Miziaforum's Blog

Członek K.O.D zapowiada strzelanie do ludzi na ulicach ,ludzi którzy są za odebraniem emerytur SB ckich

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 7, 2016


Sympatyk KOD chce użycia broni przeciwko "pisiorom" - niezalezna.pl

Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco – napisał dziś w mediach społecznościowych Mirosław Mrozewski. Analiza jego profilu na facebooku wskazuje że jest uczestnikiem protestów Komitetu Obrony Demokracji. Jednocześnie aktywnie bierze udział w organizacji protestów. 

„Tego już za wiele, dość tych upokorzeń. Ingerencja pisiorów w wypracowane emerytury za czasów PRL stawia mnie oraz moich kolegów pod ścianą. Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco. Obym się mylił, ale ktoś z nas w końcu pęknie…” – napisał dziś Mrozewski.

Po godzinie dodał:

Kto staje za mną murem, gdy zainicjuję pewna akcję przeciwko kaczorowi? Pytanie kieruję głównie do kolegów po fachu w stanie spoczynku, ale i też tymi ze znajomościami w MSW. Cieplutko pozdrawiam.

NO I DŁUGO NIE TRZEBA BYŁO CZEKAĆ OD MOJEGO WEZWANIA DO WSZCZĘCIA POSTĘPOWAŃ PROKURATORSKICH

ZATEM PONAWIAM TEN WNIOSEK

link

Komentarzy 48 to “Członek K.O.D zapowiada strzelanie do ludzi na ulicach ,ludzi którzy są za odebraniem emerytur SB ckich”

 1. miziaforum said

  a przy okazji odpowiem temu p. Mrozowskiemu że dziś mamy rok 2016 i czasy gdy w roku 1989 większosć Polaków była zahukanymi nie obytymi ludźmi z powodu izolacji od świata i zastraszonymi … bali się
  dziś po 27 latach wielu Polaków zmuszonych przez w/w „kolegów” po fachu przez te 27 lat pracowało różnie i jest wielu kolegów po fachu którym gdy wejdziecie na odcisk to was ……….. zapierdolą

  SPRÓBUJCIE TYLKO PODNIEŚĆ RĘKĘ W MIEJSCU PUBLICZNYM WYŻEJ CHUJA WŁASNEGO NA JAKIEGOKOLWIEK POLAKA W POLSCE

  A CO DO JEDNEGO ………. I BĘDZIECIE SIE MODLIĆ ŻEBY WAS POLICJA ZAMKNĘŁA …… ZANIM …….. 🙂

  p.s ja nawet bym chciał zeby ktoś dał taki powód !!

  Polubienie

 2. mentronik said

  Polubienie

 3. Fredro said

  ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto

  ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto
  Dokładnie rok temu (28.11.2015 r.) ten tekst ukazał się na około 60 stronach Internetu rosyjskiego i na kilku portalach w Polsce (m.in. gloria.tv, Echo Chrystusa Króla -XII.2015) pod tytułem: ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto. W chwili obecnej – 24.11.2016 r. portal Moskwa Trzeci Rzym zamieścił ten artykuł w zasadzie bez zmian, zmieniając tylko początek tytułu z „Elita” na „Światowa elita” oraz dodając na końcu „Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku” oraz charakterystykę osoby Antychrysta. Redakcja rosyjskiego portalu „Moskwa Trzeci Rzym” scenariusz ten utożsamia z planem Sorosa. Ze względu na te dodatki warto przypomnieć wydarzenia sprzed roku, kiedy Soros sprzedał wszystkie swoje akcje banków i zakupił ogromne ilości złota. Za miesiąc już będzie wiadomo, czy spełni się plan Sorosa i jego kolegów- potentatów finansowych.

  Elita przygotowuje się do czegoś wielkiego. Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy. Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.

  Dlaczego miliarderzy Georg Soros i John Paulson skupują złoto?”

  Artykuł z takim nagłówkiem i bardzo ciekawym tekstem opublikowany został kilka dni temu na niezależnym portalu informacyjnym (link), napisany przez dziennikarza Michaela Snudera w oparciu o zachowanie się multimilionera w ciągu ostatnich dni. Informację uzyskano od dobrze poinformowanego maklera giełdowego.

  Coś wielkiego może się wydarzyć w najbliższej przyszłości! – znawcy z Wall Street oraz wiodący bankierzy w ostatnim czasie robią bardzo nietypowe ruchy, z których można wnioskować, że przygotowują się do czegoś „bardzo wielkiego”, co wkrótce może się wydarzyć, – mówi w przedmowie dziennikarz, a następnie dodaje, że według wszystkich wskaźników, można zrobić wniosek, że w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, w niedługim czasie nastąpi wielki krach finansowy.

  Jego wniosek opiera się między innymi na tym, że magnat finansowy i miliarder Georg Soros niedawno sprzedał wszystkie akcje z najbardziej znanych banków świata (JP Morgan, Goldman Sachs), a także inne akcje, i jednocześnie kupuje złoto w dużych ilościach. Dlaczego ktoś chciałby sprzedawać poniżej kosztów wszystkie akcje i kupować złoto, jeśli nie spodziewa zawalenia się?

  Po co ktoś chciałby sprzedawać akcje wiodących banków na świecie na setki milionów dolarów, poniżej ceny, i w tym samym czasie kupować ogromne ilości złota. Tylko wtedy, gdy myślicie, że wkrótce nastanie prawdziwe załamanie światowego systemu finansowego – powiedział dziennikarz, powołując się na niektóre wcześniej ogłoszone oświadczenia Sorosa.

  Nie mogę ucieszyć was dobrą wiadomością, ponieważ sytuacja jest bardzo poważna i ciężka. Czeka na nas bardzo trudny czas, coś w rodzaju kryzysu, jaki miał miejsce w latach trzydziestych ubiegłego wieku, tylko gorzej, a to może doprowadzić do całkowitego załamania się całego systemu finansowego.

  Po tym mogą się rozpocząć poważne zamieszki na ulicach Ameryki, które mogą posłużyć jako uzasadnienie dla użycia broni przez władze oraz wprowadzenia restrykcyjnego systemu politycznego, w którym wolności indywidualne zostaną jeszcze bardziej ograniczone” – oświadczył Soros w niedawnym wywiadzie dla Newsweeka.

  a
  W Ameryce masowy zakup amunicji, nie przeznaczonej dla wojska!

  Amerykańskie służby socjalne zbroją się, jak na wojnę! Nabywa się złoto w dużych ilościach przez Sorosa i innych miliarderów, takich jak John Paulson. Ponadto, w ostatnim czasie, dobrze informowani maklerzy giełdowi masowo sprzedają akcje firm za duże sumy (mowa o miliardach dolarów), podczas gdy w tym samym czasie zauważono, że oprócz złota, ostatnio w Ameryce aktywnie kupowana jest amunicja dla służb socjalnych.

  >Ostatnio okazało się, że amerykańskie służby socjalne nabyły 174.000 sztuk amunicji, które zostaną podzielone wśród stanów w Ameryce. A nieco wcześniej w tym roku przez Departament Bezpieczeństwa Państwa Stanów Zjednoczonych zakupił ponad miliard naboi, i co ważne jest do podkreślenia, nie było to zamówienie dla armii Stanów Zjednoczonych!

  Oczywistym jest, że makler giełdowy, rząd amerykański i bank centralny, przygotowują się do czegoś wielkiego, dlatego ani wy, ani ja, nie powinniśmy chować głowy w piasek – podsumowuje dziennikarz.

  Miliarderzy stawiają na upadek euro? Jeśli do całej wyżej powiedzianej informacji dodać dziwne zachowanie Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona i Sorosa, a także pogłoski o rychłym upadku euro, to możemy mówić o nieuchronnym finansowym krachu świata.

  Kto tak naprawdę wywołuje ten najgorszy z możliwych wynik wydarzeń i kto w trybie rzeczywistym pociąga za sznurki, z powodu których USA i Europie grozi jeszcze większy kryzys lub katastrofa ekonomiczna, jakiej świat nie widział od lat trzydziestych ubiegłego wieku, a która poprzedziła największą wojnę w historii wojen?

  P.S. Daniel Estulin, znawca światowej zakulisy, otrzymał od poufnego urządzenia pierwszego dostępu (ros.- инсайдера) jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego eszelonu władzy Iluminatów: „(C) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, wszyscy zrelaksowani. Cukierki i zabawki na choinkach, lampki choinkowe i fajerwerki. To dobry czas, aby rozpocząć przemiany. Ameryka i świat zostaną wstrząśnięci i państwa zaczną się rozpadać (ros. dosł. – начнут сыпаться) jak kostki domino…”

  Źródło: http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2015/11/elite-is-preparing-for-something-big-soros-sold-shares-worth-millions-of-dollars-below-the-price-and-changes-them-for-the-gold-2497438.html
  ————————————————– ————————————————–
  Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku:

  * dywersja finansowa na dużą skalę i zawalenie się (upadek) walut,

  * brak niezbędnych towarów, gwałtowny wzrost cen,

  * bankructwo większości biznesmenów,

  * głód,

  * masowe strajki, zamieszki na całym świecie, grabieże,

  * zmiany rządów,

  * usuwanie, wyłapywanie zdrowo myślących, represje,

  * zdrada przez hierarchię dogmatów Prawosławia, wzrost sekt, zniszczenia od wewnątrz Prawosławia (katolizacja), zjednoczenie wszystkich religii w jedną dla przyszłej religii Antychrysta,

  * zniszczenie prawa (legalizacja prostytucji, narkomanii, eutanazji, zmiany płci i wszelkiego rodzaju zboczeń)

  * likwidacja gotówki, przejście na bezdotykowe dokumenty elektroniczne, czipizacja ludzi w zamian za obietnicę wyżywienia,

  * wojna naraz we wszystkich państwach (№1 – zetrzeć Rosję i wszystkie kraje prawosławne),

  * wybór Antychrysta na władcę świata.

  Antychryst:

  * człowiek, któremu będzie pomagał szatan,

  * silny polityk,

  * bardzo inteligentny, utalentowany, prawdopodobnie piękny i być może podobny z wyglądu do Chrystusa,

  * o wysoko rozwiniętych kompetencjach mówcy, finansisty, programisty, poprawnie odpowiadający na wszelkie pytania,
  * z silnie rozwiniętym omamieniem i magicznym oddziaływaniem na świadomość wszystkich ludzi, którzy będą go widzieć i słyszeć,
  * w pierwszym roku swoich światowych rządów rzeczywiście przerwie wszystkie wojny (które za pomocą światowego rządu finansowego sam rozpoczął), przywróci działalność ekonomiczną i finansową w świecie,
  * dumny, ale maskujący się za skromnego,

  * kłamca, maskujący się za uczciwego człowieka,

  * chciwy, maskujący się za hojnego,

  * morderca milionów ludzi, ale tak jak Chrystus będzie czynił cuda uzdrowienia i wskrzeszania ludzi,

  * ogłosi siebie Mesjaszem, na którego czekają Żydzi,

  * ogłosi siebie Chrystusem dla Prawosławnych,

  * za pomocą holograficznej iluminacji Projektu Blue Beam zostanie przyjęty przez wszystkie religie, wszystkie narody jako oczekiwany Mesjasz (z wyjątkiem wyznawców Prawosławia, którzy będą prześladowani na całym świecie, ponieważ hierarchia prawosławnych odda pokłon Antychrystowi i zdradzi Chrystusa),

  * ostatni władca na Ziemi przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa, zostanie zniszczony jednym tchnieniem Jezusa Chrystusa po tym, jak każdy żyjący na Ziemi człowiek dokona swego wyboru (3,5 roku rządów Antychrysta przed dniem Strasznego Sądu).

  Daj Boże, aby planowany przez Sorosa scenariusz 25.12.2016 nie nastąpił, jednak ostrzeżony – jest uzbrojony.

  Pożyjemy – zobaczymy.

  Polubienie

  • miziaforum said

   MOŻE WARTO ZASTANOWIĆ SIE NAD TYM – to moze tlumaczyć z pozoru ślepy i głupi – tręd wszystkich państw do zadluzania się ponad rozsądek………

   A JAK BY SIĘ OKAZAŁO ŻE NIKT NIKOMU NIC NIE MUSI ODDAWAĆ ?? NO !

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    OBY!

    Polubienie

   • Anna said

    Ale to się nie da tak nagle z dnia na dzień ogłosić, że pieniądze zniknęły i są nieaktualne. Czynnik ludzki jest nieprzewidywalny i niewskazane są gwałtowne, drastyczne posunięcia bo obrócą się przeciw idiotycznym pomysłodawcom, naród swój rozum ma!

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIE TRZEBA NIC OGŁASZAĆ WYSTARCZY ŻE STANIE SIE COŚ TAKIEGO ŻE JEDYNĄ WALUTĄ DO KTÓREJ BEDĄ MIEĆ WSZYSCY ABSOLUTNIE WSZYSCY ZAUFANIE BEDZIE ZŁOTO ……… NO ? CO MOZE SIĘ TAKIEGO WYDARZYĆ … O CZYM NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJWAŹNIEJSI WIEDZĄ OD DOŚĆ DAWNA ?

     Polubienie

     • Anna said

      Już w wyobraźni widzę jak soros zasuwa pieszo z walizkami złota, daleko nie dojdzie hehe

      Polubienie

     • Anna said

      Problem to mają ci, którzy mają.

      Polubienie

     • miziaforum said

      PYTANIA DLA MYŚLĄCYCH LOGICZNIE

      PO CO W ROSJI ĆWICZONO I UZUPEŁNIANO ZAPASY NA 40 000 000 OBYWATELI ?

      SKORO KAŻDY WIE WOJSKOWY I NAUKOWIEC A NAWET BYSTRY WSIÓR ŻE WOJNY NUKLEARNEJ SIĘ NIE DA WYGRAĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH ???

      DLA CZEGO CAŁKIEM NIE DAWNO 15 KRAJÓW NA ŚWIECIE ZMIENIŁO USTAWY O ZAOPATRZENIU NA CZAS WOJNY I KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ

      TAK 15 … WY UCHWYCILIŚCIE TYLKO 3 BO BYŁO W DZIENNIKU TV

      WYSTARCZY SIĘ ROZEJRZEĆ I BEDZIECIE WIEDZIELI …………. PODPOWIEDŹ GŁOWA I WZROK W GÓRĘ

      Polubienie

      • miziaforum said

       UPRZEDZAM PYTANIA NIC NA TEN TEMAT NIE NAPISZĘ ABSOLUTNIE NIC

       Polubienie

       • abecadło said

        Mizia jesli faktycznie ta czołgajaca sie juz wojna zamieni w galopujacą albo pedzaca z predkoscia swiatła, to nic juz po ziemi nie pozostanie, znaczy sie w centrum,bo po kątach wyspy pozostana nietkniete, centrum świata rozwałkuja na kurz.

        Polubienie

       • Dag said

        Mizia,spodziewam się,że po starej znajomości dasz nam jakiś cynk na priva,gdy będzie już sytuacja podbramkowa…..tak sobie myślę,że te moje koszmarne sny mogą coś oznaczać….może te moje zmarłe osoby próbują mnie przed czymś ostrzec,to nie może być przypadek,że tylu krewnych,którzy nigdy mi sie nie śnili,nagle pojawiają się w moich snach,przypominają mi swoją obecność w sposób bardzo życzliwy,wręcz pomagają mi …wyjśc z opresji….coś się szykuje…..

        Polubienie

      • Anna said

       Idzie kataklizm z kosmosu? Złotem chcą się wykupić?… śmieszni ludzie małej miary

       Polubienie

   • navajo88 said

    Witaj Miziak ! ,,, hahahahahaha marzenie ściętej głowy !!! , nikt nic nie odadje hahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

  • mentronik said

   Orędzie nr 135 z serii Ostrzeżenie

   piątek, 8 lipca 2011, godz. 15.30

   Moja ukochana córko, zdaję sobie sprawę, że ta praca bardzo cię męczy i potrzebujesz tygodniowego odpoczynku, ale wysłuchaj, co mam do powiedzenia. Moje dzieci powinny się przebudzić i zobaczyć to, co niepokoi na świecie, gdzie kryzysy finansowe są bardzo liczne. Powiedz im, że chociaż chciwość ludzi była częściową przyczyną pogłębiających się długów, to kryzys bankowy został celowo zaplanowany przez Jedną Światową Grupę. Wielu uśmiechnie się po przeczytaniu tej wiadomości i ją zakwestionuje, nie wiedzą oni jednak, że jeśli nie wstaniecie i nie będziecie bronić swoich praw, to będziecie zmuszani do przyjęcia znamienia bestii, aby uzyskać dostęp do własnych pieniędzy.

   Wprowadzenie nowej światowej waluty przez niewierzących

   Społeczność niewierzących jest zdeterminowana, aby wprowadzić nową, globalną walutę, która zapewni im kontrolę. Jeżeli tak się stanie, spróbują odmówić wam pożywienia. Jeżeli nie przyjmiecie do wiadomości tego faktu teraz, pozostaniecie bezbronni pod kontrolą masońskiej Światowej Grupy Zła. Przygotujcie się w tym czasie, Moje dzieci, zanim nastąpi Ostrzeżenie. Aby zatrzymać niewolników szatana i antychrysta, nie wystarczy nawrócenie milionów, również części ich zwolenników, podczas Oświecenia sumień. Ze względu na kontrolę Światowej Grupy nad waszymi pieniędzmi trudno będzie wam bronić prawa do własności, żywności i zdrowia. Będą kontrolować te trzy sfery, jeśli nie wyrazicie już teraz głośno swojego oporu. Powstrzymajcie waszych przywódców, zanim zrobią kolejny krok. Nie pozwalajcie, aby was tyranizowali. Jeśli wiecie o tych podłych planach w ich głowach, to ostrzegajcie innych.

   Zaplanujcie już teraz zapasy nasion i żywności

   Róbcie zapasy artykułów spożywczych, kupujcie nasiona, które pomogą wam utrzymać się przy życiu. Zaopatrzcie się w srebrne lub złote monety, aby móc nabyć niezbędne rzeczy. Co najważniejsze: znajdźcie miejsca, gdzie można będzie spotykać się w grupie, aby sprawować Najświętszą Ofiarę Mszy Świętej, ponieważ kościoły będą spalone.

   Słudzy szatana mnożą się jak tysiące mrówek

   Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii. Módlcie się, módlcie się, aby zapewnić waszym domom błogosławieństwo i ochronę przed armią, która próbuje do nich przeniknąć i uprowadzić was ze sobą. Słudzy szatana są jak mrówki, mnożą się tysiącami z godziny na godzinę. Moje dzieci, musicie się modlić, aby zapobiec i zwalczyć serie zbrodni, zaplanowane przez Nowy Światowy Rząd, który rwie się, aby przejąć nad wami kontrolę. Zróbcie zapasy poświęconych świec, aby móc utrzymać światło. Planujcie już teraz, aby nie stać się ich niewolnikami.

   Kupcie kuchenki na butle gazowe, koce, suszone pożywienie i konserwy, tabletki do oczyszczania wody, świece oraz obrazy religijne dla siebie i waszych rodzin, abyście mogli przetrwać wielką karę, która nastąpi po ostrzeżeniu. Modlitwy już osłabiły siłę oddziaływania wielkiej kary, ale wy, Moje dzieci, w każdej chwili musicie mieć się na baczności. Przez to, że wykażecie się roztropnością podczas przygotowania, będziecie w stanie przetrwać wielkie bombardowanie, które zostało zaplanowane i będzie gorsze niż to, co Żydom przygotowano za rządów sługi szatana, Hitlera. Weźcie sobie do serca to ostrzeżenie, zaoszczędzicie sobie wówczas buntu i szoku, który planuje dla was ten Nowy Światowy Rząd.

   Do tych, którzy związani są z Nową Grupą, mówię: Słuchajcie mnie teraz. Nawróćcie się. Weźcie pod uwagę Ostrzeżenie, ponieważ również wam oferowana jest szansa, aby odwrócić się od szatana i ognia piekielnego.

   Rada dla Moich wyświęconych sług

   Moi wyświęceni słudzy, nie spuszczajcie swego wzroku ze Mnie, módlcie się do Ducha Świętego, aby pomógł wam zachować czujność i rozpoznać fałszywego proroka, kiedy wyjdzie spośród was. Podczas prześladowań twórzcie i prowadźcie grupy, aby moje dzieci mogły przyjmować Najświętszą Eucharystię.

   Ręka Mojego Ojca jest gotowa spaść z wielką siłą na przywódców banków, wschodnich i zachodnich mocarstw, którzy planują przejąć kontrolę nad wszystkimi. Mój Ojciec Przedwieczny zniszczy wszystkie ich dzieła, aby zapobiec prześladowaniom Jego dzieci. On nie pozwoli na to. Pamiętajcie, Moje dzieci, że Bóg Ojciec Przedwieczny chce ochronić was wszystkich. Ale Jego cierpliwość się skończyła. Do ostatniej chwili czeka, aby przyjść do Niego i prosić o przebaczenie, jednakże teraz zadziała z wielką mocą, aby powstrzymać okrutne reżimy, zadające ból reszcie Jego stworzenia. Uczyni to ze względu na miłość do Swoich dzieci. Dla tych, którzy mówią, że Bóg Ojciec nie może okazać gniewu, ponieważ kocha wszystkie Swoje dzieci: Zrozumcie, że jest słusznie zagniewany ze względu na niesprawiedliwość, jaka spotyka Jego umiłowaną Rodzinę. On ponownie zjednoczy wszystkie swoje dzieci, aby nareszcie mogły żyć w pokoju przez całą wieczność.

   Dzieci, nie przegapcie znaków, które są wokół was — duża ilość wojen, brak pieniędzy, brak jedzenia, brak opieki zdrowotnej. Trzeba przyznać, że jest to dzieło szatana. Nie pochodzi to z ręki Boga, Ojca Przedwiecznego. On już dłużej nie może akceptować takiego stanu rzeczy. Bądźcie wdzięczni za Jego obecność i działanie. Bóg Ojciec nie dopuści, aby Jego stworzenie zostało zniszczone.

   Wasz ukochany Jezus

   Odkupiciel i Zbawiciel całej ludzkości

   Polubienie

 4. szuwaxpl said

  Mimo, że nie w temacie, ale dam tu, ponieważ poprzedni temat jest już przeciążony.

  Nie mam zamiaru nikogo straszyć, ale proponuję poukładać fakty, że coś bardzo nie tak w jest w tym świecie, to każdy widzi, ale —
  zacznę od końca, czyli dziś:
  1.
  Papież Franciszek: Trwa trzecia wojna światowa Interia dziś (nie podaję linków, bo trafię do moderki)
  2.
  Papież Franciszek przyjął amerykańskiego sekretarza stanu Johna Kerry’ego. Szef dyplomacji Stanów Zjednoczonych wróci jeszcze do Watykanu po południu, by spotkać się z kardynałem- sekretarzem stanu Pietro Parolinem. Szczegółów spotkania nie ujawniła ani strona watykańska, ani Amerykanie. 2.XII.
  3.
  John Kerry miesiąc temu na Antarktydzie. Kerry jest najwyższym US urzędnikiem, który udał się na Antarktydę, gdzie w piątek przeprowadził rozmowy z naukowcami.
  4.
  W lutym Cyryl odprawił Mszę św. na ‚Antarktydzie’
  Co ciekawe Rosjanie używają innej nazwy wyspy – Waterloo (a nie Świętego Jerzego).

  A teraz info – nie z głównego cieku, czy chodzi o wojnę, która raczej wg. NICH jest koniecznością, czy coś jeszcze?
  (ponoć w każdej plotce jest trochę prawdy)

  http://nowaatlantyda.com/2016/11/22/tajemnice-antarktydy/

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Poszerza się krąg zainteresowanych Ameryką PD, biegunem etc.

   W marcu 2016 Obama był w argentyńskiej miejscowości Bariloche. Przed Obamą byli tu także
   Clinton, Eisenhower, Roosevelt.

   Harry Cooper znalazł wiarygodne źródło określających San Carlos de Bariloche jako schronienie Hitlera w książce Hitler w Argentynie.

   W 2012 roku liderzy Pekinu i Buenos Aires podpisaki kontrakt na budowę tzw „Stacja Deep Space” i oczekuje się, że obiekt, ma zostać ukończony do końca 2016 roku.

   Podczas spotkania Argentyna i Chiny powiedział, że „stacja naziemna na półkuli południowej w celu wsparcia programu eksploracji Księżyca i innych działań w przestrzeni kosmicznej”. Istnieje obawa, że ​​niektóre spośród chińskich instrumentów może mieć cele bardziej wojskowe. Podczas ostatnich wyborów prezydenckich, zwycięzca, Mauricio Macri, twierdził, że to on upublicznieni „tajne klauzule”, które podobno zostały dodane do porozumienia.

   Były jeszcze inne cuda tzn. przedstawiciele innych form życia, ale pomijam, aby nie mieszać.
   Mimo wszystko robi się ciekawie.

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Teraz tak pomyślałem, że Cyryl i Obama najpierw byli na Kubie, czy to czysty przypadek, czy też jakiś przekaz?
    Castro nie żyje – ciekawe co będzie dalej?

    Polubienie

   • szuwaxpl said

    Parę ciekawych fotek z podróży 2014
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.sharkhunters.com/book1.htm&prev=search

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Klikajcie w fotki, te które się otworzą, to poszerzą piramidalnie szok.
     c(%)

     Polubienie

    • szuwaxpl said

     Takie małe śledztwo – bo tak sobie pomyślałem, że obecny papież ma jakiś związek z tym wszystkim, no i ma:
     Wybaczcie, że takie niby oderwane wszystko, ale ma sens gdy ktoś chce to sobie w głowie poukładać!

     Nowy biskup urodził się w Buenos Aires w 1949 roku i ściśle współpracował z Bergoglio.
     Biskup Bariloche Fernando Maletti Francisco.

     Aresztowali Brower Gaspar de Koning,(trochę dziwne nazwisko) siostrzeniec papieża. (8mln$ nie podaję tego, jaki zły przykład, tylko jako potwierdzenie miejsca)

     Pracowników sądownictwa wraz z policją, zatrzymany po południu Gaspar de Koning Esteban Brouwer, syn Marii Teresy Bergoglio, Jorge Bergoglio bratanicy papieża.

     Wreszcie, nowy papież jest przyjacielem i prawicowych grup Militarnych takich jak FASTA (Bractwa św Tomasza z Aquino Grup), założona w Argentynie w 1960 roku przez Hannibala Fosbery, stary znajomy Bergoglio.

     Założyciel i lider FASTA jest Hannibal Fosbery, argentyńskie Dominikańska Kapłan, którego tendencje pro-nazistowskich zostały wydane ostatnio w sieci elektronicznej Indymediów: „… ksiądz Fosbery, był związany z dyktatury wojskowej w Argentynie, to było częścią tzw” Operacji Libii „tajna misja, dla których były dyktator argentyński Leopoldo Galtieri wykonane ukrytą zakupy broni w 1982 roku, to nic świętego ojca Fosbery był przyjacielem głównego lidera triple a (anty-komunistycznej Alliance Argentyna), paramilitarnej grupy, które zasiał Terror podczas dyktatury wojskowej. Innym ważnym faktem jest to, że jedna z instytucji edukacyjnych prowadzonych przez FASTA i Fosbery ojca, pracował przez wiele lat w siedzibie Stowarzyszenia Germano Argentynie, dokładnie w 2003 roku, kiedy FASTA zainaugurowała swoją nową siedzibę w Bariloche Argentyna, ks Fosbery wygłosił przemówienie wdzięczności do Erich Priebke, odpowiedzialnego dowództwem SS, który dokonał masakry jaskiń Ardeatine w 1944 roku, właśnie z tego zbrodnia nazistowska Priebke został wydanej ponad 10 lat temu we Włoszech, wspomniany ojciec nie sprowadził przeszłości Priebke, a przy tej okazji powiedział: „Pozwólcie, aby osobiście wyrazić w imieniu FASTA nasza pamięć i wdzięczność wobec ówczesnego prezesa niemieckiego Stowarzyszenia Argentynie w Bariloche, Herr Erich Priebke,” wyrażenie szeroko oklaskiwany przez FASTA członkowie, będąc jasnych swoje sympatie dla hitlerowskiego zbrodniarza wojennego „.
     CD. https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=http://www.voltairenet.org/article132893.html&prev=search

     Polubienie

     • szuwaxpl said

      W Polsce RM ma 25 lat, a argentyńskie 20
      W dniu 8 grudnia, dzień Niepokalanego Poczęcia, mamy wielką radość jak Radio Maria Argentyny, aby świętować 20-lecie na antenie radia. To dzień, jako rodzina, słuchacze i wolontariusze będą mieli okazję, aby poświęcić się do Jezusa przez Maryję. Aby to zrobić katechezy ks Javier Soteras począwszy od 8 listopada do 8 grudnia będzie koncentrować się na różnych cech i właściwości Matki, które pozwolą nam przygotować serce.

      Gdyby było odwrotnie, byłbym mniej zdziwiony.

      Ale ‚pomniczek’ to ma też nam coś pokazać, kto wie o co kaman?!
      El Obelisco stoi od maja 1936 roku (niby na cześć hiszpańskich osadników (piękna nazwa 😉 400 lat, architekt Alberto Prebisch, Teodoro syn Albin Prebisch, niemieckiego imigranta.
      Ten świat już chyba nigdy nie przestanie zadziwiać w pejoratywnym duchu, tak się tylko zapytam, co by było, gdybyśmy się wszystkiego mogli dowiedzieć?

      Polubienie

   • szuwaxpl said

    Okazuje się, że jeszcze więcej postaci było na południowym lodzie.
    W każdej plotce jest trochę prawdy.

    Polubienie

 5. Fredro said

  https://lh3.googleusercontent.com/-xuSQtyiV6QU/WEfYEj_LtBI/AAAAAAAAB-M/SGWV1aZV5Vc3JVGsb8XMD8Fpfwqa-j3OwCJoC/w530-h353-p-rw/07.12.2016%2B-%2B1

  https://lh3.googleusercontent.com/proxy/TdXVjXtZWOojpwasGGx6pdJi2IFPrywLtaaDXAN72xdQ84wdae7hdczEHVe41Ey_qZAbYt44xpQWwetB2sW7nQ_IiahQCp6TFA=w500-h333-p-rw

  Protesty przeciwko Unii Europejskiej mogą być wkrótce nielegalne http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/protesty-przeciwko-unii-europejskiej-moga-byc-wkrotce-nielegalne

  Polubienie

 6. KrisT said

  sbecy oddali sprawę do sądu i przegrali! sąd uzasadnił iż uch uposażenie jest tak wysokie iz obciecie emerytury o kilkaset zł nie spowoduje skutków ubocznych bowiem nadal bedą na poziomie znacznie wyzszym a nizeli srednia krajowa normalnych ludzi…..

  ciekawe dlaczego jeszcze nikogo nie aresztowano pod zarzutem przeprowadzeni przewrotu w polsce, badz nakłaniania do takowego?
  naszego bombera narodowego potrafili za poszlaki i domniemania wsadzic do paki! a w tym przypadku za jawne nawolywanie do obalenia władzy nikt nie ponosi zadnej odpowiedzialności! jakim cudem?

  Polubienie

  • Anna said

   Prawdopodobnie i rządzącym i „opozycji” jest po drodze aby skłócić ludność i żebyśmy my skakali sobie do oczu a może nawet gorzej.

   Polubienie

   • KrisT said

    więc najlepiej temat olac, niech sbecy, ubecy ,kodziarze i inne szuje zaczną do obecnej władzy strzelac, palic i gwałcic…. A MY siadzmy z piwkiem w ręku i popatrzmy na tę szopkę…

    Polubienie

 7. abecadło said

  tez uważam, że te rzekome kłótnie sa na pokaz, a wieczorami pewnie wóde chleja beczkami.

  Polubienie

 8. Elsa said

  http://pikio.pl/szef-biura-bezpieczenstwa-narodowego-mocno-broni-imigrantow-to-stereotypy/
  użyteczny i….. czy myślący inaczej?

  Polubienie

 9. Elsa said

  https://marucha.wordpress.com/2016/12/07/komisja-europejska-postanowila-odebrac-polskiemu-rzadowi-jakikolwiek-wplyw-na-energetyke-czyli-cichy-zamach-stanu-w-wykonaniu-brukseli/

  Polubienie

 10. abecadło said

  „Homoseksualiści i feministki z Poznania organizują akcję nie tylko na granicy dobrego smaku, ale nawet prawa. >>Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu<< – to nazwa spotkania, które odbędzie się w siedzibie Grupy Stonewall. Skandalem zajmuje się prokuratura, ale to nie zapobiegnie prowokacji. – Nie odwołamy tego wydarzenia – zapowiadają organizatorzy. O skandalu informuje dzisiejsza "Gazeta Polska Codziennie".

  http://telewizjarepublika.pl/skandaliczna-akcja-w-poznaniu-beda-opowiadali-jak-w-domu-zabic-dziecko,41682.html

  Polubienie

 11. Elsa said

  Posłuchajcie, dobrze mówi

  i trzeba poprzeć

  Polubienie

 12. Anna said

  Nóż w kieszeni się otwiera jak skonstruowano nam prawo. Kiedy mieszka z nami ktoś kto nie ma dochodów to najlepiej go wyrzucić za drzwi bo zasiłku nie dostanie, jest na naszym utrzymaniu!!! we wspólnym gospodarstwie bo przecież jego na nic nie stać więc nie ma swojego gospodarstwa domowego;
  „…nie może prowadzić jednoosobowego gospodarstwa dlatego, że nie posiada własnych środków na jego utrzymanie” – śmieje się nam w nos NSA.
  http://www.samorzad.lex.pl/czytaj/-/artykul/wspolne-gospodarowanie-moze-miec-wplyw-na-uzyskanie-zasilku-okresowego

  Polubienie

 13. tteis77 said

  woda się podniesie zakrywając lądy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: