Miziaforum's Blog

Działacz KOD wzywa na f.b byłych milicjantów i SBeków DO ZABIERANIA ZE SOBĄ NA DEMONSTRACJE NIELEGALNIE POSIADANEJ BRONI PALNEJ

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 18, 2016


Sympatyk KOD chce użycia broni przeciwko

Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco – napisał dziś w mediach społecznościowych Mirosław Mrozewski. Analiza jego profilu na facebooku wskazuje że jest uczestnikiem protestów Komitetu Obrony Demokracji. Jednocześnie aktywnie bierze udział w organizacji protestów. 

„Tego już za wiele, dość tych upokorzeń. Ingerencja pisiorów w wypracowane emerytury za czasów PRL stawia mnie oraz moich kolegów pod ścianą. Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco. Obym się mylił, ale ktoś z nas w końcu pęknie…” – napisał dziś Mrozewski.

Po godzinie dodał:

Kto staje za mną murem, gdy zainicjuję pewna akcję przeciwko kaczorowi? Pytanie kieruję głównie do kolegów po fachu w stanie spoczynku, ale i też tymi ze znajomościami w MSW. Cieplutko pozdrawiam.

uzupełnienie tematu

UJAWNIAMY. Opozycja planuje wprowadzenie do Sejmu bojówkarzy KOD i rozpoczęcie okupacji gmachu, z paleniem opon i barykadami

Piątkowa próba zdobycia władzy. Fot. PAP/Paweł Supernak
Piątkowa próba zdobycia władzy. Fot. PAP/Paweł Supernak

Komentarzy 39 to “Działacz KOD wzywa na f.b byłych milicjantów i SBeków DO ZABIERANIA ZE SOBĄ NA DEMONSTRACJE NIELEGALNIE POSIADANEJ BRONI PALNEJ”

 1. miziaforum said

  DLA CZEGO POLICJA PO TAKIM JAWNYM WEZWANIU DO PRZYBYCIA Z BRONIA PALNA NIE SPRAWDZA POD KONTEM POSIADANIA BRONI WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZGROMADZEŃ KOD W POLSCE ???

  Polubienie

 2. navajo88 said

  Miziak sranie w banie !!!! capito !!! , żadnego majdanu nie bendzie to nie jest ukraina ludziska mają za dużo do stracenia a pod sejmem są tylko zwykli krzykacze !!! zważ że przeważają młodziaki i zwolenicy PO . Dzisiaj ludziska wolą splacać kredyty i trzymac się pracy , wiem że to co piszę brzmi co nie co dziwnie , ale taka jest prawda , a zresztą te całe przekazy medialne przez tvn i posat i inne gówna najlepiej o tym śwaidczą !
  J.M.H

  Polubienie

  • miziaforum said

   Nawajo ja i …….. moze nawet setki tysiecy ludzi w Polsce chcą aby choćby 2 latek z KOD podszedł i powiedział ZABIJE CIĘ ……… i ja sie wtedy wystraszę i bedę sie bronił zaciekle przechodząc do ataku

   powodu potrzeba ……… jesteśmy w stanie uznać każdą groźbę za bespośredni atak na swoje życie

   O TO TU CHODZI NIECH DADZĄ POWÓD 🙂

   Polubienie

 3. miziaforum said

  SKORO TEN CHUJ MOŻE WZYWAĆ DO NOSZENIA BRONI NIE LEGALNEJ 

  ZATEM JA MOGĘ WZYWAĆ DO NOSZENIA BRONI LEGALNEJ !!

  WZYWAM WSZYSTKICH POSIADACZY BRONI  PALNEJ OSTREJ KRÓTKIEJ CZARNO PROCHOWEJ 

  DO NOSZENIA JEJ PRZY SOBIE ZGODNIE Z PRZEPISAMI , W CELU ZABEZPIECZENIA SWOJEGO ORAZ WSPÓŁOBYWATELI BEZPIECZEŃSTWA 

  jest nas ponad 600 000 w Polsce 

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/21/artykul-specjalny-polaku-kupuj-legalna-bezpozwoleniowa-bron-palna-ostra/

  Polubienie

 4. jk said

  Polubienie

 5. Elba said

  Obserwowaliśmy podczas nocnej rewolucji adwentowej pod sejmem jak Policja ze szczególną dbałością trzyma swoje środki przymusu bezpośredniego w futerałach (co dziwne że nawet pałki), aby przypadkiem nie dopuścić do tego, że goje pałują żydów biorących udział w manifestacji, ponieważ to dopiero byłoby świętokradztwo i czysty antysemityzm podnosić pałę na dzieci szatana! Judeo-satanisci natomiast zarezerwowali sobie przywilej strzelania do Polaków, gdy ci świętują 11 listopada odzyskanie « NIEPODLEGŁOŚCI »

  Mając powyższe na uwadze można z pełną świadomością ogłosić że aktualna sytuacja w Polsce jest sztucznym tworem fikcyjnej polityki ludzi nienawidzących Polski i Polaków oraz Naszego Ducha Wolności w myśl publicznie reprezentowanej tezy ich guru, że « Polska to nienormalność ».

  Polubienie

 6. KrisT said

  KOD i okupacja gmachu sejmu? to zart? po pierwsze jest chyba na to paragraf, po drugie w takim przypadku wezwałbym grupę antyterrorystyczną i kilkadziesiąt karetek stosownie do ilości KODomitów !!!!! Policję aby utworzyła zwarty kordon wokoł sejmu i grzecznie acz stosownie wyprosił dziennikarzy tłumacząc to działniami o ich dobro….
  a nastepnie dałbym rozkaz antyterrorystom do wyp…….a wszystkich z gmachu sejmu. Oczywiscie bez uzycia sprzętu, same „ręce” im wystarczą… 😉
  Chłopaki w gustownych uniformach zrobiliby porządek raz dwa, ot taki trening dla nich….

  Polubienie

  • miziaforum said

   I O TO IM CHODZI O RELACJE NA CAŁY ŚWIAT Z OBLEŻENIA A NIE O ZWYCIĘSTWO MA BYĆ RELACJA JAK Z ALEPPO … PANIAŁ

   Polubienie

   • KrisT said

    moim zdaniem jest odwrotnie, chodzi im o pokazanie światu jak policja pałuje , napierdala obronców demokracji w polsce! to urealniłoby oskarżenia KODomitów
    iz demokracja jest zagrozona, zwykli ludzie bici i zastraszani a rząd tzw kaczynski wprowadził zamordyzm i działania jak jaruzelski…
    o to im chodzi a tu uj wielki! bo nikt kodziarzy nie chce bić! nikt ich nie chce palować i wsadzać do suk!
    ojojoj biedni Kodziarze krzycza, ryczą a tu takie miłe traktowanie!
    ja bym im jeszcze rzadowe koce i ciepłe posiłki zaczął wydawać…..koksioki im postawił aby mogli sie ogrzać… ale by się wk…li!

    Polubienie

    • krab said

     Wczoraj krążył w sieci filmik, o nieprzytomnym, leżącym na środku ulicy , wśród wyjeżdżających rządowych aut, kodomicie. Dzisiaj był cały filmik… kodomita kładzie się na ulicy, inni do niego podbiegają, po chwili wstaje, sięga telefon i gdzieś dzwoni !!! Ale w świat poszedł filmik w pierwszej wersji. Posłanka Much (PO) wyje dzisiaj, że została pobita przez straż marszałkowską !!! To ich metody.

     Polubienie

 7. KnUR1 said

  Hmmm … Czy Was jebie do końca czy mnie. Mainstremowe „polskie” show i was bawi jak świnia robi kupę i siku i potem ktoś się na tym ślizga? Musicie to oglądać bo inaczej by tego nie puszczali. I kurwa mać jak mają was inni postrzegać? Jebany TVN.

  Chuj jutro pokaże w robocie z czego macie beke – niedojeby. A już myslałem, że lepiej z wami.

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Chyba Ty masz beke skoro nawet wiesz co gra w TVNie. Piłeś, nie pisz i nie obrażaj tu ludzi. PS. Z daleka łatwo srać ludziom na głowy. Zapraszam do Polski, przyjedź i powiedz nam to w twarz (nam forumowiczom). Czekamy. 🙂

   Polubienie

 8. jk said

  Polubienie

 9. Pelagia said

  no Polaki – teleexpress powiedział, że wiele miejscowości nie ma dostępu do tvp. A kto za to odpowiada ?? amerykanska firma emitel. tak, tak, jak Polaki są niegrzeczne, to należą się baty od yankee

  Polubienie

 10. miziaforum said

  Wrocławscy studenci szykują ogólnopolski protest antyrządowy. „Sprzeciwiamy się obecnej władzy!”
  http://pikio.pl/wroclawscy-studenci-szykuja-ogolnopolski-protest-antyrzadowy-sprzeciwiamy-sie-obecnej-wladzy/

  NO SZTAMPA Z DAWNYCH LAT …..

  Polubienie

  • miziaforum said

   ZNOWU PRZYPADEK …. WCZORAJ TUSK BYŁ WE WROCŁAWIU DZIŚ DEKLARACJA WROCŁAWSKICH STUDENTÓW

   NO TAK DEMONTOWANO I PARALIZOWANO PRL …….

   Polubienie

   • krab said

    Dokładnie tak, ale przecież wśród kodziarzy są „wzorcowi” z tamtych lat.

    Polubienie

   • miziaforum said

    Niemieckie media powielają kłamstwa i histerię opozycji. Deutschlandfunk: „To początek końca rządu w Polsce”

    Fot. Deutschlandfunk/screenshot
    Fot. Deutschlandfunk/screenshot

    Polubienie

    • krab said

     http://niezlomni.com/tvp-info-ujawnia-dane-rannego-kladacego-sie-ulicy-maz-dziennikarki-zwiazanej-krytyka-polityczna-wideo/

     Polubienie

    • miziaforum said

     Zaufany wysłannik nowego prezydenta USA Rudolf Guliani przybył do Polski i spotkał się z tylko z Jarosławem Kaczyńskim. Może to oznaczać upadek rosyjskich nadziei, że Donald Trump wycofa się z trwałego wsparcia polskiego bezpieczeństwa.
     Jednocześnie do dymisji podało się kilku generałów, którzy… blokowali plan Ministra Obrony Narodowej przeniesienia ciężkiego sprzętu na polskie granice wschodnią i północną. Owi generałowi są zdania i taką strategię realizowali, że główne siły polskiego wojska powinny nadal pozostać w zachodniej części Polski. Przy granicy niemieckiej. Więc ktoś się musiał bardzo zdenerwować, że już nie będą polską armią dowodzić.
     Rosyjskie media opisują dziś Polskę jako kraj chaosu, prawie państwo upadłe. A przede wszystkim, że „nie jest częścią Zachodu”. Czytaj: Zachód nie kiwnie palcem, gdyby trzeba było pomóc zagrożonym towarzyszom. Podobne obrazy są w mediach zachodnich. Pokazywany w TVP, Trwam, Republice oraz internecie układający się na asfalcie prowokator, mąż dziennikarki „Krytyki politycznej” jest pokazywany tylko w drugiej części nagrania, gdy bohatersko wypoczywa, a zbliżają się do niego zatroskani towarzysze. Piramida kłamstwa znowu zaczyna być skuteczna.
     Najsilniejszą bronią rządu jest dziś prawda. Dociera ona przez TVP. I oto nagle okazuje się, że do większości województw sygnał TVP nie dociera. Awaria „zdarzyła się” akurat wtedy, gdy występowała premier Beata Szydło. Nadająca sygnał TVP „amerykańska” spółka Emitel roi się od byłych pracowników komunistycznych służb. Problem rozrasta się. Mam nadzieję, że polskie służby już wkroczyły do akcji, bo wygląda to na klasyczną operację… tak, ataku na państwo.

     Polubienie

     • krab said

      Jasne że tak ! Tu ma się rozpocząć wojenka póki jeszcze w usa są stare porządki. A z tym Rudolfem , to nie jestem do końca przekonana co do intencji,względem rosji, bo tam też są wysyłani współpracownicy Trampa i raczej nie nastawieni wrogo, ale o może tylko pozory.

      Polubienie

     • krab said

      Będzie zawiadomienie do ABW ws. 13 województw pozbawionych dostępu do naziemnej TVP
      Problem dotyczy 13 województw: lubelskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Do awarii doszło tuż przed orędziem wygłoszonym przez Beatę Szydło, przez co musiało ono zostać przesunięte o 25 minut.
      Jak stwierdził Jacek Kurski, szef TVP sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała. Poinformował już o problemach Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, zawiadomi też Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

      Polubienie

    • kacperkias. said

     DOSLOWNE TLUMACZENIE TYTULU : To moze byc poczatkiem konca rzadu w Polsce.

     Polubienie

 11. krab said

  Nawiązując do głównego wpisu—- gdzie jest prokuratura ????? przecież to ( i nie tylko) podpada pod paragraf !!!
  Chyba, że namiestnicy ścierających się oligarchów ( z USA i Niemiec) dali nam na święta igrzyska, bo oligarchowie żrą się, kto ma większe prawa do dojenia polskiego narodu ! Może Bóg da, że pozjadają się nawzajem !

  Polubienie

 12. szuwaxpl said

  Jak w dobrej mafii

  Bez komentarza

  Polubienie

 13. IMĆ said

  http://telewizjarepublika.pl/problemy-z-sygnalem-tvp-w-calej-polsce-przypadek-czy-celowe-dzialanie,42140.html

  http://wpolityce.pl/media/319948-polacy-na-poludniu-kraju-odcieci-od-tvp-operator-mowi-o-chwilowej-awarii-sygnalu

  http://www.tvp.info/28267950/problem-z-sygnalem-tvp-telewizji-polskiej-nie-moga-ogladac-mieszkancy-poludnia-polski

  Telewizja Polska poinformowała, że mieszkańcy z różnych części kraju korzystający z naziemnej telewizji nie mają dostępu do kanałów TVP. Wszystko zaczęło się wczoraj tuż przed przemówieniem premier Beaty Szydło

  Polubienie

 14. krab said

  Przepraszam, że zupełnie nie na temat, ale większość z nas pije mleko i warto to wiedzieć ( cyferki na opakowaniu), ja nie miałam o czymś takim pojęcia
  http://tipy.interia.pl/artykul_27098,co-oznaczaja-cyfry-na-opakowaniu-mleka-w-kartonie.html

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Mleko – biały płyn w kartoniku, to nie jest to samo!!!

   Nawoływanie do picia mleka, czy spożywania twarożków jest nawoływaniem do trucia samego siebie. Po pierwsze, to co się sprzedaje w kartonikach, nie ma nic wspólnego z mlekiem krowim. Mleko krowie to roztwór białka. Natomiast to, co się sprzedaje w hipermarketach, to produkt powstały ze sproszkowania mleka krowiego. Mleko sproszkowane zajmuje o wiele mniej miejsca na półkach i się nie psuje. Potem ten proszek miesza się z wodą w stosunku 1:10 i wlewa do kartoników. Jak podałem, mleko to roztwór białka. Białko ulega zniszczeniu w temperaturze powyżej 50-60 stopni. Tak więc to, co pije przeciętny śmiertelnik z kartonika, to zajzajer. Szczególnie te tak zwane 2 %, czy l,5 % roztwory. 0,5% roztwór to chyba popłuczyny po myciu konwi. Wartość odżywcza tego „mleka” nie tylko zerowa, ale ujemna. Zawiera bowiem resztki ….

   Dr Jerzy Jaśkowski

   Polubienie

  • zagrypiona said

   Ja zakończyłam moją przygodę z mlekiem we wczesnym dzieciństwie. Nie piję bo uważam że to jest pokarm dla cieląt. A ja cielęciem nie jestem.
   Zdrowie mam lepsze niż rówieśnicy. Niczego mi nie brakuje. 🙂

   Ale info ciekawe, nie wiedziałam, że można pasteryzować aż tyle razy stare „mleko”. 😀 Rzygać się chce na samą myśl. 😀 Fuuuuj.

   Polubienie

 15. […] Działacz KOD wzywa na f.b byłych milicjantów i SBeków DO ZABIERANIA ZE SOBĄ NA DEMONSTRACJE NIE… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: