Miziaforum's Blog

SYRYJSKI IMIGRANT Fares Alahmar STUDENT WARSZAWSKI, SYRYJCZYKOM O POLAKACH ! PO ARABSKU NA FORACH ARABSKICH POLACY RASIŚCI FASZYŚCI

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 9, 2016


Fares Alahmar, imigrant z Syrii, który studiował na Politechnice Warszawskiej, nie wystawił Polsce dobrej opinii. W długim wpisie w internecie określił Polskę jako najbardziej rasistowski naród świata, który jest wrogi wobec wszystkiego co inne. Fares podkreślił, że trzy lata spędzone w Polsce były najgorszym okresem jego życia.

Syryjczyk swój wpis zaczął bardzo mocnymi słowami o naszym kraju. Stwierdził, że Polska wiedzie prym w propagowaniu rasizmu i ksenofobii, a także określił ją jako „mistrza wszech czasów” w tej dziedzinie.

„Jeśli chodzi o rasizm najwyższego poziomu, trzeba oddać hołd mistrzowi wszech czasów w ksenofobii, nacjonalizmie i białej supremacji: Polsce”.

ans/pap

WRESZCIE DOCZEKAŁEM SIĘ KOLEJNEGO WPISU KTÓRY BYŁ POZA MOIM ZASIĘGIEM MOŻLIWOŚCI A MIANOWICIE !!

PRAWDZIWY SYRYJCZYK NAPISAŁ TO CO NAPISAŁ W JĘZYKU ARABSKIM !!

NIE JEST BYLE KIM , CZŁOWIEK WYKSZTAŁCONY !! I NA TAKICH OPINIACH JAK WYŻEJ PISANYCH PRZEZ OSOBY WYKSZTAŁCONE , PONADTO TREŚĆ OPIERA NA TYM ZE W POLSCE BYŁ 3 LATA ZATEM JEST WIARYGODNY !!

SZCZERE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ PANU Fares Alahmar

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ..

TYM WPISEM JEDNYM ROBI PAN TO , CZEGO MI I WIELU POLAKOM NIE UDAŁO BY SIĘ NAWET PRZEZ ROK ….. PO PROSTU NIE MAMY JAKO POLACY PRZEBICIA NA TAMTEJSZYCH STRONACH INTERNETOWYCH

A RELACJA PRAWDZIWEGO ARABA MUZUŁMANINA SYRYJCZYKA WYKSZTAŁCONEGO I TU W POLSCE PRZEBYWAJĄCEGO JEST BEZCENNA !!

DLA ARABÓW …………

i dla nas 🙂 ………. MÓWIŁEM WAM TO NIE SĄ TACY ŹLI LUDZIE TYLKO TRZEBA WIEDZIEĆ JAK Z NIMI POSTĘPOWAĆ 

 

POZWOLĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ MATERIAŁ TV ARABSKIEJ …….. KTÓREJ PONOWNIE SKŁADAM WIELKIE DZIĘKI W IMIENIU NARODU POLSKIEGO !!

Tv Al – Jazeera WIELKA PROPOLSKA PATRIOTYCZNA AKCJA – Miziaf

oto idzie nacjonalistyczny, ksenofobiczny groźny i agresywny ruch, który świętuje odejście „liberalnego rządu” i manifestuje swoje antyimigranckie postulaty.”

BRAVO BRAVISSIMO !!

PAMIĘTACIE JAK JA PISAŁEM O TWORZENIU TAKICH POZORÓW NA GRANICACH Z

NIEMCAMI ABY ISLAMIŚCI MOGLI PATRZEĆ JAK W POLSCE „SZALEJĄ RAŚIŚCI NA DRUGIM BRZEGU ODRY……………

NO WŁAŚNIE MEDAL DLA TEJ EKIPY TV !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarzy 13 to “SYRYJSKI IMIGRANT Fares Alahmar STUDENT WARSZAWSKI, SYRYJCZYKOM O POLAKACH ! PO ARABSKU NA FORACH ARABSKICH POLACY RASIŚCI FASZYŚCI”

 1. miziaforum said

  KURCZE MOGŁA BY N.P WYBORCZA ALBO TVN ALBO RAZEM NAPISAĆ ZROBIĆ JAKIŚ REPORTAŻ O JAKIMŚ ZMYŚLONYM BRUTALNYM MORDERSTWIE POLSKICH FASZYSTÓW RASISTÓW NA ARABIE ALBO NA ARABSKIEJ RODZINIE N.P 15 ZARĄBANYCH I SPALONYCH OSÓB

  poszło by w świat kto by to tam prostował ale efekt by był ………. szerokim łukiem obchodzili by Polskę

  OSTATNIO JAKIŚ CHUJ PRZEBRAŁ SIĘ ZA MURZYNA ……. ALE NIE MIAŁ NA TYLE JAJ ŻEBY DAĆ SIĘ SKOPAĆ KOLEGOM Z REDAKCJI PRZED OBIEKTYWEM KAMERY

  DUPY NIE REPORTERZY ………..

  Polubienie

 2. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – WIADOMOSCI.ONET.PL
  Szwajcaria przyjmie 2 tys. uchodźców z Syrii

  Rząd Szwajcarii poinformował, że kraj ten przyjmie w ciągu dwóch najbliższych lat 2 tys. uchodźców z Syrii. Zapowiedział też, że w przyszłym roku przekaże na pomoc

  O A Z TAKIEJ BYLE JAKIEJ INFORMACJI Z POZORU NIC NOWEGO … DOWIADUJEMY SIĘ ŻE KOŃCA TEGO SZALEŃSTWA SPROWADZANIA NIE BĘDZIE .. DLA CZEGO DLA TEGO ŻE JAK CZYTAMY SZWAJCARIA DEKLARUJE CHĘĆ PRZYJECIA 2 TYS. SYRYJCZYKÓW W CIĄGU 2 LAT

  ZATEM WIADOMO ZE NASTĘPNE 2 LATA TO NAPŁYW ……..

  Polubienie

 3. jowram said

  III RP: „Rewelacyjne” warunki życia. Rodzina uchodźców wolała wrócić do Syrii.

  Posted by Marucha w dniu 2016-12-09 (piątek)

  Pomimo próby zaaklimatyzowania i wsparcia, w tym finansowego, udzielanego przez państwowe i chrześcijańskie instytucje, syryjska rodzina uznała, że lepsze perspektywy i warunki do życia panują w stolicy ogarniętej wojną ojczyźnie, niźli w III RP, dlatego po ponad rocznym pobycie w Tarnowie spakowali walizki i wyjechali.

  Chrześcijańska rodzina uciekła z Syrii w obawie przed prześladowaniami ze strony islamistów. Jak widać pobyt w tym państwie wywarł na nich gorsze wrażenie, niźli strach przed religijnymi prześladowaniami, choć Bartłomiej Kapuściński z fundacji „Ziemia Obiecana” twierdzi, że według posiadanych informacji sytuacja w Syrii obecnie jest w miarę stabilna.

  Uchodźcy postanowili wrócić do Damaszku, gdy tylko głowa rodziny otrzymała ofertę pracy w firmie, która wznowiła swoją działalność. Według słów Kapuścińskiego w Syrii pracujący ojciec jest w stanie utrzymać całą rodzinę, co nie udało się w realiach tarnowskich.

  Poczciwej rodzinie Syryjczyków, która przyjechała tutaj, by pracować i się kształcić, a nie żerować, nie udało się przezwyciężyć pewnych barier i problemów, z jakimi borykają się na co dzień polskie rodziny, pomimo tego, że otrzymała wsparcie, o jakim mogą pomarzyć rzesze Polaków.

  Wielu naszych rodaków zapewne mówi: „dobrze, dla darmozjadów nie ma tu miejsca” i będzie z siebie zadowolonych jakimi to prawdziwymi patriotami nie są. Znając ich postawę nawet ten „sukces” będą skłonni przypisać sobie.

  Nie dostrzegą przy tym tego, że wielu wśród nich legitymizuje państwo i zasłaniając się patriotyzmem, czy „wyborem mniejszego zła” je wspiera, a nawet buduje, nie wspominając o deklaracjach walki za nie w konflikcie zbrojnym, podczas gdy nie dość, że III RP jest państwem, w którym naród polski nie jest suwerenem, to jest państwem wasalnym, gdzie poziom życia jest tak fatalny, że w podrygach opuszczają je nawet lepiej traktowani niż oni sami uchodźcy.

  I to nie na zachód, do demoliberalnego eldorado. Po prostu z powrotem.

  Na podstawie: voxfm/gazetakrakowska.pl
  http://3droga.pl

  Polubienie

 4. zagrypiona said

  Debil ten niby wykształcony muzułmanin. Klapy na gałach ma i nie widzi co jego pobratymcy wyczyniają. Niech im podziękuje za taki stan rzeczy. Ciekawe jest że względem azjatów, Chińczyków, Japończyków, Wietnamczyków, jakos nikt nie jest rasistą.

  Ale tak, info dobre, niech idzie w świat. Zreszta tak naprawdę co tych muzułmańców chroni, w niemczech czy Francji. Gdyby nagle sie polityka odmieniła, i strzelanie do tego gówna było dozwolone. To kałachy w dłoń i padaja jak kaczki. Oni atakują liczebnie, biologicznie, chcę się wmnozyć wrodzić w strukture społeczeństwa, a my nadal mamy szanse na uzycie konwencjonalnych metod ich wyjebania stąd (do alaha). Tylko chronią ich nasze rządy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: