Miziaforum's Blog

Wczoraj spaliłem publicznie kukłę Adolfa Hitlera czy to oznacza że stanę przed sądem za obrazę narodu Austriackiego ? AV RELACJA

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 4, 2016


PODPISZ PETYCJE W LINKU , W SPRAWIE UKARANIA SĘDZIEGO ZA SŁOWA PUBLICZNIE WYPOWIEDZIANE W CELU ZNIEWAŻENIA NARODU POLSKIEGO W OCZACH OPINII ŚWIATOWEJ 

PETYCJA 

http://www.petycjeonline.com/czysdziamarekgornyzapublicznwypowiedtradycyjnypolski

 

” POLSKI TRADYCYJNY ANTYSEMITYZM „

Komentarzy 8 to “Wczoraj spaliłem publicznie kukłę Adolfa Hitlera czy to oznacza że stanę przed sądem za obrazę narodu Austriackiego ? AV RELACJA”

 1. miziaforum said

  George Soros jest ścigany listami gończymi w kilku krajach Azji które oskarżają go o to, że korumpując urzędników państwowych sektora bankowego, najczęściej central banków narodowych zyskiwał poufne informacje dotyczące kwot rezerw jakie posiadały dane państwa do obrony swojej waluty.
  Oskarżany jest o to, że mając tę wiedzę organizował tzw. spekulacyjne zamachy na waluty krajowe tych państw doprowadzając do ich gwałtownego osłabienia. Dzięki takiemu procederowi zyskiwał ogromne pieniądze grając na spadki danej waluty. Takie najgłośniejsze ataki były np. na Koreę Płd, Malezję, Tajlandię, Tajwan czy Indonezję. Wielu ekonomistów z UK twierdzi, że podobny mechanizm korupcji zastosował wobec Banku Anglii kiedy jak to mówi lewicowa prasa – „geniusz spekulacji” powalił funta na kolana.
  Eksperci tzw. Gazety Wybiórczej o tych działaniach zapewne nie wiedzą a mistrza Sorosa nazywają wirtuozem rynków finansowych, mistrzem inżynierii finansowej, wielkim filantropem i mecenasem oraz krzewicielem demokracji. W zagranicznych mediach jest mnóstwo publikacji na temat moralnie dwuznacznych metod zarabiania przez Sorosa kapitału.
  Sam wielki mistrz w państwach które go ścigają listami gończymi już się nie pojawia a mógłby przecież rzetelnie wyjaśnić i wytłumaczyć „haniebne pomówienia” szkodzące jego reputacji. Ciekawym jest także to, że po paru casusach ataków spekulacyjnych na waluty tych azjatyckich krajów kilka pozostałych państw Azji południowo-wschodniej zapobiegawczo dało zakaz wjazdu Sorosowi na swoje terytorium uznając go za persona non grata. Ostatnio także rząd Rosji wydał zakaz prowadzenia działalności fundacji tego wybitnego obrońcy światowej demokracji.

  Aktywność polityczna – mocno zaangażowany i wspierający obronę demokracji na Ukrainie, w Gruzji i np. w Serbii. Według niezależnych mediów jego fundacje sponsorują druki map pokazujących szlaki wędrówek dla nielegalnych imigrantów do Europy. Według informacji publikowanych w austriackiej prasie które to media cytują słowa oficera austriackich służb ten człowiek wielkiego serca tak bardzo przejął się losem uchodźców, że jest podejrzewany o to, że wspólnie z innymi grupami amerykańskich bankierów finansuje przerzut uchodźców do Europy.

  W Polsce Soros jest znany z bardzo aktywnego wspierania tzw. programu Balcerowicza. W ostatnich dwóch latach tak bardzo pokochał nasz kraj, że w swoim ręku skupił już prawie 30 % koncesji na eksploatację gazu łupkowego w Polsce. Pewnie źle na tym wyjdzie :), bo oficjalne media podają informacje, że łupki są nic nie warte, no chyba że p. GS wie coś więcej niż inni.

  Moim skromnym zdaniem, gloryfikowanie osoby G Sorosa jako krzewiciela demokracji w kraju o ponad tysiącletniej tradycji i szczególnej tolerancji to wyjątkowo niefortunny wybór. Reprezentantom fundacji Batorego sugerowałbym dokładniejsze zaznajomienie się z historią kraju w którym aktualnie żyją i okazywanie większego szacunku jego obywatelom oraz respektowania fundamentalnych zasad prawa Rzeczypospolitej.

  Grzegorz Nowak

  serwis giełdowy amerbroker.pl

  amerbroker.pl

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Proponuję zgłosić się do Sanhedrynu, bo przecież Adolf miał domieszkę krwi żydowskiej.
  Jaką żydzi wymierzą wtedy karę – zgłoszą się do wrocławskiego sądu po instrukcje!

  Polubienie

 3. abecadło said

  szuje !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 4. […] abecadło o Wczoraj spaliłem publicznie ku… […]

  Polubienie

 5. tteis77 said

  „to że mają posady rządowe” to myślą lub wydaje im się że są kimś, a ” zwykli obywatele są nikim”. CETA TTIP? GMO? ACTA? „oni, bez zwykłych obywateli, byli by nikim nie miel by czym rządzić”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: