Miziaforum's Blog

Sejm oblężenie, Sukinsyny oblegają Skurwysynów , tracą Polacy…….

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 16, 2016


O godz. 20 przed Sejmem rozpoczęła się manifestacja Komitetu ObronyDemokracji. Jak mówił wcześniej lider KOD Mateusz Kijowski, demonstracja ma być wyrazem wsparcia dla posłów opozycji walczących o dostępmediówdo informacji w Sejmie.

Kijowski pytany, jak długo Komitet Obrony Demokracji zamierza protestować przed Sejmem odparł, że wszystko będzie się rozgrywało na bieżąco.

– To jest spontaniczne tak naprawdę zebranie, nikt tego nie organizuje, nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, ale myślę, że na tyle dużo osób i organizacji się zgłasza, że będzie to zauważone – zaznaczył Kijowski.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-przed-sejmem-trwa-manifestacja-kod,nId,2323733#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

KOMENTARZ KRÓTKI

ZWARTE ODDZIAŁY I BRUTALNY WPIERDOL POŁĄCZONY Z GAZOWANIEM I POLEWANIEM ZIMNĄ WODĄ …. DLA WSZYSTKICH PO OBU STRONACH I W SEJMIE I POD SEJMEM 

 

Komentarzy 39 to “Sejm oblężenie, Sukinsyny oblegają Skurwysynów , tracą Polacy…….”

 1. miziaforum said

  PISOWI BRAK JAJ DO RZADZENIA I TYLE POZWALAĆ NA JAKIEŚ BURDY ULICZNE ….. W JAKIM CELU ?

  NO POMYŚLCIE W JAKIM ?

  • Konarski said

   Specjalny beczkowóz pokicji z armatkami wodnymi . GWno pisze o „tłumach” pod sejmem tymczasem jest tam kilkaset kodziarzy

  • krab said

   Bo im to na rączkę, ludek ma igrzyska …. a oni po cichutku załatwiają zaleconka zza wielkiej wody , lub zza mniejszej wody ! Chlebek dla siebie, igrzyska dla czerni !!!

   • miziaforum said

    A JA BYM TYCH Z MÓWNICY TAK I W DUPIE MIAŁ BYM ICH SOROSA CO POWIE MOSKWA BERLIN CZY PARYŻ

    Chłopcy, ci s…syni komuniści przeszkadzają mówić Komendantowi. Wyrzucimy ich, za mną!” – zawołał do policjantów minister spraw wewnętrznych gen. Felicjan Sławoj Składkowski. Był 27 marca 1928 r. Chwilę później kilku bezbronnych, choć przecież posiadających immunitet posłów, którzy podczas wystąpienia premiera Józefa Piłsudskiego wznosili antyrządowe okrzyki, zostało wyniesionych z sali posiedzeń. I przy okazji trochę poturbowanych.

    PO RYJU I KABARYNA DO PIERDLA A TAM …:-) LANIE CO 2 GODZINY AŻ DO ……… NA PRZYKŁAD AŻ DO SIKANIA NA CZERWONO .. DZIADZIO MI OPOWIADAŁ JAK MIAŁ PRAKTYKĘ W BEREZIE JAKO MŁODY POLICJANT

  • Dag said

   Mizia! Piękny i trafny tytuł arta…..wszystko zgodnie z prawdą….nic dodać,,,i nic ująć.Dag.

   • miziaforum said

    NO CHYBA TAK TO JEST NIE TYLKO JA TAK WIDZĘ TĄ SPRAWĘ ……. A POLACY TRACĄ CZAS SZANSĘ NA NORMALNY KRAJ .. JAK ZNAM TYCH SZMACIARZY TO TERAZ BEDZIE KOLEJNY POWÓD DO PITOLENIA NA OKRĘTA O ……. EEEEE

    • krab said

     Ale tak będzie do końca kadencji ! Trybunał -nie wypalił, Murzyn- na Marszu Niepodległości, nie wypalił, Bruksela -nie wypaliła! Oni chyba po to prowokują żeby im ktoś politurkę uszkodził na ryjku i wtedy dopiero mieliby jazdę !

     • miziaforum said

      A NIE NIE NIE MI NIE CHODZI O SZTURCHANIE ICH ŻEBY MIELI SIŁE SIE DRZEĆ RAZ PRZY… A DOBRZE I DO SAMEGO KOŃCA NO JAK TAK ROBIĘ NIGDY NIE SZTURCHAM ŻEBY SIE ZA 1 2 DNI BIĆ WALNIE I DŁUGO RAZ JEBNAĆ UBIC I KONIEC PROBLEMÓW

 2. abecadło said

  Wy lepiej tam rozgladajcie sie , gdzie na dachach leza snajperzy ?! oczu nie macie do czego to wszystko zmierza, Majdan nam sie rozwala pod Sejmem, to nie sa zarty….kto mo oczy to widzi i kto ma uszy to słyszy.

 3. Konarski said

  USA organizuje w Polsce zamach stanu? – Grzegorz Braun

 4. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/ataki-seksualne-imigrantow-sa-wedlug-tego-sedziego-tylko-okazywaniem-zainteresowania

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/czy-w-niemieckich-szkolach-dzieci-obowiazkowo-ucza-sie-muzulmanskiej-modlitwy

 6. abecadło said

  kto ma facebooka prosze tam znależć Liroya, on tam na zywo prowadzi transmisje z Sejmu, własnie ze srodka Sejmu…ciekawe , a tak na marginesie skonczyła sie własnie tranmisja na zywo, ale byc moze bedzie wznowiona.

 7. marek said

  http://reporters.pl/4238/piekna-miss-ujawni-makabryczna-zbrodnie-chiny-morduja-tysiace-ludzi-na-organy-foto/

 8. szuwaxpl said

  Sejm – może dla kogoś to jest Sejm?
  Polska została województwem europejskim a ‚Polacy” się dziwią — jak to nazwać?
  Krótkowzrocznością, kurzą ślepotą?

  W Sejmie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zasiadają ślepe kury, więc czym się dziwić???

 9. krab said

  O qźwa !!!! myślałam że to żart, ale…. mamy w Polsce państwo w państwie, nazywa się Królestwo Kabuto 🙂
  Pod Radomiem powstało nowe państwo. Podstawą prawną utworzenia Królestwa Kabuto jest konwencja z Montevideo z 1933 r. Zgodnie z jej ustaleniami, państwo powinno mieć stałą ludność, suwerenną władzę, określone terytorium oddzielone od innych granicą i zdolność wchodzenia w stosunki międzynarodowe. Państwo powstało na prywatnej posesji Makowskiego w gminie Wolanów, 25 km od Radomia. Jak czytamy na profilu monarchii na Facebooku, Kabuto drogą proklamacji dysponuje terenami obok Kanady (Dixon Entrace oraz wodami na północ) będącymi dotychczas terra nullis. Obecnie obywatelstwo królestwa posiada 611 osób i aby się o nie starać, należy złożyć wniosek na oficjalnej stronie państwa – http://governmentkabuto.info.
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Krolestwo-Kabuto-Pod-Radomiem-powstalo-nowe-panstwo-7489502.html

 10. julius said

  British nationalist movement National Action have been banned under terrorism laws. Dubbed neo-nazis by the Home secretary for what’s been described as racist, anti-semitic and homophobic rhetoric, they have been compared to Muslim extremists. It is also being proposed to make it a criminal offense to hold the views that Nation Action espouse.

  Zaczyna działać przyjęta do prawa brytyjskiego definicja antysemityzmu. Zdaje się, że ukaranie Piotra Rybaka jest przedsmakiem tego co żydowskie szumowiny zamierzają w Polsce na wzór anglosaski zaprowadzić. Panuje opinia, że tylko ruchy nacjonalistyczne niechrześcijańskie a pogańskie ale zjednoczone z całego świata razem są w stanie obalić żydowską tyranię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: