątki, jeśli nie setki istnień ludzkich.
  Jego czyn zasługuje na szacunek. Jest niekwestionowanym Bohaterem, którego należy pożegnać z najwyższymi honorami. Apelujmy zatem do władz RP o pośmiertne odznaczenie za odwagę, organizację państwowego pogrzebu oraz zapewnienie finansowej opieki nad Jego rodziną. W najważniejszej chwili Jego życia zachował się jak trzeba.
  niewygodne.info.pl
  blog niewygodny dla establishmentu III RP

  Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Ciekawostka astronomiczna i historyczna. Święto świateł (Chanuka pokrywa się ze świętami chrześcijan)

  * Chanuka -zaczyna się w roku 2016 z zachodem słońca w sobotę, 24 grudnia, a kończy o zmroku w niedzielę, 1 stycznia 2017 roku, trwa 8 dni.

  Chanuka („Święto Świateł”) jest uważana powszechnie za święto upamiętniające cud, jaki wydarzył się w Świątyni Jerozolimskiej podczas powstania żydowskiego pod wodzą Hasmoneuszy, skierowanego przeciw Grekom, za czasów panowania Antiocha IV Epifanesa.
  Jednak głębsze znaczenie tego święta dotyczy przełomowego momentu w historii świata zachodniego, w historii ludzkości. Jest to bowiem święto upamiętniające ocalenie judaizmu, a więc pierwszej i wówczas jedynej religii monoteistycznej, opartej na podstawach etycznych.
  Przez osiem nocy, począwszy od 25 dnia miesiąca kislew, zapala się świece w menorze chanukowej (chanukiji), korzystając z szamasza, przed którego zapaleniem nie wygłasza się błogosławieństwa. Zawsze jako pierwszą zapala się kolejną nową świecę (aż do ośmiu w ósmy dzień) i zawsze jest to świeca znajdująca się z lewej strony (patrząc od przodu na menorę) świecy zapalonej poprzedniego dnia. Wynika z tego, że pierwszą zapalaną świecą (pierwszego dnia) jest ta najbardziej wysunięta na prawo i ona jest też ostatnią zapalaną w ostatni dzień świąt.
  Świece zapala głowa domu (mężczyzna lub kobieta) i osoba ta wygłasza też błogosławieństwa. Ostatnio upowszechnia się zwyczaj zapalania specjalnych, miniaturowych menor przez dzieci. Chanuka jest wesołym, radosnym świętem. Świecznik powinien być ustawiany tak (np. na parapecie okna), aby był widziany przez przechodniów. Chodzi o „głoszenie światu” chanukowego cudu. Aby cel ten został właściwie spełniony, świateł chanukowego świecznika nie wolno wykorzystywać do innych celów (np. nie wolno przy nim czytać albo czegokolwiek nim oświetlać ani odpalać od świec chanukowych innej świecy).
  http://the614thcs.com/26.1367.0.0.1.0.phtml

  Naprawdę jestem ciekawy czy to dobrze, czy źle dla nas?

  Polubienie

 9. marek said

  zobaczcie przez kogo sa odbierane modly do Jezusa…

  Polubienie

 10. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/demonstracja-w-londynie-muzulmanie-wzywaja-do-utworzenia-globalnego-kalifatu
  tolerując takie demonstracje okazuje się swoją słabość…

  Polubienie

 11. […] Kraków Ukrainiec sympatyk KOD brutalnie pobił prawicowego Polskiego działacza !! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: