Miziaforum's Blog

Turcja otworzyła granice co 1 godzinę 100 imigrantów wkracza na terytorium Grecji

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 11, 2016


Władze greckiej wyspy Lesbos zanotowały gigantyczny wzrost liczby napływających imigrantów. Współczynnik wyniósł… aż stu nowych imigrantów na godzinę. To potężne liczby, które powodują, że Grecy przeraźliwie się boją. Nie są w stanie poradzić sobie z tak wielką ilością ludzi.

Grecy wypytują napływających imigrantów o przyczyny takiego wzrostu i wszystko wskazuje na to, że jest to celowe działanie Turcji. Obozy w północno-zachodniej Turcji mają nie być strzeżone, co powoduje, że właśnie tam pędzą imigranci by rozpocząć swój rejs do Europy. Mało tego, aktywniej zaczęli działać przemytnicy, którzy z niewiadomych przyczyn obniżyli ceny za szmuglowanie.

źródło: rp.pl

Turcja Erdogan się wściekł !! macie 1 tydzień czasu aby nam ustąpić , jeśli nie 3,500 000 imigrantów wkroczy do Europy !

Posted by miziaforum w dniu Listopad 25, 2016

Komentarzy 65 to “Turcja otworzyła granice co 1 godzinę 100 imigrantów wkracza na terytorium Grecji”

 1. Anna said

  Ja tu widzę rolę dla Polski – przyjmować Europejczyków a nie wpuszczać arabskich migrantów.

  Polubienie

 2. tom said

  promocja na święta – 50% za przemyt czyżby ktoś dopłacał ??????

  Polubienie

 3. Anna said

  Po co oni przyjeżdżają do Europy? Uczyć się j. niemieckiego? Po socjał? przecież żyją tu byle jak. Nie do wiary!

  Polubienie

  • miziaforum said

   W PORÓWNANIU Z TYM CO MI OPOWIADAJĄ I POKAZUJĄ ZDJECIA SWOICH MIESZKAŃ W SYRII PRZEWAŻNIE SĄ Z DUŻYCH MIAST … TO ŻYJĄ TY JAK DZIADY ……. MIESZKANIA MIELI JAK NIE PRZESADZAM POLSCY AKTORZY …….. CI AKURAT SĄ UCZENI I BARDZIEJ JUZ EUROPEJSCY WIELU Z NICH PRACOWAŁO ZA GRANICĄ W TURCJI ARABII I TP KUWEJTACH … N.P LITR PALIWA DISEL TO KOSZT NA EURO 3 EUROCENTY LITR ,CZYNSZ ZA MIESZKANIE 50 EURO UTRZYMANIE RODZINY 1 DZIEŃ TAKIEJ 10 OSÓB TO KOSZT 3 DO 5 EURO … TAK BYŁO PRZED WOJNĄ ….. I CHWALĄ ASSADA

   Polubienie

   • abecadło said

    wszystko pierd…ło wraz z wybuchem wojny, wymuszonej na siłę wojny

    Polubienie

   • Anna said

    Rozumiałabym gdyby uciekali przed islamem ale nie – chcą kalifatu w Europie. Widzę ich zdjęcia na sofach, marmury, jachty. Mają piękną architekturę, ozdoby, co oni widzą w Europie dobrego i ciekawego, żeby tu mieszkać i jeszcze ten nasz klimat, tam żyją w promieniach słońca. Chcą naszej zguby i co z tego będą mieli? Te starożytne, (biblijne) krainy chcą porzucić? Duraki!

    Polubienie

   • Anna said

    Chwalą Assada, kiedy było im dobrze a w biedzie/zagrożeniu opuścili go.Te młode byczki powinni walczyć przy jego boku.

    Polubienie

    • krab said

     Część została i walczy ! Wieją przestępcy i „książęta orientu”, którym obiecano złote życie w zgniłej europie!

     Polubienie

     • miziaforum said

      90% TO NIESTETY TAKIE ICHNE WSIOKI Z ZABITEJ DECHAMI DZIURY … TAM W MIASTACH A JEST ICH MAŁO MIESZKAJĄ WMIARĘ CYWILIZOWANI I CYWILIZOWANI PROWINCJA TO SĄ CIEMNIAKI NAWET ONI O NICH TAK MÓWIĄ ZRESZTĄ CZY U NAS NA ZADUPIACH NIE BRAKUJE TAKICH ARCY ĆWOKÓW KRK … KTÓRZY NAWET NIE CZYTALI KATECHIZMU O BIBLII NIE WSPOMNĘ … TAM TEŻ JEST TAK TYLE ŻE ICH TROCHĘ TŁUMACZY TO ZE SĄ W PONAD 70% ANALFABETAMI NAWET ARABSKI W CZYTANIU ZERO … ZATEM W TYCH WSIACH SĄ SKAZANI NA TO CO MÓWI IM ICH KSIĄDZ ZNACZY IMMAM ……

      Polubienie

      • krab said

       Jasne że tak ! jak on oprócz „koziej dupy” niewiele widział, a tu roztoczono przed nim perspektywę jak przed jakimś maharadżą , to on idzie. Przecież niejednokrotnie ludzie od obsługi imigrantów informowali, że 60% z tych przybyszów podpisuje się krzyżykami !

       Polubienie

       • miziaforum said

        JA CHODZĘ TERAZ NA TAKI KURS NIEMIECKIEGO … NAZYWA SIĘ TO INTEGRACYJNY WŁAŚNIE DLA NICH TWORZONE … JĘZYK NIEMIECKI PLUS ELEMENTY KULTURY EUROPEJSKIEJ I NIEMIECKIEJ …. NO POSZEDŁEM NA TAKI BO INNE SĄ ZAWIESZONE TAKIE TYPOWE JĘZYKOWE ALE TO TO SAMO NAWET BARDZIEJ ŁOPATOLOGICZNIE …… ZATEM WYOBRAŹ SOBIE ŻE NA 12 KLAS PO PONAD 30 OSÓB NA PODSTAWOWYM INTENSYWNYM ……… MUSIAŁO POWSTAĆ JESZCZE PONAD 40 !! KLAS DLA SAMYCH ANALFABETÓW !!! NIE ZNAJĄCYCH ŻADNEGO JĘZYKA W PIŚMIE I CZYTANIU …….. SERIO …… TE KURSY NAZYWAJĄ SIĘ ALFA …… I TAM IM POKAZUJĄ OBRAZEK I MÓWIĄ GODZINĘ TO JEST HUNT LITERY PISZĄ NA TAKICH SZABLONACH LINIJKOWYCH JAK MY KIEDYŚ W 1 KLASIE SZLACZKI WZORKI TOŻ TO ŻADEN Z NICH NIE MIAŁ NIGDY W RĘKU DŁUGOPISU … OŁÓWKI ICH STRUGAĆ UCZĄ !!

        Polubienie

       • miziaforum said

        A I JESCZE JEDNO WYKŁADOWCAMI NA TYCH KÓRSACH NIEMIECKIEGO DLA ARABÓW SĄ !! W 80% POLSCY NAUCZYCIELE !! BO NIEMIECKICH OD NIEMIECKIEGO JUŻ ZABRAKŁO SĄ POTRZEBNI W SZKOŁACH DLA MŁODZIERZY I SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH DZIŚ NAUKA NIEMIECKIEGO TO POWAŻNY BIZNES POWSTAJĄ SZKOŁY JAK GRZYBY PO DESZCZU …

        BANF I AUSLANDER ZA KAŻDĄ GODZINĘ WYKŁADU OD 1 LESZCZA PŁACI 13 EURO !!! MILIARDY !!

        JAK KTOS JEST PO GERMANISTYCE ZAPRASZAM PRACA OD RĘKI

        Polubienie

       • abecadło said

        Mizia to co opisujesz przypomina głeboka dzungle w Afryce, jestes pewien, ze jesteś w Niemczech ???

        Polubienie

       • miziaforum said

        UCHU I TO W REJONIE GDZIE JEST ICH JESZCZE NAJMNIEJ W CAŁYCH NIEMCZECH DLA TEGO SIĘ TU PONAD ROK TEMU OSIEDLAŁEM PO PONAD 1,5 ROKU Z ILOŚCI W MOIM MIASTECZKI ZERO IMIGRANTÓW JEST ICH JUŻ PONAD 15 000 !!!!

        NO A BYŁO ICH ZERO SZTUK

        Polubienie

       • krab said

        Myślę, że będą marne efekty tej ich edukacji. Uczyć się pisać w języku którym się posługujesz, a uczyć się nowego języka i pisania i czytania w nim, raczej przerośnie możliwości intelektualne 90% z nich.

        Polubienie

       • miziaforum said

        NO POWIEM CI ŻE NIEKTÓRZY SĄ BARDZO ZAWZIĘCI SĄ TO JEDNOSTKI ALE PO 3 MIESIĄCACH KURSU TAKIEGO 6 GODZIN CO DZIEŃ JUŻ POTRAFIĄ SIE DOGADAĆ NAPRZYKŁAD ZEMNĄ I TO DOŚĆ DOBRZE … I PISAĆ TEŻ ZACZYNAJĄ

        ALE WIEKSZOŚĆ TO GROSZ WYWALONY DO KIBLA FAKT

        Polubienie

       • krab said

        rzeba posłać naszą Prezydentową 🙂 a co , niech wspiera, jest germanistką …

        Polubienie

    • miziaforum said

     ONI W WIEKSZOŚCI NIE MAJĄ CZEGOŚ TAKIEGO JAK PATRIOTYZM W KUPIE TRZYMA ICH ISLAM

     Polubienie

   • Anna said

    Nie umiałabym z nimi rozmawiać na ten temat, zaraz bym im wygarnęła. Trzymaj się Mizia.

    Polubienie

 4. krab said

  I tak sobie żyli, aż przyszli „dobrzy wujkowie” wyzwalać ich z reżimu i zaprowadzać demokrację. O miłości do zasobów ukrytych w ziemi syryjskiej nie wspomnę ! Ich propozycja „opieki” jest cały czas aktualna ! Kiedy wojska Assada w 90% odbijają Aleppo, jewropejska unia nakłada na nich kolejne sankcje !!!
  „W piątek syryjskie władze ogłosiły zawieszenie działań bojowych by przeprowadzić ewakuację cywilów ze świeżo wyzwolonego starego miasta. Tymczasem Wysoka przedstawiciel Unii Europejskiej ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Federica Mogherini oświadczyła w piątek, że przygotowano nowy pakiet sankcji wobec Syrii. Nie ukrywała, że związane są one z postępami armii syryjskiej i mają one na celu wyhamowanie jej działań w Aleppo.”
  onet.pl/kresy.pl
  A że sułtan otwiera granice, on wie że miał być następny !

  Polubienie

  • miziaforum said

   GADAŁEM Z NIMI I OTYM … ONI WIEDZĄ ŻE USA I CAŁA UNIA WSPIERA I POPIERA ISIS …. DOSKONALE WIEDZĄ I NIEMCÓW NIENAWIDZĄ …. JA ICH UŚWIADOMIŁEM NASZE RELACJE NIEMCY POLSKA OD 1000 LAT I POKAZAŁEM FILMY O OBOZACH TAKIE HARDKOROWE ….. KOPARY IM OPADŁY ONI BYLI TYLKO UCZENI ZE NIEMCY ŻYDÓW MORDOWALI A NIE EUROPEJCZYKÓW …..

   Polubienie

   • krab said

    Bo taka wiedza jest przekazywana w świecie, przedsiębiorstwo „holokaust” bardzo o to dba. Robisz dobrą robotę, „prostujesz historię”.

    Polubienie

    • miziaforum said

     ALE ŻYDÓW TO ONI NI CHU CUJ….. NIE LUBIĄ BARDZO BARDZO GORZEJ NIZ USA MANÓW 🙂 … i jeszcze coś jeden jest tu po studiach ichnin nauczyciel BARDZO BYŁ BARDZO ZDZIWIONY ŻE POLSKA JAKA ZNA JAKO ARCY KATOLICKI KRAJ .. W DAWNYCH CZASACH NIE BRAŁA UDZIAŁU W WYPRAWACH KRZYŻOWYCH … W PALE MU SIE NIE MIEŚCIŁO AŻ ZNALAZŁEM PODRĘCZNIK HISTORII PO ANGIELSKU DOTYCZĄCY EUROPY I TAM WYCZYTAŁ ZE POLSKA NIGDY NIE BRAŁA UDZIAŁU I NIE ORGANIZOWAŁA TEGO TYPU IMPREZ … I UWIERZYŁ

     Polubienie

     • krab said

      Jakoś tego narodu wybranego nikt nie chce „kochać” 🙂 . Nie dosyć że sami nie braliśmy udziału w wyprawach krzyżowych, to jeszcze musieliśmy wojny toczyć z krzyżowcami, których zwlókł nam Konrad M !

      Polubienie

 5. kukula said

  Dlaczego doradca naukowy prezydenta Obamy wzywa w swoich wypowiedziach do „Planetarnego Reżimu” w celu wymuszenia totalitarnej kontroli populacji!?

  https://himywaylee.wordpress.com/2010/09/11/aspartam-trucizna-na-talerzu-przeczytaj-aby-zrozumiec/

  Czymże, więc jest ów tajemniczy Aspartam: hmmm to niestety fekalia bakterii E.Coli!Dzięki modyfikacji genetycznej tych bakterii można je karmić toksycznymi odpadami a one wydalają Aspartam…

  http://www.eioba.pl/a/2u2z/trucizna-na-talerzu-przeczytaj-aby-zrozumiec

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: