Miziaforum's Blog

PiS – MON Degradacja 2 wysokich rangą generałów !

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 14, 2016


🙂 odwaga PiS …. ZDEGRADOWAĆ DWÓCH TRUPÓW  🙂

ELEKTORAT ZADOWOLONY ???

BOŻE JAK POLAKOM DUŻO NIE POTRZEBA DO SZCZĘŚCIA 🙂

Onet24: Jaruzelski i Kiszczak zdegradowani? – Onet.TV

onet.tv/i/news/onet24-jaruzelski-i-kiszczakzdegradowani/0dmn87

22 godziny temu – ~stefans : Pan Macierewicz nie dostaje p. generałowi Jaruzelskiemu ( dla mnie był i będzie zawsze generałem ) do pięt. Prawo i …

Onet24: Jaruzelski i Kiszczak zdegradowani? – Wiadomości

wiadomosci.onet.pl/kraj/onet24-jaruzelski-i-kiszczakzdegradowani/46crt3d

2 dni temu – Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak stracą stopnie generalskie. Szef MON Antoni Macierewicz powiedział, że w tej sprawie zostaną …

Komentarze 52 to “PiS – MON Degradacja 2 wysokich rangą generałów !”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   Jeden z papieży, Stefan VII, był szaleńcem. Kazał otworzyć grób swojego poprzednika, papieża Formosusa (891-896), w dziewięć miesięcy po jego śmierci. Podczas tak zwanego „Synodu trupiego” cuchnącego trupa przywdział w szaty pontyfikalne, posadził na tronie w Lateranie i postanowił przesłuchać go osobiście. Formosus został oskarżony o nielegalne objęcie urzędu papieskiego; był biskupem w innym pałacu i nie miał prawa stać się biskupem Rzymu. W związku z tym, według papieża Stefana, wszystkie rozkazy i edykty wydane przez Formosusa były nieważne. W imieniu Formosusa odpowiadał na pytania kilkunastoletni diakon. Uznano go winnym: trup dowiedział się, że jest antypapieżem, rozebrano go do koszuli i – po obcięciu mu dwóch palców którymi rozdawał błogosławieństwa – został wrzucony do Tybru. Ciało wyłowili zwolennicy Formosusa i w tajemnicy pochowali je. Później na powrót znalazło się w grobowcu w bazylice św. Piotra. Stefan wkrótce sam został uduszony.”

   Peter de Rosa „Namiestnicy Chrystusa-ciemna strona papiestwa”

   Polubienie

   • Anna said

    To był szalony pomysł jednak niech nazwani papieżami też mają się na baczności.

    Polubienie

   • krab said

    Historia papiestwa ma wiele ciekawych osobistości, np. papież Jan VIII był …. kobietą, która miała na imię Joanna, która zatajając swoją płeć, zasiadła na tronie św. Piotra. Pech chciał, że zgubił ją… poród w samym środku procesji. Zgromadzeni wierni w pierwszej chwili uznali to za cud- rodzący papież – ale szybko się przekonali , że Bóg raczej nie ma z tym nic wspólnego. Natychmiast, zgodnie z rzymskim prawem, przywiązano ją za nogi do końskiego ogona i wleczono za koniem, podczas gdy ludzie ją kamienowali. Została pochowana tam, gdzie zmarła i w tym miejscu wyryto napis PPPPPP, który oznacza „Petre, Pater Patrum, Papisse Prodite Partum” („Piotrze, ojcze ojców, ujawnij poród papieżycy”). W tym samym czasie ustanowiony został czterodniowy post, który nazwano „postem papieżycy”.

    Polubienie

 2. Anna said

  Uważam, że słusznie zostali zdegradowani. Szczęścia to nam nie daje ale satysfakcję.

  Polubienie

 3. Elba said

  Jak myślicie kto tak naprawdę ustami kukły Macierewicza chce degradacji polskich generałów? Kto pociąga za sznurki i stawia żądania, bo ma Polskę w kieszeni…?

  Polubienie

 4. Trak said

  Bardzo taktowne zachowanie, bo po ich śmierci. Co kultura, to kultura.

  Polubienie

  • Trak said

   A nic nie mówiono, że bardzo taktownie i elegancko pomarli.

   Polubienie

   • miziaforum said

    🙂 MON OSTATNIO ZDAJE SIĘ TEŻ 2 NIEBOSZCZYKÓW AWANSOWAŁ NA STOPNIE GENERALSKIE ZDAJE SIĘ ZE KUKLIŃSKIEGO I KARSKIEGO …… WIDOCZNIE JEST LIMIT W ILOŚCI GENERAŁÓW W ŚRÓD TRUPÓW 2 AWANSOWANO I 2 ZDEGRADOWANO

    DOŚĆ KOMICZNIE WYGLADA POLITYKA MON POD MACIEREWICZEM W ZAKRESIE AWANSÓW GENERALSKICH A RACZEJ GOSPODAROWANIEM PULĄ TYCH STOPNI TU ODJĄĆ TAM DODAĆ 🙂

    Polubienie

    • Anna said

     Jedni stawiają pomniki, inni je obalają i stawiają swoje i nikogo to nie dziwi a tu dwóch antyPolaków zdegradowano a Wy lamentujecie, że tak się nie robi.

     Polubienie

     • miziaforum said

      nikt nie lamentuje ele sie poprosyu smieje śmieje z jednych byców i drugich buców

      Polubienie

     • abecadło said

      I bardzo dobrze, że ich zdegradowano,bo do tej pory mozna napisac, że politykom (żydom) wolno wszystko , nawet nas….ac na twarz Polaka. To przełom w historii Polski aby zdegradowac szkodników niszczących nasza ojczyzne. kara jest niewielka, tylko wręcz symboliczna, bo te trutnie juz nie zyja, ale czas najwyzszy aby zacząć to robic, bo inaczej KOD Polske podpali

      Polubienie

      • miziaforum said

       A JA UWARZAM ŻE POWINNI ICH W LATACH 90 NAJPÓŻNIEJ WSADZIĆ DO KICIA ALBO POWIESIĆ ………. I TYLE WIELKA MI KARA DLA SS PO ŚMIERCI DEGRADACJA …… KAŻDY CHCIĄŁ BY BYĆ CAŁE ŻYCIE SKURWESYNEM KRAŚĆ I CH.. WI CO WYCZYNIAĆ A ZA KARĘ PO SMIERCI WYJEBANYM Z KOŁKA WĘDKARSKIEGO ALBO ODEBRANIEM MEDALU …….. OCHUJELIŚCIE ???? CZY CO ?

       Polubienie

       • abecadło said

        phi, mizia bądz przytomny, kto miał to zrobic w latach 90-tych, no kto ?
        zejdz z kosmosu na ziemie, wtedy wszyscy kradli, a gineli tylko niewinni, prosci ludzie, nie było wtedy nikogo, kto mógł takie sprawy wziąć w swoje rece,rozumiesz ?

        Polubienie

       • krab said

        Tu nie chodzi o kradzież, bo teraz też kradną, tylko o ocenę głównie stanu wojennego i udział w nim obu wymienionych ! Gdyby nie okrągły stół i magdalenka….. a tak resztki tych pogrobowców wypełzają teraz na ulice i robią z siebie ofiary !! Ale im obecna władza nic nie robi… bo ??????

        Polubienie

       • abecadło said

        Krabie masz racje, to tak jak bysmy osądzali kto dał im prawo ogłoszenia stanu wojennego, ale to pic na wode, to decyzja była Moskwy, ale teraz Jaruzelskiego i Kiszczaka sądzi sie chociaz powtarzam symbolicznie za skutki wprowadzenia tego stanu, a kto policzył straty w kapitale ludzkim tego okresu, nie tylko pacyfikacje na ulicach, w kopalniach, ale represje i dreczenie ,wrecz mordowanie niewinnych ludzi,kto to zliczył ???
        do tej pory nie odnaleziono ludzi, którzy znikali wprost z ulic…

        Polubienie

       • krab said

        Stare (PRL) i nowe (RP) władze weszły w komitywę już wtedy, kiedy w różnych okolicznościach ginęli czy też byli prześladowani zwykli ludzie, którzy służyli im jako „tło przemian” . Ofiary musiały być bo nie płynęłyby dolarki !
        Tak walczył inernowany Wałęsa !
        Z dokumentu wynika, że internowany korzystał „bez ograniczeń z artykułów żywnościowych”.
        W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających:
        – spirytus – 2 but.
        – wódka 289 but.
        – wino 158 but.
        – winiak i koniak 59 but.
        – szampan 239 but.
        – piwo 1115 but.
        Dokument Cenckiewicz opublikował na Twitterze:
        (Dokument można zobaczyć tutaj:
        http://m.niezalezna.pl/90722-wodka-i-szampanem-tak-walesa-walczyl-w-stanie-wojennym-zobacz-dokument

        Polubienie

       • abecadło said

        w szampanie sie kapał, w wódce nogi moczył, spirytusem sie nacierał, winem okłady robił na twarz,piwem mył włosy, winiakiem zeby płukał a winem sie delektował i wyszło troche buteleczek .

        Polubienie

       • krab said

        A ja myślę , że to zwykły , trywialny opój !

        Polubienie

       • miziaforum said

        I HAM !

        Polubienie

       • krab said

        I jeszcze Ci powiem… Ci którzy wtedy nadstawiali plecy aby styropian mógł wgramolić się do komuszków i paść sobie w objęcia dzisiaj już ich nie ma, albo klepią biedę !! I nie mów mi że pis jest z innej gliny !!! może ma tylko dodatek innego barwnika !! Więc kto i kogo miał sądzić ?

        Polubienie

       • abecadło said

        mizia i krabie uważam ze pis takze ma przesiakniety mózg mania władzy,pieniedzy, wyzszości, pychy….

        Polubienie

       • kacperkias said

        ROBIA CO MOGA -BO NA NIEWIELE ICH STAC ..

        Polubienie

     • krab said

      Mogli i powinni to zrobić za ich życia, a pastwienie się nad truchłem uważam za paskudny czyn, bo nieboszczykowi jest gance ganc czy go zdegradują czy nie, musi przez to przechodzić rodzina. Jak żyli, robiło się parodie procesów ! Ocenić, napiętnować i zostawić zmarłego w spokoju. Wmawianie że jest to moralne zadośćuczynienie jest śmieszne ( w moim odczuciu) !

      Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. marek said

  http://pikio.pl/warszawa-chciala-kupic-bezdomnemu-jedzenie-odmowili-jej/

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

 8. KrisT said

  gdzieś mi migło przed oczyma iz kodziarze spalili kukłę Kaczynskiego!? i tu mam pytanie czy zostanie wymierzona kara jak za spalenie kukły zyda??????
  dlaczego nie?!!

  Polubienie

  • krab said

   Przedstawiciele Konfederacji Rodziców spalili przed Sejmem kukłę przedstawiającą Jarosława Kaczyńskiego. – Żądamy opuszczenia przez PO i PiS sceny politycznej na zawsze – apelują.
   – Jesteśmy przeciwnikami tych, którzy rządzą naszym krajem po 1989 r. zarówno PO, jak i PiS. Wszyscy są ze sobą w jakiś sposób powiązani – tłumaczy przedstawiciel Konfederacji Sławomir Dul. Wcześniej uczestnicy popołudniowej demonstracji spalili przed Sejmem kukłę przedstawiającą prezesa PiS.Palenie kukły to nowa inicjatywa Konfederacji. Ma być m.in. wyrazem solidarności z Zygmuntem Miernikiem i Piotrem Rybakiem.

   Polubienie

 9. KrisT said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/policja-w-arabii-saudyjskiej-aresztowala-kobiete-ktora-pokazala-sie-bez-tradycyjnego
  czyżby prawdziwa rewolucja i wiosna ludów w arabii saudyjskiej sie szykuje??? hmm ciekawe czy to faktycznie spontan….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: