Miziaforum's Blog

Pilne !! Donald Tusk przyleci do Wrocławia po godzinie 17.00 zabierze głos w sprawie sytuacji w Polsce i w Europie. INFORMUJE GRAŚ I SCHETYNA.

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 17, 2016


Po południu Paweł Graś, były rzecznik rządu Donalda Tuska, zamieścił na Twitterze wpis, w którym doprecyzował, że były szef rządu po godzinie 17.00 zabierze głos w sprawie sytuacji w Polsce i w Europi

 1. Dziś o godz. 17.00 w Centrum Kongresowym we Wrocławiu o Europie i wydarzeniach w Polsce.

 

 https://twitter.com/pawelgras?ref_src=twsrc%5Etfw

Po niespokojnej nocy posłowie opozycji wciąż przebywają na sali sejmowej. Szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna poinformował dziś, że posłowie będą obecni na Sali Plenarnej aż do wtorku 20 grudnia. Lider.Nowoczesnej Ryszard Petru podał z kolei, że ugrupowanie złoży zawiadomienie do prokuratury, w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

 

TO JUŻ NIE JEST ZABAWA W TRYBIE PILNYM PRZYBYWA NIE DO STOLICY POLSKI TYLKO DO WROCŁAWIA JAK BY NIE PATRZYĆ PREZYDENT ZJEDNOCZONEJ EUROPY !!!

PANIE I PANOWIE CZY TO NORMALNE ABY GŁOWA UNII ODWIEDZAJĄCA KRAJ UNII PRZYBYWAŁA DO KRAJU TEGO W TAKI SPOSÓB ABY UNIKNĄĆ SPOTKANIA Z RZĄDEM ?

SPRZEDALI NAS

USTAWA 10 66 !!!

CZYLI BYĆ MOŻE MAM RACJE !!

Pilne !! Polska ” opozycja ” przesłała dziś w nocy do Brukseli żądanie DOKONANIA INTERWENCJI WOJSKOWEJ SIŁAMI NATO W POLSCE !!

https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/17/pilne-polska-opozycja-przeslala-dzis-w-nocy-do-brukseli-zadanie-dokonania-interwencji-wojskowej-silami-nato-w-polsce/

Komentarze 52 to “Pilne !! Donald Tusk przyleci do Wrocławia po godzinie 17.00 zabierze głos w sprawie sytuacji w Polsce i w Europie. INFORMUJE GRAŚ I SCHETYNA.”

 1. miziaforum said

  WOJNA MOSCI PANOWIE …….. SKURWESYNY W STRACHU O WŁASNE DUPY ZLIKWIDUJĄ POLSKĘ

  STAŁO SIĘ !!

  NIE WYGLADA TO NORMALNIE PREZYDENT UNII PRZYLATUJE DO POLSKI I NIECHCE SIĘ WIDZIEĆ Z RZADEM ……… TYLKO Z PARTIĄ OPOZYCYJNĄ DODAM ŻE WE WROCŁAWIU JEST NIEMIECKA AMBASADA W KTÓREJ PRACUJE OFICJALNIE PONAD 600 :DYPLOMATÓW”

  Polubienie

 2. KnUR1 said

  Donald Tusk :555555 Jak to brzmi 😀 Pozdrawiam, żyje jakby co … zabawiam tylko się i gości z Polski.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Ustawa 1066 ostatnią deską ratunku III RP?

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – TVN24.PL
  Setki ludzi w Warszawie, tłumy we Wrocławiu i Krakowie.

  MOJA RADA DLA POLSKI I PIS …. JEŚLI CHCĄ PRZETRWAĆ DO PONIEDZIAŁKU

  NATYCHMIAST PAŁOWAĆ PACYFIKOWAĆ !! BO JEŚLI NIE PIS ICH TO ONI PIS ZAŁATWIĄ RAZ NA ZAWSZE A ZPISEM CAŁĄ RESZTĘ KTÓRA GŁOSOWAŁA NA ODSUNIĘCIE P.O !!

  ale wątpię że Kaczyński ma na tyle charakteru żeby to zrobić nie uratuje PiS u ani Polski nie stety

  Polubienie

  • krab said

   No to zobaczcie plany „totalnej opozycji” !!!!
   Opozycja nie przebiera w środkach. Od rana w mediach społecznościowych przekazywana jest instrukcja, co musi się stać, by na ulicach Warszawy powstał Majdan, który na ukraiński wzór, doprowadzi do upadku rządu Prawa i Sprawiedliwości. Redaktor naczelny Forbes, Michał Broniatowski, w swoim facebookowym wpisie nakreślił 8 niezbędnych punktów, mogących doprowadzić do przyspieszonych wyborów w naszym kraju.
   Co według autorów mogłoby doprowadzić do upadku rządu Beaty Szydło? Wyliczono kolejno 8 punktów:

   1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje młodzież. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia.

   2. Duży plac w centrum miasta (plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych.

   3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. Posłowie muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką „Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet.

   4. Namioty należy stawiać jak obóz warowny. Plus przenośne toalety i zapas drewna.

   5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień milion ludzi demonstruje na placu i w okolicach.

   6. Rada Majdanu czyli przedstawiciele demonstrantów i liderzy zjednoczonej opozycji, którzy muszą jeszcze zorganizować fundusze na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp.

   7. Oddziały samoobrony. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji.

   8. Stała obecność artystów na scenie i wsparcie duchownych.

   Wymienione powyżej osiem punktów, zdaniem opozycjonistów, pozwoliłyby na to, by doprowadzić w Polsce do obalenia władzy, a tym samym do przyspieszonych wyborów. Jak zaznaczają komentatorzy, realizacja wszystkich postulatów możliwa byłaby tylko wtedy, gdyby pojawił się jeszcze mocniejszy front ze strony Polaków.

   Polubienie

 6. szuwaxpl said

  O ja pier…faktycznie robią dym, jestem w głębokim szoku.
  https://www.wprost.pl/kraj/10035256/Donald-Tusk-przyleci-do-Wroclawia-Ma-mowic-min-o-sytuacji-w-Polsce.html

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Najświeższe dane: (…)

   Donald Tusk o sytuacji w Polsce

   Donald Tusk podczas gali: – Dziś jestem wzruszony, to moje pierwsze publiczne wystąpienie w Polsce od dłuższego czasu. Przygotowałem sobie wystąpienie. Ale nie pierwszy raz historia płata mi figla i muszę zmienić wystąpienie z oczywistych względów. Jestem głęboko przekonany, że dziś rozmowa o europejskiej kulturze ma szczególny sens, to rozmowa o naszym być albo nie być we współczesnym świecie. Wrocław był terytorium kultury Europejskiej. Esencją tego terytorium jest wolność. Esencją Europy jest unikatowy model demokracji w której obywatele, prawo i dobre obyczaje wyznaczają granice władzy. A nie odwrotnie. Jak wiemy, demokracja bez poszanowania kultury, demokracja w której ludzi pozbawia się dostępu do informacji i narzuca jeden model życia, staje się nieznośna jak dyktatura. Dlatego dziś w tej krytycznej chwili wymaga ochrony i pieczołowitości, wręcz czułości, sama z siebie nie przetrwa. Jest bardziej krucha niż delikatna niż nam się Polakom się wydawało, gdy tęskniliśmy za nią za żelazną kurtyna, podczas mojej młodości. Czy model europejski przetrwa, to nie pytanie idealogiczne, ale pytanie o nasze przetrwanie. Kto dziś podważa model europejski demokracji, gwałcąc konstytucje i dobre obyczaje naraża nas na wielkie ryzyko.

   Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21136105,tusk-we-wroclawiu-demokrajca-bez-wolnego-dostepu-do-informacji.html#ixzz4T7AeFXqi

   Wczoraj zatroskany europejski parlamentarzysta DT
   .https://youtu.be/9Mka1tMeqlk

   Polubienie

   • krab said

    Nie lubię pisu z oczywistych względów, które tu niejednokrotnie były podnoszone, ale jak pomyślę kto czai się progiem i z jakich pobudek i jak próbuje dopiąć swego, to już wolę pis ! Szubrawcy !!

    Polubienie

 7. szuwaxpl said

  http://telewizjarepublika.pl/max-kolonko-komentuje-dzien-bez-politykow-polsce-potrzebny-jest-rok-bez-durnych-dziennikarzy,42099.html

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Już w mediach zaczyna się obowiązująca nazwa – ‚polski majdan’ (ciekawostka)

   Polubienie

   • miziaforum said

    teraz to jest tak ”
    ALBO P.O BEDZIE MIAŁO JAJA I ROZPIERDOLI PIS …. W CO WĄTPIĘ BO ONI PODOBNIE JAK PIS CHCĄ TYLKO SZCZEKAĆ

    PIS TEŻ NIEMA JAJ ŻEBY ICH PRZY TEJ OKAZJI WYKOŃCZYĆ A JEST ZA CO 800 AFER CZEKA NIE RUSZONYCH

    SKOŃCZY SIE TO TAK POSZARPIA SIE NAROBIĄ REJWACHU !! TAK REJWACHU I ZARÓWNO PIS JAK I P.O BEDĄ CZEKAĆ Z WYPIEKAMI NA TWARZY ZEBY PRZYSZEDŁ KTOŚ Z BOKU I WYKOŃCZYŁ PIS ALBO P.O …. ALE BARDZO SIE MOGĄ ZDZIWIĆ JAK TEN KTOŚ Z BOKU SPIŚCI WPIERDOL I PISOWI I PO I ZROBI SWOJE SWOJE KTÓRE NIE BEDZIE SIĘ PODOBAŁO ANI PIS ANI P.O

    TO SĄ JEBANI ASEKURANCI ZDOLNI DO PROWOKACJI ALE NIE CHCĄCY WZIAŚĆ CAŁEJ ODPOWIEDZIALNOSCI NAWET ZA CENE WYGRANEJ CAŁEJ STAWKI

    TYPOWE CHUJE LICZACE NA TO ZE PRZYJDZIE JAKIŚ PAN I DOKOPIE ICH WROGOM A IM POZWOLI BYĆ LOKAJAMI W POLSCE I CAŁKIEM ICH USATYSFAKCJONUJE ROLA LOKAJI I FAGASÓW GRUNT BYLE ICH WRÓG BYŁ PRZEZ PANA STRĄCONY DO ROLI CHAMA ……….

    Polubienie

    • miziaforum said

     I TAKI ZWYCZAJ W POLSCE JEST PRZEKLEŃSTWEM WSZYSTKICH POLAKÓW POLACY NIE POTRAFIĄ WYGRAĆ I MIEĆ ODWAGĘ CZERPAĆ Z PEŁNEGO ZWYCIĘSTWA I WZIĄŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRZEGRANEGO CZYLI COŚ Z NIM ZROBIĆ ZABIĆ UWIĘZIĆ ZNIEWOLIĆ

     ZAWSZE ZAWSZE POLACY MAJĄC JUŻ NA WYCIĄGNIECIE RĘKI ZWYCIĘSTWO ASEKURACYJNIE NIBY CHCĄC BYĆ WIELKODUSZNI I RYCERSCY …. PRÓBUJĄ SIĘ DOGADAĆ Z PRZEGRANYM

     ABY DZIELIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ WSPÓLNIE A NIE INDYWIDUALNIE ….. PROSTE ZASRANE ASEKURACYJNE INDYWIDUA

     ŻADEN NIEMA ODWAGI WYGRAĆ I RZĄDZIĆ

     TAK BYŁO JEST I BEDZIE NA TYM POLEGA PRZEKLEŃSTWO LOSU POLAKÓW

     Polubienie

     • miziaforum said

      🙂 JAKBY POLACY WYGRALI II WOJNE ŚWIATOWĄ TO W BERLINIE OBRADOWAŁ BY OKRĄGŁY STÓŁ I W WYNIKU UMOWY HITLER DOSTAŁ BY WYSOKĄ EMERYTURĘ I GWARANCJE DOŻYWOTNIEGO NIE ROZLICZENIA

      A WYGRALI RUSKIE I BYŁO BEZWARUNKOWA KAPITULACJA ALBO WAS ZAJEBIEMY WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKÓW

      NO !!

      p.s cofnijcie sie w podręcznikach historii w stecz i POCZYTAJCIE ILE I JAKICH ZWYCIĘSTW POLACY PRZEPIERDOLILI JAKIMIŚ KOMPROMISAMI …….. NA SZKODĘ POLAKÓW !!

      Polubienie

 9. Elsa said

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/9753-komitet-obrony-demokracji-chcial-zrobic-zamach-stanu-w-rocznice-stanu-wojennego

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  Tragikomedia – ale sporo beki mimo wszystko.
  Ta krzykaczka ma niezniszczalny głos.

  Polubienie

 11. Elsa said

  http://niezalezna.pl/90882-tusk-pojawil-sie-w-polsce-podkreca-atmosfere-i-chwali-zadymiarzy

  Polubienie

 12. kukula said

  W niedziele, 18 grudnia Kluby Gazety Polskiej oraz inne organizacje zapraszają na demonstracje w obronie demokracji w Polsce. To będzie również wyraz poparcia dla legalnie wybranej władzy. Spotykamy się jutro o godz. 16 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Przyjdź i ty!

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/12/17/apel-demonstracja-w-obronie-demokracji/

  https://dzieckonmp.files.wordpress.com/2016/01/flaga.gif?w=500&h=375

  nie pozwolmy zydom z kodu obalic demokratycznie wybranej wladzy nie pozwolmt na 2 majdan czy nocna zmiane

  Polubienie

 13. KrisT said

  a gdzie ONI wszyscy byli jak nam składki bezprawnie z OFE do ZUS przelalali????? dlaczego wtedy KODziarzy nie było!

  a teraz ludzie wychodzą bo mediamatoly bedą mieć ograniczony dostęp do sejmu? PRZECIEŻ TO JEST STAROWANA AKCJA! ZADEN SPONTAN I WALKA O WOLNOŚĆ SŁOWA!

  alimenciarza zamknąć za niezaplacone alimenty a resztę do suk i rozgromić towarzystwo jak to robiono za rządów her Tuska i PO !!!!!!
  PeOwcy jakoś się nie patyczkowali, było hasło rozejsc się , a jak nie to armatki i pały szły w ruch!

  Za Nielegalne zgromadzenie – lać jak to robiono za PO!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 14. kukula said

  pierdolic tuska rok temu polacy wybrali rzad w demokratycznych wyborach i hooj w doope zydom hehe bedzie dobrze 🙂

  Polubienie

 15. szuwaxpl said

  Moim zdaniem to BLEBLANIE!!!!!!!

  Czasami myślę, że ONI wszyscy są pacynkami jednej ręki, obok której wisi pejs.

  Polubienie

 16. miziaforum said

  A TU BEZ CENZURY JAK BYŁO

  Polubienie

 17. kukula said

  petru szetyna walesa komor spierdalajce do zyda sorosa

  http://passent.blog.polityka.pl/2016/04/13/wynik-idzie-w-swiat/

  Polubienie

 18. sieciarz said

  z sieci :

  „sny” niejakiego borysa39 :

  1/
  „…wielka manifestacja, tłumy ludzi… imieniny Marianny i dwie liczby 16 i 17… ”

  2/
  „… spotkanie, narada, grupa osób, jakieś ustalenia… próbuje zapamiętać o czym ale nie mogę… jedyne co dociera do mnie to słowa : „akcja Młot Thora”… nic więcej, ale te słowa utkwiły mi w pamięci/podświadomości i pamiętałem to przez cały czas trwania snu…
  …nawet po przebudzeniu …
  … akcja „Młot Thora” …”

  3/
  „… liczby : 4, 1, 3, 20 …
  … „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują”…
  … czego „koniec” ma być przed 20?…
  … i dlaczego „posłańcem” we śnie był Tusk? …”

  Polubienie

 19. Zbyszek said

  Miziak…zawsze cię cenię za wyważone poglądy i oceny, ale teraz chyba też poddałeś się propagandowej manipulacji….opamiętaj się. Noooo …nie po raz pierwszy. Wróć do obiektywizmu…wtedy da się to czytać. A co do PISu to co?…zapomnieli, że to nie jakaś nowa partia ale stary OKRĄGŁY STÓŁ RODEM Z MAGDALENKI SPOD MENORY….?….tam już zostały podzielone fanty i role.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: