Miziaforum's Blog

BERLIN źródło: reuter. Policja informuje że zabójca Polaka i sprawca masakry jest na wolności . Bardzo prawdopodobne że jest to ” KONCESJONOWANY TERRORYSTA”

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 20, 2016


Początkowo Die Welt podało, że zamachowiec był Czeczenem. Później zmienili wersje, a Czeczen zmienił się w Pakistańczyka. Ten ostatni wariant miał się potwierdzić, gdyż policja faktycznie załapała 23-letniego uchodźcę z Pakistanu. Okazuje się jednak, że także służby się pomyliły!

Niemiecka policja podejrzewa, że aresztowany przez nich Pakistańczyk nie jest zamachowcem. Złapano nie tego co trzeba! Funkcjonariusze ostrzegają, że terrorysta niemal na pewno jest na wolności i ma broń.

źródło: reuter.

CO ZNACZY OKREŚLENIE KONCESJONOWANY TERRORYSTA ? ZNACZY TO TYLE ŻE NIGDY NIE ZOSTANIE ZŁAPANY I ZAPEWNE W TEJ CHWILI ODPOCZYWA PO AKCJI GDZIEŚ W NIEMCZECH , I JEST ZUPEŁNIE WYŁĄCZONY Z  KRĘGU PODEJRZEŃ 

Komentarzy 37 to “BERLIN źródło: reuter. Policja informuje że zabójca Polaka i sprawca masakry jest na wolności . Bardzo prawdopodobne że jest to ” KONCESJONOWANY TERRORYSTA””

 1. jk said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  ta sprawa znowu sie zmiania sprawca jest na tą chwilę nie znany i zaczyna sie pojawiać informacja /e o tym ze Polak miał być tym zamachowcem !! tylko nie wyszło dziś bedę miał za kilka godzin tą wersje … pytanie czy jak byś porwał cieżarówkę to chował byś trupa w szoferce … jadąc na Polskich blachach .. każdy wie ze zollamt i policja kontroluje seryjnie Polaków …… więc jechał byś z trupem zeby wpaść przy byle kontroli ???????????? no

  a nie lepiej było by mu i bezpieczniej wyżucić ciało bez dokumentów byle gdzie ??? no

  i ważne to !

  właściciel firmy transportowej, do której należała ciężarówka wykorzystana do przeprowadzenia ataku w Berlinie, w rozmowie z TVN24BiS potwierdził, że miał kontakt z kierowcą jeszcze w poniedziałek w południe, przed tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w stolicy Niemiec.
  – O godzinie 15:45 było już na GPS-ie widać pewne ruchy, tak jakby ktoś, kto kierował tym samochodem, uczył się dopiero jeździć – mówił Ariel Żurawski. – Ciężarówka ruszała do przodu i do tyłu, a samochód był odpalany i gaszony. Potem nastąpiła cisza – dodał. Mężczyzna podkreślił, że po godz. 19. pojazd ruszył.
  Żurawski zdradził również, że musiał zidentyfikować zabitego i widział jego zdjęcia. Fotografie przesłała polskim służbom niemiecka policja. – Po obrażeniach kierowcy można stwierdzić, że walczył. Policja też mi to potwierdziła – wyjaśnił. Właściciel firmy transportowej powiedział też, że jego kierowca miał 180 cm wzrostu i 120 kg wagi. Jego zdaniem jedna osoba na pewno nie dałaby mu rady.
  Zamach w Berlinie
  W poniedziałek w Berlinie doszło do zamachu terrorystycznego. Rozpędzona ciężarówka wjechała w tłum ludzi podczas jarmarku bożonarodzeniowego. Samochód miał polską rejestrację. W kabinie znaleziono także zwłoki innej osoby. Około 3 nad ranem we wtorek niemiecka policja potwierdziła, że to Polak. Nad ranem służby rozpoczęły szturm na byłym lotnisku Tempelhof, które obecnie jest jednym z największych ośrodków dla uchodźców.
  / Źródło: TVN24 / Wprost.pl

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Bardzo są delikatni Policjanci do potencjalnego bandyty, chyba że niemieccy są inni? 😀

   Polubienie

  • miziaforum said

   WNIOSEK Z TEGO ŻE TEN POLAK BYŁ W KABINIE TIRA PO KRADZIEŻY PROSTY JAKO TRUP BYŁ ZBĘDNY !!

   ALE JAKO ŻYWY RANNY N.P TAK !! BYŁ BY POLAK SPRAWCA

   CIAŁO PO OGLEDZINACH NOSI ŚLADY WALKI

   PO PROSTY WZIOŁ GO TEN PORYWACZ TIRA POD LUFĘ KAZAŁ SIEDZIEĆ I JECHAŁ Z NIM

   W MOMENCIE GDY TAMTEN PROWADZĄCY WJECHAŁ W NAMIOTY JARMARKU MÓGŁ POLAK PRÓBOWAĆ GO OBEZWŁADNIĆ BO BYŁ TO MOMENT GDY MUSIAŁ TRZYMAĆ OBIE RĘCE NA KIEROWNICY ABY JECHAĆ PO …. CIĘŻKIM TERENIE USIANYM PRZESZKODAMI … I WTEDY MÓGŁ PAŚĆ STRZAŁ !!

   PLAN BYŁ PROSTY CIEŻKORANNY LUB TYLKO OGŁUSZONY POLAK MIAŁ BYĆ SCHWYTANY JAKO TERRORYSTA

   A PRAWDZIWY SPRAWCA LICZYŁ NA UCIECZKĘ ………

   PRAWIE SIE UDAŁO BO MEDIA OD 1 MINUTY WSKOCZYŁY Z GOTOWCEM POLSKA CIEŻARÓWKA POLSKI SPRAWCA TAK BYŁO 8 GODZIN

   WIECIE CO SIĘ STAŁO ……. POLAK MIAŁ KULĘ W GŁOWIE I TO POKRZYŻOWAŁO PLAN

   I TO TŁUMACZY JEGO NIEZBĘDNĄ DLA SPRAWCY OBECNOŚĆ W KABINIE

   KTO BY TO WYJAŚNIAŁ GDYBY POLAK ZOSTAŁ N.P SKUTECZNIE OGŁUSZONY I OCKNĄ SIĘ W RĘKACH POLICJI NIEMIECKIEJ ????????

   KTO BY MU UWIERZYŁ W TO ”

   PANOWIE ZOSTAŁEM PORWANY PRZEZ ARABA UDERZONY W GŁOWĘ OCKNOŁEM SIE W TEJ CHWILI NIC NIE PAMIĘTAM ……….

   NIKT ……. MEDIA WYDAŁY BY WYROK ………… KTÓRY ZRESZTĄ BYŁ FORSOWANY CAŁĄ PRAWIE NOC NAWET WTEDY GDY NAGLE Z USA PRZYSZŁA WIADOMOŚĆ W.POST ŻE ISIS BIERZE TO NA SIEBIE SZWABY DALEJ TŁUKLI POLAK TERRORYSTA

   TYLKO TAK UULA W JEGO GŁOWIE SPRAWIŁA ŻE NIE JESTEŚMY OKRZYKNIECI TERRORYSTAMI MORDERCAMI NIEMCÓW

   PO CO TO WSZYSTKO …….. ŻEBY BYŁ POWÓD DO STOPNIOWEJ DEPORTACJI POLAKÓW NARÓD NIEMIECKI WRĘCZ BY WYŁ WYPIERDALAĆ Z NIEMIEC

   I ILE ZWOLNIŁO BY SIE MIEJSC I PIENIEDZY DLA GOŚCI PANI MERKEL ……….. TAK TAK

   A TERAZ WYBIERZCIE SOBIE 3 LITERKOWĄ NAZWĘ AGENCJI ………….. KTÓRA MOGŁA POMAGAĆ PANI MERKEL …. NIE URZYWEA SIĘ W TAKICH SYTUACJACH SWOICH SŁUŻB …….. TO NORMA

   Polubienie

   • miziaforum said

    W INNYM PRZYPADKU OBECNOSĆ TRUPA KIEROWCY W AUCIE , KABINIE , ZABITEGO WCZEŚNIEJ NA PARKINGU JEST BEZ SENSU ……….

    SAM BYM WYWALIŁ ZWŁOKI A NIE JECHAŁ Z NIMI NA ROBOTĘ MOKRĄ RYZYKUJĄC ŻE BYLE PATROL CELNIKÓW KTÓRZY LUBIĄ TRZEPAĆ POLSKIE AUTA N.P W POSZUKIWANIU FAJEK ZNAJDZIE MI TRUPA NA SIEDZENIU ………

    Polubienie

    • krab said

     Chyba że trupem zrobiła go niemiecka policja. Piszą na różnych portalach, że miał również rany kłute, czyli mógł być ciężko ranny i mogło tak być, że policja dokończyła dzieła rozpoczętego przez ciapatego (?). Strzelali do kabiny, bo o tym świadczy szyba! I jeszcze jedno… czy w Berlinie nie ma monitoringu ? Gdzie są nagrania ?

     Polubienie

   • szuwaxpl said

    Polubienie

   • Anna said

    Na dodatek odmówiono mu rozładunku, przełożono na dzień następny. Wiadome było, że będzie musiał zostać.

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Nie wpuścili Go do rozładunku, bo za późno podjechał, od wczoraj w czarnym humorze się śmiałem że kilka razy przepuszczał islamskie rodziny na przejściach dla pieszych.
     I to ostatnie danie obiadowe…

     Polubienie

   • Anna said

    Mają jakieś sposoby. Kilka razy tak było, że rzekomy sprawca-terrorysta niczego nie pamiętał a wyglądał jak oszołom.

    Polubienie

   • Ktoś said

    BINGO

    tyle iż ten Polak w kabinie to PRZYPADKOWA, PORWANA w celu robienia za sprawcę OSOBA…

    Tyle iż z dziurą po kuli w głowie trudno mu robić „za sprawcę”…

    Dlatego wszystko WYCISZAJĄ…. psie syny….. bo się ludzie pokapowali tak samo jak Z MISTYFIKACJĄ zamachu w Turcji na ambasadora…. jakiego ZWŁOKI UŁOŻONO MEDIALNIE… Tez jest filmik z necie z niuansami.

    Polubienie

   • KnUR1 said

    A czemu miałaby deportować Polaków ? że co, wymienić ich na ciapatych ? po co ?

    Polubienie

    • KnUR1 said

     tzn. masz na myśli, że to przemyslana akcja ciapow, tylko po to, żeby znalazlo sie wiecej dla nich miejsca delegujac inne nacje ? tylko dlatego, ze z jakiegos powodu Merkel ich przyjmuje ? ???

     Polubienie

     • Anna said

      coś za coś, makrela coś im daje i coś od nich chce w zamian

      Polubienie

     • KnUR1 said

      Nie to bez sensu co napisałem powyżej. Ale jeśli Bundesrepublik Deutschland to firma zarządzana ponadnarodowymi korporacjami to ma to sens jakiś dla mnie. Żeby skłócać narody i osłabiać Europe. To by nawet wyjaśniało dlaczego Merkel sprowadza tych dzikusow i wciska na siłę innym. Podobnie z całym pomysłem na EU. To sie nawet trzyma kupy. Czyli NWO…. Bany na fejsie i YT. Zostawią paru krzykaczy i git. Pytanie czy sie uda …….

      Polubienie

    • miziaforum said

     NO WŁAŚNIE PO CO … GDZIE UCIEKAŁ TEN CO GO ZŁAPALI … I GDZIE UCIEKŁ WEDŁUG ŚWIADKÓW TEN KTÓREGO MIELI ZŁAPAĆ ??????? TEMPELHOF …. KILKA RAZY WKLEJAŁEM NA RÓZNE STRONY ZNANYCH DZIENNIKARZY ZEBY SIE ZAINTERESOWALI CO JEST DZIŚ NA TEMPELHOF ….. I NIC RAZ 1 2 POLSKICH POSŁÓW SIE TAM CHCIAŁO DOSTAĆ I PRAWIE DOSTALI WPIERDOL .. JEST TAM NAJWIĘKSZY W NIEMCZECH OBÓZ DLA IMIGRANTÓW JEŚLI NIE NAJWIEKSZY W EUROPIE … TO WIE KAŻDY DLA CZEGO NIE WOLNO TAM WEJŚĆ … DLA CZEGO NIKT NIE NAPISAŁ O NAJWIEKSZYM OBOZIE W EUROPIE ?? NO !

     Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Ciekawe – czy te różne głosy to ściema, czy jednak coś w tym jest?! Bo śmierdzi jak martwe morze!
  .https://youtu.be/b3O6yXY2E-g
  .https://youtu.be/-0AeRIjfO0M

  Polubienie

 4. jk said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/strzelanina-na-ulicach-wiesbaden

  Polubienie

 5. jk said

  hmm seria zamachów jak w lipcu

  Polubienie

 6. Trak said

  Cała ta sprawa śmierdzi jak cholera. I jeszcze – fotografie należy pochować, bo urażają pamięć o zabitych.
  Jacy to wrażliwi się zrobili ci, którzy z lubością fotografowali się na tle swych bestialstw?

  Polubienie

 7. szuwaxpl said

  Jeden z pierwszych filmów po tragedii

  Polubienie

 8. Ktoś said

  „http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18646945&title=Zamach-w-Berlinie-Marcin-Antosiewicz-z-Niemiec-sluzby-wiedzialy-o-planowanym-ataku&kat=1356&ticaid=1184c5&_ticrsn=3
  akt. 20.12.2016, 10:00

  Zamach w Berlinie. Marcin Antosiewicz z Niemiec:

  służby wiedziały o planowanym ataku
  12 osób zginęło, a 48 przebywa w szpitalach po tym jak rozpędzona ciężarówka skradziona polskiej firmie transportowej wjechała w tłum na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie. Na miejscu jest specjalny wysłannik WP Marcin Antosiewicz, z relacji którego wynika, że niemieckie służby wiedziały o planowanym zamachu terrorystycznym. Wiedziały, że atak miał nastąpić w Berlinie na którymś z jarmarków bożonarodzenowych. Ale w stolicy Niemiec tych jarmarków jest bardzo wiele, dlatego nie można było dokładnie przewidzieć, gdzie zamach może być przeprowadzony.
  […]”

  — wiedziały bo go SAME ZAPLANOWAŁY

  Polubienie

 9. krab said

  Lider prowadzącej w sondażach holenderskiej Partii Wolności zamieścił na Twitterze fotomontaż niemieckiej kanclerz Angeli Merkel z umoczonymi krwią rękami.
  Geert Wilders wprost sugeruje, że za zamach w Berlinie współodpowiedzialność ponosi Angela Merkel.
  Już po ataku Wilders zamieścił obrazek Merkel z zakrwawionymi dłońmi. Słynący z ostrych, antyimigranckich wypowiedzi polityk oskarżył „tchórzliwych niemieckich przywódców” o otwarcie granic, co, zdaniem Wildersa, „wpuściło do Europy tsunami islamskiego terroru”.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamach-w-berlinie/aktualnosci/news-zamach-w-berlinie-geert-wilders-oskarza-angele-merkel,nId,2325770#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  Miziak mam dla Ciebie i dla nas patrona!

  http://grzegorzkramer.pl/wzywrad/

  Wzywam do radykalizmu

  20 grudnia 2016

  1. Tak, czas na to byśmy – jako chrześcijanie, również katolicy, zaczęli nawoływać do radykalizmu. Tak, czas przyznać, że przez całe lata rozmywaliśmy chrześcijaństwo, tworząc z niego kisiel, który, ani smaczny, ani kaloryczny nie był. Tak, czas się zbroić,…

  reszta wygląda na nieczystą metaforę

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Nie wiem, czy ktoś się zagłębił w to co wydawało się piękne a okazało się ‚nieczystą metaforą’?

   Ale do rzeczy – nie mogłem pozostać bez odzewu na takie ogłupianie wiernych i napisałem poważny komentarz
   i stał się cud.
   Wklejając ostatni cytat, nie pozostało nic innego, wysłałem go, przeczuwając, że tak ma być!
   Wieczorem ponowiłem mój wpis skracając go do absolutnego minimum, co jakiś czas sprawdzałem, czy x. moderator
   go przepuścił, jednak nie przełknął tego słowa goryczy, że jest wyznawcą Szawła a nie Jezusa, okrasiłem to dobitnymi cytatami biblijnymi, mimo to nie przepuścił zwodziciel sutanniany a szkoda!

   Polubienie

 11. Ktoś said

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5053-zamach-w-berlinie-sluzby-z-warszawy-tel-awiwu

  Polubienie

 12. Elba said

  A co jeśli sprawcy masakry byli w „leasingu”u znienawidzonego króla VI i jego błazna fleji wraz z liberalnym dworem, tak aby ich pucz miał ramy demokracji, chociażby i zgwałconej, a w którą ciemna gawiedź ma uwierzyć?
  Jedna masakra 6,5 lat temu u jednego sąsiada, druga teraz u drugiego… trochę spartaczona, więc się bardziej ją zamataczy. A co ma do tego KOD i przylot do Wrocławia?
  Domyślcie się sami! Czyżby właściwi Niemcy o tym wiedzieli, że to sprawka Polaków udających tym razem ciapatych?!

  Polubienie

 13. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/20/berlin-zrodlo-reuter-policja-informuje-ze-zabojca-polaka… […]

  Polubienie

 14. KnUR1 said

  Mały przerywnik (z życia emigranta). Ja dziś miałem jazdę przed biurem w robocie. Poniższy filmik dedykuje przygłupowi Januszowi Korwin Mikke i wszystkim zwolennikom pełnej legalizacji narkotyków. Tak działa np. YABA.

  Polubienie

 15. KnUR1 said

  http://edition.cnn.com/2016/12/21/europe/berlin-christmas-market-truck/index.html?adkey=bn

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: