Miziaforum's Blog

POLSKI MSZ MUSI !!! ZMUSIĆ NIEMIECKĄ TV ZDF DO ODSZCZEKANIA OSZCZERSTW ŻE TERRORYSTĄ Z MASAKRY BERLIŃSKIEJ JEST POLAK

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 20, 2016


WPROWADZENIE LINK

CO DALEJ …….

Początkowo niemiecka telewizja ZDF podała, że to Polak rozjeżdżał ludzi. Rodzina i przyjaciele z pracy od początku była przekonani, że to niemożliwe. I słusznie. Łukasz został napadnięty w muzułmańskiej dzielnicy, w której zatrzymał się na kebaba. Był wściekły, bo Niemcy odmówili mu rozładunku towaru aż do wtorku. Jego  szef ubolewa, że gdyby tego nie zrobili, to do tragedii by nie doszło.

Policja podała, że mężczyzna do końca dzielnie walczył z terrorystą lub większą ilością napastników. Wskazują na to obrażenia zbadane na jego ciele. Identyfikacji zwłok dokonał członek rodziny. Na twarzy znaleziono liczne siniaki oraz rany od ostrego narzędzia. Zginął od strzału z broni palnej.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

PANIE WASZCZYKOWSKI DO ROBOTY W PODSKOKACH BO ZARÓWNO RODZINA TEGO POLAKA SOBIE ŻYCZY ODSZCZEKANIA W MEDIACH TEJ POTWARZY JAK I 99% WSZYSTKICH POLAKÓW W KRAJU I ZA GRANICAMI !!

JEŚLI TEGO NIE ZROBI MSZ USTAMI PREMIERA I MINISTRA WASZCZYKOWSKIEGO 

POLSKA CIĘŻARÓWKA STANIE SIĘ TAKIM SAMYM STEREOTYPEM KŁAMLIWYM JAK „POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE „

ROZUMIECIE TO … NATYCHMIAST ŻĄDAĆ OD NIEMCÓW JUŻ NAWET NIE PRZEPROSIN A SPEKTAKULARNEGO ODSZCZEKANIA !!

Komentarzy 37 to “POLSKI MSZ MUSI !!! ZMUSIĆ NIEMIECKĄ TV ZDF DO ODSZCZEKANIA OSZCZERSTW ŻE TERRORYSTĄ Z MASAKRY BERLIŃSKIEJ JEST POLAK”

 1. miziaforum said

  I ŻADANIE POSTAWIĆ JASNO I TRANSPARENTNIE W MEDIACH A NIE UPRAWIAĆ PIERDOLENIE PRZEZ TELEFON BO MSZ I WASZCZYKOWSKI JESZ JAK DUPA OD SRANIA A CHUJ OD SZCZANIA ABY DBAĆ O NASZ WIZERUNEK W ŚWIECIE A JAK MU SIE NIE PODOBA ALBO UCHYLI SIE OD TEJ POWINNOŚCI TO CHUJ Z TYM CAŁYM PISEM NIECH SIE POZABIJAJĄ Z TYMI SKURWIELAMI Z KODÓW I INNYCH SKURWIAŁYCH ŚRODOWISK WARTYCH POWYWIESZANIA OD TAK PSTRYK

  Polubienie

 2. Anna said

  Życzę sobie tego!

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Ci ‚nasi’ z ministerstwa lecą sobie w kulki delikatnie mówiąc!
  POczytajcie:
  https://twitter.com/Rzecznik_MSZ — jawna kpina moim zdaniem w XXI w

  https://twitter.com/msz_rp

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   No to już zajaśniało!
   http://prawy.pl/40007-propagandystka-po-i-komorowskiego-rzecznikiem-msz/

   „Propagandystka Komorowskiego i PO rzeczniczką MSZ!” – ocenia wybór Joanny Wajdy na stanowisko rzeczniczka prasowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych dziennikarz śledczy, Witold Gadowski.

   Od 2015 roku Joanna Wajda, już u boku ministra Waszczykowskiego przygotowywała szczyt NATO w Polsce. „W tym czasie pełniła m.in. funkcję koordynatora ds. mediów Państwa Gospodarza Szczytu NATO w Warszawie, była członkiem zespołu zadaniowego odpowiedzialnym za media; współpracowała z Kwaterą Główną NATO w Brukseli przy przygotowaniach do szczytu” – głosi komunikat MSZ.

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Cudowne dziecko niczym Petru?

    Urodziła się 30 sierpnia 1980 r. w Katowicach. Magister politologii w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (2004). Dziennikarka i reporterka telewizyjnych Wiadomości w TVP1 odpowiedzialna za tematy polityczne. Pierwsze doświadczenia zawodowe realizowała w katowickim ośrodka TVP trafiła, gdy miała 16 lat. Jako współpracownik przez cztery lata przygotowywała i prowadziła program dla dzieci i młodzieży „Kleks”. Z redakcją „Wiadomości” związała się podczas studiów. Zaczęło się od miesięcznej dziennikarskiej praktyki w roku 2000, a po niej rozpoczęła stałą współpracę. W „Wiadomościach” zajmuje się głównie tematami politycznymi i społecznymi. Była na stażu w Ambasadzie RP w Atenach, na szkoleniu w Radzie Europy w Strasburgu, na warsztatach telewizyjnych EBU w Budapeszcie. W 2006 roku otrzymała stypendium amerykańskiego Departamentu Stanu w ramach International Leadership Program. Jest wiceprezesem Alumni Association.

    Polubienie

    • Trak said

     Trzeba dodać, że:
     „Urodziła się 30 sierpnia 1980 r. w Katowicach w trakcie przygotowań do egzaminów….” a reszta może być w tym CV. Jest budujące i niektórzy uwierzą.

     Polubienie

 4. miziaforum said

  Zamach w Berlinie. Właściciel ciężarówki narzeka na polskie MSZ. „Zero pomocy!”

  Polskie władze z premier Szydło, polską ambasadą w Berlinie i ministerstwem spraw zagranicznych na czele zapewniały o swojej gotowości do pomocy oraz już podjętych działaniach.

  Jak się jednak okazuje, kontakt na linii właściciel ciężarówki – polski resort dyplomacji pozostawia wiele do życzenia.

  – Dziękujemy Polskiemu MSZ oraz Polskiej Ambasadzie w Berlinie za brak pomocy i milczenie. Kilka telefonów i zero pomocy – napisał na jednym z portali społecznościowych właściciel firmy, do której należała uprowadzona przez islamskich terrorystów ciężarówka.

  Dopiero po opublikowaniu postu oraz odzewie jaki on uzyskał wśród polskich internautów, udało się nawiązać kontakt z MSZ.

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Siedzicie na krzesłach? – To dobrze!
  https://twitter.com/hashtag/amak

  Tęgie głowy nad tym pracują, aż woda w zasolonym morzy puszcza bąki.

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  Szczerze – ja już nie mam wątpliwości o co kaman!!!!!

  http://english.aawsat.com/2016/03/article55348927/amaq-247-news-agency-run-isis

  Amaq – 24/7 News Agency Prowadzony przez ISIS

  Al-Kaida szef, Osama bin Laden, używała w przeszłości nagrań wideo i wiadomości audio w hideaways dalekich i wysłał je do międzynarodowych sieci telewizyjnych za pomocą swoich zwolenników, aby ubiegać się odpowiedzialność za ataki z 11 września, 2001 ,

  Dzisiaj, ISIS, który odgrywa rolę znanego zagrożenia terrorystycznego na Zachodzie, sponsoruje swój własny Amaq agencji prasowej, wydawanie depesze na temat 24-godzinnym cyklu wiadomości z wykorzystaniem technologii mobilnych. ISIS twierdził odpowiedzialność na wtorkowych zamachach w Brukseli przez samą agencję, stacjonowania raportów w dwóch językach, w konsekwencji, w języku angielskim, a następnie w arabskim stylu dziennikarskiego jednorodzinnego bez obrazów i wypowiedzi jej lidera.

  Polubienie

 7. KrisT said

  http://wawalove.pl/Zamach-w-Berlinie-Pustki-przed-ambasada-Niemiec-w-Warszawie-Kwiatow-i-zniczy-skromnie-a25031

  Polubienie

 8. KnUR1 said

  Polubienie

 9. mironik said

  https://parezja.pl/rozwscieczone-bydlo-kod-u-zaatakowalo-minister-zalewska/

  Tym razem grupka chuliganów, którzy najwyraźniej nie przeszli szczepień przeciwko wściekliźnie zaatakowała słownie i fizycznie minister edukacji narodowej, Annę Zalewską. Pani minister była wyzywana i szarpana.
  ———-
  nic nie piszą czy kogoś zatrzymano

  Polubienie

 10. mironik said

  https://parezja.pl/cpun-malenczuk-pobil-pro-lifera/
  Podczas pikiety zostałem zaatakowany przez Macieja Maleńczuka. Początkowo krzyczał na mnie i innych wolontariuszy, następnie podszedł do mnie, wyrwał mi transparent i rzucił o ziemię. Mój protest rozwiązał uderzeniem mnie pięścią w lewą część żuchwy – opowiada Łukasz Konieczny, pro-lifer z Krakowa.
  W styczniu 2015 roku Maleńczuk w jednym z wywiadów powiedział: Lubię się grzebać w ponuractwie. Dlatego palę marihuanę, czasami zażywam narkotyki i czasem też się upijam, bo na trzeźwo świat jest nie do przyjęcia.
  Wszystko jasne. Pytanie, czy mając dowód w postaci wpisu bandyty, organy ścigania postąpią tak, jak powinny?

  Polubienie

 11. tteis77 said

  może „ten” sylwester będzie ostatnim….albo rozładujcie w atmosferze jeszcze 10 razy lub 100, mocniejszą dawkę.

  Polubienie

 12. KrisT said

  Kierowca polskiej ciężarówki, wykorzystanej do poniedziałkowego ataku w Berlinie, żył do momentu zamachu – informuje dziennik „Bild”. Z informacji gazety wynika, że Polak prawdopodobnie próbował powstrzymać zamachowca.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamach-w-berlinie/aktualnosci/news-bild-kierowca-ciezarowki-zyl-do-momentu-zamachu,nId,2325915#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  jak nie znajdą zamachowca powiedzą iz to polak wjechał a nastepnie popełnij samobujstwo, a tych dwóch co wyskoczyło to tylko autostopowicze byli których chciał wrobić….

  Polubienie

 13. Elba said

  A co myslicie o takim scenariuszu, że sprawcy masakry mogli być w „leasingu”u znienawidzonego króla VI i jego błazna fleji wraz z liberalnym dworem, tak aby ich pucz miał ramy demokracji, chociażby i zgwałconej, w którą ciemna gawiedź ma uwierzyć! Jedna masakra 6,5 lat temu u jednego sąsiada, druga teraz u drugiego… trochę spartaczona, więc się bardziej ją zamataczy. A co ma do tego KOD i przylot do Wrocławia?
  Domyślcie się sami! Czyżby właściwi Niemcy o tym wiedzieli, że to sprawka Polaków udających tym razem ciapatych?!

  Polubienie

 14. szuwaxpl said

  Pan Adolf się rozkręcił, filmiki krótkie i często nadawane, ale tej zawiera pomysł rewelacyjny.

  Polubienie

 15. KrisT said

  zaraz po zamachu w berlinie… jak pisałem ciapaci sk…….. cieszyli się z smierci ‚niewiernych” i takie sk……. wyciagają rekę po zasiłek! rosjanie tym zdjęciem są wk…ni , bo komenty u nich zarąbiste! zresztą nie tylko oni….

  Polubienie

  • KrisT said

   obok ludzie umierali, ponad 50 jęczało z bulu a taki ciapaty skórwysyn się smieje prosto w twarz! powinni zaszlachtować gnoja na miejscu! widać jeden z tych co popiera ISIS , a byc moze kilka mcy temu był jednym z tych co podzynali gardła „niewiernym” i strzelał cywilom w plecy!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 16. szuwaxpl said

  Dla Anny będzie wszystko po Polsku, tylko trzeba będzie powiązać fakty z 9//11

  Policja poszukuje Tunezyjczyka w związku z zamachem w Berlinie.

  Według tygodnika pod fotelem kierowcy ciężarówki użytej do zamachu znaleziono dokument tożsamości tego obywatela tunezyjskiego, „najprawdopodobniej zaświadczenie o tym, że ma pobyt tolerowany (w Niemczech)”. WP

  Pod WTC też wypadły paszporty arabskie, nawet nie były nadpalone piękna analogia!
  W zasolonym morzu aż bulgocze.

  Polubienie

  • KrisT said

   tym dokumentem pod siedzeniem tylko potwierdzają iz to operacja false flag…. wykonanie na zlecienie!
   prawdopodobnie zamachowcem był jakiś ciapak imigrant od dajeszowców ewentualnie ktoś z mossadu.
   Ktoś chce aby w UE wybuchła wojna religijna, aby niemcy zaczeli czystki wsród ciapatych! odrodzenie IV Rzeszy !!!! tylko jak na złośc niemcom jeszcze nerwy nie puścily i nie dochodzi do czystek etnicznych.
   Takie f-f ma na celu wk…..ć niemców inaczej tego nie widzę! dokument pod siedzeniem……hahahahhahahaha ja jako terrorysta ciapaty nie zabrałbym dokumentów tożsamosci na akcję! chyba ze nie swoje….. tacy głupi chyba nie są!

   Polubienie

  • Anna said

   Dziękuję Szuwax 🙂 nie jestem poliglotką.
   A jednak kryją prawdziwego sprawcę bo, że znaleziono dokument to się śmiać można.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: